Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jak sme se bavili o tom, že by ho mohla uklizečka přetáhnout smetákem, tak život mezitím napsal podstatně zajímavější příběh :lol:
NC. Do Pizza arény přijede navíc B2B Dedmonton totálně rozložený od Blues a my předvedeme toto ? :sok: Ta naše obrana je opravdu parodie. :hroza:
JKL píše: :lol:
No ten vyčnívá z řady :hroza: :thumbsdown:
Člověk je párkrát pochválí a oni takhle.. všechno špatně.
Jsem rád, že jsem se díval jen na sestřih. I ten na mě byl totiž moc dlouhý a už jsem si přál, ať je konec. Mládí se přestalo dařit, v bráně to už není takový držák jako dřív a výsledek se brzo dostavil. To má ten DeKe na tým tak špatný vliv? Neříkám, že to kazí on, ale když nehrál, šlo líp...
Tatar začal dávat góly a Wings prohrávají. :wink2: Dneska škoda. 2x tyčka. :x
Ok, bod fajn, mohli byť dva, ale aj žiaden :lol2:

Howard nás v mnohých šanciach Rangers zachránil, to isté však platí o Lundqvistovi. Už v druhej som tušil, že padnú dva góly a rozhodne sa v OT alebo SO.

Ericsson :slap: Ten to vysoké tempo zápasu totálne nezvládal, čo dotyk, to pokazenie.
Zase Howie ? B2B a nikomu to nevadí ?
Se brzo zraní a Blash bude mít po srandě. Tohle nedělají dobře.
Mrazek in
Mrazek out :hroza:
Obrázek
No bylo tam u Mrázka podezření na otřes mozku, ale nepotvrdilo se tak aspoň že tak.
keď Tatár dá gól, Detroit prehrá :hmm: to asi radšej nech nedáva góly
Joe S. píše:keď Tatár dá gól, Detroit prehrá :hmm: to asi radšej nech nedáva góly
No ale za ty prachy se od něj ty góly čekají :neviem: Tak jak z toho ven ?
Tatar je na tom letos s produkcí konečně aspoň nějak (rozhodně lépe než vloni touhle dobou). Je škoda, že jeho góly nedělají body, ale za to nemůže tak úplně on..
První útok proti LA :|
Nyquist-Zetterberg-Booth

Nevím ale ten Booth mi tam přijde jako pěst na oko, ale ono to je stejně tak nějak jedno, to vydrží tak 2 nebo 3 střídání. :giggle:
rambo001 píše: Nevím ale ten Booth mi tam přijde jako pěst na oko, ale ono to je stejně tak nějak jedno, to vydrží tak 2 nebo 3 střídání. :giggle:
Bombarďák. Teď se trefil 2 ne ? :jn:
No.. další takový výkon, ne apriori uplně špatný, možná tím, že Kings hrajou aktuálně docela prdlačky, nicméně to nestačilo, to málo pochytal Quick.

Bylo by na čase zvážit co s Greenem, tohle nemá cenu a my můžeme dostat solidní reward.

U nás se šíleně ukazuje, jak je tým jako celek opravdu vzadu, pokud nefunguje dva a víc faktorů (mladí, Howard...), tak prostě nic. Není to čím nahradit.

Pět proher, tři body z ot, mno.. teď dva zápasy s Montrealem, to zas bude bída.

Mimochodem, zajímavý článek na téma oblíbeného Jonathana:

https://wingsnation.com/2017/11/25/your ... misplaced/" onclick="window.open(this.href);return false;

Výsledkem je, že on je vlastně aktuálně docela dobrý obránce :lol2: , tedy rozhodně na roli, kterou hraje. Jo, myslím, že to znovuobjevili kolo, jeho skutečný problém není jeho hra ve třetím páru, ale něco uplně jiného, ano.
JKL píše:možná tím, že Kings hrajou aktuálně docela prdlačky, nicméně to nestačilo, to málo pochytal Quick.
I ty prdlačky stačily. :hroza:
rambo001 píše:První útok proti LA :|
Nyquist-Zetterberg-Booth
První útok proti Mtl:
Wilson-Zett-Bůůth
Jirik19 píše:-Bůůth
Nás dneska vychytá :scare:
Obrana funguje perfektně :jn: Error :hroza:
JKL píše: Mimochodem, zajímavý článek na téma oblíbeného Jonathana:

https://wingsnation.com/2017/11/25/your ... misplaced/" onclick="window.open(this.href);return false;

Výsledkem je, že on je vlastně aktuálně docela dobrý obránce :lol2: , tedy rozhodně na roli, kterou hraje. Jo, myslím, že to znovuobjevili kolo, jeho skutečný problém není jeho hra ve třetím páru, ale něco uplně jiného, ano.
Asi jsem pochopil, co se autor snaží říct. Jestli si ale bude pořád dávat vlastní góly a nahrávat na góly soupeři, tak se autor snaží obhájit neobhajitelné. Jinak řečeno Erorrson by potřeboval hrát v týmu s lepšími spoluhráči, protože tam by z jeho výborné hry spoluhráči dokázali vytěžit víc, než kolik gólů přímo zaviní sám.

Btw ten zápas proti Montrealu dnes někdo viděl celý? Ten sestřih totiž ukázal jen góly a byl to skoro nepřetržitý :slap:
Ne, možná večer replay, ani jsem ráno nevstaval na něj, předem jsem to považoval za zbytečné.

Hoříme na neexistující depth v log term, tahle šňůra to ukazuje v celé nahotě. Jak to nepotáhne branka a mladí, tak to nenahradí nic a tak tomu prostě je. Nic s tím neudělá jiný trenér, nic s tím neudělá tahle sezóna.
Ostuda, debakl, totální dno tohle to, Jsme uplně done :hroza: :paperbag: :v_hajzli: nenacházím slova.......
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS