Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Zápas jsem taky neviděl a soudě podle sestřihu, u kterého jsem se nudil, se hned na nějaký zápas zase nekouknu. Protože jestli mi v něm ukázali vše, co bylo zajímavé, tak toho moc nebylo.

Tomu Wilsonovi je 25, takže celkem spadá do té mladé kategorie. Někde jsem četl, že to je hokejově mladší a levnější Abdelkader. Tím je asi jasné, proč jsme ho chtěli. A můžu snít o tom, že Abbymu najdou alergii na suspenzor a Wilson tak bude hrát místo něj.

Nevim, co se to s tím týmem děje. Že budou špatní, to se vědělo, jen se na to příjemně zapomínalo při pěkném rozjezdu. Ale že to bude takové bezkrevné, to jsem teda nečekal.
To je fakt, že na nějaké vysoké body a umístění ten tým nemá, ale rozhodně má ten tým na lepší hokej než co předvedl teď v noci.
..a teď Florida trip a listopad, kde hrajeme z třinácti zápasů osm doma, dokonce pět zápasů v kuse a navíc podle mě hodně přijatelný rozpis. To je tak poslední měsíc, kdy tomu týmu dávám naději, jestli to nepůjde nahoru, tak Dahlin.
AA patrně s Larkinem, no fajn, nicméně i tak bude dnešní zápas spíš pro otrlé povahy.

Jo a GR to taky docela válí :neviem:
JKL píše:AA patrně s Larkinem, no fajn, nicméně i tak bude dnešní zápas spíš pro otrlé povahy.
Jo a GR to taky docela válí :neviem:
JJ. jedem jako s tureckým medem. Dneska opět nula bodu a hlásím dívat se nehodlám. Jsem true fans. Ráno budu bručet u sestřihu. :sarcasm:
JKL píše:AA patrně s Larkinem, no fajn, nicméně i tak bude dnešní zápas spíš pro otrlé povahy.

Jo a GR to taky docela válí :neviem:
Já viděl napsáno, že na tréninku nastupoval s Helmem a Nielsenem, tak uvidíme. A měl by jít i do PP2 společně s Frkem, Greenem, Larkinem a Manthou. Ale Blash s tím stejně hned zakvrdlá, takže je to jedno. A proti Tampě je to asi jedno 2x. Čekám, že to bude vypadat nadějně (čili už ne bez zájmu) a prohraje se 4:2 nebo tak něco.
Rethon píše:
JKL píše:a prohraje se 4:2 nebo tak něco.
Nestihl jsem vsadit. Tipáč za barákem. Tutovka :yes:
Skoro bod se bohužel do tabulky nepočítá nijak :lol2: ..

Jsem už trochu v rozpacích co napsat ohledně naší ofenzivní potence. Fakt špatné. Opět naprosto pochybné setupy na pp, opět naprosto zmatené výkony mnoha hráčů, opravdu těžké brejky v obraně.

Ještě pár zápasů a jestli Ken není absolutně mimo, tak Blashill letí, tady už není co a jak obhajovat.
JKL píše:
Jsem už trochu v rozpacích co napsat ohledně naší ofenzivní potence.
Nic škoda každého slova. :hroza:
Pokud jste vy ofenzivně potentní s 29 brankami v sítích soupeřů, co jsme potom my s 18? Z toho 5 jsme dali v jednom zápase :hroza: Vy si můžete ještě pískat.
Parda píše:Pokud jste vy ofenzivně potentní s 29 brankami v sítích soupeřů, co jsme potom my s 18? Z toho 5 jsme dali v jednom zápase :hroza: Vy si můžete ještě pískat.
A to máte podle všeho nejvyšší průměr střel na zápas (38,5). Jste na tom podobně s Oilers, kteří dali gólů 20 a průměrně vystřelí na bránu 37,44×. :hmm:
Zase měl Howie svůj den ? Nesquick dobrá haluz. :giggle:
Je akorát mrzuté, že Nyquistovi tyhle zápasy vyjdou jednou měsíčně, a to když soupeř není schopen ho účinně vyřadit ze hry. Potom je to hráč, který umí udělat body. Škoda pár šancí tam, mohli sme připsat row.
Dva body proti mrzákům, nicméně výkon teda řekl bych nic moc teda, vyjma M-L-AA lajny, na tu je radost pohledět a to jako vážně. Fajn, že to udrželi ve třetí, ale i tak..

Tohle prostě..

https://streamable.com/r7y5d" onclick="window.open(this.href);return false;

Když už se tu kope do Arizony, tak musím zopakovat co sem psal první zápas a to, že ten tým je k ničemu. Keller vypadá dobře (zatím..letos), ale ten zbytek, opravdu mrzutý tým.. by mě zajímalo, jaký má management Yotes s tímhle plán. Co se jim teda daří, tak totálně likvidovat OELa, je mi líto, ale ten borec se u nich ani náhodou nepřibližuje k top ofenzivním bekům jak se o něm obecně mluví..ty jeho kiksy, to je fakt tragédie, on dělá chyby na úrovni Quinceyho. Je mu 26, někdo ho zachraňte, jestli má rozum, tak se na ně příští rok vybodne..
Jinak, šestina sezony za náma, stále brzo na nějaké spekulace, ale jsme rozjetí cca na to samé co vloni, v tabulce nás výše drží spíš nemohoucnost některých týmů a fakt, že divizi seká Tampa na prach.

Objevily se spekulace, že budeme chtít trejdovat Helma/Nyquista, ale to jsou čisté spekulace. Dovedu si představit u obou rozumný trejd, ale beru to jako čisté spekulace a fikci.

Faktem je, že čistě Green nebude na navýšení třech mladých stačit, spíš otázka co s Mrázkem.
JKL píše: Faktem je, že čistě Green nebude na navýšení třech mladých stačit, spíš otázka co s Mrázkem.
Napadl mě jeden nereálný scénář a to trade Howieho, ale to na tomhle trhu s cedníkama je utopie. Respektive Kronner pověsí brusle na hřebík popřípadě další scénář trochu přitažený za vlasy a to buyout Errora. :jn:
JKL píše:Dva body proti mrzákům, nicméně výkon teda řekl bych nic moc teda, vyjma M-L-AA lajny, na tu je radost pohledět a to jako vážně. Fajn, že to udrželi ve třetí, ale i tak..
No nic moc. Člověk by řekl, že to bude rozdíl třídy, ale jsme rádi za 2 body.
JKL píše:Jinak, šestina sezony za náma, stále brzo na nějaké spekulace, ale jsme rozjetí cca na to samé co vloni, v tabulce nás výše drží spíš nemohoucnost některých týmů a fakt, že divizi seká Tampa na prach.
Tak čekal někdo něco jiného i přes ten počáteční slušný rozjezd ? :neviem:
Kroner už má příští rok poslední sezonu. Vzhledem k tomu, že mu jdou dolů minuty, tak to už lepší ani horší nebude.

Ericsson, no, jeho byuout dává smysl, bo by vykryl dva roky Weissův buyout, pak jeden rok by ale zatížily jejich outy 3M (20/21). Ten rok, co by skončil Daley. Ale nějak cítím, že to neklapne.

Howard se určitě nikam stěhovat nebude, spíš počítám, že tu potom podepíše nějakou menší smlouvu a nevadilo by mi to.
Kdyby měl Howard menší smlouvu, tak ho všichni milujeme. Stejně tak kdy měl Helm odpovídající smlouvu, tak z něj mám ve třetí lajně setsakra radost. Ale nemají ... Takže kdyby Howie kývl na odpovídající snížení, byl bych jedině rád, že by zůstal. Mrázek má podle mě složitou pozici. I když mu to letos celkem jde, tak čísla pořád nemá. A pro mě nepochopitelně se teď v bráně ani nestřídají (čekal jsem něco jako 2H, 1M). Takže buď kývne na 2M za sezonu nebo mu řeknou čau.

Dnes jsem viděl jen sestřih, zápasy zvládám jen když se hraje na sobotu nebo na neděli, a z toho sestřihu to vyznělo, že se toho Arizoně moc nepovolilo, krom těch tří gólů ...
Nyquist dal zase gól - že by si vybíral ten svůj 1 zápas měsíčně dopředu? Z lajny MAAL (teda M-L-AA) jsem byl minulý zápas trochu rozpačitý, protože AA byl tak nažhavený do hry, že sebral puk, nikomu ho nepůjčil, projel ke střele a poslal bombu směrem na bránu. Svoje parťáky tam ani nepotřeboval. Jestli je ale Blash nechá chvíli hrát spolu (nejlépe tak 10 sezon), tak se to za chvíli sedne, AA se uklidní a mohli by těžit jeden z druhého.
Rethon píše:...
Tak já jsem taky čekal, že se budou střídat viz. výše popsáno. Tam zase něco smrdí. :neviem:
AA dneska náhodou luxusní asistence na gól Antonína ne ? :wink2:
Creeper píše: AA dneska náhodou luxusní asistence na gól Antonína ne ? :wink2:
To jo :klobuk: , už se teda snad vybouřil a začíná si všímat i ostatních :) Ale uvidím, až se zase kouknu na nějaký celý zápas.
Přehodil sem mód na apku, ráno vstanu o hodinu dřív a mrknu na celý zápas s přeskakováním přestávek a občas hluchých pasáží..
Booth na waiveru, v podstatě nehrál, takže nic. Hodit se bude spíš na farmě. Zajímavé je to spíš z toho důvodu, že by to mohlo přinést up v obraně, proč třeba Hicka nevyzkoušet místo XO (ten vypadá letos hodně polovičatý).

DeKe bude chybět déle než se čekalo asi.. ale vysloveně kvůli tomu nepláču.
Nevim, jestli se bojí, že ztratí někoho z obrany přes waivers, až se DeKe uzdraví. Snad to není z důvodu, že naše obrana je skvělá a není radno do ní vrtat, aby se nezhoršila.
Hicketts šanci letos dostane a těším se na něj, ale není třeba ho tam cpát nějak násilně. Momentálně se moc nenabízí řešení, jak ho tam dostat, snad místo Kronwalla. Oullet sice začal hůř, než minulý rok skončil, ale potřebujeme ho udržet v NHL, aby nebyl další do počtu "ztracených" obránců. Jensen je dle mě náš 2. nejlepší obránce za Greenem. Ericssona neposadí, nicméně v dvojici s Dalyem je to v pořádku. Kronwall hraje o něco líp, než v loňském ročníku a samozřejmě ho Blash ze své vůle taky neposadí. Myslím, že jestli se dostane při zranění DeKeho Hicketts do hry, tak místo Oulleta nebo při zranění Kronwalla. Jak bylo psáno-odstartovali jsme na podobný point pace jako minulý rok, ovšem s rozdílem, že jsme měli 6 L streak. Hra na mě působí líbivěji, efektivněji a vidím zlepšení na hráčích, kteří nás zajímají nejvíc s ohledem na budoucnost. Pokud bych měl ukázat na jednoho, tak na Larkina. Naopak zklamání zatím Nielsen a především Tatar. Zatímco u Nielsena jsem si už v minulém ročníku vznikl na jeho herní standard a fakt, že jeho prioritním úkolem není produktivita, tak Tatar žádné aliby nemá. Argumenty jsou spíše proti němu, kdy si minulou sezónu stěžoval na rameno. Bohužel se zatím nedá hledět v jeho případě nějak optimisticky dále, protože se do šancí zatím nedostává. Začátek sezóny mu znovu utekl a my jen musíme doufat, že nezačne být produktivní až budeme definitivně mimo hru. V brankovišti je situace daná a logická. Howard dostal před sezónou důvěru jako 1. gól a zatím jí splácí, proto není důvod brankáře střídat častěji. Na Ottawu umíme, tak jsem zvědavý, jak dopadneme. :klobuk:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO