Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

A i v té soutěži by prohráli.
Ta obrana to je fakt masakr, tam je všechno špatně. Min. 4 obránci úplně, ale úplně tragičtí, zralí tak akorát na buyout. U nás platí, čím víc peněz bereš, tím jsi větší hovado.

Naštěstí si teď 2 zápasy od těch netáhel odpočinu, tak snad nám to přinese štěstí.
Nádech a musím si odplivnout… Takže — neproměněné šance, strašné chyby obránců, a příšerně hloupá a zbytečná vyloučení ve chvíli, kdy chytneme druhou mízu a po tradičně katastrofálním začátku máme šanci na návrat do hry. Pokud bych chtěl někomu ukázat typickou hru letošních Wings, byl by to včerejší zápas s Bolts.

Jsme neskutečné ostudy. Dead Wings :(
PK píše: Jsme neskutečné ostudy. Dead Wings :(
Už je to passé. Zpět na PO příčku se s tímto hnusem nemůžeme vyhrabat a i kdyby tak stop stav v prvním kole vyletíme 4:0. Blivajz je to převeliký :hroza: :paperbag: :bye2:
Teď máte doma Montreal, ten dáte s přehledem, my jedeme na Západ, takže zase můžete jít před nás víceméně v klidu. My už teď poslední tři zápasy taky nehrajem to, co před 14ti dnama, aby bylo jasno.
Jako jo, všiml sem si, že ten váš výkon začal někde u toho vzájemného lehce kulminovat...ale my se v tom brodíme už několik týdnů.

Nemáš ten konec někde ve streamu nebo stažený? Se na to musím podívat, takový fail se ani nám snad nepodařil letos :lol2:
Rono píše:Teď máte doma Montreal, ten dáte s přehledem, my jedeme na Západ, takže zase můžete jít před nás víceméně v klidu. My už teď poslední tři zápasy taky nehrajem to, co před 14ti dnama, aby bylo jasno.
2x mame Montreal a pro nas porazit jakykoliv tym 2x v kratkem terminu je skoro nerealne (pak tam mame Pens, to muzeme rovnou vyvesit bily rucnik..atd). Jinak my hrajeme totalni hnus celou sezonu, jenom obcas se nejak zahadne objevi dobry vykon na 2-3 zapasy a pak zas nekoukatelny, nudny brak. Jsem se dostal do faze, ze uz jim ani nejsem schopen poradne prat. Proste tohle si PO nezaslouzi.
JKL píše:Nemáš ten konec někde ve streamu nebo stažený? Se na to musím podívat, takový fail se ani nám snad nepodařil letos :lol2:
:D
No, nemám a ani to nechci fakt hledat. To by mě znovu přeskočily nervy... :giggle:
Ninety91one píše:2x mame Montreal a pro nas porazit jakykoliv tym 2x v kratkem terminu je skoro nerealne. Jinak my hrajeme totalni hnus celou sezonu, jenom obcas se nejak zahadne objevi dobry vykon na 2-3 zapasy a pak zas nekoukatelny, nudny brak. Jsem se dostal do faze, ze uz jim ani nejsem schopen porad prat. Proste tohle si PO nezaslouzi.
Ale i o tom to je. Že je i tak pořád právě sbíráte. Takže není důvod, že je nebudete sbírat nějak i nadále, no. :nervozny:
Ninety91one píše:2x mame Montreal a pro nas porazit jakykoliv tym 2x v kratkem terminu je skoro nerealne
Přesně tak, mít za sebou 2x sledge hokejisty, tak se vsadím, že jednou prohrajeme. U nás můžeš být úplně v klidu, nějaká série vítězství vůbec nehrozí. Něco sbírat budeme, ale vše ve stylu - jedna prohra/jedna výhra. Tak jako celou sezónu.

Phila se může o PO připravit pouze sama.
Včera mi bylo děsně líto Howieho — tohle si od těch střev před sebou nezasloužil, poněvadž poslední dobou chytá skvěle a hodně nám pomáhal.
PK píše:Včera mi bylo děsně líto
Mě je líto nás true fans, kteří musí sledovat tu hrůzu pánů Zeleného, Kužela a jim podobným, kteří berou peníze, které nikdo z nás nikdy neuvidí a hrají totální :ho*no: Hnus jdu blejt :grc:
No nevypadá to s vámi dobře... To ještě máte štestí, že nikdo nemá takový závěr, jako loni OTW ci FLO.
BigPete1989 píše:No nevypadá to s vámi dobře... To ještě máte štestí, že nikdo nemá takový závěr, jako loni OTW ci FLO.
Flyers 9-2-2 a ještě jsme neskončili! :flyer:
Philly(p) píše:
BigPete1989 píše:No nevypadá to s vámi dobře... To ještě máte štestí, že nikdo nemá takový závěr, jako loni OTW ci FLO.
Flyers 9-2-2 a ještě jsme neskončili! :flyer:
no my hrajeme momentalne s prstem v zadku. Si to nekdo zkuste naschval..
Philly(p) » Str Mar 23, 2016 9:12 pm píše:
BigPete1989 píše:No nevypadá to s vámi dobře... To ještě máte štestí, že nikdo nemá takový závěr, jako loni OTW ci FLO.
Flyers 9-2-2 a ještě jsme neskončili! :flyer:
Sorry, toho jsem si nevsimnul... :oops:
http://www.nhl.sk/clanky/sklamanie-menom-red-wings/" onclick="window.open(this.href);return false;
a to ještě nikdo moc nepitchuje..... :-D
teda ta treti..nejdrive zaveli k obratu Errorek, pak jde na led Kronner, ktery na to navaze. Tihle dva hraci by podle me nemeli byt tak casto na lede, nebo aspon ne v rozhodujicich momentech. Tydle dva nezkusene kluky bych poslal na farmu. Podle me jeste nejsou nhl ready


A Anthony :)

jo a mimochodem, Ericsson + Kronner za posledni dva zapasy dohromady - 11 :D
I přes utrpěné vítězství jsem děsně otrávený. Máme body, ale hráli jsme jenom jednu třetinu.

Plus/minus: Abby -3, Hank -2, Larkin -2, Kronner -3. První lajna hanba, speciálně Hank hrál opravdu strašně a byl nebezpečnější pro nás než pro soupeře.

Nepochopím, že si Blash po druhé rychlé brance Habs nevzal time-out. Měl to uklidnit, místo toho to nechal dojít do třetí.

Mrazík dnes také nic moc, puky spíš vyrážel než chytal.
Minule Kuzel vlastenec dneska Kroner. Tak "do*ebat" to umíme jenom my. Hoši jen tak dál. Naše nervy :hroza:
Jenom dotaz - vám se zdál ten zákrok od Smithe na Matteaua úplně v pořádku, že jste ho tak kvitovali v chatu...? Mně to tak čistý teda rozhodně nepřišlo...
Mě přijde Mrázek pořád nějaký divný. To co předváděl na začátku sezóny a teď je diametrální rozdíl. :neviem:
Creeper píše:Mě přijde Mrázek pořád nějaký divný. To co předváděl na začátku sezóny a teď je diametrální rozdíl. :neviem:
Jsem říkal že tu superformu neudrží celou sezónu.
Víš
vrabejka píše:Jsem říkal že tu superformu neudrží celou sezónu.
Víš co, Sašo?
vrabejka píše:Jsem říkal že tu superformu neudrží celou sezónu.
Jedna paní povídala jeden Vrabec zrní zobal :a_von:
habs píše:Jenom dotaz - vám se zdál ten zákrok od Smithe na Matteaua úplně v pořádku, že jste ho tak kvitovali v chatu...? Mně to tak čistý teda rozhodně nepřišlo
Zdálo se mi to jako korektní hit. Šel ramenem na hruď. Bohužel měl váš hráč hlavu poměrně dole, takže to vypadalo mnohem hůř. Ale mohu se mýlit.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS