Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše: Ericsson ještě horší než dřív a ještě má plnou hubu keců o sudích a pískání sekání.
To by se ještě měl vrátit údajně do konce týdne Kronner. Hadám že ho nacpou k parťakovi ze Švédska. :scare:
rambo001 píše: To by se ještě měl vrátit údajně do konce týdne Kronner. Hadám že ho nacpou k parťakovi ze Švédska. :scare:
No u Stars jsem body nečekal. Navíc by prohráli 3 zápas v řadě. Kroner tam bude zápas / dva a pak potáhne stejně na marodku. :jn: Kužela měl Holly vyplatit ať táhne k čertu.
Kroner asi nastoupí místo DeKeho, což mě vůbec neuklidňuje.

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že před Howiem se obrana snaží o půl levelu víc než před Mrázkem. Ten zas pustil jednoho planďáka, ale jinak ok.
JKL píše:Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že před Howiem se obrana snaží o půl levelu víc než před Mrázkem.
Taky mi to tak přijde..
Je to nějaký divný..
JKL píše: Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že před Howiem se obrana snaží o půl levelu víc než před Mrázkem. Ten zas pustil jednoho planďáka, ale jinak ok.
Cosi tady smrdí :hroza: No první a třetí gól tam nese Mrázek svůj díly viny. Proti Segedínovi neměl nárok.
Creeper píše:
JKL píše: Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že před Howiem se obrana snaží o půl levelu víc než před Mrázkem. Ten zas pustil jednoho planďáka, ale jinak ok.
Cosi tady smrdí :hroza: No první a třetí gól tam nese Mrázek svůj díly viny. Proti Segedínovi neměl nárok.
První?? To snad ani náhodou. To byl tečovanej puk na tyčku od které to šlo na jeho brusli.
AndyF píše:První?? To snad ani náhodou. To byl tečovanej puk na tyčku od které to šlo na jeho brusli.
No tak pardon já to viděl původně mezi nohama, kde by měl mít hokejku.
Tak z toho sestřihu, co jsem viděl můžeme být za ty 4 góly nejspíš i rádi. Dallas tam měl docela dost tutovek, takže kdyby to skončilo s 6 góly nikdo by se nemohl divit. Vyšperkoval to Green při EN, tím jak se nechal obrat při rozehrávce před vlastní bránou. :slap:
Creeper píše:
AndyF píše:První?? To snad ani náhodou. To byl tečovanej puk na tyčku od které to šlo na jeho brusli.
No tak pardon já to viděl původně mezi nohama, kde by měl mít hokejku.
No já si to musel přehrávat asi 20x
Ale ten 3. :hroza:
Sice si tam z obrany dělali kužely, ale tohle nemůže pustit. Nemůže.
Mrázek ten zápas neprohrál, Dallas byl podstatně aktivnější, jejich hráči lépe bruslili a víc chtěli hrát hokej s pukem.

Blashill zas trousil ty své klasické poznámky o tom, že ´... they didn´t compete enough´ atd., ale je prostá realita, že nemáme konkurenceschopný tým na to hrát 60 minut proti pohyblivému týmu, který staví hru na držení puku. Kdyby 60, dovedem tak max jednu třetinu vydržet. Naši hráči potřebují na všechno 3x víc času než soupeř, reakční doba v obou pásmech je mrzká, vůbec jako.. To je furt dokola poslední tři sezony tohle.

Nijak zvlášť ani neviním Blashilla, co se týče setupu týmu, měl tam vloni nějaké (hlavně s AA) dementní tendence, ale teď prostě hrajem hokej takový, jaký nám aktuální kádr a rozpočet dovolí. Nechci tu sezonu odpískat po třech zápasech (hlavně když sme 2-1), ale na druhou stranu jsem smířený, že zápasů, které projedem aniž bychom se pořádně povozili s pukem, těch bude hodně.

AA (resp. jeho agent) hlásí, že do týdne se rozhodne jak dál. Buď bude trejd, nebo podepíše, nebo podepíše v Evropě. Trejdu nevěřím, asi by nebyl problém ho udat za solidní protihodnotu, ale Holland zas bude chtít zlaté prase nebo co. Nejraději bych ho viděl zpátky v rudém.
Arizona klasicky o ničem, to je fakt tým, kterému nevěřím ani nos mezi očima. Ta jejich taktika hrát ligu s dvacetiletýma borcema .. jako mládí vpřed, ok. Pak hrajou pár minut před koncem pp a totálně to podělají a nechají se přejet v podstatě od útočného kruhu. Ti jejich hráči, ok, solidní naděje, ale nezdají se mi, že by uměli něco výrazně líp než jiný mladí, takové nějaké to je nevýrazné, žádné speciality.. nevěřím, že tenhle tým má šanci to dotáhnout někam do hlubšího play-off v dalších pěti letech.

Je to několikátý zápas s náma, co se opravdu divím, že jim v brance stojí Domingue, v každém zápase co si pamatuju dostane nějaký absurdní gól, tentokrát ten od Hanka, prostě v té pozici musí dolů a zavřít to. Nejisté zákroky, podivné vyrážky, meh..

K nám nemám nic moc, zápas byl celkově hodně low-costový, za zmínku stojí letos opravdu dobře chytající Howie.
JKL píše: K nám nemám nic moc, zápas byl celkově hodně low-costový, za zmínku stojí letos opravdu dobře chytající Howie.
No Howie zatím 100 %. Dneska Vegas tzn. asi Mrázič. Jsem na to celkem zvědavý. Frk další fík. Zatím celkem překvapení. Ta jeho střela má celkem koule. :tomato: Za to Tatar zatím mlčí :eek2:
JKL píše:Je to několikátý zápas s náma, co se opravdu divím, že jim v brance stojí Domingue,
Zápas začal Raanta. Stačil nabrat 9 zákroků, aby zlepšil soupeři fantu a pak odstoupil pro zranění, aby si nepřipsal loss.
Frk ma v té ruce dynamit :klobuk:
AndyF » 13 říj 2017, 08:42 píše:
JKL píše:Je to několikátý zápas s náma, co se opravdu divím, že jim v brance stojí Domingue,
Zápas začal Raanta. Stačil nabrat 9 zákroků, aby zlepšil soupeři fantu a pak odstoupil pro zranění, aby si nepřipsal loss.
to mi uniklo, viděl sem konec první třetiny, ani sem si nevšiml, že hrál a odstoupil, na začátku druhé třetiny sem hrál WoT... to nic nemění na tom, že je to díra :lol2:

Frkovy rány jsou nesvaté, zajímavé to sledovat, jak střílí celým tělem, po střele se v podstatě složí k zemi..
Alexis píše:Frk ma v té ruce dynamit :klobuk:
Dokáže energii a sílu až neuvěřitelně přenést do paží a trupu. A ta extrémně prohnutá hokejka při tom one-timeru mluví za vše.
Prvý náš zápas v sezóne pozeraný až do konca, nebudem klamať, výhry ma tešia a po trefe Glenda som radostne zaťal päsť :giggle: To však nemení nič na tom, že dlhodobé vízie do tejto sezóny nie sú pozitívne, ťažké zápasy prídu, budúci týždeň máme tri lahôdky po sebe. :scare:
První zápas, kde jsem neviděl ani kousek - a ono se zrovna vyhraje :)

Frk hlavně trefuje bránu. Kdyby takhle pálil tenkrát Pulk, tak si taky zahrál mnohem víc. Ale ten to posílal všude možně, jen ne na bránu. Tak snad to Frkovi vydrží, takového snipera Redwings fakt potřebují - aspoň na ty přesilovky (i když je většinou nezačíná).

Trochu mě mrzí Larkinovo vytížení na oslabení. Ne že by to jemu osobně nějak uškodilo, ale pak se do hry tolik nedostane Mantha, protože Larkin odpočívá a do hry jde naše superproduktivní první lajna. Je smutné, že má zatím Howard stejně bodů jako Tatar a dokonce víc než Nyquist ... kromě toho Howard ještě super chytá, takže pro mě je zatím nejsvětlejším bodem sestavy.
Tatar se docela snaží, ale za ty prachy bych čekal trochu víc no, eh, respektive aspoň něco.. Nyq je bohužel opět marný, příprava mu šla a teď hraje kulové. Zralý příští rok na relokaci někam, kde ho využijí. Celkově ta první lajna je prostě tristně neefektivní, Hank to už netáhne, hraje dobře, ale netáhne.

Green 8A, s Kuzněcovem na čtvrtém místě v celkovém bodování. Líbí se mi, má formu, hraje lehce, není to taková křeč jako vloni místy, snad mu to ještě chvíli vydrží.
No to jak to Tatarovi s Nyqem nejde je hlavně do očí bijících v PP. Tam prakticky nikdo pořádně nevystřelí a korunu tomu všemu dali, když k nim dali napůl chromého Kronnera s jeho "střelou".
Je to volaké čudné. Mimochodem, Ericsson náš dneska asi nejlepší bek. :neviem: :oslava:
Dneska neskutečný Hank. Hrál jako za mlada. :klobuk: Pěkné góly dneska a fajnová třetí třetina. :sok: Jinak marný Tatar. Akorát bitka :box: No příští týden to bude jiné inferno. :scare:
Hank wow. Tak koho zkritizujeme příště, aby se chytil jako Nyquist dneska? Vůbec se mi nelíbil Ouellet třeba, ale při výhře 6:3 to jde přehlídnout. Líbí se mi Mantha u Hanka, ale popravdě jsem myslel, že takhle začnou sezonu, takže jsem zase chytřejší než Blash? :jn:
No mně se na té kombinaci nelíbí, že Frk šel tím pádem dolů, Abdul nepředvádí tak zcela to, co bych od něj chtěl, byť se dneska snažil. Hank samozřejmě, ta řada prostě měla večer.

Jinak šílený hokej, turnover za turnoverem z obou stran, tak jako jsem psal, že rychlé týmy s vysokým držením nám sedět nebudou, tak to přesně Vegas není, měli horší zápas než my, navíc MAF nevypadal vůbec dobře od začátku už a ta jejich obrana vypadala místy opravdu tragicky, co tam předvádí Sbisa, Garrison, proti tomu zlatý Ericsson teda.
Tento týden se má trenér a Ken sejít osobně s AA, tak uvidíme. Začínají létat supi, ale myslím, že se nás to zatím netýká.

Jinak, po startu přijde konečně zajímavý týden s Tampou, Torontem a Washingtonem, nemyslím si, že bychom měli myslet na extra body, ale ty zápasy ukážou, jak na tom teda skutečně tenhle tým je.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS