Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jsem tam zapomněl dát to sousloví hokejová podívaná do uvozovek,aby byl ten sarkasmus jasnější. :giggle:

Jinak z toho sestřihu zase a znova Dylan a jeho pas na Frkův gól. :klobuk:
Tvl. tady je mrtvo. Tak aspoň všem fans vše nej. :oslava:
V tento krásny deň želám všetkým verným fanúšikom Detroitu nekončiaci optimizmus, vieru v krajšie a úspešnejšie zajtrajšky a obrnenie sa titánovou trpezlivosťou, budeme ju ešte potrebovať.

Prehry by som si nemal priať, ale čím viac ich bude pribúdať a čím skôr nastanú, tak sa hádam Holly (dúfajme, že v poslednom roku ako GM Red Wings) rozhodne pre totálny rebuild a pochopí, že kvalita súčasného kádra je nedostatočná k tomu, aby bojoval s najlepšími.

Šťastné sviatky, holúbkovia. :thumbsup:
No čeká nás zajímavý rok 2018, takže ať je plný optimismu. :good:
Dôkaz našej katastrofálnej streleckej krízy prostredníctvom čísel a štatistík. :verysad:
The Red Wings are averaging 2.69 goals per game, which is up from what they averaged at the end of 2016-17 (2.41). But it’s not good enough. Too many players aren’t finding the net.

Henrik Zetterberg has one goal in 28 games, but has seven assists in the past five games. Dylan Larkin leads the team with 29 points, becoming more of a facilitator as a full-time center, but has just one goal in the past 15 games and only five for the season.

Young forwards Anthony Mantha (one goal, one assist in the past nine games) and Andreas Athanasiou (no goals, four assists in the past 14 games) are struggling. Justin Abdelkader, one of several hoping for a bounce-back season, has no points in the past seven games.
Můžete mi někdo detailněji vysvětlit situaci kolem Mrázka. V podstatě nechytá, Detroit má mizerné výsledky i s Howardem. Budou chtít Mrázka trejdnout nebo podepsat jako dvojku za menší peníze? Co na to sám Mrázek? S tímto stavem nemůže být spokojený... Díky.
BosBru píše:Můžete mi někdo detailněji vysvětlit situaci kolem Mrázka. V podstatě nechytá, Detroit má mizerné výsledky i s Howardem. Budou chtít Mrázka trejdnout nebo podepsat jako dvojku za menší peníze? Co na to sám Mrázek? S tímto stavem nemůže být spokojený... Díky.
Spíš se to vysvětluje situací kolem Blashilla, který hraje o svou budoucnost a staví to nejlepší, co má k dispozici, což je (nejen) podle něj Howard. Mrázek ho ani moc nezajímá. Je hodně nepravděpodobné, že by Mrázek za těchto okolností dostal nabídku na prodloužení smlouvy, takže výměna je asi jediná cesta, jak z(a) Mrázka ještě něco dostat. Podle spekulací se Holland už snaží Mrázka vyměnit, což teda asi znamená, že hledá nabíječku na telefon. Spekulovalo se o zájmu Edmontonu nebo Floridy ... Ta Mrázkova smlouva ale může dost věcí zkomplikovat.
Takhle v průběhu sezony už domluvit nějaký ten dump není problém. Blashill Mrázka nestaví taky patrně právě proto - protože s ním se prostě už nepočítá.
Je super, že se počítá se starým Howardem. Než se vyhrabeme z těch sra*ek, bude hrát dávno golf.

Howarda bych vyměnil okamžitě, je nám k ničemu. A Tatara bych přibalil k němu.

Nějaké zvěsti o nové smlouvě pro Keníka? Jednoznačně to bude zlatý hřeb této sezóny :petrik:
BosBru píše: Co na to sám Mrázek?
Vesele se vystavuje na FB. Prachy jisté vše fajn .....


Príjemné zakončenie starého roka. Kto videl zápas, mohol by ho poprípade nejak zhodnotiť.
Neviděl, ale podle detailních komentů jsme tahali spíš za slabší konec paradoxně. Nicméně, Larkin letos super, hraje daleko více konzistentně (konzistentně dobře), zdá se, že hladový Bert trochu dodal šťávu.

Leden to zlomí, buď se trochu otřepem a něco zahrajem, nebo definitivně jdem od válu.
Big Kužel Error je +/- v kladných číslech :scare:
Někde na webu je článek a rozbor jeho statistických čísel letos a ... je to v podstatě náš letos možná nejlepší obránce, pokud nepočítáme Greenovy body.

Eye-test je u něj trochu neprůkazný, protože on prostě nevypadá dobře, ale ano, letos hraje nejlíp za několik posledních sezon.
Jo, taky jsem viděl nějakou analýzu, že útočníci hrají lépe, když je Error na ledě, než když tam není. To může být i jeho zásluha. Ale těch do očí bijících minel dělá pořád strašně moc.

A i kdyby to byla pravda, že je letos nejlepším obráncem Detroitu, tak mi to nepřijde jako nic, čím bych se chlubil :)
Ta AA rychlost je tak brutální, že on než vymyslí co udělá tak je u branky. :giggle: Dneska mohl dát tak 4 góly min. :scare:
No u něj je opravdu "problém" rychlost přiblížení, protože jak nasadí na forhend, tak už to málokdy stáhne zpět a když ho brankář zná, tak ví, že stačí jen počkat. Nicméně fajn, Howie taky.

U toho inkasovaného gólu mám nicméně jednu výhradu a obecnou poznámku - mám pocit, že je to za posledních pár zápasů hned několikátý gól, který jsme dostali po rychlém pasu od zadního mantinelu někde do prostoru mezi kruhy. Je super, že se zapracovalo u obránců na myšlení s pukem, které prostory jsou safe a kde už zase ne, jak správně číst v moderním hokeji rychlost a prostor, nicméně pokud to útočník nezpracuje, tak je to v konečném důsledku ještě horší. Takže na jednu stranu určité zlepšení - tohle jsme nikdy nehráli, puky jsme rvali po mantinelu ven, od brány to často lítalo úhlopříčkou na kraj pásma, zatímco teď od branky jde puk zpět do rohu (tj. relativně bezpečná zóna) a následně k útočníkovi na krátko. Jenže když finální puk jde na hráče s tak dřevenýma prackama jako má Helm...

Začátek roku zastihl týmy v dobrém rozpoložení, GR se taky zmátořili a připsali si čtvrtou výhru v řadě.
Obrázek vrátím se domů a ono toto :scare: :hehe:
Asi už tě nemá ráda. :lol2:
Hank dneska 600.asistence :klobuk: ten jeho pas na Nesquicka :frajer:
Tohle byl docela těžký zápas, protože Florida nás přestřílela a přehrávala. V první části to mohlo být 1:3 a ani popel. Bohužel pro ně měli docela smůlu v zakončení no a my z relativního minima vytěžili co nejvíc a to nám dva góly neprošly.
já teda doufám, že Ken pochopí, že složil play-off team, a udělá nějakou odpovídající výměnu. Místo pod capem sice není, ale šikovný manažer jako on si jistě dokáže poradit.

Já vím, že přát svému týmu prohru je naprd a vlastně mám radost, že se vyhrává, ale fakt se začínám bát, že si toho Greena necháme.
Howie zraněn, tak jako skoro každý rok v tomto odbobí. :nurses: No snad to nebude zase ze zranění na pár dnů, marodka do konce března. :scare:
rambo001 píše:Howie zraněn, tak jako skoro každý rok v tomto odbobí. :nurses: No snad to nebude zase ze zranění na pár dnů, marodka do konce března. :scare:
Ano Mrazek in a navíc Tampa :scare: :hroza:
To je klasika, kdybych si mohl na něco vsadit, tak na začátku sezony vždycky na to, že se Howie kolem Vánoc zraní...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS