Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

jagr by mal byt ok.

inak gdt na hfboards ma rozsekalo. http://hfboards.hockeysfuture.com/showt ... ?t=1786909" onclick="window.open(this.href);return false;

so intense :lol:
brunner na waiver. iste, ma 3 body v poslednych 4 zapasoch ale je to pre nas nepouzitelny hrac(plus treba uvolnit kontrakt). na vymenu ho vraj nik nechcel. dufam ze si ho niekto pri jeho 2,5m plate vezme, ale nik mi nenapada..

lou sa mozno konecne po 3 rokoch letargie trosku nasral.. maly zachvev zivota :-D
“I think consistency has been something with our team in different areas and you have to be consistent to have success and that’s what we have to strive for,” he said. “Unfortunately, you have to make decisions to go forward and people have to get the message that this is what’s going to happen.” (consistency, to sa u nas casto sklonuje teraz. asi to par krat padlo v rozhovoroch, lebo potom ako lou zobral deboerovi jeho prvorodeneho a poslal ho na farmu aby hrala mladez, si mamicka okamzite chranila zostavajuce mladatka giontu s bernierom. vraj su consistent a kazdu noc odvedu presne to iste a ze je na to spolah, ze pri nich vie na com je :) iste, tuto sezonu zasluzene, hraju dobre.ale ako sa ponahlal tata to hned vsetkym oznamit ze a vypichol to ze zrovna títo dvaja su consistent :lol2: )

“I want to be careful how that’s phrased,” Lamoriello said. “There are different players at different times that become inconsistent. There’s a line. When you reach that line, then your talk doesn’t do it. So, now, there has to be decisions.”

no aspon mam pocit, ze to zacne byt tvrdsiea bude vacsi tlak na trenerov, hracov. ze konecne prestanu tie zapasy, kde hrame 15 minut a dost. minimalne ocakavam, to co v poslednych zapasoch, ze sa pojdu zodrat. uz to by potesilo keby z nepozeratelneho hokeja stupneme na len zly :)
tak jsem to videl a musi se nechat, ze waiver Brunnera vsem ostatnim zapalil koudel u zadku. nasazeni, hity, strely, krasne kombinace, veterani nejlepsimi hracmi a solidni golman. co vic si prat. mozna prave tohle?

nasazeni ve treti tretine jak kdybychom o dva goly vedli my, bohuzel vic strel prislo z nasi strany, takze ocekavam kecy o hot goaltender, good effort, bad luck, tough building, oh wait... atd, atd.

tohle bylo na dlouhou dobu naposledy, kdy jsem kvuli nim nesel spat.
Ja už som totálne znechutený. To nemá význam toto. Načo nám sú výhry ako v TOR, keď hneď doma nato vybuchneme. My celkovo nejakou náhodou vyhráme zápas a potom ďalšie štyri prehráme a takto dookola. To nech sem nejakým zázrakom dotiahne Eberleho alebo jemu podobných, alebo poďme hrať na draft. Nič medzi tým, čo nemá význam. Nebude playoff a ani draft poriadny nakoniec :hroza:
Takú chybu ako megaton som neurobil a o pol 1 som radšej išiel spať lebo už neraz som sa popálil :D
Davvy píše:Takú chybu ako megaton som neurobil a o pol 1 som radšej išiel spať lebo už neraz som sa popálil
Já to dal bohužel celý, ale od půlky zápasu už jsem si projížděl góly z jinejch zápasů a hrál NHL, to se fakt nedá totiž. :-D
A ani jsem si neuvědomil, že hraje třeba Sislo a Josefson už je zas na tribuně... :lol2:
Vader píše: A ani jsem si neuvědomil, že hraje třeba Sislo a Josefson už je zas na tribuně... :lol2:
Tak to sú tie PDB ťahy, ktorým obyčajný smrteľníci nerozumejú. Stále si myslím, že JJ má nato aby bol aspoň tak dobrý hráčom ako je MoJo z WSH, ale pod PDB sa to nikdy nestane. Alebo aby z neho bol aspoň kvalitný 3rd liner, ale ani to sa pod PDB nikdy nestane :hroza:

btw akú hraješ NHL? Ja iba ako len na pc ale nhl04 rebuilt to je najlepší hokej na pc ever :yes:
Davvy píše:
Vader píše: A ani jsem si neuvědomil, že hraje třeba Sislo a Josefson už je zas na tribuně... :lol2:
Tak to sú tie PDB ťahy, ktorým obyčajný smrteľníci nerozumejú. Stále si myslím, že JJ má nato aby bol aspoň tak dobrý hráčom ako je MoJo z WSH, ale pod PDB sa to nikdy nestane. Alebo aby z neho bol aspoň kvalitný 3rd liner, ale ani to sa pod PDB nikdy nestane :hroza:

btw akú hraješ NHL? Ja iba ako len na pc ale nhl04 rebuilt to je najlepší hokej na pc ever :yes:
No on na centrování trojky má už teď uplně v pohodě, bych řekl.

Hraju 15 na X360, z těch na PC jsem měl snad nejradši 2005, kvůli tomu Světovýmu Poháru, toho jsem se fakt nahrál hrozně moc. :-D
megaton » 07 pro 2014, 04:03 píše: waiver Brunnera
hehe..
Pete DeBoer sad Eric Gelinas was benched in third period for "not injury reasons. Watch the tape."
Co se tam zas dělo? :-D
na je to tak ako v pozapasovych :grc: odpovedal aj sam velky dumbl..ehm deboer: ,,watch the tape,,

ale kedze bol pomer striel 16-40 a zivo si viem predstavit ako to tam gelinas zvladal, tak mozno aj zasluzene..
len pred zapasom s chicagom nalozit merrillovi 27 min, greene a zidlicky 24, henrique 22, jagr 21... to bude zrejme vrazdenie neviniatok(v nasom pripade kozliatok). na nova sporte som videl reklamu ze dabelsky tyden :-D od diablov mame statocne daleko, to sme skor 3 kozliatka..(jagr mania na nova sport dosiahla novy level tuto sezonu)..

ps: aj v caroline po btb zapase pri 9800 divakoch, jej zraneniach a forme to je tiez tough building, ako sme sa dozvedeli.. uz len cakam na moment, kedy sa preriekne a bude tough building aj po domacom zapase :roll:
Kašlem na ten bod čo nikto nečakal proti CHI, ale ráno na teletexte som neveril vlastným očiam, kto že to odchytal celý zápas a chytil 37 striel :shock: super, paráda aspoň niečo, neviem koho to napadlo dať konečne zachytať Kinkaida, ale konečne. Tak isto Boucher si zahral :good:
nájazdy už tradične nič :hroza:
Devils' Travis Zajac and Adam Larsson latest NHL players diagnosed with mumps.
:scare:
Zajac je uz ok a korculuje..
Larssonov stav sa zlepsuje: “I have actually no idea how I got there but goes around the league like wildfire,” he said. “One thing is for sure: I have never in my life been this sick before.” asi to bolo statocne..(These have been among the worst days of life).

Za kinkaida som rad, boucher ako som cital bol znovu tragicky a takymto tempom z neho klobasky nikdy nebudu..(poslany spet na farmu).

zubrus a camm su s timom.. dnes flyers, taketo zapasy si nerad necham ujst, tak to snad nebude dvojita samovrazda. elias sice nehra, ale mohli by sme vyhrat a natiahnut bodovu seriu.
dunim píše:Larssonov stav sa zlepsuje: “I have actually no idea how I got there but goes around the league like wildfire,” he said. “One thing is for sure: I have never in my life been this sick before.” asi to bolo statocne..(These have been among the worst days of life).
aktuální... :unsure:

Obrázek
tak som sa zasamovrazdil..2x.. jedni aj druhi na zaplakanie :hroza:
ale co cakam ked v noci vstavam na medzifiremny zapas v bowlingu medzi oddelenim smetiarov a byvalymi zamestnancami uz na dochodku, ktorí ním zakoncili bujarý vianocny vecierok..

fakt neviem co chceme po takomto zapase.. takto sa hra s diviznymi rivalmi? washington, carolina, flyers?? tak sa zda ze toto je nas standard, lebo toto predvadzame noc co noc..kompetentnym gratulujem :klobuk: uz musi prist nejaky rez..cin, cokolvek..toto nemoze pokracovat..
s kym chceme hrat aspon vyrovnanu partiu ked to nedokazeme ani s momentalnymi(vo forme hrajucimi) carolinami a flyers? ved na strely to bolo 40-16 a 35-18.. my sme tento zapas ani len nemali narok sa priblizit k branke..a nebolo to kvalitnou hrou flyers.. ved v dnesnej nhl by sme momentalne boli vyrovnanym superom maximalne tak sami sebe a aj to by sme po urputnom (ne)boji prehrali na najazdy........dvakrat.......

nema ani cenu hodnotit vykony hracov v tom bordeli.. to sa uplne straca medzi vsetkym ze bolo uplne jasne co sa stane uz ked isla prihravka na zidlickeho..urcite si to aj sam uvedomoval, cakal cakal, viezol sa do strany, ale asi nedokliklo niekde nieco co malo a aj tak to nakoniec z metra napali do reada, aby to bol brejk a gol.. naco sa hodit a zabranit prihravke, ked uz je read z uhlu a jasne ze bude prihravat? ved to by musel na lad a potom aj vstat nedajboze a krize uz nie su to co byvali.. je uplne fuk ze merrill bol permanentne o 3 kroky pozadu za hrou..tiez uplne jedno ze schneider chytil puk 1x snad v tretej tretine, inak sa od neho zasadne odrazal na dva metre a vzdy presne medzi kruhy a bolo jedno ci to bolo od modrej, z kruhov alebo zabka z rohu zpoza brany.. z bowlingu by mal presedlat na curling, ked sa tak dobre vie triafat po kazdej situacii medzi kruhy.. zametanie si tiez pravidelne trenuje za brankou kde chvilu pred druhym golom zas poctivo cakal na na superovho hraca kym sa priblizi na 4 metre aby ho presne trafil..vymenit hokejku za metlu a ide mu to.. k tomu ma vyborne oko a odhad, lebo ten puk pred 2. golom co sa mu klzal cez brankovisko mal idealny smer aj rychlost na readovu hokejku, takze nezasahoval.. v curlingu by mu to veru slo...
taky ryder ani neviem naco sa obliekal do vystroje..za cely zapas snad nedal ani jeden pol sprint, len sa tam sem tam odrazil, kruzil ak stary pan na jazere co drzi za ruku vnucku a pozoroval ,,hokej,,.. to kludne moze sedavat v hladisku zvysok zivota s pivom light za 10 a hot dogom za 14 dolarov.. len to by mu asi za to neplatili 3,5 miliona a flek by asi tiez nebol taky dobry v centre diania..takze chapem preco sa vzdy nakoniec prekona a obuje si korcule..

od deboera sme sa po zapase dozvedeli ze sme stravili v utocnej tretine dostatok casu ale obrancovia nezvladli ulohu a malo strielali preto sme mali malo sanci :hroza:
a obvykle vyhovorky ako :Mistakes, free goals, penalties, lack of shots...
a kto za to moze? o com je ten deboerov system? naozaj nas drzi (ako tvrdia jeho zastancovia) konkurencieschopnych? to ze v minulosti eliminoval strely a sance supera je pravda, lenze eliminoval aj nase akekolvek sance skorovat a nikdy sme nic nemali. ak super zo svojich 10 dal 3-4 goly tak to bolo bad luck, zle odrazy a vykon brankara..a ak sme my nedali z tych troch sanci ani jeden, tak to bolo to iste..bad luck, bad bounces, excelentny vykon ich nahradneho brankara... deboer svoj system prepracoval.. uz absolutne nedokazeme branit a ani zabranit nikomu v tom aby nas roztrielal ako reseto, napriek tomu, ze sa vobec nesnazi a naopak my uz sa superovej brane zdaleka vyhybame, aby sme ju ani nahodou neohrozili...

3 roky to s*at a dobacovat to az sem, vzdy mat plnu hubu vyhovoriek a pozitiv na ktorych treba stavat snad po kazdom mizernom zapase. tak potom ked uz mu hori za prdelou je uplne zbytocne vrieskat. poslat brunnera kam patri, nechat sediet rydera a podobne je uz uplne zbytocne..na taketo zufalstva uz je neskoro.. darmo na niekoho nabliaka, pokial to doteraz 3 roky bolo ok..to zrazu ze sa ma k cinom a su nasledky nezmeni dlhodobe chyby, zly system a trenovanie, hracov bez formy na zrazu schopnejsich hracov, hrajucich krasny hokej, taktiku na fungujucu a prehry na vitazstva. lebo deboer sa rozkrical? lebo budu sediet? lebo co? abrakadabra nic.. necakane..

musia prist razne zmeny, fakt dufam ze boli majitelia na zapase a uzili si to.. prvy musi ist deboer.. pretoze aj to zle co robil sa mu rozpadlo..uz ani ten jeho system co nefungoval posledne 2 roky nefunguje ani tak nefunkcne a jalovo ako minuly rok..ked nas uplne roztrhavaju na franforce najhorsie timy konferencie, tak to uz nie je ani pre silne zaludky.. possesion? v tahu. zabranit strelam supera a jeho spomalovanie? v tahu.. zvysena produktivita, o ktorej deboer blabotal, ze tento rok nebude problem pred sezonou? uplne najhorsia.. vykony? priserne.., hra? nepozeratelna a najhorsia odkedy pamatam..vyhliadky na zlepsenie? ziadne..toto je standard.. nedajboze vysledky? ani nahodou..co dobreho pre tim urobil deboer posledne 3 sezony, co malo nejaky efekt a v konecnom dosledku zmysel? nic..a este sa to zhorsuje.. musi ist prvy.. na niektorych hracov pride rad potom neskor...
Hele, to je copy+paste, nebo si fakt po každém zápase dáš práci sepsat takový epitaf ? :lol2:

Sem zjistil, že coby efektivní filtr na zlost fungují daleko lépe krátké agresivní štěky.

Ale v klidu pokračuj :cool:
niee, to prerusovane napisem v praci. furt vyrusvany, takze x krat zabudnem co som chcel, ale napadne mi x dalsieho a az po odoslani zistim ze to je dlhy elaborat, stale sa opakujuci, bez zmyslu, struktury. ale nevadi, hlavne ze sa mi ulavi.. kratke steky ma nebavia. kvoli vete ze to je na h*vno sa to neoplati ani pisat na nejake forum a hlavne nema to ten spravny efekt :-D
V pohodě, mně se na tom líbí, že píšeš přesně tak, jak to cítíš a jak Devils hrají - je to dlouhé, opakující se, o ničem a bez náznaku změny. To prostě výborně vystihuje tu deziluzi, když vstáváš někdy ve dvě a díváš na to utrpení, ráno se snažíš o nějakou katarzi a nikam to nevede, protože vlastně není o čem psát. Se docela netěším, až DeBa kopne Lou do prdele, protože tomu pak bude konec (na čas).
dunim píše:uz musi prist nejaky rez..cin, cokolvek..toto nemoze pokracovat...
Zas až tak štedré vianoce mať nebudeme.

Změna trenéra se konat nebude. Peter DeBoer má nadále důvěru.
Lou Lamoriello: "Je zde kvůli tomu, že věříte tomu, co dělá. Kdybyste tomu nevěřili, nebyl by tady."

Obraciam kabát a totálne súhlasím s LL. Presne vystihol moje slová, keby sme mu neverili, že tú playoff nedá ani túto sezónu tak už dávno tu nie je :lol2:
Dnesni vykon Devils bylo to vubec nejhorsi co jsem za celou sezonu videl. To se nedalo, prepinal jsem to, ale videl jsem dost na to abych pochopil. Svetlo na konci tunela absolutne neni videt. A nejvetsi mysterie je ze vy stejne nejakym zpusobem nahrajete dostatek bodu na to aby jste se vyhli McEichelovi.. Jak vy vubec bodujete?
No keby to pravidlo o tom losovaní platilo už vtedy jak sme ťahali Larssona tak by sme brali z 1. miesta kedže sme vtedy tú lotériu vyhrali, ale posunúť sme sa mohli iba o 4 fleky.
Ale bude to tak ako vravíš, pri de bilovi, pardón de boerovi skončíme ďaleko za playoff, ale ešte ďalej od mceichela.
Ked ale berieme do uvahy ako on pracuje s mladymi tak by to bola len skoda.....
To je tiež veľká pravda.
Neviem aký silný je tohtoročný draft, ale možnože nám by sa skôr (za predpokladu, že budeme draftovať v top 10) hodilo opäť meniť pick jak sme to urobili so Schneiderom.
Ak by sa niekto našiel (isto by sa našiel) tak by trebalo top útočníka alebo útočníka s potenciálom byť top. Moje želania: ekane, ror či eberle :slintac: celú túto lajnu rovno najradšej :-D
dyl nez tuhle sezonu neodtrenuje. Pak prijde Babcok, ktery s McDavidem vyhraje dva cupy, ve 26 pak stejne McDavid odejde, protoze v prubehu roku se prece nejedna.
Nie, ale teraz seriózne. Kto by bol pre nás najlepší z týchto voľných koučov?

Dan Bylsma
Paul MacLean
Mike Keenan
Guy Boucher
John Tortorella
Marc Crawford
Jacques Martin
Claude Noel
Brent Sutter
Ron Wilson
Andy Murray
John Stevens
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO