Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše: (i když tu bilanci máme krapet lepší a poslední zápas sme vyhráli)
:slap: 30 vteřin před koncem gól Listů :hroza:
Antonín 20 gól sezóny :good:
Však jo. Chceme pustit Mrázka a necháme si skleněnku Howieho, protože máme hráče týdne v AHL. Sněhulák dvě nuly po sobě. :scare: :bee:
To je fuk, protože Mrázek nedostane sheet. Tak jako tak bude UFA.
Jinak ano, GR se drží v extrémní formě, dvě vítezství na ledě Manitoby a už na ně ztrácí jen osm bodů. Nebýt toho totálně tragického úvodu sezony, byli první v lize...
Náš GM je neskutečné hovado. Jak by se ti líbilo, kdyby tě někdo vyměnil za nic ? Ty jsi ch*j to nemá obdoby. :censored: :grc: Hlavně že máme v organizaci opravdu kvalitní brankářskou základnu, na které můžeme stavět. Petrovi přeji jen to nej a ty zdechni na ploché nohy. :guns: Odcházím ke konkurenci :rozlucka:
Nádherný trejd Kennethe, opět jsi prokázal, že patříš mezi absolutní špičku svého řemesla :klobuk:

Strašně se těším na TDL, jaké věci nám ještě ukážež. Zase budeme mít 19 výběrů v třetím kole, z toho pak krásně poskládáme budoucí dynastii :petrik:
To přejde. Za ty prachy jsme ho podepsat nemohli, kdyby nedostal offer, tak by mohl jít kamkoliv jinam (a realita je, že s jeho long term výkyvy prostě za 4.5 nestojí). Chtěli jsme ho shopovat od loňska, nikdo ho nechtěl. Berte to tak, že za nic máme aspoň něco.

Neříkám, že jsem spokojený, zpětně chyba byla mu dát ten 4.5 bridge na dva roky (měl dostat smlouvu na rok), jenže to po té sezoně nikdo neřešil.

Hypoteticky ho můžeme mít v létě zpátky (ale imho se to nestane).
Nemáme za něj vůbec nic, nějaké třetí/čtvrté kola jsou nám úplně k hovnu a to ještě nějaké další co nevidět přiletí. Počítám za AA nějaké podmíněné 13.kolo nebo tak něco.

Za ty prachy nemohli no, protože máme skleněnku za 6. Dvojku pak bude dělat největší tragéd v lize a trojku by si mohl střihnout třeba Kenny.

V létě by pak mohl dědek místo sebe přivést Irbeho.
Za ten trejd samotný bych nikoho nekáral - v létě jsme ho Vegas nabízeli zadarmo, pak se ho snažili prodat asi celou sezonu a pravděpodobně by ho neudali, kdyby se Phile nezrakvili oba brankáři a ona nebyla pořád na play-off. Po sezoně by odešel zadarmo, takže je to opravdu dobře, že jsme něco získali. Jestli jsem to dobře pochopil, tak v ideálním případě je to 2.+3. kolo (což je ale tak opodmínkované, že se to asi nestane), takže to bude asi jen za to 3. kolo. No, pravděpodobnost, že se hráč ze třetího kola stane hráčem NHL, je pořád dost malá, ale je to pořád víc než nic a třeba se dá několik picků dohromady a vymění se za prospekta ...
Co mě na tom sere je fakt, jak jsme s Mrázkem jednali a že jsme se dostali do situace, že tenhle trejd je pro nás příznivý ...
Celé je to prostě Kennyho chyba. To je všem tady jasné. Jeho rozhazování peněz,jakoby nebyl platový strop. Nesmyslné smlouvy apod. Mrzí mě,že Mrázek už není v Red Wings. Od nového roku vypadal v bráně jistě a chytal fakt skvěle. Teď jsem zvědav kdo bude dělat příští sezónu dvojku Jimmymu. Je jasné,že sněhulák na to nemá.
Je jen zajímavé že Detroit pouští hráče , kteří by ještě nějaký potenciál měli.Ovšem hráčům co mají velice nízký potenciál bylo rozdáváno po hrstech.

Jinak že k nám jde Mrázek beru jako dobrou zprávu , i když zázraky nečekám a po pravdě dlouhodobou smlouvu bych mu taky nedával :)
Anger píše:Jinak že k nám jde Mrázek beru jako dobrou zprávu , i když zázraky nečekám a po pravdě dlouhodobou smlouvu bych mu taky nedával :)
Pro vás je to rozhodně dobrá zpráva, protože cena není vysoká a když vybouchne, tak ho nepodepíšete a prd se stane. Nejsmutnější na tom je to, co jsem psal výše, že i pro Red Wings je tenhle trejd výhodný i přes mizernou protihodnotu ...
Přesně tak, ten trejd je fair. Teď je fair. Tenhle trejd jsme teď neprohráli. Protože sme ho prohráli pár let zpět, když nezkusil být agresivnější tři roky zpět a nezkusil posunout Howarda. Trejdovali se horší brankáři, trejdovaly se horší kontrakty. Následný podpis za 4M na dva roky do RFA a neuskutečněný přesun Howarda to uzavřel.
Jo je to super. Všichni spokojení. Nejvíc Howie a Ken. Ten první, že se nemusí snažit a za svoje královské prachy se může hned rozsypat a ten druhý zase něco po letech "udělal". Spíš do*ebal. Doufám že se skleněnka co nejdříve zrakví ať je od něj půl sezóny pokoj a pak se ukáže síla Sněhuláka. Nastane sněhová bouře :scare: Nebo někoho přivedeme za mega prachy co ? :giggle:
Nepřivedem nikoho, nemáme rozpočet a nebudem mít ani příští rok po signech.
Mně zatím přijde, že Holland dělá už rok poměrně povedené kroky. Možná bych mu vyčítal Bootha a Witkowskiho, ale to je dle mě detail, mladí se na úkor nich prosadili a hrají místo nich. Podpis Tatara je diskutabilní. Po podpisu zde panovala pozitivní atmosféra, šel by k arbitráži a nedopadlo by to o moc lépe, navíc byl tlak ho nepustit jen tak zadarmo. Já už Tatarovi osobně moc nevěřím, ale musíme doufat. Jak zde bylo napsáno, tak dnešní trade byl dozvuk špatné koncepce dřívějších let. Za mě se poslední rok dělá správná práce. Máme hodně picků, pak je ještě otázka samotného výběru hráčů. Zatím by mohl mít člověk pochybnosti, ale postupem času se ukáže, že volba asi špatná úplně nebyla (Datsyuk move a potom Cholowski, Hronek), současní mladí, kteří táhnou Red Wings. Svečnikov je stále s obrovským otazníkem. Rasmussen taky otazník (furt si myslím, že jsme měli draftovat jinak, ale typově pro nás může mít cenu zlata).A v GR máme Turgerona (zapůsobil na mě) a např.: Saarijerviho. Hickets má špatnou sezónu. Bránu teď neřeším...
Sněhulák up. Už se těším na super zákroky. :hehe: Dneska se team zázračně zvedne, protože Holly vyměnil rozvraceče kabiny a najede na vítěznou vlnu, které skončí minimálně postupem do PO, kde nás dotáhne Sněhulák a Hollymu bude nabídnuta nová smlouva na doživotí. :yahoo: :wave:
Go Dead Holly Wings !!!
To si tak člověk zapne facebook v práci a zjistí, že je Kenova tiskovka. Tak si to pustí a zjistí, že se dozvídá stále totéž jako už několikrát - "Není žádná garance, že když budeme nejhorší, tak vyhrajeme loterii. Spousta hráčů se dá najít v pozdních kolech. My jsme vytáhli Datsyuka, Hanka a Mrázka v pozdních kolech." Jak dlouho mu tohle ještě vydrží? Evidentně má nějaký odpor k pozicím 3-cca7 v draftu a asi nevěří, že se tam dají získat lepší hráči než tam, kde teď obvykle draftujeme.
Rethon píše:To si tak člověk zapne facebook v práci a zjistí, že je Kenova tiskovka.
Mele :ho*no: Hned jsem to vypl ..... I do not know...., I think...., I do not know .... :rofl: :rofl: :rofl:
Ohánět se Hankem a Datsem je pěkné, ale nesmyslné. V té době byl scouting Evropy proti dnešku primitivní, dneska prostě nenajdeš nového Pavla někde v třetí ruské lize.
Novis44 píše:Mně zatím přijde, že Holland dělá už rok poměrně povedené kroky
Které jako? Že se zbavil pár netáhel? Furt je tady 3/4 tragického mančaftu, kterého se nezbaví ani kdyby se po*ral. A hádej kvůli čemu/komu? Stavíme tým na hráčích jako Abdul, Helm, Nielsen, Tatar, Kroner, big E a spol. a ty furt dokola v létě doplňujeme UFA plevelem. Rok co rok. On se max. zbavuje hráčů, kteří v tom našem hnoji ještě za něco stojí. Zbytek si u nás spokojeně dožívá a je v klidu.
Kdyby to aspoň doplnil farmou (i když už ani tam to není žádná sláva a těch talentů teda moc nemáme), ale u nás se nahoru protlačí tak max.jeden hráč za rok. Proč už dávno nehraje např.Hicketts? Na co se zase čeká? Až bude mít 25 a po roce kdy mu to moc nepůjde ho nakonec vymění za igelitku s průpiskama?

Teď se zbaví ještě pár hráčů při TDL(Glend, AA - snad ne), pak podepíše RFA a v létě za zbylé prachy nakoupí nové Boothy. V obraně úplně ta samá písnička. Střelí za 2.kolo Greena a v létě místo něj přivede nového Witkowskeho. A když bude sněhulák moc průstřelný, tak přivede nového Gustafssona.

K čemu nám je, že budeme mít 35 výběrů ve 3.kole draftu? :doh:

Počítám, že v těch sra*kách budeme nejméně dalších 10 let. Vůbec žádná šance na zlepšení. Teda pokud Holland neodejde.
Záměrně jsem napsal za poslední rok. A Witkowski a Booth. Prostě se nečekalo, že se etablují mladí, zejména Frk a Bertuzzi. Athanasiou byl v Evropě. Larkin měl sophomore syndrom a Mantha byl po neúplné sezóně. Ty smlouvy nic neřeší. Daley je za mě dobrá akvizice. Kdo měl hrát na jeho místě? Všechny ty vypsaný jména jsou deliktem předešlých let. Jen Tatar ne, ale ten je nečitelný. Moc za to nechci Hollanda kritizovat. Za výkonnost Tatara může primárně Tatar sám. Alespoň na mě to působí tak, že Ken pochopil, jak postupovat dál.
Novis44 píše:Alespoň na mě to působí tak, že Ken pochopil, jak postupovat dál.
Po 10 letech hledání nabíječky na telefon. :giggle:
Creeper píše:
Novis44 píše:Alespoň na mě to působí tak, že Ken pochopil, jak postupovat dál.
Po 10 letech hledání nabíječky na telefon. :giggle:
Po loňském nepostupu do play-off.
Vždyť je to úplně fuk, jestli je to Booth, Witkowski nebo např. Ott, Quincey. A je jedno jestli loni, předloni nebo letos. Je to furt dokola, ty jména Ti snad nemusím připomínat. Těch přešlapů už je strašně moc a pořád dokola se opakují.
Každý rok přivede někoho naprosto zbytečného, se kterým zalepí sestavu. Každé léto ... a letos to bude opět. Kór, když to teď trošku pročistí. Samozřejmě zaleží na prostoru a jak pořeší naše RFA. Ale pokud bude mít místo, půjde znovu do toho.
Proti Daleymu nic nemám, ale je to nic neřešící akvizice. S ním i bez něj skončíme mimo PO pozice. Za mě úplně zbytečný nákup. Radši bych dal důvěru někomu z farmy. Proč by za nás nemohl hrát dvacetletý hráč? Když všude jinde to jde. Proč musí 5 let smrdět na farmě a pak najednou zjistíme, že z něj nic není, protože mu ujel vlak? Nemáme snad takových případů z poslední doby nespočet? Já myslím, že ano.

A jsem rovněž přesvědčen, že zase bude smlouva typu Abdul, Helm, Nilesen, Error, atd. Opět to přijde.

Chce to prostě novou krev a né čekat, že se Dinosaurus v 65i letech najednou změní a mezitím být spokojený, že vyměnil Jurča za sadu puků.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS