Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Helm out (nevím, podle mě mu ty jeho dřevěné ruce napadl červotoč).
:rofl: :lol:
Dneska s Flames. Na netu každý den 20 článků o JJ, takže výsledek je předem jasný. Prohrajeme 1:11 s jeho jednou usranou asistenci a zítra bude článek o JJ válci. :bee:
Válec ani usrání se nekonalo. Tedy určitě ne od Jágra. Co je ale jisté, články stále budou. Třeba něco ve smyslu "Plameny s Jágrem uhasil hokejový orkán rudých okřídlenců". :lol2:
Creeper píše: Prohrajeme 1:11
Tvl. tady to někdo od Wings četl ? Bodová exploze. :scare: No nechytal Smith že :sarcasm:
Ale pěkně se to řezalo :box: Anthony Gordie Howe hattrick :klobuk:
Tvl, pěkně jsme je shrnuli. Ta sranda ve třetí třetině teda oldschool včetně Howieho, nicméně Tkachuk velký charakter, budnout zezadu hráče, co odcházá na střídačku. Mantha tam Hamonica následně pěkně zkrvavil :lol2:

Ovšem Witkowski taky borec, nemohl si vybrat někoho statečnějšího než Kulaka? Vždyť toho kluka málem přerazil nadvakrát. :lol:

Jinak co, jízda, v podstatě sme využili všechny přesilovky a stále jedno a to samé - AA/Larkin/Mantha a ten zbytek se s tím stále víc a víc už jen veze.
Jo, zapomněl sem, Daley out, .. pokud nechcem hrát s Witkowskim v obraně (taky je možné, že dostane stopku za ten návrat na led - to taky doufám, že dostane stopku i ten trotl Tkachuk), tak někdo bude muset nahoru.

A teď sborově..

Hic-ketts!
HIC-KETTS!!!
:clap:
a vas instagramovy kral opät na nulu (akoby myslou uplne inde)
zrejme ho vycerpal boj pri arbitrazi :sarcasm:
ved uz v minulej sezone bol zrely ak uz nie na odpis, tak na bottom six
za vas bavia ti co beru najmenej :cool:
pozeram, ze mi s tym nasim Beleskeym este celkom pohoda :-D insta_Trto 6.000 (co tam s nim este 4roky), Nielsen 6.000 a 6.000 a este na dalsie roky do dôchodku, Abdel 5.000 + dalsie dôchodkove pripoistenie, cervotoc Helm 4.500 to je iny bonus (+ dalsie 3 roky) vy mate v bottom six skutocne luxusne prasule :lol2:
nesmrtelny Ericsson 4.250 (este tri nesmrtelne roky), Daley 4.000
skutocne zaujimave :giggle:
Nula by mě tak neštvala, mě rozčiluje jeho hra jako celek. Hodně se vytratil, nebojuje, má to tak nějak na háku kolikrát. Tam kde byl dřív první, tak teď dojíždí ve druhé vlně, přecházení one-on-one byla jeho silná stránka, teď ty situace vpodstatě vzdává či co. Když měl rameno v dupě, tak střílel, když si ho doléčil, tak zas nestřílí. Nyquist hraje stále v podstatě to svoje na 15-20 gólů bez stresu, prostě vím, že když se v dobré pozici dostane k puku, tak dovede dát gól, ale jak vidím Tatara, tak si jdu loknout čaje nebo něco, protože se nic dít nebude.

Druhá věc je, že letos je patrný pokles Hanka, se kterým tráví čas. Jenže tohle byl plán už dva roky zpět, že by právě Tomáš měl převzít otěže první pětky. Nikdy se tak nestalo, produkuje (hru) na pomezí druhé, třetí řady.

Neustále měl poslední roky nějaké výhovorky. Nejdřív hrál málo, pak zas nedostával důležitou roli zase, rameno, smlouva, spoluhráči, instagram a co jako přijde teď? Podepsal granát, hraje vysoké minuty, chodí na pp a zase hraje prdlačky. Vyhýbavé nejasné výhovorky, to není hráč pro první řadu a tahoun týmu. Larkin tam hraje třetí sezonu, rve se o puky, dává jasné zprávy do tisku (Hank z něj musí mít radost, že někdo má rád novináře), uplně jiný level.

Tatar hraje stejný shit jako vloni, kdy dal drahno snad polovinu těch gólů v době, kdy sme byli mimo p-o, podle mě si tu smlouvu nezasloužil, dostal ji jen proto, že overall má stejná čísla jako Nyquist, který je imo ovšem na ledě poslední dobou platnější. My potřebujeme rozšířit depth, protože mladých nemáme tuny (Svech po zranění, Ras v juniorce) a ten, od koho se to nejvíc čeká - král keců, internetu, kérek a dramatických póz? Vyprodukoval za 18 minut hry dvě střely, vlastně nejvíc platný byl na konci, když se na něm poslal do kabin Brouwer.
cepi píše:a vas instagramovy kral opät na nulu (akoby myslou uplne inde)

Ještě že nemám instagram, stačí fakebook co Trto ? :hehe:
cepi píše:vy mate v bottom six skutocne luxusne prasule :lol2:

My máme tyhle klenoty pojištěné schválně, aby byli "nevyměnitelní" a nikdo nám je neukradl :jn:
Obrázek
BosBru píše:Co je ale jisté, články stále budou. Třeba něco ve smyslu "Plameny s Jágrem uhasil hokejový orkán rudých okřídlenců". :lol2:
https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/9 ... tml#hp-sez
Creeper píše:...
Nechce se mi to číst. Ten Jarda, vyřešil to nakonec? :-D
Ne, nic neřešil, jedná se o prvotřídní - zblití hodný - click bait ze strany sport.cz, protože tím mužel teda nebyl Jágr, ale rozhodčí, který má tohle číslo.

:lol2: :lol:

:cinka:
JKL píše: A teď sborově..

Hic-ketts!
HIC-KETTS!!!
ok, Lashoff up :lol2:
Tvl. Porazili jsme Šavle :yahoo: Tatar gol :sok: .Nic jedu s dcerou na hazenou. To snad bude lepší podívaná. Sází góly pravidelně :frajer:
Za to Howie jede solidní čísla posledních 5 zápasů neklesl pod 92,5% SV při průměru 1,6 GAA. :klobuk:
Snad zůstane zdraví a co nejdéle se současnou formou. :pray:
rambo001 píše:Za to Howie jede solidní čísla posledních 5 zápasů neklesl pod 92,5% SV při průměru 1,6 GAA. :klobuk:
Snad zůstane zdraví a co nejdéle se současnou formou. :pray:
Rád bych tam videl i Mrazka sem tam a ne jen na střídačce.
Jsem příjemně překvapený. Po tom vydařeném zápase s Flames jsem čekal tradiční holomajznu se Sabres. Ta se sice konala, ale 3:1 je slušný počin. Nesquikovi se asi bude chvíli zdát o Lehnerovi - dostat se do šance, to mu šlo dneska parádně. Pak ale bohužel něco chybělo. Howard to letos pěkně drží a ai Mrázek nechytá špatně v těch chvílích, co se dostane do brány. Pokud to takhle zůstane a pokud vydrží produktivita a přesilovky nebudou vypadat tak jako dnes, je boj o wild card reálný. Jestli to je výhra nebo ne, to nechám být.
Z posledních zápasů jsem nadšený. Nesouhlasím, že to dnes byla holomajzna. Sabres jsme od začátku vnutili naši hru a byli lepším týmem. Byla otázka času, kdy přijdou góly. Přišly, na můj vkus jich bylo málo, ale vzhledem k tomu, co jsme soupeři povolili to stačilo. Howard velká jistota, snad nepřijde to jeho obligátní zranění, po kterém to není on. Tatar rozhodující gól, jinak zase špatný výkon, ale je silně tažený hráčema z lajny, tak se snad probudí. Nyquist parádní nasazení, škoda, že mu tam něco nespadlo. A dvojice Helm-Glendening taky supr, trávili čas u soupeře + přidali gól. Obrana hraje vysoký press, samozřejmě je z toho občas brejk či přečíslení, ale převažuje čas v útočném pásmu. Globálně se mi letošní sezóna líbí daleko víc už teď než celá minulá. Můžeme být svědky toho, jak hráči, kteří mají být do budoucna lídry týmu tuto úlohu přebírají. Hlavně se mi líbí celková vůle po vítězství. Hráči šlapou naplno. Diskuze o boji o WC je ještě předčasná. Nemáme depth, abychom vykryli zranění, které přijdou a rozpis pro nás bude už jen těžší, nicméně zatím jednoznačně převažují pozitiva.
Taktiež si nemyslím, že zápas by bol slabý. Isté momenty sa mi veľmi páčili, mali sme ako-tak tlak aj vďaka presilovkám, boli sme vpredu. Ak som v minulej sezóne pochyboval (na pár momentov sa to stalo) o Larkinovi, teraz začínam byť plne presvedčený, kam chlapec smeruje a mám radosť z jeho progresu (hádam si aj tričko zaobstarám :lol2: ).

Novis, o wild card som nachvíľu zauvažoval aj ja, ale stejnak si nemyslím, že by sme mohli ísť do PO. Zatiaľ sme hrali tak 9-11 zápasov s tímami na úrovni play-off a vyššie, ostatok bola Arizona, Buffalo, Vancouver a pod...Máme za sebou tri domáce zápasy z dlhej šnúry (2 W, 1 OL), z najbližších 12 hráme až 10-krát doma, to môže byť kľúčové, príde LA, St. Louis alebo Toronto. Inak podľa mňa celkom hrateľní súperi, no uvidíme.

V každom prípade, zatiaľ sezóna spĺňa očakávania, dokonca by som povedal, že ich predčila, to bude však tým, že som ich mal veľmi nízke. :giggle:
Pasha píše:V každom prípade, zatiaľ sezóna spĺňa očakávania, dokonca by som povedal, že ich predčila, to bude však tým, že som ich mal veľmi nízke. :giggle:
Jsme na tom stejně. Zatím mne to baví. Nečekal jsem něco navíc, než hrajeme teď. Baví mne hlavně Antonín a jsem rád za Larkina. Obrana to je bída. Ta podpora je slabá, ale co s tím lze dělat ? Howie zatím cajk. Mrzí mne, že víc nechytá Mrázek, ale asi se s tím budu muset smířit. Zatím jak píše Pasha máme celkem v pohodě los, ale ono to přijde :eek2: Jako řeči o WC ? to vůbec neberu. Aby jsme vyletěli v PO s Bleskama 4:0 to radši vůbec. :nono:
Stále je brzo, ale hrajeme teď asi nejlepší hokej za poslední dvě sezony a jsem z toho místy až na větvi. Přehrát Calgary byla příjemná věc, ale o to víc mě potěšila výhra s Buffalem, měli jsme poslední roky takovou tendenci vyhrát big frickin´ win a potom se utopit v papírově slabším zápase.

Už sem psal v chatu, poslední dobou se mi překvapivě líbí Blashill, hráči hrají to, co hrát můžou, nemyslím, že by to jiný trenér (...samozřejmě že ano, ale..) teď dovedl mixovat výrazně lépe.

Proto se trochu bojím dnešního Colorada, raději bych měl dneska nějaké Toronto nebo tak něco.

Ano, je pravda, že máme zatím hodně přijatelný los, bude těžší, ale držíme se nějak. Další nenápadná věc - máme letos citelně méně b2b zápasů (vloni jsme patřili mezi týmy s nejčastějším setupem dvou hracích dnů po sobě.. asi jen pro příklad uvedu, že opačnou situaci zažívá tuším Edmonton letos).
JKL píše: Proto se trochu bojím dnešního Colorada, raději bych měl dneska nějaké Toronto nebo tak něco.
Lolorado :hroza: 6 minut do konce a stav 3:1. NC. :scare:
Jo :? , to sem přesně myslel tím, že bych bral raději top tým než Colorado. Vedeš 3:1, nechybí moc do konce a oni si nechají ty body jednoduše vzít, choknou jak malé děti, pitomio faul a vyrovnání při empty net. Ta rovnováha je velmi křehká, my potřebujem back to the basics, nemyslet si, že za stavu 3:1 je zápas vyhraný, dupat do poslední minuty na plné obrátky. Tohle nás v minulosti stálo mnoho bodů tenhle přístup, je to jako mor.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES