Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

to je fakt uz zufale :lol: Miller Helm

s tymto platom bude Helm strasit v top6 este 5 rokov
Anty píše:to je fakt uz zufale :lol: Miller Helm
Proč musíme být díky tomu senilnímu dědulovi pořád k smíchu :neviem:
Ať už jde radši na odpočinek. Jako 5 let pro Helma, kterej se loni bál mantinelu víc než čert kříže. :hroza: Taky to ticho ohledně islámisty se mi tedy moc nelíbí. :scare:
A čekal někdo něco jiného? Nemám slov.
Marchy ok
...

To pre túto chvíľu stačí, viac netreba dodávať. :hroza: 5 rokov pre...

...Ale, radšej nič :plac:
5 rokov Helm, 6 rokov Nielsen...no mňa je*ne, my sa fakt nikdy v živote už niekam neposunieme, to je strašné...nemám slov
nani92 píše:5 rokov Helm, 6 rokov Nielsen...no mňa je*ne, my sa fakt nikdy v živote už niekam neposunieme, to je strašné...nemám slov
Starého chuja, senilního dědka Hollyho novým kouskům nenaučíš. Blivajz, hnus.....další slušné výrazy mne nenapadají. :?
Holly PROČ :?:
takže Datsyukov kontrakt sme minuli na Helma, Nielsena a Vaneka... :wave:
Holland neprekvapil..este podpisat Quinceyho :D presne jeho rukopis
No popravdě jsem doufal v něco jiného. Ale co už, třeba ještě vytrejduje Larkina za Tomáše Kaberleho ... Nielsen do 38 let, to jsme přesně potřebovali. Ach jo. No na druhou stranu, teď mě výsledky můžou překvapit už jenom pozitivně, protože s tímhle materiálem nevim nevim

edit: a tmu vážně Vanek? Aha, tak tady jsme měli díru, a já blbec myslel, že máme přetlak v útoku a bota nás pálí v obraně. A on podepíše 3 průměrný útočníky, aby si AA zahrál zase 5 minut :x
Vanek umi a za takove prachy mi to prijde uplne v pohode. Porad je co se tyce zakonceni mnohem lepsi nez drtiva vetsina naseho tymu.
Väčší rozbor inokedy, no zase sme v ťažkom rébuse, space tesne pod 5 miliónov a treba podpísať DeKeho a Mrázka... :scare: :hroza:
Nielsen výborná posila, jeden z nejpodceňovanějších centrů v NHL. Poměr cena výkon solidní, jen ta smlouva mohla být o rok či dva kratší.

Vanek podepsán za super cenu, těch 40 bodů s přehledem udělá a hlavně pomůže naší přesilovce, která nám vloni prohrála téměř všechno.

Jinak peníze zbývají na podepsání Mrázka s DeKeyserem, čekám tedy, že beka získáme nějakou výměnou.

Hodlám tvrdit, že příští sezóna nebude takový blivajz, jako byla ta uplynulá. Netvrdím, že to bude na SC, ale nějaká cesta play-off by být mohla.

Co myslíte?
Slapi1 píše:Netvrdím, že to bude na SC, ale nějaká cesta play-off by být mohla.
Obrázek
Vidím dobře? Steve Ott?
Vanek ok, může se ukázat..sign na rok, prostě. On je něco, co potřebujem, co můžem risknout. Tohle mi nevadí. My nedáváme góly, pp na ho*no, tady bych řekl, že tohle je prostě dobrý tah, kterého se Ken nebál a i kdyby to neklaplo, tak prostě ocením tu snahu něco dělat.

Ott je jen do čísel... jednoduché počty - my se potřebujem nacpat do cap space kvůli reliefu Franzena, abychom mohli utratit prachy na podpis Mrázka a DeKeho. Ott bude odd. .. + depth pro juniory, aby to neměli zadarmo, co se mi tak nějak líbí. Pokud mládež nebude lepší než Ott nebo Jurčo, tak tam není budoucnost.

Jediné, z čeho jsem opravdu rozčarovaný momentálně, je podpis Helma. Tyvole, to je jak kdybychom podepisovali nějakou hvězdu nebo co.

Víc později.
Slapi1 píše:Co myslíte?
Kdyby šlo ve všech případech o maximálně dvouleté kontrakty na překlenutí zapracování mládeže, asi bych nepindal. Ale skleněnku na pět let fakt nerozdejchám, ten nás bude časem pálit jako Error.
Slapi1 píše:čekám tedy, že beka získáme nějakou výměnou
Myslím, že ne.

Na farmě je Sproul, Jensen a XO, teď se mi nechtějí otevírat odkazy, ale oni nejsou waiver exempti, tak někdo z nich půjde up a případně pryč. Pak je tam Russo ještě. Máme vzadu poměrně fajn depth už, byla by škoda toho nevyužít a tak jako tak o ně přijdeme. Na farmu jde Hicketts a Villi. Vzadu začínáme nabírat trochu vzduchu (trošku horší je to vepředu, krom Svetche, ale teď byly nějaké nové podpisy), je na čase vytěžit aspoň jednoho hráče. Bolístka obrany je někde jinde, než že to nemáme čím doplnit, jakýmkoliv podpisem se nezbavíme pana Errorsona.
JKL píše:Bolístka obrany je někde jinde, než že to nemáme čím doplnit, jakýmkoliv podpisem se nezbavíme pana Errorsona.
Vegas, baby :)
Rw slušné posily. Nielsena sice přeplatili a dali mu long term ale užitečný pro ně bude. Vanek je world class podpis Long Term měli dát spíše jemu než si ho nechat utect po sezoně.
Tyto posily ale znamenají pro Detroit hrozbu v tom, že mužou nahradit mladíky a top prospekti Athanasiou s Manthou nedostanou šanci a zkysnou na farmě.
Vanek celkem ok. Ten snad bude mít motivaci ukázat, že nezapomněl střílet góly. Ott ? Toho nechápu. Podpis Helma mi leží v patě ještě teď. :hroza:
Creeper píše:Vanek celkem ok.
Souhlas. Je to risk, ale nebude bolet, když nevyjde. A hráč jako on bude stát o to, aby se restartoval kariéru.

Ale vystrašilo mě tohle:
„Detroit Red Wings usiluje o zisk nového obránce. Na oplátku prý nabízí jednoho ze svých útočníků.”

Kdyby šel Larkin, nebo Athanasiou, pomazal bych Kenovi malýho cézara něčím ošklivým.
PK píše: Kdyby šel Larkin, nebo Athanasiou, pomazal bych Kenovi malýho cézara něčím ošklivým.
Ti dva jsou pro mne nedotknutelné "zboží" pokud to některý z nich "odsere" tak si platím letenku do Detroitu a osobně Hollymu rozflákám hubu. :bitka3:
Možnosti jsou. Jurčo, Neskvík, Tatar, pár prospectů má hodnotu. Ale při cenách D to nevidím.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS