Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Potrebujete brankára? Skúste Jamesa Reimera! A čo tak hard-nosed, penalty-killing d-man? Jasná voľba Roman Polák! Potrebujete nejakú offensive help? Predsa P. A. Parenteau! Depth forwards? Čo tak Shawn Matthias, Michael Grabner, Brad Boyes alebo Nick Spaling?!
Okej, Horste :-D a ak si do 30 min objedname aspon troch nedostaneme aj noveho kapitana? nie na rok, nie na dva, ale az do roku 2020 zadarmo ako darcek? :roll:
dunim píše:
Potrebujete brankára? Skúste Jamesa Reimera! A čo tak hard-nosed, penalty-killing d-man? Jasná voľba Roman Polák! Potrebujete nejakú offensive help? Predsa P. A. Parenteau! Depth forwards? Čo tak Shawn Matthias, Michael Grabner, Brad Boyes alebo Nick Spaling?!
Okej, Horste :-D a ak si do 30 min objedname aspon troch nedostaneme aj noveho kapitana? nie na rok, nie na dva, ale az do roku 2020 zadarmo ako darcek? :roll:
Pribaľ k pickom Larssona a pošleme aj zamboni so šoférom Nonisom. :dudo:
Pokukávate po novom GM? Kontaktujte 19 Steve Yzerman Drive, Detroit, Michigan (Joe Louis Arena) a spýtajte sa, či je v kancelárii Ken Holland.

V prípade, že áno, tak si ho berte, nebudete ľutovať.
Kontaktujte 19 Steve Yzerman Drive, Detroit, Michigan (Joe Louis Arena)
.....volane cislo je momentalne nedostupne :neviem:

ale to sem uz fakt nepatri :cert:
skoda toho darovaného looser pointu. ale to nas zas tak trapit nemusi, důležitější bak to tak vypaxa jsou a budou zapasy s NY teamy. a Blandisi? snad i v utoku svira n lepsi casy. meli jsme nadejnejsih
o prospekta od dob Pariseho?
Nie, nemali. Teda ak nerátame Henriqueho spoluprácu s Koval...demortom. Fantázia.
jak na to tak koukam, lepe nepsat z mobilu po par pivech :D Na Henriqua jsem trochu zapomnel, ale Blandisi je pan a snad mi Rico a vy odpustite jeho opomenuti. S nadejnymi juniory (JQ a PZ) svítá na lepší časy. Obranu máme uz ted statisticky nejlepsi, tak pokud se doplni o nejakeho UFA (Kalinin neni odpoved, ale do bottom 6 je OK) a alespon jeden z mladejch se uchyti v top 6 tak bych ocekaval navrat Devs tam kam patri do tri let.
megaton píše:Obranu máme uz ted statisticky nejlepsi
Ale útok zas najhorší. Ja by som skúsil vymeniť Seversona za Drouina. Ešte máme Jasobca, Santiniho po prípade Mozíka a všetci aj tak naraz hrať nebudú, takže by som to riskol, lebo Merrill nemá takú hodnotu a Gelinas už vôbec, keďže on si s bránením príliš nepotykal.
Zcela vazne minena otazka(y):

To co jsem videl je prilis maly vzorek?
Pokud ne, to co sledujete, to vas opravdu bavi?

A nechci cist neco jako, ze podivej kolik mate bodu vy, nebo kolikrat uz jste nam vyprasili kozich..
A na ty kecy pred sezonou..
Devils hockey, baby!!! a to nas desne bavi

ted vazne, ja to taky moc nesleduju, spis jen sem tam patecni a sobotni zapasy + hlavne odpoledni a ctu reporty a koukam na setrihy, takze si netroufam soudit herni styl. Ale me osobne bavi vyhravat a kdyz mas nejlepsi obranu a nejhorsi utok, muzes cekat neco jineho pri boji o PO? Musis pochopit, ze jsme tohle neocekavali ani v tech nejdivocejsich snech a pro me osobne jsou tyhle jednogolove matche nervy drasajici drama a je mi celkem jedno jestli je to 1:0, 2:1, nebo 4:3, hlavne ze je o co hrat. Loni me podobnej hokej nebavil, spis jsem se snazil soustredit na jednotlivce, takze chapu, ze tebe jako "nezaujateho" fandu to nenadchne
No 5-on-5 goals in last four games for Devils. Won last 3
Jako takhle, chapu, ze se tim dostava do PO, vyhrava PO..
Dokonce me casto mrzi, ze my to hrat neumime..
Dokonce verim, ze to nehrajete porad..
A ze cim bliz to PO je, tim vic to k tomu svadi.
Ale proste nevim, jestli by me to bavilo..
uprimne ma to bavi.. nestrannym, alebo fanusikom supera sa nie je co divit, ze sa im to nepaci..a sem tam byvaju aj take zapasy, kedy sa nedostavime..

ono to je rozdiel byt v zapase za deboera a byt v zapase za hynesa. trebars prave s flyers. na strely velky rozdiel. na sance(aspon po 2 tretinach co si pamatam) vyrovnane.

a je o co hrat. pre mna hlavny faktor zabavy- su tam emocie (posledne roky sme mali po 30z na salame). proti kings som strely blokoval snad aj ja :-D vtedy sa clovek nestiha nudit :neviem:
O nudu nejde, ale my taky (bohuzel) v tyhle sezone spoustu zapasu posledni tretinu jen betonujem..
Ale me to vzdycky prijde spis jako cekani na smrt.
Asi je to tim, ze mame mizerny zacatky a do toho vedeni, co se udrzuje se dostaneme az tak ke konci 2 tretiny.. Nejlip..
A to neni uplne ten typ vzruseni, co me bavi..
bez urazky, ale rozdil bude i v kvalite obran a brankaru, ja proste verim, ze nam jeden gol navic stacit bude, coz se pri vasi obrane hre asi rict neda
My máme zúfalo najslabšiu ofenzívu z celej ligy. My gól 5v5 nedáme snáď ani keby súper hral s prázdnou bránou. Ako rebuilt nerebuilt, zranenia nezranenia, ale už ma to kapánek pomaly prestáva baviť.
Jasné defenzíva najlepšia, ale my rok čo rok sme najslabší v útoku. S tým sa musí konečne začať niečo robiť. Bez toho sa dopredu nikdy nepohneme.
Davvy píše:My máme zúfalo najslabšiu ofenzívu z celej ligy. My gól 5v5 nedáme snáď ani keby súper hral s prázdnou bránou. Ako rebuilt nerebuilt, zranenia nezranenia, ale už ma to kapánek pomaly prestáva baviť.
Jasné defenzíva najlepšia, ale my rok čo rok sme najslabší v útoku. S tým sa musí konečne začať niečo robiť. Bez toho sa dopredu nikdy nepohneme.
No prave. A prave proto me trochu zarazelo to nadseni tady kolem. Jako ano, urcitej progres tam je, ale podstata je furt ta stejna - sterilni a nic na tom nemeni ani zablesky Palmieriho, Blandisiho nebo Stempniaka. To nejsou hraci, kteri by meli tahnout celou ofenzivu.
Atlantik píše: Jako ano, urcitej progres tam je, ale podstata je furt ta stejna - sterilni a nic na tom nemeni ani zablesky Palmieriho, Blandisiho nebo Stempniaka. To nejsou hraci, kteri by meli tahnout celou ofenzivu.
Kdyz pominu, zes nas tady nepeskoval za sterilitu ve chvili kdy jste byli pod nami a nadseni nekrotil ve chvili kdy jsem byli (na mini moment) na tretim miste v diivzi, tak se divim, ze nechapes nase nadseni. My se videli v loterii a s velkou sanci na top pick a ted bojujeme o PO. Sice pro mnohe dosti neatraktivnim zpusobem, ale to je neco co se resilo o par postu vyse.

Jinak Palmieri a Blandisi jsou presne TI hraci na kterych to ma jednou stat, plus mnozi dalsi samozrejme
megaton píše: Kdyz pominu, zes nas tady nepeskoval za sterilitu ve chvili kdy jste byli pod nami a nadseni nekrotil ve chvili kdy jsem byli (na mini moment) na tretim miste v diivzi, tak se divim, ze nechapes nase nadseni. My se videli v loterii a s velkou sanci na top pick a ted bojujeme o PO. Sice pro mnohe dosti neatraktivnim zpusobem, ale to je neco co se resilo o par postu vyse.

Jinak Palmieri a Blandisi jsou presne TI hraci na kterych to ma jednou stat, plus mnozi dalsi samozrejme
To samozrejme souhlas.. JEDNOU. Ale momentalne, kdyz proste jdes do zapasu s tim, ze spolehas primarne na Palmieriho a Blandisiho, tak neco neni uplne v poradku a ten team ma stale pred sebou dlouhou cestu. Jinak z 5-ti zapasu s Columbusem a Torontem 5 proher. Je fakt ze odehrat tohle normalne, mozna se tu ted bavime jinak a daval bych vam za pravdu.. Ale zas, tohle byla vzdycky tak trosku Achillova pata Jersey.
Vedel som, že po výhre nad silným NYR schytáme od CBJ. Taká je NHL no. Teraz len dúfam, že Shero na TDL prinesie nejakého prospekta alebo picky, hoci za Stempa, či Schlemka. PO pravdepodobne aj tak nebude.
No ty ceny jsou zatim dost vysoko, Ladd i Polak prinesli vic nez jsem cekal. Za oba bychom mohli dostat dve druhy kola nejmene
megaton píše:No ty ceny jsou zatim dost vysoko, Ladd i Polak prinesli vic nez jsem cekal. Za oba bychom mohli dostat dve druhy kola nejmene
jj presne to som chcel napísať. Ak nejaký Weber išiel za 3rd tak nevidím dôvod dostať min. 2nd za jedného, či druhého.
Rád by som bol keby sme aspoň niečo dostali za Gelinasa, ktorému u nás zdá sa pšenka nepokvytne. No a totálne nadšený by som bol keby Shero vykúzlil nejako hráča typu Drouin, RNH, Yak, či Nichuskin. To by bol sen.
myslim, ze az na Drouina to bude vse reseno po sezone na draftu
btw. asi jste zaregistrovali oplejtacky kolem kovyho. spekuluje se, ze by se mohl vratit. co vy nato? vzit zpet? poslat prava dal? blokovat ho, pro nas asi nema smysl
megaton píše:btw. asi jste zaregistrovali oplejtacky kolem kovyho. spekuluje se, ze by se mohl vratit. co vy nato? vzit zpet? poslat prava dal? blokovat ho, pro nas asi nema smysl
Dva krat do tej istej rieky sa nevstupuje... :)
A podla mna Kovy uz aj tak pojde len smerom dole. Myslim, ze on nepatri k tym ruskym hokejsitom ktori na sebe pracovali aj vo vysokom veku a mali k hre profesionalny pristup ako Makarov, larionov, Fetisov ci napriklad teraz Dacjuk.
tak je jasny ze napodruhy s nim nikdo smlouvu do 40ti nepodepise, ale myslim, ze dalsi +/- 4 roky bude porad platnej a pohybovat se kolem ppg (v zavislosti na tymu) Nam presne takovy dva hraci chybi. Jeden je vecne zranenej Camm a druhej by mohl byt prave kovy. Na druhou stranu zajem musi byt oboustrany a nevim jak by to s nim bylo v kabine a tak. Podle vsech indicii (pokud by se vratil pred 35 rokem veku) by jsme prava na nej meli mit my. Kdyz Ladd mel takovou hodnotu s konci smlouvou, prava na nej by mohli uspisit nas rebuild. Ocekavat za nej 1. kola a/nebo solidniho prospekta neni od veci.
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS