Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ked chcu kvalitu tak nech beru Nabokova, staci si pozriet jeho stats(nemyslim tuto sezonu) v priemernom SJS

Detroit podpisal jednocestnu zmluvu s Hudlerom,mal by dostavat plat 525 tisic $ a dvojcestnu zmluvu dostali Bootland a Kolanos.
Holland a co Tomas Kopecky?Zatial robi Holland same chaoticke veci,neviem co sa s nim deje,ale asi ten "stropik" mu robi poblemy.... :D

OpenFire píše:ked chcu kvalitu tak nech beru Nabokova, staci si pozriet jeho stats(nemyslim tuto sezonu) v priemernom SJS
ale Nabokov ma tusim v zmluve, ze nemoze byt vymeneny :? . Ale nie som si isty...

Tak konecne sme podpisali zmluvu z talentom Hudlerom :cool:
Hasek by mal by» z hry von, no sláva :cool: a teraz je na rade Belfour kedze mu Holland dal nabídku, ktoru asi prijme hoc by ma potesilo, keby sa mu zdalo málo a ukoncil karieru.
Nabokov ma v zmluve myslim aj ja, ľe nemoľe by» vymeneny!
Chceme Toskalu Holland!

som zvedavy, ako nakoniec dopadne situacia okolo brankarov Detroitu. Lebo vyzera to tak, ze Belfour nakoniec zakotvi na Floride (dokonca az za 1,5 miliona$). Haseka tiez nechcu, Legaceho tiez poslali prec, Osgood uz nic nechyta, Howard je prilis mlady na jednotku timu...hmmmm

Alex píše:Vyzera to tak,ze Hasek NASTASTIE do DET nepojde!!!!!!!! No inak velky vyber nema Holland......Aj tak by som to riesil nejakym trejdom.Ale nechapem,preco nedali Legacemu sancu!!!!
Jelikoľ uľ jsem zapřísáhlý antifanouąek Detroitu, tak z toho mám taky radost :cool:

Prosim ked davas Quote tak tam nedavaj velke citacie, ktore iba zaberaju miesto a su tam uz raz napisane. Dakujem eman22

Tak Detroit podepsal obránce Danny Markova!
Tento hráč byl v minulé sezoně hlavní oporou zadních řad týmu Nashville Predators i díky jemu se dostali do play off.Jediným záporem jsou zranění třísel které mu způsobyli potíľe a vynechal několik zápasů.Ovąem pro Detroit je to určitě důleľitá posila a jen vystuľí jiľ tak velmi kvalitní defenzivní řady.

no je to urcite posila, aj ked minula sezona mu moc nevysla :? . A Detroit chce este aj Leetcha :roll: . Holland vidi, ze nebude mat dobreho brankara, tak aspon obranu zoháĹ

Myslim si,ze Detroit bude mat velmi silnu a dobre zlozenu obranu.Skuseni hraci,ako Lidstrom,Chelios a aj Markov,mladik Kronwall,silovi obrancovia-Lebda a Lilja.....Neviem,co mam cakat od Crossa..A dufam,ze Jirko Fisher sa da dokopy a este si v NHL zahra.A k brankarom.Ak Holland nezozenie kvalitneho,myslim naozaj kvalitneho brankara,tak by to mal risknut s mladikmi Howard,alebo LIV.....Osgood by im kryl chrbat.:D

Brankarsku otazku v Detroite uz vyriesili - jednotkou bude Osgood :? :roll:

To znamena ze Kopecky nas posilni na MS :cool:

Tak Detroit podpisal s jasonom Williamsom zmluvu a tak sa obe strany vyhli sudu.
Co sa tyka brankarov,tak Holland a spol cakaju....Stale sa casto rozprava o dvojici zo SJ Toskala,Nabokov.......No nic moc... :? Budem sa opakovat,ale ako sa hovori opakovanie je ....bla bla bla.........Ked uz nemame Legaceho,Luonga,tak nech chytaju mladi........A Osgood uz nie je taky O SO GOOD!!

[quote="arek"]no je to urcite posila, aj ked minula sezona mu moc nevysla :? . A Detroit chce este aj Leetcha :roll: . Holland vidi, ze nebude mat dobreho brankara, tak aspon obranu zoháĹ

Co sa týka brankara tak nastastie Belfour zamieril na Floridu, velmi dobre spravil a Haąek je ako by česi povedali vyľízený :lol:
Uvidime ako sa situacia dalej vyvinie ale po podpise Jasona Williamsa na 2 roky, to bola este taka velká ryba co nemala zmluva uľ su tie najvacsie hviezdy pod zmluvou, ostava teda este sa dohodnu» na vymene napr.zo San Jose.
Ale obranu máme teraz famóznu :cool:
Lidstrom, Schneider, Kronwall, Chelios, Markov, Lilja su nesmrtelnĂ˝ :lol:
a potom máme este velky talent Lebdu, uvidime co bude z Fischerom
a este ostal Woolley, ktory je volny
Alex: od Crossa neÄŤakaj uÄľ niÄŤ :lol: podpisal z Hamburkom, spravna volba podla mna!

Počul som, ľe v hre je aj Kevin Weekes.Toho si zoberte.My sa ho chceme zbavi», tak nech ide trebárs aj k vám.Dáme vám ho, aj za pytel pouľitých pukov. :D

To nie!!!!!Negra nechcem a este takeho slabeho brankara?Fuj!!!!!To radsej pojdem chytat ja!!!!! :D Aj ked na mna uz Holland asi nema$.Kvoli platovemu stropu:D:D

Mate Haseka :D podpisal jednorocnu zmluvu

Nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!Holland ty k*kot....hajzel sviniar.......Sakra zasa sezona s tym dementom...neznasam Haska a milujem Detroit.Pisem to nerad,ale Hasekovi prajem aby sa mu nedarilo,resp.aby sa zranil.....pisem to s emociami,ale je to tak.Fu*king shit Holland!!!!!!!
Ku*va,p*ca,k*kot............ :evil: :cry: :evil: :cry: :thumbsdown: :dole: :sad2:

Alex píše:Nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!Holland ty k*kot....hajzel sviniar.......Sakra zasa sezona s tym dementom...neznasam Haska a milujem Detroit.Pisem to nerad,ale Hasekovi prajem aby sa mu nedarilo,resp.aby sa zranil.....pisem to s emociami,ale je to tak.Fu*king shit Holland!!!!!!!
Ku*va,p*ca,k*kot............ :evil: :cry: :evil: :cry: :thumbsdown: :dole: :sad2:
Alex prosim klud. Co ty vies mozno volaco este zachyta nechaj sa prekvapit,

Eman,nech si zachyta,niekde na rybacke,trebars aj so Zdenom Cigerom v Norsku,alebo v nejakom inom teame............Go away Hasan!!!! :a_von:

Alex to chce klud. Neboj, Hasek to uz nevydrzi a hadam mu uz konecne dojde, ze jeho telo uz na to nema. :wink:

:skodoradostny2: :skodoradostny2: :skodoradostny2: :skodoradostny2:
nikomu inemu tak som neprial Haska ako Detroitu, nikoho neznasam viac 8) 8)

Joe S.,Jaj nech sa dozijeme obaja trejdu Budaj,Hasek....... :D :D :D :D

Alex píše:Joe S.,Jaj nech sa dozijeme obaja trejdu Budaj,Hasek....... :D :D :D :D
To by museo byt Colorado totalne blbe, keby vimenilo Budaja ( perspektivneho brankara s velkou buducnostou) za Haska ( Sice skuseneho ale prestarnuteho starca velmi nachylneho na zranenia. Sanca na tento trejde je uplne nulova. Nech radsej budaj ostane v Colorade a vystrnadi s postu jednotky fetaka.

Alex: :lol: :lol: :lol: :lol: to bolo kruté čo si napísal o nom, tak by som to asi ani ja nenapísal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hollandovi sa teraz musi ątika» :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MoÄľno chyti Dominator druhy dych a bude v Äľivotnej forme, ale to je asi zo sciens fiction.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS