Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

AndyF píše:Prej budete poustet 6. flek,..
nedivil bych se. do 10 místo, pokud by to bylo CBJ, tak berou Provorova, tedy na nas zbyde někdo z Rantanen, Zacha, Cruise, Barzal. A to je prast jako uhod. Nelze rict, kdo z nich bude nejlepší. Ja sazim na Rantanena.
Tak som mal pravdu nakoniec. Strateny syn sa nasiel. Zatial diki Shero. Zacha+Palmieri to som fakt necakal :clap: Snad sme po tych rokoch konene zahojeny na centri!
Tak Palmieri bude pro vás si myslím super. On letos u nás vypadl z top 6 a v bottom 6 v PO byl k ničemu, ve vlastním pásmu není moc dobrý. Ale má šikovné ruce a parádní střelu, nebojí se jít před bránu. Potřebuje dostat prostor hrát pravidelně více minut, u nás by to neměl, navíc si za to mohl i sám zraněními a nekonzistentností výkonů. Navíc si myslím, že rychlejší východ mu sedne víc než taktičtější západ. Od nás dobrý krok, za rok je RFA a my máme k podpisu důležitější hráče. A ke všemu je to NY native, který vyrůstal v New Jersey a žije tam jeho celá rodina, vždycky na tripu tam měl plno lidí v publiku z rudiny.
Ja som ho vzdy chcel u nas. Uz vtedy sme ho mali uprednostnit pres teddym ci JJ uz neviem presne. A vobec, on u vas hral C alebo RW? Obe moznosti su pre nas spravne. :yes:
Davvy píše:Ja som ho vzdy chcel u nas. Uz vtedy sme ho mali uprednostnit pres teddym ci JJ uz neviem presne. A vobec, on u vas hral C alebo RW? Obe moznosti su pre nas spravne. :yes:
RW, nic jiného u něco nepřichází v úvahu. Centra snad ani nehrál, na to nemá postavu, vhazování, ani defenzivní práci. Hrával i na LW, ale nebylo to ono Takže fakt nejlepší na RW. Pokud zůstane zdravý, může pro vás být fajn, takový hráč se vám bude hodit, mladý a ofenzivní. Win-win trade, my dostaneme chybějící 2. kolo a uděláme víc prostoru pro Etema a Sekáče.
Za me rikam, ze dobry. Zacha je jednim z forwardu, ktere jsem chtel. Neni to Marner, ale ten jim asi nikdy nemel byt. Ostatni drafty taky dobry, nikoho z nich neznam, jen co jsem ted tak rychle nacetl. Vsichni jsou rychli, utocny a tak trochu risky. Za me rozhodne lepsi nez loni, kdy to vse bylo "safe" a nic poradne z toho. Draftnuty golman je taky OK. Realne s nim muzeme pocitat nejdriv tak za 4 az 5 let, tak akorat kdy Cory by mel jit pomalu dolu a pokud by vse vyslo, on by mohl byt nastupce. Velky atleti jsou v mode, tak proc ne. Udajne nejlepe hodnocenej dostupnej golman a snad budouci Kanadska (juniorska) jednicka.

Zisk Palmieriho je fajn, proverenyho mladyho hrace bych bral oproti potencilau ve 100 pripadech ze 100. Navic je z Jersey tak se mu u nas snad bude libit. Ted jen privezt JvR a Carlsona a meme domaci repre :D

Oznameni, ze se nepocita(zatim) s Gomezem, Bernierem, Fraserem a Haroldem je take vytane. Ted jen oznamit buy out Zubrusaura a vse bude na nejlepsi ceste. Shero zatim O.K. Rozhodne bych nas neprohlasil za winnera draftu, ale zatim panuje spokojenost

Mezi FA toho moc neni tak se nechame prekvapit jestli vubec nekdo prijde.
Viac menej súhlasím.
Sherovi ZATIAĽ nemám čo vytknúť (teda až na Stevensa, ale ešte viac som nasratý na LL a situáciu okolo martyho :evil: )

Takže tréner v pohode (ale tu sme sa mohli dostať len do win situácie lebo všetko je lepšie ako PDB, či Oates), s draftom tak isto vládne spokojnosť a z Palmieriho som nadšený. Po ňom som volal ešte dávno, že nech sa vráti domov, tak konečne sa aj ku nám rodák vrátil, nie len všetci odchádzajú (zach, kovy). Tak ako píše megaton ešte zostáva JVR a Carlson :-P

Snáď zo Zachu budeme mať konečne skutočného 1st centra. Sám sa prirovnáva ku Getzlafovi, Shero splietal J. Staala tak snáď.
Ten Blackwood vyzerá zaujímavo, uvidíme. Hodnotený bol ako top spomedzi G, takže sa necháme prekvapiť, ale radšej mať viac nádejných brankárov ako nemať žiadneho.

Najbližšie úlohy budú kľúčové. Jednoznačne podpísať Larssona - tu sa nemáme o čom baviť a vymyslieť čo s Gelinasom. Ja by som bol za výmenu za nejakého útočníka.
Noa hlavne vypratať Clowea z klubu. To je omyl od prvého dňa čo je s nami a samozrejme nepodpisovať Salvadora ani za 1 dolár. Toho už bolo dosť, nech ide kade ľahšie. Zubrus a Ruutu to sú prípady, ktoré bude treba tiež riešiť, ale nie sú až tak urgentné jak clowe/salvy.

Mali by sme ešte dotiahnuť späť Oduyu alebo Martina, zvoliť nového cpt (greene or henrique), získať ešte jedno RW do top 6 resp. dať šancu mladým Boucher, Matteau, Blandisi, Queen..........uvidíme no. Zatiaľ ideme správnym smerom.
Noa hlavne vypratať Clowea z klubu.
Pokud je kontrakt pojistenej, coz pochybuju, ale udajne je, tak ho poslem do phoenixu za 5 kolo. NHL nam bude jeste vdecna :sarcasm:


Getzo5 a ty ako hodnotíš náš draft tak celkovo? O Zachovi si už písal....čo ten Blackwood? Jaký máš nato názor, či si si predstavoval niekoho iného v 2. kole?
Tak jak se nam to zatim rysuje?

Camm - Zajac - Palmieri
Elias - Rico - Boucher - Protoze Boucher v bottom 6 je nesmysl
Matteau - Josefson - Zubrus/Kalinin - Zubie pokud nebude vyplacan, jinak FA? (edit) zapomnel jsem na Kalinina.
Ruttuu - Gionta - Tootoo

Blandisi, Thompson, Black, Coleman - kdokoliv

Greene - Larsson
Merrill - Severson
Gelinas - FA nebo nekdo z mladych (Hrabarenka, Helgeson)

Cory
Kinkaid

Je tam hodne "kdyby" - Bouch ani Matteu nemusi byt (uz nikdy :nervozny: ) ready, navic nekdo z nich na off wingu. Zubrus tam snad nebude, Zachovi rok v juniorce prospeje a tady mu nic neutece, protoze, co si budeme povidat PO nas tak dalsi dva roky mine. Pokud tedy Hynes neni super duper genius
Presne tak, nikto nečaká že o rok budeme v PO, ale to je v pohode. Teraz musíme postaviť pevné základy a ono to potom pôjde už aj "samo". Brána je hotová, obrana na 80% len útok potrebujeme upgradeovať.
Aj ja som úplne zabudol, že máme Kalinina :giggle: Zacha ešte jednu sezónu v OHL? Som za!

Máš to celé takmer dobré napísané. Pattyho asi prehodiť s riquom, miesto Gelinasa chcem Oduyu a teraz som pozeral na UFA RW a Stafford z pegu bude voľný. Možno že by stál za rozumný peniaz na skúšku lebo veľa tam toho na výber neni, ale jeden z dvojice boucher/matteau zrejme bude musieť hrať RW a Tootooa sme tiež už nemuseli podpisovať, ale to je isto LL zásluha ešte.
Ešte aj na Kujawinskeho sme zabudli, on môže prekvapiť. Shero povedal, že ani Tedenby nie je bez šance ešte :jn:
pokud nekoho z UFA RW tak jsem za Frolika. Ale toho asi bude chtit kazdej. Stafford je hrozne streaky a jeden takovej s cislem 17 nam tu bloudil dva roky a ja uz na to nemam nervy :)
Davvy píše:Getzo5 a ty ako hodnotíš náš draft tak celkovo? O Zachovi si už písal....čo ten Blackwood? Jaký máš nato názor, či si si predstavoval niekoho iného v 2. kole?
overrated, páčili sa mi viac Európania, ale je mladý, má protekciu, chytá za dobrý tím a má čas. Je mi smiešno z faktu, že máme Wedgewooda a Blackwooda. :dudo:

Draft hodnotím pozitívne, na Bčko. Zacha je to, čo sme potrebovali a má potenciál, Palmieriho som vždy chcel. Čo sa týka ostatných, konečne sme nepoťahali hráčov, z ktorých nikdy nič nebolo. To je podstatné. Čiže sme išli cestou ako u Pietilu, Wooda, Blacka či Dudeka. A mne sa to páči, z toho čo som zistil. Lebo to ukazuje, ako si naši americkí skauti plnia povinnosti.

Trochu ma mrzí, že medzinárodne preverených hráčov sme opomenuli, kým iné tímy, ktoré som spomenul v téme draftu tu na fóre nie. Mnohých z nich som chcel, v určitých bodoch včerajšej noci a dnešného poobedia. Ale na to sa nehrá, s tým sa musím zmieriť a držať palce tým, ktorých sme si vytiahli (ako aj tým, ktorí nie, aby moje skúsenosti podporili výkonmi, hoc v drese konkurentov New Jersey).

Trejd v druhom kole som si želal, akurát nie za brankára, ale Sherovi verím. Už aj inými vyhláseniami ukazuje, že s Louom sme už nejaký ten rok skutočne márnili čas. Škoda, nevadí, ide sa ďalej.
megaton píše:pokud nekoho z UFA RW tak jsem za Frolika. Ale toho asi bude chtit kazdej. Stafford je hrozne streaky a jeden takovej s cislem 17 nam tu bloudil dva roky a ja uz na to nemam nervy :)
to už radšej prcka s duchom zosnulej mamy z Manhattanu, na sezónu, no risk ako Sullivan... Inak to skúsme z vlastných zdrojov a keď nič, zostane nám o rok Tkachuk. :jn:
tak samozrejme Frolik by musel prijit za rozumny peniz. Vic jak 4m uz bych nedal. I tak je to napovazenou. Na druhou strnu +/- 40 bodu, solidni 2way hra, 27 let. Takovejch letos moc nebude a myslim, ze cena pujde dost vysoko.

hobit by mohl byt na konci sezony solidni trade bait. treba by nam za nej rags dali 1st :D
ted me napada, jeste budou buyouty- Gagne, Hodgson, mozna nejaky dalsi. Na rok dva, bych se jim za drobny nebranil
No na jednu stranu jsem rad ze jste vymenili vedeni i kdyz na druhou stranu jako fandu flyers bych vas jeste nechal Loua placat kulicku nejakej ten rok :)

Jsem moc zvedav jak si povede Zacha a doufam ze se mu bude darit :)

Pokud mohu tak bych vam jen probral par hracu a klidne mi reknete nazor :)

Henrique-V pohode hrac do druhy lajny.
Camaleri- za dobrych podminek z nej je 35+ strelec.
Elias - Bohuzel mam pocit ze v tyhle sezone bude hotovej a uz od nej moc neuvidime.
Gomez - Nevim a buh vi co predvede
Bernier-V tyhle sezone mel docela slune bodu ale co a jak hral to nevim-Kazdopadne konci mu smlouva.
Zubrus,Ruutu- tihle dva asi tak trochu cerni pasazeri ale zase smlouva jim konci za rok.
Clowe - to je pruser jak Hamburger u nas.

Celkove ten utok po pravde beru jako dost bidnej a mozna z tech nejbidnejsich ale zase je solidni strelec (Cam) a hrac kterej neni na uplne na odpis a muze ukazat ze umi (Gomez) a nebo chlapik co muze furt rust (Henrique).
Ale top 5 nejhorsich utoku.

Obrana vypada trosku lip i kdyz uplne nevim proc mate nad obranou takovou spokojenost ale ,,

Larsson-Nadejnej mladik co furt muze vyrust v top tahouna.
Greene-Dlouholeta jistota , nenadchne ale taky nezklame.
Severson-Buh vi ale je dost mladej a zacatek mel rakovej.Co bude dal tezko rict.
Gelinas - Zda se bek s ofenzivnim potencialem.Kdyz bude dobre tak top 4 bude komplet.
Merill,Fraser,Harrold,Salvador- To jsou bud obranci 3 paru nebo koncici hraci.

Schneider - Asi nejvetsi pozitivum tymu :)

Tak to klidne proberte a pojdte diskutovat :)
tak hlavne ocenuji snahu rozproudit diskuzi :cool:

Dnes zrovna padlo, ze Gomez i Bernier konci, sanci dostanou, jen kdyz je nikdo nebude chtit a to bych nerekl. Oba ukazali, ze jeste neco svedou a tak myslim ze tymy hledajici deph jim tu sanci daji.

Camm je nas nejlepsi utocnik, kdyz je zdravej. Skoro je mi ho az lito, protoze je nejen dobrej hokejista, ale taky mi prijde jako fajn clovek. Nedivil bych se kdyby pozadoval vymenu, ale neocekavam to.

Henrique je solidni top 6 hrac, kterej muze stabilne sbirat kolem 50ti bodu. Urcite jeden z nastupujiciho core tymu. To Elias je pravej opak, ve smyslu, ze je na odchodu. Nemyslim, ze by Shero nejak trpel nostalgii a tak nelze ocekavat, ze odehraje (za nas) vice jak nasledujici sezonu a to ji mozna u nas ani nedkonci, protoze bude chtit posledni sanci na cup. Do core tymu se mel zaradit prave i Clowe, jednak delkou kontratku, ale hlavne charakterem. Bohuzel to nevyslo, kdyz byl zpocatku fit, tak podaval vykony, jake se ocekavali, solidni pred brankou, kupodivu playmaking a tvrdil muziku. Ted bych ho neprirovanl k Umbymu, ale spis k Prongerovi. Proste dead weight. K Umbymu jiste lze prirovnat Zubruse a Ruuttuua, kdy hlavne Zubie je katastrofalni a nekde jsem cetl, ze kdyz se vezme vse (plat, stats, advence stats, eye test) tak je nejhorsi utocnik v lize. A to je nalepka, kterou mu nikdo nepreje, ale zaroven neodpare. Ruuttuu je u konce se silama, ale uz od dob Chicaga mam pro nej tak nejak slabost.

Obrana je dobra, tam si neni na co stezovat, snad az na chybejici no 1. beka. Nastesti takovy potencial maji dva a sice Larsson a Severson. Osobne sazim na Seversona, ze to dotahne dal. Je dost mozne, ze jeden z dvojice Merrill, Gelinas odejde. Spekulovalo se o Rychelovi (nebo tak nejak sp) z CBJ, ze by mohl prijit jako protihodnota. Tezko volit koho z nich bych radeji poustel Ja jsem spis za to podrzet Merrilla,ale chapu i argumenty pro Gelinase. Merrill ma podle me vetsi potencial a po minule sezone mi prijde az prilis kritizovany.

golmani - tam bez komentare. Rekl bych ze v tomto tandemu se muzem co se golmanu tyce radit do 1. tretiny v lize.
ted jsem si uvedomil. Palmieri nas stal presne to, co jsme ziskali za Jagra. Ten trade mam radeji vic a vic
megaton píše:ted jsem si uvedomil. Palmieri nas stal presne to, co jsme ziskali za Jagra. Ten trade mam radeji vic a vic
Áno je to tak. V podstate sme vymenili Jágra za Palmieriho. Začal to LL, doklepol Shero. Čistá krása.

Na Sherovi sa mi pozdáva aj to, že sa zatiaľ vyjadruje pekne na rovinu. Aký rozdiel s Louom, kde to bol samý "status quo" sem "status quo" tam...

Gomeza nepodpíšeme (zatiaľ) lebo JaJo dostane viac šancí. Tak to má byť :good: Aj keď Berniera ja by som si možno ešte nechal do bottom 6 v pohode. Isto lepšie ako zubrusaurus. Ale uvidíme hlavne, že sa to hýbe a pracuje sa na tom.

btw ten "Martin Sanavíí" by na rok nemusel byť vôbec špatná voľba do top 6. Otázka je koľko by si zapýtal a aké má ambície. Ale, ak nie tie najvyššie (lebo u nás je ešte predpoklad, že sa do PO nedostaneme, nie to ešte SC :giggle: to nevadí zatiaľ máme iné problémy) tak by sme mu mohli ponúknuť kopec priestoru na ľade a čo to by sa od neho mladí naučili. Hlavne Henrique by medzi ním a cammom profitoval. Aj keď to by bola extra nízka lajna :jn:
Ale jak počítam, tak počítam, ak sa z Bouchera/Matteaua nestane cez leto platné RW do top 6 budeme okrem Palmieriho ešte jedno RW potrebovať.
A dúfam, že o omyloch Havlátovi a Ryderovi sa nikde nič nepíše preto lebo u nich je snáď jasné, že tu si už neťuknú, či? :nervozny:
Je škoda, že Tedenby sa nevráti zo Švédska už len z princípu...
Obrázek
Tož vitaj doma chlape! Jeho už Hynes kdesi trénoval takže to bol vyložene náš cieľ. Well done. Nasleduje JVR a Carlson :lol2: poďte domov kluci
Důležitá otázka k Zachovi; za kolik a na jak dlouho jste podepsali jeho otce? :sarcasm:
Among forwards, Michael Frolik from the Winnipeg Jets has been garnering some of the most interest heading into the free agency period.
The 27 year old forward is about to enter his 8th NHL season after being drafted 10th overall by Florida in 2006. It is believed that Frolik and his agent met with over 10 teams down in Florida over draft day weekend. He is seeking a deal up to five seasons long and will likely get in the 5 to 6 million range.

Frolik is not a dominant forward, but a good middle six guy for any team that struggles with offense. Frolik had 19 goals and 42 points in 82 games with Winnipeg last year. He’s a versatile forward, having played in 163 out of 164 possible games over the past two seasons.

Frolik has developed a strong two way game and also kills penalties very well. Whichever team gets him will be very lucky, even if it’s an overpayment due to a weak free agent class
:-O WTH :shock:
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES