Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Devils po odchode TG stale nemaju beat writera, takze info o time su dost mizerne ( hlavne pre nas lenivejsich :) )

tak ale pred draftom sme zatial stihli podpisat 26r. francuzkeho obrancu Yohann Auvitu. vraj dobry korculiar, nikdy som si ho nejak nevsimal, aj ked stale reprezentuje francuzko. hral posledne roky vo finsku. vraj je to dríč, stale sa zlepsuje. na moj vkus je maly (180cm, 87kg) a tie ofenzivna cisla tiez nie su kuzelne. ale PO mu vyslo. moze zabojovat o miesto v zostave. stylom by zrejme zapadol do systemu. na lavo mame dieru, ale to stale verim ze shero zaplata big ufa playerom. na zvysenie konkurencie a tlaku na moorea v pohode podpis.

Dalej sme podpisali Brandon Baddocka 6. kolo 2014.. je to riadne hovadko (191cm 98kg). bol kapitanom svojho timu vo whl posledny rok a posledne 2 roky robil pol bodu na zapas. posila pre albany. mozno nahodou sa vypracuje na 4 lajnera. za to som cital ze nebudu podpisany hraci z toho isteho draftu 5.kolovy rehill - tiez obranca hovadko a 3.kolovy chatham co je sklamanie. ale tak druhu polku sezony po vymene mal fakt mizernu.

Devils este podpisali 20r. cecha Jana Mandata..ale to ani neviem ci je nhl/ahl kontrakt.

no a potom uz len to ze stevens bude robit asistenta u wild. no a vyssie spomenuty trejd savarda.
Hodne stesti Bennettovi. Byl to muj oblibenec a budu mu fandit aby mu to konecne klaplo. V New Jersey a pod Sherom ma asi nejlepsi sanci neco se svou karierou udelat a odrazit se od dna. Pri tom vasem kadru dostane prostor a ted bude zalezet jestli odehraje aspon 10 zapasu v rade. Talent vzdycky mel, ale uz mel prej i reci, ze jestli ma vubec smysl aby dal hral hokej a podobne.. U nas by v konkurenci Rusta, Shearyho, Kuhnhackla, Wilsona, do budoucna Spronga nemel ani flek v zakladu. Fair deal, New Jersey potrebuje jakykoliv talent, i kdyz je to gamble.. pro nas 3rd rounder za hrace, co uz proste potreboval zmenu a nemel u nas budoucnost..
Gratulujem :clap: Toto by ste mali zapiť :oslava:
Tak gratulace dablum..

V Hallovi ziskavate minimalne TOP 5 LW ligy (nadprumerna bodova produkce v tezce podprumernem Edmontonu...). Rychlej skvelej hrac, mam k nemu snad jen same superlativy. Na vychode by mohl delat jeste o par bodu vic, i kdyz spoluhrace asi kvalitnejsi o moc mit nebude..

Hodne stesti #4 :klobuk:
To je totálny steal toto.. Ešte one-for-one. Ako píše pitak, získavate elitného hráča a ani ste o tom nesnívali :-D
Gratuluju Devils. Ray Shero :klobuk:.

Věřím, že nejen pro mě, absolutní vítězové výměny. :serus:
Nic pro Larssonovi urcite svoje kvality ma , ale tenhle trade je fakt joke :) Se divim ze jeste Edmonton nepridal navic deset voleb v draftu.Za Halla mohli mit temer top obrance.Tenhle trade jsem nepochopil.

Jsme jim tam mohli poslat rovnou Gudase :)
Taky teda gratuluju, no.. Nějaký info o Larssonovi?
Marman píše:Nějaký info o Larssonovi?
Bek, no.. :neviem:
Marman píše:Taky teda gratuluju, no.. Nějaký info o Larssonovi?

Za momentálneho Yakupova by sme s Larssonom preplatili my, jediná fér možnosť pre obe strany mi príde Lars for RNH, ale to už je teraz jedno.
Určite sa nemajú EDM fans teraz prečo rúhať. Ale zas Adam bol môj favourite devil, takže píšem zaujato. Top pairing D with tons of potential. "Ochvíľku" bude patriť k úzkej špičke ligy. (však vy sa aj tak nikam neponáhľate? krásne vám dozreje). Pred draftom sa o ňom písalo jak o novom Lidstromovi (hej viem takých už bolo), L.Robinssom (momentálny D coach SJS) o ňom povedal, že je to diamant.
Túto sezónu sa rapídne zlepšil, skončil ju s +15 pri tom nás prestrieľal skoro každý vždy a všade. Noc čo noc hral top minúty s Greenom proti elitným útokom naprieč celou ligou. Občas IT ťahal takmer na 30 min. Ak sa o našej poslednej sezóne hovorí ako o vcelku dobrej je to hlavne vďaka Scheinderovi, Larssonovi a Greenovi, o PK nehovoriac základný stavebným kameň. Písalo sa tiež, že hraje výborne preto lebo hraje s Greenom. Pravda je ale taká, že hral výborne aj keď ich rozdelili.

Otáznikom je ofenzíva, kde sa furt hovorilo o tom ako dostane šancu na PP, ale poriadnu podľa mňa nikdy nedostal, teraz neviem, či preto lebo nato nemá alebo.....V kľude môže byť a aj bude two-way D, ktorý bude nosiť 40b za sezónu ako nič. Pod Stevensom som mu veľmi veril. Ešte nejde nespomenúť, že aj on mal/má pomalší štart ako napr. Hedman a hlavne nesmiem zabudnúť na PDB, ktorý ho tu dusil čo to šlo, hajzel jeden.
Zlepšil sa v hre do tela (zo začiatku ho tu každý tĺkol hlava nehlava), ale ešte to tam musí trocha upgradovať. Každopádne získavate obrancu, a keď píšem obrancu tak aj myslím obrancu, ktorý bude brániť zubami nechtami najlepších hráčov ligy. Plus má doslova a dopísmena ideálny kontrakt.

Momentálne celý svet hovorí o našej výhre, ale ja to až tak jednoznačne nevidím. Ešte aby sa to nakoniec z dlhodobého hľadiska celé neotočilo vo váš win. Ale ja dúfam a chcem aby to bol win-win pre oba kluby. Priznám sa nemal som vás rád doteraz, kvôli všetkým tým vašim draftovým 1kám, ale od teraz vám regulárne začínam kvôli Adamovi priať. A na záver ako jeho veľký fanúšik aj tak napíšem, že EDM získal svojho vytúženého RHD, ktorý bude ich #1 D okolo ktorého celú tú defenzívu postavia, tak ako sme to začínali robiť my. Good luck :thumbsup: (my sa teraz môžme začať modliť za Seversona, lebo ak nie tak potom ešte bude "veselo" :jn: )

Adam Larsson ‏@AdamLarsson3 7 hPred 7 hodinami
Thank you devils. Thank you devilsfans. I will miss you all.. :plac:

K Hallovi nie je čo dodať. Pravda je taká, že takého elitného útočníka sme tu od čias Pariseho a Kovalchuka nemali.
Hall’s individual points per sixty-minute rate in 5-on-5 play in the last four seasons is 2.49. That’s third among all NHL skaters. Only Sidney Crosby (2.71) and Jamie Benn (2.54) have had higher rates among skaters who played at least a thousand minutes in 5-on-5 play. :cookies: a teraz to potvrď frajer. Tož vitaj Taylor.
Díky, šéfe :cool:
Shero je jednoducho pán. Pokiaľ ide o draft, zisk Bennetta bol dobrým ťahom. Skôr som si opäť poplakal, že moje kone pobrala konkurencia a u nás nič. Týmto krokom to však zaklincoval. Som presvedčený, že obrana nutne neutrpí, samozrejme pokiaľ mladí beci budú napredovať a nie stagnovať. Greene si to ošéfuje.

Nuž a Henrique si môže zaspomínať na časy, kedy on a Hall drtili celú CHL bok po boku. Proste paráda. :cool:
tak k vymene hall- larsson bolo napisane uz vsetko.. vsetci sme adama zboznovali, ale ked sa raz vyskytne takato sanca, tak nie je o com..

dufal som ze sa nieco upecie pred sezonou, pretoze sa uz musime pohnut z miesta. sice som cakal ze skor pojdeme na obranu, ale nestazujem sa :) aj ked ma mrzi, ze nemame yandlea, ci goligoskiho (obaja skvely trade aj zmluva- cista praca dotycnych gm).

a z nasej obrany mam strach.. v takomto zlozeni si neviem predstavit, ze zahajime sezonu.. urcite musi prist minimalne 1 bek.. minimalne. a aj to bude ta obrana zrejme horsia ako minuly rok. greene je borec, podla kecov shera vraj nas obranca s najlepsou ofenzivou..(ktora je teda nic moc oproti tomu co si pod ofenzivou od obrancu predstavujem) a hlavne kedy by ju tak mal vytvarat? priestor na hranie pp tam nie je a to mame obrovsku dieru aj na pk... na ufa ostal schopny snad len hamhuis a aj to neviem aku ma vykonnost posledne roky a mozno par odpadlikov vhodnych na pozvanku do kempu.. no radsej by som riesil trejd.. hmm shattenkirk :jn:
dufam ze shero tu obranu vystuzi a budem uplne happy...

k draftu sa neviem vyjadrit, co som si cital o hracoch tak sa mi pacia, ale nemam sajn.. co som si pozrel videa nasho 1. draftu mcleoda, tak mi udrela jedna vec do oci..co citam vraj ma zlu strelu.. mne sa zda ze bud krepo drzi hokejku, alebo ju ma o dost dlhsiu ako by mal mat. :neviem:
Trejd genialni, ale ten Lovejoy..... Tady se Shero nechal oblbnout. I pres velmi solidni playoffs za ktere mu dekuji a diky kteremu jsem prokousl trejd Desprese.. tak proste tak nejak citim že ted uz opet upadne do podprumeru. Jsem rad ze jsme se mu radsi vyhli, vrchol kariery ma myslim prave za sebou a ted si s nim asi trochu užijete.. Btw Getzo pamatujes na naši starou debatu Lovejoy vs Fayne? :jn:
Atlantik píše:Trejd genialni, ale ten Lovejoy..... Tady se Shero nechal oblbnout. I pres velmi solidni playoffs za ktere mu dekuji a diky kteremu jsem prokousl trejd Desprese.. tak proste tak nejak citim že ted uz opet upadne do podprumeru. Jsem rad ze jsme se mu radsi vyhli, vrchol kariery ma myslim prave za sebou a ted si s nim asi trochu užijete.. Btw Getzo pamatujes na naši starou debatu Lovejoy vs Fayne? :jn:
Pamätám :) a po poslednej sezóne pred trejdom k Ducks, vďaka nej, vďaka návratu do Pens a po prestupe Faynea do Oilers už prirodzene uznávam, že pravdu si mal ty. Pokiaľ ide o súčasnosť, stále si myslím, že ešte chvíľu si svoju výkonnosť udrží a my vlastne viac ani nepotrebujeme, takže ten deal nehejtujem.

Ešte som tú príležitosť nemal, tak blahoželám k :cup: :serus:
Tohto penguina si mohol Shero odpustiť sakra. Plat vezme čert, ten nám neuškodí, hoci je jemne preplatený. Vadí mi tá dĺžka, 3 roky sú veľa. Mal mu to dať na 1 max 2. A vôbec kurňa radšej by som tu miesto neho ako "náhradu" za Larssona videl Demersa, hneď by to vyzeralo lepšie.
tak novinky z nasho tabora.. v poslednych dnoch sme podpisali 3 nasich rfa utocnikov.

josefson 1 rok za 1,1m
kalinin 1 rok za 800 000
a hlavne palmieri na 5 rokov za 23,25, cap hit 4,65.. skvely hrac u nas do 30ky za vyborne prachy :good:
Od jedného z najhorších ak nie z najhoršieho stavu štruktúry cap space k jednému z najlepších behom jednej sezóny a dvoch prestávok. Koľko spraví jeden kompetentný generálny manažér... :psst:
Palmieri, Hall, DSP, Bennett all for Larsson, Matteau, a 2nd and 3rd. Nehovoriac o 2x 2nd za Stempniaka a "Savarda". Shero magic :frajer: (zatiaľ teda)
http://www.allaboutthejersey.com/2016/7 ... s-with-who" onclick="window.open(this.href);return false;
utoky davaj smysl, obrana je velka neznama
Obrázek

prvý zápas ukázal očakávané z pohľadu obrany, Greene trošku desí a Severson pri tom góle v OT...

Speersa poslať dole pre jeho dobro, Wooda možno nie, PAP nech si vyskúša prvú lajnu, budíček pre Cammyho s Palmierim a hlavne niečo spraviť s obranou, napríklad to spomenuté hore. :psst: Schneider je stále (chvalabohu) Schneider a ten zápas sme mohli v pohode aj (náhodne) vyhrať. Škoda Zachovej šance, ale čoskoro to príde. :cinka:
Tak sezona zacala aj pre mna. konecne. zapas s floridou som nemal sancu vidiet, o to viac som sa tesil na tampu.
skoda toho vysledku, po vsetkych tych zmenach sme boli v zapase cely cas proti silnemu superovi. ale poporiadku.

v prvej tretine sme na nich vlietli, dali rychly gol, ktory pomohol. naozaj skvele korculovanie, napadanie. nic sme im nedovolili a pri troche stastia to mohlo byt aj viac ako 2:0 pre nas. v druhej tretine to bol presny opak. boli sme pomalí,cakali sme v strednom pasme a mohli sme byt radi, ze to skoncilo len pri stave 2:2(vdaka schneider). tych prvych 10-12 minut bolo prisernych. nakoniec sme hru vyrovnali. dokonca dali presilovkovy gol na 3:2, ale po challenge spravne neplatil pre ofside. sance mali potom aba timy, az skoroval filppula tecom 15 minut pred koncom. skoda toho, pred golom sme mali dve velmi dobre sance dostat sa do vedenia, nakoniec to bolo opacne. v zavere tam bol tlak, palmieri 3x skusal strielat, ale nic z toho nebolo. aspon ten bod by tomu svedcal viac. ako sme prehrali mohli sme vyhrat. tak aspon tesi, ze sme az na 10 minutovy vypadok v druhej tretine boli vyrovnani fakt silnej tampe.

:plus:
Schneider- skvely, cely cas nam daval sancu vyhrat, par krat naozaj zachranil a mohli sme hrat o body do konca.

Hall- korculoval, bol na puku, pacil sa mi. mal 2-3 solidne sance, ale tu najvacsiu trafil golmana do hrude naozaj chabou strelou. spoluhracom prihral do dvoch cistych sanci, ale nic z toho.

Auvitu- vyborne podporoval utok, tesim sa z neho. a tiez Moore podal podla mna nenapadny spolahlivy vykon. ratal sa mi aj Quincey, ale 2x riadne kiksol.

a hlavne to ze sme dokazali cely zapas tvorit ofenzivu a byt nebezpecní.

:minus: presilovky- boli tam strely, aj tlak, ale ziadny gol. a vobec sa mi nepaci ich zlozenie. smith-pelly na buly (aj ked bol 50%) a podobne srandy. oslabenie sa mi nepacilo rozostavenie, ale gol sme neinkasovali,tak k tomu nic.

kiksy obrancov: quincey tam mal dva, inak hral fajn a vytvoril dve dobre prilezitosti na gol. lovejoy stihol za jedno striedanie pustit supera do brejku( co sa stava) a potom chaosil v pasme az z toho boli dalsie 2 sance. auvitu pri prvom gole nepokryl hraca a pritom tam mal dost casu len nespravil krok navyse(aj ked pred golom bolo viac chyb inych hracov).

a dalsie co sa mi nepacilo bolo nasadzovanie utokov. v tretej tretine sa par krat objavil 4ty utok na prvy utok tampy. dokonca bol na lade celu 58 minutu,ked bolo treba dotahovat stratu. toto bolo sposobene hlavne, tym sialenym rozdelenim utokov na pp. prierez troch utokov v oboch formaciach je proste kravina. potom po presilovke nam ostane oddychnuty 4ty utok, ktory musi ist na oddychnutu utocnu silu supera. hynesovi by sa zislo par rad od lemaira :roll: uvedomujem si ze tie lajny a hraci este nie su pevne a jeto cele neutrasene, ale aj koli takymto pripadom by si to hynes mohol a mal lepsie naskladat.

este nieco k par hracom. speers ako vyssie pise getzo urcite do juniorky. svoje zapasy za odmenu dostal, na floride, kde ho mohli vidiet rodicia, hral dost na pk, ale momentalne nema na to byt timu prospesny. nemyslim ze by mali josefson a boucher sediet cez neho. wood si miesto zastane ale farma by mu neuskodila. ak dokaze rast aj v 4tom utoku, tak super. to je na vedeni..

Zacha- ja som ho videl prvy krat v nhl. zodpovedny, ale s kridlami bennett, smith-pelly nespravi nic. on nie je ten co bude puk zavazat do pasma. (preto je pre mna viac kridlo). podla mna by mal dostat do utoku niekoho takeho (mame halla, camma, palmsa- ktory to dokazu). ja by som k nemu supol cammalleriho. a dufat ze elias bude o mesiac dva schopny sa vratit. a bude musiet robit lepsie rozhodnutia v strednom pasme pri braneni. napriklad pri prvom gole vyletel na hraca s pukom na cervenej do suboja, ktory nemal sancu vyhrat(mozno tak u juniorov). supera nie ze neodzbrojil, ale ani nespomalil, ani nevytlacil k mantinelu. nechal ho v strede sameho, nebraneneho v rychlosti ist do precislenia. a takychto momentov som naratal viac.. musi sa ucit a aj preto potrebuje lepsie kridla podla mna ako mal vcera.

Fiddler- asi som ho mal dat do plusov. bol vyborny. branil, hral na pk, na buly bol 9-3 a zachranil cisty gol, ked neviem ako pomedzi schneiderove nohy vytiahol puk z ciary. chcel som ho do timu snad posledne 4 roky, tak sa z neho aj ked uz stareho mozem vytesovat. mladí ho maju radi, miesto si zastane- bude to oblubenec.

scenar, ktory nacrtol getzo ohladom fowlera by bol skvely ( najblizsie hraju u nas, treba to nacasovat :-D ), ale skor si podla podpisov myslim, ze po obrancovi pojdeme pred tdl podla postavenia v tabulke, alebo po sezone a v oboch pripadoch to vidim na shattenkirka (aj ked radsej by som fowlera) :roll:
jaaj, pred vikendom by som bol spokojny so ziskom 3 bodov proti tampe a chicagu.. po zapasoch mozem povedat ze sme stratili bod. skoda.. tento tim nema este ten killer instinct (skor suicide). nevieme udrzat vedenie a dotiahnut zapasy do vitazneho konca.stracame zbytocne body. zapas proti tampe bol prvym co sme vyhrali, ked sme viedli. v prvom zapase proti tampe sme prehajdakali dvojgolove vedenie.. proti bostonu sme sa nedostavili na tretiu tretinu a v zavere sme prisli aj o bod.(zasluzene). s chicagom to iste. boli sme lepsi, mohli a mali sme ich zlomit. miesto toho nepremenime sance, netrafime prazdnu branu, dame superovi 4 minutovu presilovku, nechame ho vyrovnat na konci presilovky, ked si moore necha 3 hracov za chrbtom a potom superovi v predlzeni bez pudu sebazachovi odovzdavame puky zadarmo a prehrame. dnes s tampou znova. 3:0. bijeme ich, nic nemali a aj to malo nemohlo ohrozit skveleho schneidera. na konci 2.hej tretiny bol super zlomeny, prehraty, odovzdany a bolo to bago. miesto 4teho 5teho golu sme nedali nic a samozrejme hned na zaciatku 3 tretiny inkasujeme na 3:1.. katastrofa..potom mame najazd, sanca to zlomit a nedame. a just ako na potvoru zbytocny faul v strednom pasme 6 min do konca a hori nam pod zadkami.. s jasne vyhrateho zapasu, si sami urobime dramu..tentoraz so stastnym koncom pre nas.. ale inak sa zda, ze sme dobrí a tento rok mozme napachat po rokoch viac skody.

hall bol proti chicagu o triedu najlepsi hrac na lade, ten gol moorea urobil fantasticky. stale tvori ofenzivu, vzdy sa nieco deje ked je na lade. a k tomu sa aj zodpovedne vracia. nebol zapas co by nevypichol superovi puk v sanci zo zadu a pod..

severson sa rozbehol, dnes prva hviezda, bilanciu ma 1+5, co je skvele.
zajac si zasluzi absolutorium. tí co nanho na forach nadavaju, by im malo byt zakazane sledovat hokej, lebo nevedia na co sa pozeraju..
snad sa teraz chytil na par zapasov streky henrique, urcite jeho naj zapas v sezone.
zacha ma udivuje coraz viac.. hra vyborne. dnes na oslabeni bol neskutocny. telom paradne odstavoval superov a umoznoval obrancom vyhadzovat puky. z nasich pk forwardov to efektivne robieva len zajac..a teraz v prvej sezone zacha. k tomu hra ako hra. ukazal aj trpezlivost, prehlad, ked nevyhodil puk na mantinel pod tlakom 2 superov, pockal si a rozohral pred branu. neskor z toho bola sanca a z nej po prestriedani a z drzania puku pramenila dalsia a tlak. a to vsetko z jedneho rozohratia puku, miesto vyhodenia. (aj ked by asi za to mal byt sprdnuty, lebo keby to po.erie, tak pruser :-D ) . zatial na jednotku. skoda ze mu to tam nepadlo proti chicagu, to mal 2 dobre sance. zda sa ze to bude excelentny devil.

obrana dnes tiez dobre zahrala. quincey, lovejoy aj moore sa vyvarovali svojich beznych dvoch kixov na zapas. dnes dokonca quincey podla mna velmi dobre a zasluzil sa aj o 3 gol. lovejoy vyhral snad vsetky suboje jedna na jedna a na pk bol monster. skoda inkasovaneho golu, ale za to moze strata puku a ze greene si neuvedomil nabiehajuceho hraca, ktoreho nepokryl parenteau.

a este sa mi velmi pacil 4ty utok kalinin, fiddler, lappin..to nam chybalo minule roky. lappin si pripisal prvy bod v lige.

co sa mi nepaci je to branenie vysledkov neuspesné..a trochu presilovka(hlavne druha patica).a z hracov si nemozem pomoct ale smith pelly..z poslenych dvoch zapasov ma 2 body a dnes dal gol, kde spravil vse spravne, ale podla mna je cierna diera a svoj utok taha dolu.
cammalleri sa chyti, to sa nebojim, len potrebuje cas, ved pol roka nehral a ak zacnu byt produktivnejsi henrique s palmierim tak nam vyhry budu pribudat.

do zostavy by som nezasahoval, len by som posadit smith pellyho( ten rozdiel vo fyzickej hre oproti kalininovi je obrovsky a devante z toho vychadza ako chudobny pribuzny) a skusil by som bouchera co este nesklamal a aj tak nehra. urcite by bol lepsi na pp. zacinam mat pocit ze to jeho vysedavanie nebude len z hokejovych dovodov (aj ta jeho dvojcestna zmluva je podozriva) :neviem:
Mozík pozván nahoru. Tak snad dostane adekvátní šanci...
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS