Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

skor je uz sranda ze ryder aj clemmer maju mumps..
ked to tak citam, zubrus a josefson dnes hraju, sestito povolany(ostatni budu povolani az po zapase s albany..kto?) :) dnes hrame so 7 obrancami a 11 utocnikmi..

nejak sa mi neprieci momentalna situacia, ze by to bola komedia.. stevens a albelin tam su na trening obrany, oates na utok..foligno(neviem na co, neviem co robil doteraz)..budu vraj nejake systemove zmeny.. vsetko pod dohladom loua.. ziadne sluby na hc.. jednoducho budu trenovat.. ako som pochopil, lou povedal ze by nebolo fer brat hc do tejto situacie.. s cim sa da suhlasit.. nijaky mroz sa nehodi pod gilotinu, to sa radsej pocka do leta a splasi sa poriadny hc. ale uz sa tesim na najblizsie zapasy, na ksichty hracov, a ako budu lietat po lade, pod dozorom :-D (a ktovie, kto si co uz nebude vyskakovat v satni).
Per Sportsnet, "Adam Oates and Scott Stevens have both been named new coaches of the New Jersey Devils
takže Lou si vzal příklad z MacTavishe? :lol2: :lol:
Davvy píše:Takže s Larssonom sa nemení prakticky nič, však?
Třeba jo. Zdá se, že to maj celkem striktně rozdělený, tak tam třeba nějaká naděje ještě je. Na druhou stranu když si třeba vzpomenu na Oatese a jeho Erskina loni... :giggle: :giggle:
Jasné, že by nebolo fér brať hc do tejto nelichotivej situcáie, veď som aj nad tým rozmýšľal či by to takému Bylsmovi či MacLeanovi stálo zato riskovať tu svoje renomé kedže ten káder je taký aký je a zázraky sa s nim na počkanie robiť nedajú, ale akurát čítam, že LL má oznámiť meno nového hc v najbližších dňoch. Tak ako to teraz všetko je?
Aj keď popravde v NJ človek nikdy nevie a LL neverím už duplom, takže sa nezmení ani do leta nič a budeme mať 2 hlavných resp. ani jedného :hroza: a nepríde nikto nový.

Oates je zm*d to všetci vieme len sa stačí opýtať chlapcov z WSH aký naňho majú názor, ale čo Stevens? Prečo vlastne pred nedávnom odišiel, čo tam bolo? A keď tu bol nemal náhodou tiež na starosti obranu? Takže v tomto smere si už tiež nič nesľubujem a s tragikomédiou na lavičke budeme nechcenne tankovať. Nepochybujem, že nasadenie pôjde hore, ale to je tak všetko :slap: Z tak rešpektovanej organizácie sa stáva neuveriteľný cirkus :hroza:
tak davvy, stevens odisiel, lebo vraj deboer nebral jeho pripomienky a nazory a isiel si svoje..

rozhovor s louom:
http://fireandice.northjersey.com/fire- ... -1.1182115" onclick="window.open(this.href);return false;
Sherry Ross ‏@SherryDarlingNJ 1h1 hour ago
Scott Stevens said more positive things about Adam Larsson in 3 minutes than I've heard in 3 years, so there's one change.

Stevens: "Larsson has found his niche," praised his PK, says he is important part of Devils going forward. Very positive.
Už mám nervy musím ísť spať.
Peter Norris Harrold, obranca čo by nehral ani 7. beka v Edmontone u nás hraje 1. obranný pár, presilovky a aj oslabovky :rofl: Toto už nezvládam, nedá sa. Larsoon zrejme fakt musí byť podobný omyl ako svojho času výber ATL v podobe Stefana, inak si to neviem vysvetliť, že chlapcovi nedajú zahrať presilovku aj keby sme mali zranených 5/6 obrancov :hroza: Ten si PP nezahraje ani v 30ke, nehovoriac o esách ako gionta či bernier, ktorý sa pomaly ale isto stávajú základnými stavebnými kameňmi pre presilovky :hroza:
Hej viem máme zranených, ale aj tak je to hanba.
jak hrejeme komentovat nebudu. Myslim, ze tak akorat na top5 pick, pravdepodobne na top 3 a mozna i na Eichla, ale ono je to jedno, protoze vyhrajeme loteriii.

Ta situace s dvemi az tremi trenery ma podle me nasledujici vyznam. Lou chce videt z blizka Stevense, kteremu by rad sveril hc na pristi sezonu a tak chce aby se neco priucil do ofenzivy od Oatese a po sezone se rozhodne. Bud Babcock, nebo Stevens a k tomu McEichel.

one can dream
Nerad to říkám, ale Jágr by měl po této sezoně skoncit minimálně v NJD, Eliáš by uz taky mohl jít... je potřeba postavit nový perpektivní tým, třeba i za cenu, že jednu či dvě sezony bude NJD jeste stějně nízko, jako je nyní, možná ještě níž.
Pietro píše:Nerad to říkám, ale Jágr by měl po této sezoně skoncit minimálně v NJD, Eliáš by uz taky mohl jít... je potřeba postavit nový perpektivní tým, třeba i za cenu, že jednu či dvě sezony bude NJD jeste stějně nízko, jako je nyní, možná ještě níž.
Jagr co jsem videl jednu tretinu mi prisel jak jednookej mezi slepima.Ovsem ja byt gm tak se priznam ze az na vyjmky udelam cistku jako prase.Kazdej nad 35 by sel bez milosti a postavil bych to uplne od zakladu.Tohle prezivani absolutne nikam nevede.
V zasade to tak píšeš... Je jedno, že Jágr ještě sem tam něco zahraje, ale nijak už nevyniká, resp. vyniká možná tak v trápícím se NJD, navíc je na tom hodne bledě v +/-. NJD by mělo být od základu přestavěno.
boze..ake cistky zase? aka prestavba? ved sa to deje :D po sezone bude v zostave akurat elias a zubrus. bud budu vymeneni niektori, alebo im vyprsi zmluva(jagr, zidlicky,havlat,salvador, ryder, gomez)..

tak z vyjadreni je jasne, ze ziadna senilita,lou si velmi dobre uvedomuje ako na tom sme. ziadne reci ze ideme bojovat o play off.. ale, mladi musia hrat, musime znovu zacat hrat devils hokej, ziskat sebavedomie atd..
vraj v obrane to zjednodusili, co by malo vyhovovat mladym. v utoku to bude snaha drzat puk za kazdej situacie(co povedie k chybam), ale uz sa nebude nahadzovat ako za deboera.(chyby nam nevadia, o nic nam nejde). jagr sa deboera stale zastava, ale nakoniec mi z jeho reci vyplyva ze malo treningov, nahananie puku a unava v druhej polke zapasov.. daavy, teraz sa zbytocne rozculovat nad harroldom..ked to tak bude aj o 2 mesiace tak az vtedy to bude pruser(mozno len snaha zvysit mu hodnotu). radsej si treba vsimnut pozitivum ako to ze po tom gelinasovom zaciatku zapasu by za deboera sedel po 3 striedaniach zapasu a takto hral cely cas.. a podla mna je aj pozitivum ze merrill nehra 28 min za zapas(to je proste vela). a gelinasove pozapasove vyjadrenia o tom ako bol stevens pokojny a nevadi ze spravi chybu su pozitivne... o to tu ide.. niet sa na co stazovat.. a to ze gionta hral pp? to su tie oatesove divne rozhodnutia..to nam teraz moze byt taktiez jedno.. po par treningoch uz to bude ine. nemozme chciet vsetko hned a zaraz..(pre niektorych, aj tie cistky ak pridu, tak najskor vo februari).
Ten náš M. Wood včera na MSJ hral pár krát v útoku s Eichelom, tak dúfam, že táto konštalácia bude platiť aj od novej sezóny v NJ :jn:
Za stavu 0:3 som išiel s nervami spať. Na ten hnoj sa zasa nedalo pozerať, veď to nebol hokej. MTL hral jak keby celý zápas presilovku v našom pásme. Ten káder je neskutočne zlý nehovoriac o tom, že za chvíľku bude jeho definitívny vodca obľúbenec fanúšikov caps Oates :hroza:
Už teraz je neskoro na tú prestavbu. Nech dedo vymieňa, vyhadzuje proste nech niečo robí však to je hanba NHL taký útok. Aspoň, že CAR vyhrala :-P

Dosť reálne to vyzerá, že to kľudne môže byť top 3 pick a tam už musíme získať Eichela nejakým spôsobom no a taký top 10 pick to bude na 99% a ten by som už menil za nejakého hotového hráča jak Eberle.
po patecni zkusenosti, jsem sobotni zapas vynechal a rano jsem se nestacil divit. Vyhra a 5 golu k tomu, na druhou stranu bych to neprecenoval, precejn Philthy je na tom podobne spatne jak my. Ted jen neskoncit pred ni :D Ale ted vazne, kazda vyhra dobra a jestli budeme vybirat 3. nebo 5. je jedno. Dulezite je neziskat looser mentality a rozvoj mladych. Larsson zda se zacina ziskavat sebeduveru a hlavne duveru treneru, hraje vsechny situace, dnes z obrancu nejvice casu na lede pri PP :good:
Dnes to nepozerám a samozrejme hrajeme jak vymenený, ale zas na druhú stranu treba dodať, že flyers nie sú canadiens :-P
Ku Jágrovi len toľko, že si ho Česi vážte poriadne lebo taký hráč sa nieže u vás, ale ani v celej Európe ešte dlho predlho nenarodí. Však postupom času všetci zistia čo za poklad to bol.
Ešte neskáčem od radosti lebo je zranený Harrold a Severson, ale tak Larsson dnes IT 24, proti habs 26 minút :shock: konečne ku*va, dúfam, že to nebude len chvíľková radosť a Stevens z neho urobí top obrancu. Pri tom góle Gomeza by si za PDB nedovolil prekročiť poliacu čiaru nie to ešte ísť pred bránku súpera :cinka:
Zapas jsem nastesti nevidel ale podle clanku a povidani to musela byt fakt tragedie uplne to vidim v zivych barvach.

Jardovi ten hatrick preju a skoda ze nam nedal aspon 5 golu.
Larsson dnes najvyšší IT zo všetkých hráčov v zápase :ciga: PP IT 2min, SH IT 2min 23s, 1A, 2+, 2S, 3 hity :good: kašlem nato že to bolo proti marnému buffalu (my sme tiež marný túto sezónu takže to bol vlastne 4 bodový zápas), ale tie štatistiky a jeho hra mi robí väčšiu radosť ako naša výhra, kedže som nato čakal od 2011.....nechcel ho nikto vymeniť a teraz jak nám z neho Stevens urobí two way 40b obrancu za sezónu už bude neskoro :) PDB sucks stratil pod ním prakticky 3 sezóny, už mohol hrať dávno na vyššej úrovni........stále dúfam, že nehraje toľko veľa len preto lebo je vyoutovaný Severson či dokonca ahler harrold

8b na playoff stille alive :lol2:
larsson hra posledne 3 zapasy co som videl v beast mode a dnes sa zda v tom pokracoval..(trochu ta opravim davvy, nie ze nikto ho nechcel vymenit..nikto ho ani nenukal predpokladam :) ).

elias 1000 bod v 1187. zapase za devils(399+601) :klobuk:

inak sice nehrame ziadny zazrak, uz sa na to o trochu pozera lepsie. zakaz nahadzovat puk bolo dobre rozhodnutie.(za deboera to uz bolo neunosne, prva prekazka v ceste = odpaleny puk a to sme sa tvarili ze sme possesion team).

inak k hracom co sa zlepsili, tak posledne zapasy sa mi paci aj tootoo. co zapas to sam vyrobi minimalne jednu golovku. dnes dal dokonca vitazny gol.
dunim píše:
elias 1000 bod v 1187. zapase za devils(399+601) :klobuk:
:serus:

Obrázek

Ten čas ale letí. :neutral:
Kinkaid v bráne, live na fandovi! Ešte nech vyhráme a bodujú pri tom Adamovia a bude všetko v poriadku :yes:
V tom pripade na vas mrknu :) Doufam ze Jarda da hatrick a NJ vyhraje (ne aby jste nam sebrali dobrej draft)
Anger píše:(ne aby jste nam sebrali dobrej draft)
:-D To si hovorím aj ja pri každom vašom zápase, kde vám teraz fandím ako nikdy, tak isto aj Arizone a aj Carolina sa ešte zdvihne. Jedine BUF a EDM si idú svoje :lol2:
Chcem buď playoff alebo aspoň top 5 pick. Eichel z toho pravdepodobne nebude, ale aj napriek tomu, že ten draft má byť údajne nadupaný by som vymenil náš pick (do top 10 to musíme dať, keď nebude PO) za nejakého elitného útočníka.
V prvej tretine sme pošpinili povesť NHL lebo to sa nechytalo ani na rybníkový hokej - 2 strely :!: Potom sme už zapli a dalo sa nato pozerať. Kinkaid potešil chytá výborne. Ja som vravel od začiatku sezóny, že v pohode môže byť dvojka to len PDB by mu nedal šancu ani v 35ke...
Larssona som už chcel vychváliť lebo zasa odohral dobrý zápas a potom urobí takú hrúbku v predĺžení :hroza: ale LL ho podporil to je dobré, pod PDB už bol bol HS najbližší zápas. Ale musí sa vyvarovať takým chybám Adam lebo takto si natrvalo dôveru od koučov nezíska, ale 3 roky ho dusil ten debil takže je jasné, že sebavedomie nenaberie za pár zápasov.
Neviem čo sú to za ťahy dávať camma na C keď mu to tam evidentne nejde, ale okrem top RW sa zdá, že budeme potrebovať aj top C. Zajac ním nikdy nebol a ani nebude, on je max ideálny 2. center. Henrique dodnes neviem či náhodou nie je lepší na LW. Queenville ním možno bude, ale ten má ešte čas.
Ešte sa mi nechce veriť, že LL bude na lavičke do konca sezóny. Podľa mňa to nevydrží a vymenuje Oatesa. Je to síce z dažďa pod odkvap v porovnaní s PDB, ale hlavne že ten už tu neni.
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO