Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jinak, jak bylo poznamenáno jinde, Jensen po zápase s Pens odehrál deset zápasů, tedy v případě návratu na farmu musí projít waiverem. Situace je taková, že po návratu Kronwalla a Helma se budou muset dva hráči odpotácet, peška momentálně drží v ruce Jurčo, Ott a Sproul.
JKL píše:Jinak, jak bylo poznamenáno jinde, Jensen po zápase s Pens odehrál deset zápasů, tedy v případě návratu na farmu musí projít waiverem. Situace je taková, že po návratu Kronwalla a Helma se budou muset dva hráči odpotácet, peška momentálně drží v ruce Jurčo, Ott a Sproul.
:hmm: takeho Sproula si v Caroline viem predstavit
My tam teď běžně posíláme hráče na takový .. nhl condition stint :lol2:
Anty píše: :hmm: takeho Sproula si v Caroline viem predstavit
:a_von:
Bože z toho bolí oči a vy v té bryndě ještě máte navrch :hroza: My Coreaua děláme hvězdu, vše doprostřed.
...ze strany Habs poměrně mizerný zápas, berem dva body a Jared "parodie na sněhuláka" ruluje tvl, máme novou jedničku... :lol:
Mrázek furt psychicky v pohodě? Já jen, že ten se tam kolikrát mohl roztrhat v tý bráně a tady "sněhulák" dostává ty výhry jak na zlatém podnose. :lol2:
JKL píše: berem dva body a Jared "parodie na sněhuláka" ruluje tvl, máme novou jedničku... :lol:
:giggle: :rofl:
JKL píše:...ze strany Habs poměrně mizerný zápas, berem dva body a Jared "parodie na sněhuláka" ruluje tvl, máme novou jedničku... :lol:
To ještě používáš mírné výrazivo, takovou břečku jsem od nás neviděl hodně dlouho. Větší tah na branku jsme měli i v Columbusu, kde jsme dostali tu desítku a to myslím smrtelně vážně. Utrpěli jste výhru, byli jste méně horší. Asi tak bych ten zápas popsal, určitě budete souhlasit :giggle: Jen kdyby nedal tu jedinou šmudli zrovna ten imbecil Vanek :hroza:
Nechápal jsem, co proti Coreauovi máte, resp. proč se mu smějte, ale už to chápu. Je to fakt sněhulák. Ale třeba na tom postaví kariéru a fakt bude vaše jednička :jn:
Myslím, že kromě lajny s Radulovem a Pacem - čemuž navíc dával trenér forsáž v podobě protinasazování Millera s Glendem - ste nezahráli vůbec nic a vůbec sem si nevšiml, že krom zmíněných dvou, Galchenyuka a poměrně aktivního Petryho vám hrál v tom zápase ještě někdo jiný, např takový Plenakec, tak to bylo solidní utrpení, to sem si musel ověřit v sestavě, že tam fakt je.

Coreau je docela solidní případ no :lol2: .. skill minimální, styl ´neutrální sněhulák´, akorát sem si všiml, že se od něj puky odráží do rohů a ne před něj, což bude tak nějak dělat ten rozdíl v číslech proti Mrázkov
Oproti minulému zápasu tenhle nebyl tak nějak moc koukatelný,ale co,dva body doma. Hlavně by se mohla už konečně zvednout psychika našich hráčů. Je třeba se tohoto chytit. Máme dva skalpy hodně kvalitních týmů. Konečně se i nějak poskládaly lajny a vypadá to,že by to takhle už mohlo zůstat.
Helm bruslí, já myslím, že tam zásah bude, něco.. Miller out, mně z něho krvácí oči
a už aj Howard vraj trénuje, že by šiel snehuliak na farmu?
Joe S. píše:a už aj Howard vraj trénuje, že by šiel snehuliak na farmu?
Tam půjde Mrázek. Dvířka bude otvírat Howie :giggle:
Jestli Howie udrží formu , tak to problém pro mě zrovna není, chytal letos v poměrně solidním stylu, vypadal hodně připraveně z léta.

Jenže je tu fakt ten problém, že za ty roky už víme, že po IR se vrací jak bez duše... hodně se řeší tedy otázka, koho vystavit Vegas, já bych byl v klidu, brankářů - i solidních - je přetlak docela v lize a viděl bych tam i jiné kandidáty, i když Mrázek si o to dost koleduje no, vzhledem k smlouvě na další rok jen a věku.
No tak hlavně jestli zase hráči nebudou mít nosy nahoře, že vyhráli dva v řadě, a nebudou si o sobě myslet, že umějí hrát hokej (jako zde zmíněný rozhovor s Nielsenem po zápasech 4:0 v LA, následováno 3:6 v San Jose.

A druhá nula pro Sněhuláka, tomu už tuplem nerozumím. Je asi jasný, že musí dostávat přednost, protože s ním v bráně ten tým nějak líp funguje, ale co udělal Mrázek špatnýho, že letos všechno hraje proti němu, to by mě teda zajímalo. To vypadá na smlouvu s ďáblem, která mu předčasně vypršela. Nebo to tam Coreauovi taky před bránou naši či cizí hráči tečují a jeho to prostě trefuje? Nedá se nic dělat, pro styl, kterým Detroit teď hraje, je asi fakt lepší mít v bráně něco statického, ale ohromného - čili něco ve stylu toho, co jsme si dávali do brány na tréninku když chyběli brankáři - ta dřevěná deska s dírama ve všech rozích.

Ale asi nejhorší je, že jsme teď 4 body od play-off. Sice to je na TOR, které má 3 zápasy k dobru, ale nad nima je zase BOS, který má odehráno o 3 víc než my a jen o tři body víc. Každopádně jsme zbytečně blízko a malinko se obávám, aby se teď nechytla nějaká náhodná vítězná šňůra a nezačali jsme před TDL myslet trochu jinak. Teda tím "my" myslím hlavně našeho hrdinu Kena.
Ohledně brankáře už je to dokola, nijak bych z Jareda na zadek nepadal, tři zápasy z jeho wins měl proti mrzkému soupeři, který v zápase nepředvedl v podstatě (domácí zápas s tehdy marnými Sens, zápas na LAK bez ohledu na počet střel, protože reálných gólovek tam měli minimum a teď doma s Habs), zatímco třeba ty góly na SJS, tam sice pustil tři v první, ale nemyslím, že by tam měl jiný brankář nějak řádově víc šancí těm gólům zabránit, to samé na Leafs, kde si taky nemyslím, že by brankář byl vysloveně tím chybným faktorem, tam odešel celý tým na těch pět minut a zápas na Floridě, kde dva ze tří puků ani neviděl a třetí by chytil možná Hašek v nejlepších letech a čtvrtý mu bohudík zebra odčarovala. Dostával mimochodem poměrně dost gólů z velké vzdálenosti, přesné nahození k tyči atd přes clonící hráče, což je ovšem element, který dost topil i Mrázka.

Může to být taková nenáhodná náhoda a těch neznámých je tam hodně (i ohledně Mrázka), ale tyhle se odkryjí právě nějakým delším pozorováním. Já sem si jistý, že v nějakém delším měřítku nemůže vykazovat čísla výrazně lepší než Mrázek, protože prostě nic víc nepředvádí.
JKL píše:Myslím..
Bohužel, bylo to jak říkáš. Absolutně jsem nechápal a pořád čekal až zabereme. A nic. Už jsem úplně čekal, že to tam spadne Sheanenovi, to je naše specialita, že proti nám všichni dřeváci končí svoje slumpy :giggle:
Parda píše:Už jsem úplně čekal, že to tam spadne Sheanenovi, to je naše specialita, že proti nám všichni dřeváci končí svoje slumpy :giggle:
Na našeho největšího dřeváka je celý Montreal krátký :-D ... ten je schopný překonat památný Štefanův kousek do prázdné branky.
Jak ho tam dali na EN situaci.. to sem se regulérně rozesmál.

Už mě s tímhle Blashill vytáčí, to jeho apriorní vysílání defenzivních dřev na top formace, s tímhle sme reálně uspěli naposledy přesně před dvaceti lety a i to tehdy byli trochu jiní bouráci. To může mít úspěch v nedůležité části utkání, ale dvě minuty před koncem začít betonovat Millerem a Glendem, to je naprosto šílené. Hlavně, když hořeli celý zápas v těch match-upech. Neučí se náhodou v nějakých základních poučkách hokejových pro sedmileté školky, že nejlepší obrana je útok a že nejlépe inkasovanému gólu zabráníme tak, že budeme mít puk na vlastních holích?

A on tam pošle bandu, která s pukem neujede víc než pět metrů. Je to děsivé tohle. Moderní hokej jasně praví, že mám-li puk na holi, je pravděpodobnost inkasovaného gólu citelně nižší, pokud se nejmenuju zrovna Ericsson. A naše čtvrtá lajna prostě může začínat bule kdekoliv, ale nakonec končí v drtivé většině případů ve vlastním rohu.
Já jsem byl dnes spokojený, řekl bych, že jsme byli o něco lepší, defenzivně kvalitní práce, i když 4. lajna je fakt otřes, obzvlášť po našich přesilovkách, kdy tam místo Abbyho operoval Sheahan, tak to hodně smrdělo. Nevím jaký je herní standard Montrealu, ale myslí, že i naší zásluhou se nedostali k tomu, co chtěli hrát/hrají. Coreau je hodně zábavný. :cool: Je to fakt anomálie, nejlepší když jede někam pro puk, to se vždycky těším, co se zas stane, ale musím říct, že ve finále to nějak vyjde. Jsem rád, že Blashill pochopil, že March a Big E nemůžou hrát spolu a vypadalo to daleko líp.
No, neříkám, že hrajeme uchvacující nádherný hokej, ale takový hnus, jaký oba týmy předvedly včera, jsem už dlouho neviděl. Byli jste o fous lepší ale v tom bordelu mohl dva body brát kdokoliv. Je fakt, že jste hodně rychle přistupovali k našim utočníkům a zejména první lajna s tím měla problém, normálně si to vodí jako nic.
Parda píše:No, neříkám..
Tak u nás to byly rozdílné výkony - předešlý zápas ofenzivní představení, včerejší defenzivní. To jsem chtěl vyzdvihnout. Právě je taky otázka definice, co je bordel. Proti Pittsburghu to byl dle mě větší bordel, proti vám jsme předvedli organizovanou hru, vyložené tutovky jsme vám nenabídli, Coreau asi pár ošemetných situací, ale být fanouškem Montrealu, tak se mi ten zápas taky nelíbí, protože právě vybočoval z toho vzájemného standardu. To, že mohl brát body každý je zřejmé...
AA měl v úniku zkusit klasickou kličku na forehand. Neměl svou standardní rychlost, tak zkusil na back a zvednout, ale podle mě to nemělo šanci na úspěch ani náhodou, měl zkusit k tyči na dlouhou ruku, jako to dělá vždycky.
Tu forhendovou má vychytanou no, nicméně i toto nevypadalo špatně, dokázal to zvednout, ale Price si smlsnul. Vanek se vyjádřil, že chce zůstat v MotorCity do konce sezóny.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES