Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Od Raya je to veľmi solídna B- trade deadline. Matteau vhodne vymenený. Čísla možno hovoria o opaku, ale DSP aspoň hrá tak, ako ho Boh stvoril a už s lepšími hokejistami ukázal viac. V junioroch mal čísla, možno sa znova prebudí. Picky ideálne, aj keď škoda, že použiteľné až o rok. Schlemko mi zatiaľ žily netrhá.

A teší ma, že farma bola posilnená pred play-off. Proste konečne kompetentný manažment. Ave Shero.
Už už som začínal byť sklamaný, až pokiaľ nevytiahol Shero všetky ťahy v hodine 12tej. Za mňa spokojnosť. K dokonalosti snáď chýbal ešte trejd Schlemka a príchod Drouina/Yaka, ale to už by som chcel veľa viem :roll:
Najväčší pašák bude Ray, keď opätovne podpíše Stempniaka v lete. 2nd+4th zaňho slušné a férové. DSP za Matteaua tak isto palec hore (konečne LW za RW!). Pričom reálne hrozilo, že ho môžeme stratiť zadarmo cez waiver, super robota!
Teším sa na draft. Tam sa budú diať veci. Dúfam, že napodobníme trejd ala Palmieri :thumbsup:

A megaton. My máme práva na Kovyho furt? Niekde som čítal, že už s ním "nič" nemáme spoločné, tak teraz neviem. Ale skôr by som ho už nebral asi. Shero buduje nové NJ a zatiaľ som veľmi spokojný.
co se tyce TDL, tak za me taky spokojenost. neocekaval jsem zadne velke trejdy, zbavili se "odpadu" a neco za nej dostali. Nejvice me prekvapila protihodnota za Leeho, navic je mozne ze se vrati v lete. Dost se divim, ze nebyl zajem o Schlemka, kdyz se podivam za co sli jini obranci. Taky skoda, ze se nepodarilo ziskat Pirriho, kdyz cena byla nizko, ale je mozny, ze GM Panthers ho nechtel na vychode.

jinak kovy:

What Daly would clarify is that if and when Kovalchuk returns, the Devils will have much sway over his NHL future.

“What I would say is that having signed his voluntary retired list form, and being on our list, that gives the Devils preferential rights to his NHL [status],” said Daly.
Tak a už sa to sype. Nevadí. S touto sezónou a hlavne so smerom, ktorým sa nové vedenie uberá som zatiaľ aj tak už spokojný. Ba naopak vôbec mi nebude vadiť, ak sa ešte stihneme vtesnať do top 10 na drafte. :sarcasm:

Inak s kovym som sa mýlil. Fakt to vyzerá tak, že by sme naňho mali mať práva. Veľmi zaujímavé. Dúfam, že to Shero využije čo najlepšie, ak nato dôjde. Inak ho čaká neuveriteľné krušné leto. Bude mať veľmi veľa roboty, aby bolo min. PO už samozrejmosťou.
uz ted jsme 11ty od konce, takze ukoncit sezonu v "top 10" nebude az tak tezky, obvzlaste bez Coryho. Zacalo se to sypat zranenim Camma, jel sezonu skoro bod na zapas a ten jede gol co by dal, nebo pripravil, proste chybel a Cory to sam neutahne. Ted ma moznost Kikny se predvezt co v nem je, tak uvidime nakolik muze byt plnohodnotnou dvojkou, nebo se po sezone podivame po jine, protoze na vyber jiste bude.
aj ked teraz sledujem uz len zostrihy (po skonceni hs, som sa este chvilu donutil vstavat na streamy, do tdl kym sme neodpadli) tak sa vyjadrim. na tdl spravne rozhodnutia (aj ked sa mi to vobec nepaci). odchod stempniaka zamrzi (ale v bostone sa mu dari, 6 bodov v 3 zapasoch). matteau nemrzi vobec. ofenzivne neurobil nikdy nic, smith pelley zahra napravo to v co sme pri vsetkej skromnosti aspon dufali od motaka..

tento tím na to PO nemal. kvalitou urcite a napriek bojovnosti ani mentalne. ked bolo treba zabrat, tak sme sa v dolezitych zapasoch zlozili( zle vykony proti flyers, rangers, 2x pens). to nebolo len kvalitou, ci zraneniami..

aj ked tie zranenia ako pise megaton zohrali velku ulohu.. hrat bez najlepsieho utocnika je pri nasej ofenzive smrtelna rana..

nech sa pozeram na ten utok akokolvek, tak vyrazne doplnenie pred sezonou je nevyhnutne ak chceme byt PO tim.
prveho centra si najblizsie roky nevychovame a na ufa ho zrejme nepodpiseme (nik taky tam nie je).taktiez kridla. elitní hraci tam nie su. ale takeho okposa by som preplatil bez zavahania..

plus bottom six bude vyzerat uplne inak. je az zarazajuce aký je rozdiel +/- medzi nasou top 6 a bottom 6.. u obrancov rovnako. chapem ze pri nasej kvalite hrali niekedy vyssie ako mali.. tu potrebujeme vyrazne posilnit. ono som to uz pisal.. nerozumiem na co su hraci ako tootoo, kennedy a spol.. branit nevedia, ofenzivu nevytvoria, energiu nedodaju, potencial tam nie je, nehraju special teams.. podla mna je to skodna v time. hraci superov na rovnakych postoch ich prehravaju zapas co zapas.. kde su tie casy maddenov, pandolfov,mckayov,brylinov. nasi top hraci hraju pp, pk, v zaveroch zapasov a potom sa to na nich odzrkadluje- hlavne ked ich mame dokopy 4roch.. dufam ze cez ufa sa toto zmeni a podpisu sa aspon 2ja kvalitni hraci do bottom six a doplnia josefsona s kalininom. o miesto v zostave urcite zabojuju zacha, blandisi, boucher-prekvapil ma, quenneville. aj ked vsetci v time urcite nebudu.(2ja by bolo fajn).

obrana je tiez rozporuplna. mame tu greenea a larssona- to je defenzivna istota. trochu ma zaraza u nich ofenziva. napriek tomu ze mame mizerny utok,tych bodov je extremne malo. ich podpora utoku sa mi nepaci- vyvrcholilo to ich rozdelenim v decembri, ked boli vo faze ze ani jeden nekorculoval s pukom. ale svoj job si zastanu.
severson je od januara mimo a je to problem, aj ked si myslim ze to je chvilkove. merrill po zraneni co vidim v zostrihoch a citam, tiez exceluje. moore je dríč, vo fazach sezony ked hral pp a vela minut si to vtedy zasluzil. ale tie terajsie kiksy :hroza: v ziadnom time nhl by nemal hrat vyssie ako cislo 5. to iste schlemko. paci sa mi, je fajn, ale nie na 20min na zapas v top 4. to sa prejaví..

v istej casti sezony sme myslim boli najlepsi v statistike golovych prilezitosti proti. neviem ako sme na tom teraz. a ci to sposobili zranenia,forma. obranna hra vyzera zle. zacinam mat pochybnosti o nassredinovi. nikto z mladych sa nezlepsil.(u seversona ci merrilla je to skor opak- to mozem zaratat aj gelinasa).

myslim ze po sezone by sme mali ist tvrdo po ofenzivnom obrancovi, ci trade, alebo najlepsie ufa (yandle, campbell), plus su tam aj solidny def obrancovia a jeden by sa tiez hodil.

ocakavam zaujimave leto. potrebujeme elitneho hraca, ale taky nerastu na stromoch. fakt by sme mohli ist stylom klasickych devils. ziadne extra hviezdy v utoku, ale sirka kadra (vhodne doplnit top aj bottom six), kde kazdy odvedie svoj kus roboty. elitneho brankara uz mame a obrana sa tiez da vyrazne spevnit. miesto pod stropom mame, drafty po minulom aj tomto roku snad budu dobre, tlacia sa do zostavy konecne mladici aj zo ,,starsej,, gardy, takze prisun mladeho lacneho talentu na najblizsie roky bude. nie je dovod neist do toho naplno. uz ziadne cakanie. ocakavam po sezone vyrazne posily a devils stabilne v Play off :twisted:

p.s. Kovalcuka nijak neriesim. netusim ako to bolo, netusim ani ako to je momentalne.. za rozumny peniaz by som sa mu nepriecil ak by v lete zamakal(s jeho tohtorocnym hernym prejavom v ziadnom pripade). ale vidim ho skor niekde na floride, ci kde to zije jeho rodina..
Tak chcem veriť tomu, že zo Zachu si vychováme 1st centra. Nato sme ho snáď draftovali. Ak náhodou nie, tak RNH bude k dispozícií v lete zrejme, otázka znie za akú cenu.
Budeme potrebovať RW do top 6 (Okposo/Yak/Eberle/Nichuskin?), Stempniaka by som tiež privítal naspäť a ešte vyriešiť čo s Eliášom, prípadne Kovym, nehovoriac o tom, že 12tim útočníkom končí zmluva. Priorita bude podpísať Palmieriho, snáď nejakou podobnou zmluvou ako majú Adamovia, možno aj trocha viac si zaslúži. A pre DSP alias Smellyho chcem už teraz aby ho Shero v lete podpísal. Od prvej chvíle som rád za tento prestup, dúfam, že to bude win win aj pre nás, aj pre habs. Matteau debatí po francúzsky jak šef.

Celkovo sa nám ten útok pomaly pekne risuje. Na LW (camm, blandisi, boucher, kalinin) sme done by som povedal, na C ak Zacha urobí tím tiež (henrique, zajac, zacha, jajo) , ale top RW potrebujeme (???, palms, DSP, stempniak?)
http://www.nhl.cz/utrapy-pane-kovalcuka ... hl/5008847" onclick="window.open(this.href);return false;

Budte radi ze od vas utekl , to by byl sud privazanej na noze.
Zacha a Speers hrajú proti sebe. Zranil sa Konečný a Zacha mal 1+3 :cinka: Navyše všetko samé dobré veci:

:arrow: https://twitter.com/DTJ_AHockeyBlog/sta ... 4978821120
:arrow: https://twitter.com/DTJ_AHockeyBlog/sta ... 0849918976

:arrow: https://twitter.com/DTJ_AHockeyBlog/sta ... 6983029760

Albany navyše zaknihovali postup do play-off. Pomaly svitá na krajšie časy.
:cinka: konečne a zaslúžene
Lúčime sa s dlhoročným beat writerom Tomom Gullitim. Od budúcej sezóny asi len Rich Chere, Boh nás ochraňuj. :thumbsdown: Každopádne nám v poslednom poste pre The Fire & Ice Devils Blog zanechal pekný odkaz o Jardovi:
The two seasons with Jagr were fascinating. Sometimes when I left Prudential Center hours after a game had ended, he was leaving at the same time after one of his famous post-game workouts. I once told him, “You are the most interesting man in the world, not that Dos Equis guy.”

“I don't always drink beer,” Jagr replied, “but when I do I drink Corona.”
:giggle: :)
Všetci prospekty podpísaní a budú dnes hrať. Zacha, Wood, Santini, Jacobs. :hfman: Shero buď blahorečený. Lou by určite zaspal a dopadol by ako Poile. A teraz sa už len tešiť na nový ročník. A medzitým bezstresové play-off. :jn:
Tak to bola rozlúčka so sezónou ako sa patrí.
Zacha 2A, +4, Palmieri a Henrique predsa len 30 gólová méta. Tri debuty, Eliášova derniéra?! Výhra na koniec, Albany v playoff. Proste paráda. Som plný očakávania do novej sezóny.
Davvy píše:Tak to bola rozlúčka so sezónou ako sa patrí.
Zacha 2A, +4, Palmieri a Henrique predsa len 30 gólová méta. Tri debuty, Eliášova derniéra?! Výhra na koniec, Albany v playoff. Proste paráda. Som plný očakávania do novej sezóny.
Thanks go out to the New Jersey Devils, who started Cory Schneider – long overdue recompense for the Scott Clemmensen debacle on the final day of 2005-06 – and got some spirited performances from their debuting youngsters. They owed Lou Lamoriello at least that much.

#20%LotteryOdds
Obrázek

:giggle:
Kinkaid bude trojka amerického tímu na MS :scare: tak ako poteší to, ale všetka sranda má svoje hranice! :stop2:
No asi je cas na nejake zhodnotenie sezony. Uprimne mi priniesla viac radosti ako predchadzajuce 2 dokopy. Clovek sa aj tesil na hokej a nesiel ho pozerat s tym, ze snad to nebude uplna frustracia.
Vysledok : 84 bodov je +/- co sa dalo cakat. Iste pred sezonou sa tipovalo ze budeme na dne a podobne.. sam som to cakal podobne, ale s tym ze od buffala,ci toronta (aj caroliny) budeme mat nejaky naskok a ze v divizii si to o predposledne miesto rozdame s carolinou. ta nas sice dala, ale bus bol zly.. + pad montrealu. Takze celkove umiestnenie, podla mna podla ocakavania. Na Po nam chybalo 5 vyhier..
Co bolo inak oproti poslednym sezonam je ze do februara sme o to PO naozaj hrali (aky to rozdiel oproti minulemu roku, ked bolo vymalovane na zaciatku decembra). Hynes vtisol timu svoj styl, ktory fungoval a myslim ze nas aj tesil. Sice ked si clovek porovnal nas dobry zapas, a potom pozeral iny dobry zapas, tak tam rozdiely veru boli. Ale to uz je kvalitou. Do konca novembra ma nas hokej uplne bavil. Vsetci korculovali, obrancovia po zisku puku ho hned posuvali na utocnikov a tí si vytvarali sance..Ono uz mat vobec nejake sance v zapase, bol velky pokrok.pred vianocami to zacalo kolisat, prisli zranenia, tim podla mna tiez nie je psychicky silny a prejavila sa sirka kadra, kde nasa bottom six bola jednoducho zla.. vaz sme si zlomili vo februari.. priznam sa ze po tdl (a konci hs) som sezonu dosledoval, len sem tam vikendovy zapas a zostrihy.. nastastie ma tie 16 strelove zapasy minuli (predpokladam ze to vyzeralo ako po minule roky a som rad ze som to nevidel).

Je na com stavat, system kym fungoval a bola aka taka kvalita a forma, tak to vyzeralo super.. tiez special teams.. top 10 aj pk aj pp..(bez nich by to bolo asi tragicke). Takze velke plus aj pre trenersky staff. Na Hynesa su len same pochvalne vyjadrenia, ako dostane z hracov to najlepsie, ake ma naroky, ako s nimi jedná, takze super..
Co som pozeral tak navstevnost bola 92% a to pri zdrazeni vstupeniek a dalsom nepostupe do PO, co sa mi javí ako dost pozitivna vec.

K hracom:
Brana: Schneider bol fantasticky celu sezonu. Nejdem pisat, ake vezina vykony podaval, ani ze nevie s hokejkou atd.. skor to, ze minulu sezonu sa naucil na zataz jednotky a mal vykyvy..tuto sezonu nasadil latku vykonov extremne vysoko a drzal ju zapas co zapas.. ziadny day off, len absolutna istota skveleho vykonu. Vzdy. Elitny hrac a zakladny kamen timu. Klobuk dolu.

Kinkaid- uprimne podla mna mal zlu sezonu, par dobrych vykonov, ale na mna posobil neisto a nestabilne.. puky mu vypadavali cely rok a jeho snaha urobit viac a byt agresivnejsi znamenala ze bol permanentne mimo poziciu. A tych lacnych golov co dostal.. bude to zaujimave, rozda si to s Wedgewoodom o post dvojky. Nelamem nad nim palicu, nech je dvojkou lepsi z nich.

Obrana: tu nie je o com, len dve mena, greene, larsson.. co tí odmakali proti najlepsim hracom supera a v pk a ako z toho vysli je neuveritelne. (larsson +15,greene +7). zamrzi, len ich ofenziva.. podla mna sa moc zamerali na def. V decembri to bolo evidentne a hrozostrasne. zisk puku, brzda medzi kruhmi a rozohravka zo stoja- teda zufale statie s pukom a jeho nasledne napalenie nikam. To bolo fakt zle, az hynes zasiahol, na chvilu ich rozdelil.. ale inak parada.

Severson skoncil ako najproduktivnejsi obranca (21 bodov 1g) co nie je bohvieaka vizitka. Mne sa chvilami pacil v ofenzive, len potom zacal panikarit na pp. Akonahle mu nevysiel prvy umysel, tak nasledoval okamzite panic move a bolo uplne jedno ze odovzdava puk na 2 metre superovi aj ked je sam (lebo hraca kam chcel poslat puk predtym pokryli). Pritom rozohravku a posun puk utocnikom na svojej polke mal skvely. Na superovej polovici ma sral.. a ked zacal uplne chybovat aj v obrane v januari tak si 6x vyskusal lavicku..

Dalsi su moore a schlemko.. obaja mali pomalsi zaciatok a potom sa rozbehli, aby mali zas slabsi zaver (ale ten uz ovplyvnený zraneniami a aj kvalitou kadra). Moore vyzera na lade dobre, velky, dobry korculiar a ziadne drevo.. len ked clovek caka hit, alebo nejaky evidentny zakrok v konkretnom momente tak sa nedocka.. na druhej strane zase sem tam prekvapi skvelou akciou.. podla mna prilis chybuje. Nie v zapase, ale uhra trebars 2 vyborne zapasy a potom jeden kde je uplne mimo. nie ze nepodarene striedanie, on dokaze byt mimo fakt cely zapas.. na 5-6 obrancu je podla mna skvely, aj sa mi zda ako dric a spravny chlapik, ale toi 19:30 je nad jeho schopnosti. Na druhej strane ked hraval 20min+ za zapas pk aj pp, tak vtedy si to vsetko vydrel a vtedajsimi vykonmi si to aj zasluzil.
Schlemko sa mi hokejovo pacil, svoje si odohral. Ten vie hokej naozaj hrat. Len ma svoje limity. Oblubil som si ho, ale nemyslim ze by sme ho mali predlzovat. Tiez hral u nas minuty nad svoje schopnosti.

Merrill. Neviem co si o nom mysliet. V priprave dobry, prislo zranenie, neskor sa dostal do timu, mal skvelu fazu a potom zas prisernu fazu a nakoniec sa zas zranil. Stale si myslim ze moze byt dobry pre devils ale vyssie ako na 3 par to nebude..ak vobec.

Utok:
Skoda cammalleriho zranenia. Mike drel a hral fantasticky. Bez neho sme nemali sancu uz potom. Je to makac a lider..a k tomu ofenzivne nas najlepsi hrac. Velmi chybal. Snad bude ok a dalsiu sezonu to roztoci.

Palmieri- obrovske pozitivum.. 30 golov, domaci hrac, korculuje, ma techniku, povodi si puk, hituje a za tim poti krv.. hral aj oslabenia, ked bolo treba, blokoval strely.. radost sa na neho pozerat a rychlo sa stal oblubencom. Velkym.

Henrique- nakoniec to dokazal a dal 30. parada. Vieme aky hrac je rico a ze nebude dominantny, ani nevymysli zazraky s pukom a ma výkyvy formy. ale v klucovych momentoch je nanho spolah. Na pk si odmaka svoje. Cely rok hral na pozicii centra..buly mu neslo, vo vlastnej tretine to pozicne tiez nezvlada az tak dobre, ale lepsiu alternativu nemame..zatial.. tento rok sa mi ale zdal vyrovnanejsi a lepsi ako minuly.

Zajac- co k nemu? Podla mna je to nas najdolezitejsi utocnik. Nepodarenu sezonu nechal za sebou a znovu prispel okrem fantastickej defenzive proti najlepsim aj ofenzivne, bol u nas na buly najlepsi. Nie co dodat. Nerozumiem tým co nadavaju na jeho zmluvu.

Josefson- ten je pre mna zahadou. Fakt.. chcem aby bol nasim tretim centrom, ale ked je na lade tak sa nedeje ziadna ofenziva.. tento rok mal 14 bodov. Z toho 11 v pp a 1 v pk.. pritom pk hra dobre, na pp je vyborny.. a 5 na 5 naskakuju minusky.. na 4 centra je to luxus a ak by to bol 4 center hrajuci druhu pp, pk co sem tam zaskoci vyssie tak ideal.. len ci by mu to stacilo..

Stempniak- bol vyborny. Takych hracov mam rad, vedel zaviezt puk do pasma,vedel si ho pokryt, dobre korculoval a zapadol vsade kde hral, nepokazil kombinaciu,zvladal special teams..po jeho odchode bolo jasne ze PO nebude.

Boucher – pre man najvacsie prekvapenie.. hrac o ktorom som bol cely cas presvedceny ze na nhl nema a po prvom povolani tuto sezonu som si bol isty.. a on za ten cas v ahl urobil v 22 rokoch zrazu obrovsky pokrok.. lebo potom to uz bol nhl hrac , plus robil pol bodu na zapas pri nasej ofenzive a vobec nevyzeral mimo.. ak to udrzi, co vyzeral ze udrzi a este nieco prida, tak to nemusi skoncit len pri stabilny nhl player.

Blandisi- sikovny hrac, ale rok v ahl by mu prospel este.. talent ma, ale viac sedi na zadku ako na korculiach..na isty cas sa dokazoval presadzovat, neskor sa vytratil. Potencial tam je, uvidi sa..

Kalinin- mne sa paci, silny, hokejovy, zahra vsade.. v ofenzive ma len zablesky, lepsie ako na bottom six urcite nie a ktovie ci aspon na top 9, ale sympatak. Mne sa zda niekedy extra pomaly a v defenzive 1 na 1 som nevidel lepsi kuzel.. zato pri mantineloch mu to ide vyborne. Ak zacne hrat pk tak bude uzitocny.

Smith-Pelley- uprimne som ho za nas videl v zapase asi 3x + zostrihy, takze sa neviem vyjadrit ako kde hra.. ale silne rw sme potrebovali a zapadol.. snad nesklzne a bude makat.. tie body sa nezopakuju ani nahodou, ale dobre silne rw urcite potrebujeme.

Ostatní: nie je velmi o com: tootoo si myslim v lige skoncil, tento rok nebol moc dobry.. kennedyho nemam ani velmi rad..prvych 20 zapasov bol mimo, neskor trochu urobil par bodov na pp a v top six, ale pre mna je to len dalsi bernier, gionta bol gionta, len tento rok nebol velmi efektivny, rok predtym sa mi javil lepsie. Farnham po prichode svoje urobil, ale neskor sa vytratil.. sislo nie je nhl hrac..
Cela bottom six bola sklamanie podla mna.. nestihali hrat proti bottom six superov, ofenziva nikde ( ani jeden sa nedostal cez 16 bodov (kennedy a aj to ich nabral neskor v top six), josefson 14 z toho 11 na pp, gionta 11 farnham 10, tootoo 9 ruutu 1.. proste bieda a same minusky..

A co dalsia sezona? Netusim. Som presvedceny ze musi prist posilnenie a podla vyjadreni shera aj pride. Na LW sme silny a je tam vela hracov, bezpodmienecne treba RW do top six a to ze nam chyba nejaky kvalitny center je roky zname.. plus nam podla mna chyba top 4 obranca. A to som celu sezonu este chcel bottom six hraca na skvalitnenie tej biedy a nepriecil by som sa mu ani z ufa( taky lewis). Co sa udeje si netrufam ani len odhadnut, ci ufa, ci bude nejaka vymena a ci tam nebude aj nas hrac zo zakladu.. Pod stropom budeme mat obrovsku rezervu. Uz je cas sa pokusit o play off. Talenty lacne pripravene naskocit a mat impact mame na najblizsie roky a po tomto drafte pribudnu dalsi, uz len zainvestovat spravne.. urcite si zelam rw. Z ufa tam je len okposo. Ten bude drahy, ale zapadnut by mohol a prachy nanho su.. inak potom uz len vymena za nejakeho mladeho a dufat 
Len ci by ten mlady pozdvihol nasu biednu ofenzivu, dalsi ro nemoze byt tak mizerny a shero si to uvedomuje podla vyjadreni. Dalej by sa urcite zisiel top 4 obranca.. ofenzivny, ktory by ten nas utok rozbehol.. to na ufa vyzera lakavejsie. Yandle, campbell, goligoski.. ktorykolvek by nam velmi pomohol..do paru k larssonovi a greene by mohol potiahnut seversona. ostava moore a na 6-7 bekov by si to mohli rozdat hraci zo systemu ako merrill, helgeson, mozik, santini, ci niekto na skusku v kempe..
No a potom mame bottom six: z nich nam asi ostanu len josefson a kalinin a smith-pelley. No mne by sa pacil podpis niekoho ako lewis ale ak by ostal elias a tie prachy sa dali jemu, tak by som sa potesil.. 3. utok v zlozeni elias ,zacha, smith-pelley by bol vyrazny upgrade. A do stvrteho by boli odsunuty josefson a kalinin.. tam o dalsie posty by mohli superit mladí quenneville,wood, ktori by mohli byt pripravení.. mozno este na rok podpisat giontu ako 13 utocnika.. predsalen je nas :D ale nakoniec moze prist vymena a vsetko bude uplne inak.. kazdopadne draft a leto bude velmi zaujimave.a o rok to uz musi byt na play off!
JQ is fourth in WHL playoff scoring with 15 points in 10 games. Trails second and third place by a point. :good:
Getzo5 píše:JQ is fourth in WHL playoff scoring with 15 points in 10 games. Trails second and third place by a point. :good:
99 points in 76 games this year which is 1.30 PPG (regular season and playoffs combined) :ciga:
Zaujímavá situácia v New Jersey. Mackenzie Blackwood získal ocenenie Goaltender of the year v OHL, pričom je dlhodobo považovaný za jeden z najlepších brankárskych prospektov. Wedgewood bol difference maker v PO AHL v Game 6, keď dokázal stealnuť druhý zápas v sérii, vďaka čomu je stav série 3:3, a k tomu máte ešte Schneidera v NHL. :hmm:
A z mladého Brodeura nič nebude?
Ohlund píše:A z mladého Brodeura nič nebude?
ne, toho jsme ani nepodepsali. chyta nekde nejakou divnou ligu.
Captain Crunch píše:Zaujímavá situácia v New Jersey. Mackenzie Blackwood získal ocenenie Goaltender of the year v OHL, pričom je dlhodobo považovaný za jeden z najlepších brankárskych prospektov. Wedgewood bol difference maker v PO AHL v Game 6, keď dokázal stealnuť druhý zápas v sérii, vďaka čomu je stav série 3:3, a k tomu máte ešte Schneidera v NHL.
Wedgwood by mohl na pristi rok zabojovat o dvojku, pak tak byt 2 roky slusna dvojka a pak to muzem resit. Kdyz pujde vse dobre. Jinak asi jeste rok v AHL, coz mu vzhledek k udajne nevyrovnanosti vykonu taky neuskodi. Blackwood ma cas. nemyslim, ze by mel jinej vyvoj nez jini nadejni golmani. takze jeste rok mezi juniory, pak dva roky na farme a pak se uvidi. Takovej brankarskech nadeji v lize bylo a nakonec nic, takze budme radi za Coryho a jeho zbyvajici cas u nas.
http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 50#p413143" onclick="window.open(this.href);return false;
Vedení Floridy přenechalo maroda Marca Savarda týmu New Jersey výměnou za útočníky Paula Thompsona a Grahama Blacka. Devils získali i volbu ve druhém kole draftu v roce 2018. 38letý Savard sice kvůli zdravotním problémům v NHL nenastupuje už od roku 2011, ale smlouvu má platnou ještě pro příští sezónu.

Taky dobrý :hroza: Že se někteří nestyděj 5 let už nehraje, ale vyplácet se nechá tohle taky postrádá logiku zlatej Rosickej ten aspoň odehraje poločas :lol:
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS