Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pol sezony za nami,cas na zhodnotenie..videl som 30+ zapasov, takze som si vytrpel dost posledne 2 mesiace..

Devils maju bilanciu 16-17-8 teda 40 bodov.. asi je to bilancia co sa nam predpovedalo ale po skvelom zaciatku 9-3-3 je to sakra malo a nabeh na zhorsenie.. presilovky mame tak sialene mizerne, ake som v zivote nevidel. golov sme dali 92 (co je 25 miesto-realne 27 miesto)-tam nie je ziadne zlepsenie. golov sme dostali 119 ( 8my najhorsi vysledok v lige). to je vyrazny pruser a to tu nebolo co fandim devils.. v presilovkach sme druhy najhorsi.. oslabenia mame zlahka nadpriemerne.. a 5 na 5? nechcem ani vidiet tie cisla, kazdopadne sme dehonestujuco prestrielavany zapas co zapas..

coaching staff:
uprimne? som rozcarovany. 2 mesiace sme v absolutnej krize a nasi borci nic nevymysleli a nic sa nezmenilo..ani nic nenasvedcuje tomu ze sa to coskoro zlepsi.. nadejal som sa, ze ked teraz mame lahsi rozpis(do konca sezony to je uz pohoda), tak sa chytime..nemame sa coho.. tych par vyhier poslednu dobu boli rovnako zle zahrate zapasy a mali 2 veci spolocne.. ze nam vyhru ukradol brankar a ze super zahral extremne zle..

asistenti.. nasreddineovi neverim od zaciatku.. nepacil sa mi minuly rok, nepaci sa mi ani teraz.. nepaci sa mi ani ako hrame pk, aj ked mame solidne cisla. ward a jeho presilovka su v totalnej ****.. za 2 mesiace nic nezmenene..dostat sa do pasma? problem.. udrzat sa tam? problem.. rozostavime sa tak raz za 4 presilovky.. 5 na 3 to mame 0/7.. bennett bol na modrej nie zapas nie dva nie tri...nechapem.. aj tvrdohlavy deboer ked si po mesiaci popierania reality uvedomil ze pp nefunguje, tak ju fixnut treningom dokazal.. u nas momentalne nevieme fixnut nic..( a tazko sa podozvedam co sa presne deje v time, ako prebiehal trening co sa kolko trenovalo, lebo beatwritter gross nedosahuje gulittiho kvalit ani na 10%)

hynes.. jeho system, nefunguje uz 2 mesiace.. vlastne nam nejdu zakladne prvky, struktura, branenie, prechod do utoku nic.. pozerat sa ako sa trapime vo vlastnom pasme je na zaplakanie..hynes dostal sice chabu obranu, ale to neznamena ze 2 mesiace nevie pohnut a dat strukturu hre celej patice.. to je nonsens..
podla mna je bezradny..tie utoky, mix zostavy su tahy zufalca..charakter timu ktory akoze budoval cely minuly rok tu jednoducho nie je.. pozapasove vyjadrenia mi sice nedvihaju zlc ako u deboera ale su to len keci.. po par vyhrach dristy ako sme hrali dobre? alebo ze po prvej tretine sme to mali dobre rozohrate?-kym sme to nepokazili( lebo bolo len 0:1 pre supera a neskor nam dal dalsie 3 kusky)..pritom stale sme hrali a hrame rovnake ho*no.. vzor, zapas s oilers..vraj sme kompítovali..prd.. v prvej tretine sme mali dostat 4 goly, v druhej tiez a nebyt shneidera, kludne sme si mohli odniest 10..ale u nas su spokojni, lebo sme drzali vysledok, dali jeden gol z dvoch sanci, cory caroval a to asi hynesovi staci.. :bitka3: plus ma nejaku uchylku na smith-pellyho.. som z neho sklamany.

shero hynesovi vyjadril podporu..
co nas privadza k rayovi.. vymena za halla bola jasna, ale rozbil obranu.. a nijako ju nezalepil.. jeho tahy boli mimo..
moore? krok vedla na 3 roky..to je prinajlepsom sestka.. strateny pripad co to neda nikdy dokopy..
lovejoy ok do 3 paru.. len tak nejak nam chyba druhy aj prvy..
quincey.. dalsi cheap podpis.. tiez ok do 3tieho paru a nie viac..
auvitu nevie zatial branit v nhl a jeho efektivita v podpore utoku vyrazne klesla..
mozik ani nedostal sancu (neviem ci si ju zasluzi). ale viem ze helgeson za tie roky akurat ukazal ze na nhl nema a stale je povolavany..

shero si bol vedomý, mizerie nasho utoku a tak priviedol halla.. len s mizernou obranou a neschopnostou hynesa s nou pracovat, nam nejde ani utok..uz je na urovni deboera.. neschopny vystrelit ani 20 krat a vytvorit si viac ako 2-3 sance za zapas..
jeho dalsie cheap podpisy su na h*vno..
gazdic?? naco??
bennett? az na 3 dobre zapasy na chuja. uplne zbytocny.. mohol skusit niekoho ineho
smith-pelly? to iste co bennett. uplne zbytocny hrac
lappin ok, ale lepsie ako do 4teho utoku to nebude..
zacha- fandim mu ale za pol sezony neukazal nijaky progres. do konca sezony je cas, snad sa unho ukaze aj nejaka ofenziva a lepsia pozicna hra.. mozno by chlapec mal viac trenovat a cumiet na video a nestarat sa ake dalsie auto si kupit aby mohol jazdit 200 mil do bostonu kefovat.. lebo vzadu vie ukludnit hru a podrzat puk..ked ho ziska. inak sa v panike obzera kde ma stat a nevie..v utoku rychlo a nepresne odhadzuje puky. vobec si neveri a nema istotu.
fiddler- mam ho rad ale je za zenitom a nepriniesol nic prevratne..
fiasko s boucherom..
takze trefa bol len parenteau.. po posadeni hra co ma, ide pred branu, snazi sa o ofenzivu. ale je limitovany svojimi schopnostami..

uprimne podla mojho nazoru shero pre*ebal cely rok.. zalepil jednu dieru a vytvoril druhu.. inak nic navyse.. vobec nie sme lepsi(dokonca to vyzera ze horsi). neviem aky ma plan (mozno ideme presne podla neho), ale nerozumiem mu. posilnili sme? ma ten tim nejaku strukturu? charakter? nic.. len sme vymenili giontov za bennettov co je v konecnom dosledku uplne jedno..(len ako si shero priznal, chyba im grit bojovnost, defenzivna hra a nevyvazuju to ofenzivou).
nikam sme sa neposunuli.. teda ano.. hraju mladí.. wood, zacha, rozvoj seversona, teraz santini..na druhej strane su greene, schneider, cammalleri, zajac, ktori su o rok starsi.. a toto by sa dialo, bez ohladu na shera..
iste, verim, ze pojde po obrancovi. teraz bude viac moznosti, nizsie ceny, fa trh..atd.. nezasvinil si rozpocet do buducna..ale netrafil hracov a ani coaching staff..veril som ze pojdeme krok za krokom, postupnym vhodnym doplnanim..prd.. a este mu za to tlieskajme..

som zvedavy co urobi, aby nam pomohol z tychto sraciek.. kazdopadne moj nazor-zabil cely rok..
ako fanusik stale dufam v zlepsenie- rozpis uz mame dobry.. ale predvadzana hra svedci o opaku a ak sa nic nestane pojdeme prudko dolu..
Teoreticky sme ten mega trejd vyhrali, prakticky sme ho však prehrali. Kým EDM získal presne to čo potreboval teda elitného DD a zbavil sa toho čoho mal prebytok, my sme získali presne to čo nám chýbalo teda elitného útočníka, ale obetovali sme zaňho obrancu, ktorý nám teraz chýba a po jeho odchode sa nám všetko rozpadlo.

Od Benneta som tiež čakal viac, ten je tu len kvôli tomu že je od pens. Produktívny ako JaJo môžu si podať ruky, o ničom. To radšej Shero nemal odmietnuť výmenu Gelinas - Yakupov, aj keď ten to má v STL ťažké, stále by som ho tu rád privítal.

Byť fanúšikom devs je v posledných sezónach veľmi ťažké a bude to ešte ťažšie jak vidím naše prospekty a prospekty iných. Miesto Zachu tu mal byť Barzal, McLeoda som si tiež neprial, ale budiž a tohto roku chcem Tipetta, takže na 100 % miesto neho draftujeme toho najslabšieho jaký tam len bude....

Keby chcel Boston vyhodiť Juliena :jn:
hroza... po uspesnom tripe na zapade (7bodov z 8mych) navrat domov a priblizenie sa k poziciam PO..pred tripom sme hrali ho*no. tieto zapasy som nevidel, iba koncovky s oilers a flames a zostrihy, tak som bol zvedavy ci sme sa zdvihli.. nezdvihli. proti montrealu nam naservirovali rovnake sra*ky, ake zereme od polky novemra.
zmenene presilovky boli stale najhorsie na svete.. oslabenie zle ( 3 goly inkasovane). rozohravka ziadna- nedali sme si 2 nahravky za sebou ani raz.. prechod do utoku nic. my sme ani raz nezautocili, az na zaver. struktura v strednom pasme u nas neexistuje.. a vdaka tomu sme stale pod tlakom a neprodukujeme ziadnu ofenzivu.. ludia skandovali ked sa nam podarilo 4-5-6x vystrelit na branu po 35 tich minutach.. a pritom stale bolo 1:1 :-D

v ziadnom pripade sme si body nezasluzili. a nezvyknem nadavat na rozhodcov, ale to co bolo? poslednu dobu ma strasne rozculuju a ani nie pri zapasoch devils, ale liga s tym musi nieco robit. predsa sa hra o body.. ak je faul stolleryho v dnesnej lige trest na 5 minut tak sa na taku ligu nechcem divat..2 minuty jasne, ale inak :neviem: (z tej pp sme dostali 2 goly a bolo po sanciach na nezasluzene body). odpiskaju podrazenia lovejoyovi(wtf), quinceymu, colemanovi- take co si nakoniec mozno obhaja, ale takych su v zapase desiatky a potom nepisknu 3x horsie podrazenia, ked sunda mitchell zajaca zozadu nohami rovno pred rozhodcom (a 2x nepisknu ani jasne nase podrazenia pri braneni).ale vyberu si take kraviny..a to nevravim ani o rozbitych hallovych ustach po drzani emelina... nech si liga da ten bordel do kopy..

dnes flyers a s malou dusickou dufam, ze predvedieme nieco uplne ine ako predvadzame doteraz.. nech mam nadej..
dunim píše:dnes flyers a s malou dusickou dufam, ze predvedieme nieco uplne ine ako predvadzame doteraz.. nech mam nadej..
Na to vsad klidne barak..
On nakoniec bude z nich všetkých od čias Frazeeho najlepší. Inak hrozne mi pripomína Haláka. :thumbsup:
aa takato prehra s calgary :bitka3: skoda.. asi v tom bude aj to, ye som hokej nevidel od zapasu s capitals, ale tento zapas ma bavil :) dali sme tri goly (2 z pp), vsetky dotlacene, z pred branky. v tretej tretine sme sa do tej brany prestali tlacit a hned sme neboli nebezpecny, co nas stalo asi zapas..goly co sme dostali boli take nase.. prvy bola slaba oslabovka, kde sme 2 minuty trcali v pasme, greene nedokazal vyhodit a monahan po konci presilovky to milimetrovo trafil.. druhy gol hned na uvod druhej tretiny, kde henrique nechal mozog v satni asi, lebo cele to striedanie nevyzeral ze hra hokej, ale ze ani nevie kde je a co tam robi.. treti gol bol jasny hned ako do suboja vletel severson a nemal ani puk ani hraca a bolo to 3 na 2 ( z toho wood pribrzdil, takze 3 na 1)..

plusy: palmieri. od zapasu s bostonom vyzera ako minulorocny palmieri
konecne presilovky vyzerali dobre (uvidime ci to vydrzi)
zlozenie utokov- hall- zajac- palm je dobry- palms dava goly, hall to tam dnes zas ostreloval a nie n a nie sa trafit a zajac je zajac..

druhy wood-henrique-camm- nic lepsie tam nemame, na camma sa kyda, podla mna to nie je az tak zle, pravidelne boduje, wood tomu dava energiu a rico si ide svoje, ma 3 goly v poslednych troch zapasoch.

treti utok zacha-josefson- noesen- zacha zacina hrat dobre, je nebezpecny- 3 body v troch zapasoch, podotykam na kridle. josefson po navrate zo zranenia hra podla mna excelentne, dopredu aj dozadu.. zavaza puky a nemusi to robit zacha co mu to nejde moc. noesen ich doplna, uz dal 2 goly, asi ho to prejde ale bojuje a pozicne sa mi zda dobry.. urcite lepsi ako dsp.

stvry blandisi-kalinin-pap- dnes si vytvorili 5 solidnych sanci, neviem co viac od nich chciet(uz len jednu premenit)

Schneider, uz od konca decembra je to stary dobry cory. dnes mal ovela viac tazsich zakrokov ako elliott, drzal nas, skoda ze sme nevyhrali a dostal 4ku..

navrat greenea do zostavy

minusy: oslabovka- hrali sme jednu a bola priserna
chyby- vsetky goly boli sproste chyby alebo nedotiahnute veci
helgeson- precoooo??
lavicka- neviem v tretej sme prestali robit vsetko dobré co sme robili dovtedy, nasadzovanie lajn mi tiez uz dlhsiu dobu nesedi..
v columbuse sme nedostali sestku? dokonca sme vyhrali? parada :thumbsup:
2 tretiny sme hrali vyborny vonkajsi zapas. 6 vyhier vonku v rade. ubranili sme 2 pp busu, ked sa zmohli len na 1 strelu, dali goly, cory im nic nedaval, stav 0:3 vsetko super..potom klasika zo zapasu s flames.. prestat korculovat, uz neforcekovat 2 hracmi ako dovtedy, ale vobec, nechat sa totalne tlacit.. a som presvedceny, ze keby bol busu uznany gol, hned na zaciatku tretej tretiny, tak nas dotiahnu..cory podrzal. nakoniec sa podarilo hallovi dat gol do prazdnej branky a potom dal aj svoj prvy gol kariery helgeson..
inak nas treti utok dal 3 gol v 4 zapasoch :thumbsup: (prvy krat v sezone sa trafil josefson :wave: )

-vymenili sme fiddlera k predators za 4. kolo.. dobry trejd. u nas po dobrom zaciatku nic moc- viac nic ako nieco. v nashville ho poznaju zacinal tam, snad urobia PO a bude to fajn koniec kariery.
-farma sa od buducej sezony stahuje z albany do binghamtonu :http://m.timesunion.com/sports/article/ ... ter-mobile
Je mi nad slnko jasnejšie, že Shero si svojho Hynesa len tak nevyhodí, keďže "neni dôvod" veď aj Bylsmu držal v PIT aj keď už dávno nemal, takže som s touto situáciou (ne)zmierený.
Ale nechať si utiecť pomedzi prsty top trénera akým je Julien je obrovská chyba. Neváhal by som ani sekundu.
:hroza: :hroza:
tieto bye weeks su pekna kk*ina.. nie sme ziadni zazraci, ale do pauzy sme hrali solidne konecne par zapasov po sebe.. potom pride 5 dni volno, jeden den na trening (v nasom pripade 50 minutovy) a sup na dalsi den obednajsi zapas (bez moznosti doobednajsieho rozkorculovania). krasa. keby viem, ze ten zapas bude prave to chybajuce rozkorculovanie prekladane strecingom, bagom na jednu branu po modru a pilovanie pk, tak sa neobtazujem to zapinat :bitka3:

bez tej sprostej pauzy s vykonmi z minuleho tyzdna by sme nieco proti vcerajsim sharks azda uhrali. cory drzal co to slo, ale ziadny gol nevidel, odviedli sme good job. a napriek tomu vykonu sme mohli nieco uhrat (vdaka pk a hlavne corymu). plan bol prezit zaciatok zapasu ked budeme rusty(level rusty sme ani nedosiahli) a na tom stavat cez unavenych sharks. prvu tretinu sme prezili s naskokom 1:0, na strely 3-19, ( z toho jedna bola gol, druha dobra sanca camma a tretia bola vyhodenie puku z poza polky na branu). rozhodcovia sa rozhodli piskat vsetko (ale len prvu tretinu) a napriek pomeru vyluceni viac poskodili sharks :lol2: takze vse podla planu, idealna situacia, mame pritlacit.. prd makovy. len sme inkasovali goly, ktore sme umoznovali svojou dezorientaciou a systemom. po vyrovnavacom gole dal severson tycku. po gole na 1:2 mal henrique golovku, nic a o chvilu bolo 1:3 a hotovo.. v tretej som cakal ze aspon zapneme, ze nas unaveni sharks nechaju hrat. tiez mali svoje problemy (v strednom a vo vlastnom pasme boli slabi). lenze my sme neboli schopny prejst modru a nespravili sme absolutne nic. zle zle..

este k nasmu staffu- ktorý genius zlozil obranny par helgeson- severson? gratulujem mu :good:
ktory clen ma na starosti nasadzovanie lajn? druhy gol je jeho..pocas hry strieda nasa trojka, striedaju aj sharks, nasi tam strategicky posielaju 4ku s obrannym parom severson-helgeson, blby deboer ma prehlad a posiela 1ku... konci to golom, takze by si zasluzil kyticu karafiatov..
po tretom gole sme podla mna mali brat challenge, x sekund pred golom presli sharks cez modru velmi krkolomne- ale nevidel som opakovany zaznam- seredne sa mozem mylit)- urcite vacsia sanca ako ked tam cumeli pri prvom gole, ked tam obzerali puk ktory mal dobru 10 cm rezervu..
a ten chaos v obrannej tretine s kvalitnym tienenim?( ked uz vidiet nasrateho coryho, tak to uz musi byt extrem)..

po sezone sa musi riesit tento staff. bodka.. ak chce shero hynesa, ok.. ale toho nassredina nech posle do
prdele. aj hynesovi by prospelo mat vacsieho odbornika s trochu inym pohladom na riesenie veci a nie kamarata pritakavaca na nieco co nestaci..

ale tak po tej pauze som iny vysledok realne necakal (len som sa nadejal). teraz nas caka dolezita pasaz, doma mame colorado, ottawu aj isles. ak chceme o nieco hrat este, tak tie zapasy musime zvladnut. ked nie tak konecna.. Hall minuly tyzden volal po posilach.. kvalitu nemame este, ale beriem jeho zapal. a ak teraz zvladneme najblizsie zapasy, tak by ma aj posila(aj rental) potesila. viem viem draft picks atd atd.. ale ak by sme zvladli najblizsie zapasy, tak by to bol dobry signal timu (hallovi).. a ta 2. lajna by potrebovala skvalitnit.. uvidime, stale verim :cert:
tak 2 prehry so sharks a ottawou (co boli proste lepsie timy ako my) a vydrete vyhry s coloradom a islanders (ktore sme si skomplikovali sami). 4 body od play off.. je to tam uplne natlacene. pozicia na posilnovanie to ale nie je, sance su male.. dnes musime znovu porazit islanders..
zajac, schneider si za dnes zasluzia absolutorium, naopak hynes zase uchylacil so smith-pellym :bitka3: okrem toho posadenie camma? :neviem: nejde mu ale stale je o triedu lepsi ako polovica dalsich nasich utocnikov.. v com je lepsi bennett co hral na jeho mieste naozaj netusim a za cely zapas urobil akurat tak velke ho*no..

este prebehol trejd.. vymenili sme kalinina (predtym presiel waiverom) do toronta za obrancu loova.. neviem co sa stalo ze preco sa bolo potrebne zbavovat kalinina (ten waiver). sice nehral dobre, ale hynes ho pouzival celkom pravidelne. (teraz mame na 4tom centri medzeru, kedze bol vytrejdovany aj fiddler). blandisi tam nemoze podla mna hrat dlhodobo, azda coleman?(alebo pripadny trejd centra k nam?) :jn: loov moze byt ok.. kalinin by asi nebol predlzeny, loov sa moze ukazat.. mozno dokonca aj ako 7micka miesto helgesona, plus nam dava priestor na pripadny trade quinceyho..
tdl za nami.. Shero spravil 3 vymeny. neboli ziadne ocakavania, nie je ziadne sklamanie. trosku som dufal v duclaira, alebo nieco podobne, ale posily a zmeny cakam po sezone. tam smeruju moje ocakavania... a velke. jedine co by som Sherovi vytkol je, ze po dobrych zapasoch vonku,ked sme sa k PO priblizili na 3-4 body a po 5 dnoch volna nas cakali 4 zapasy doma a isles vonku nepriviedol za dake 3-4 kolo posilu. mozno by nas to nakoplo, bol by to nejaky signal timu.. momentalne mame na draft 11 pickov...

k vymenam: Pap za 6.kolo k predators.. dopyt bol aky bol, takze je to ok.(predtym fiddler za 4te, takze fakt sa nie je na co stazovat).
Quincey za Prouta- tento trejd ma zo zaciatku strasne vytocil, ale vyspal som sa z toho :D ale nic nedlzime quinceymu(aj ked strelil gol roka), aby sme ho silou mocou menili do Po timu. k tomu z divizie a este si brali smejda za 1,5 miliona na dalsi rok. ale co uz.. ked tak pozeram na nasu obranu, tak sa nemusime do buducej sezony zbavit 2 tlkov, ale troch( moore, lovejoy a novy lovejoy s klincom v hlave). pri pohlade na nasu obranu pri momentalnom stave budeme pri expansion drafte chranit greenea a seversona. a dalsi bude podla vykonov asi merrill. to budu volni prave traja spominani. (vegas si predpokladam nezoberu utocnika smith-pellyho, mozno len ze by sa dohodli s rfa josefsonom).co s nimi budeme robit?takze dufam jeden smer vegas. predtym shero moze podla situacie strelit niektoreho timu, co bude potrebovat obrancu pre expansion draft a trhnut na nom viac ako teraz pri tdl.. lebo inak mi to nedava zmysel.. ale nie je dovod rozculovat sa teraz, ked netusim aky je plan a co sa udeje. zurit nad tymto mozem aj v juni/juli :-D

dalsi trejd bol ahl: obranca scarlett za shane harpera. harper je 28r. kridlo, ktore nahradi niekoho kto pojde do prveho timu miesto PAPa (zrejme lappin, aj ked to vidim na gazdica, kedze albany su na pozicii pre Po a potrebuju body). obranca preto, lebo ich v ahl mame strasne vela.. aj ked nerozumiem preco prave 23r scarlett. mame tam totalnu geriatriu neperspektivnu.. na buduci rok tam neostane z nich zrejme nikto (auvitu 27r., helgeson 26r, mozik24r, gormley25r, stollery29r, loov 24r, macwilliam 26r). kto tam bude hrat neviem. podpisany je jacobs a do ahl budu moct ist colton white a jeremy davis ktory asi neopusti univerzitu a neratam ze vobec dostane zmluvu.. tie nase prospecty do obrany vyzeraju biedne.. este tam je yegor rykov, ale prenho je dobre ze hra khl za petrohrad... aha, uz viem kde bude hrat Sherove super trio...
Jestli se nestane zazrak, tak to bude jeste dlouhe utrpeni v NJ... Ja tady vubec nevidim svetlo na konci toho tunelu. Shero ho podle me nenajde taky. Hned jsem vam psal co podpis Lovejoye znamenal, ale Shero stejne neodolal, same old s*it. Je ale prilis jednoduche hodit to jen na neho. Z toho bahna ktere tady zanechal Lou proste nevede jednoducha cesta ven. Ted jeste pomalej decline u Schneidera a dalsi dekada v suterenu ligy vola. Feeling for you.. but not really. Tady se pomalu neni ceho chytat :neviem:
Atlantik píše:Jestli se nestane zazrak, tak to bude jeste dlouhe utrpeni v NJ... Ja tady vubec nevidim svetlo na konci toho tunelu. Shero ho podle me nenajde taky. Hned jsem vam psal co podpis Lovejoye znamenal, ale Shero stejne neodolal, same old s*it. Je ale prilis jednoduche hodit to jen na neho. Z toho bahna ktere tady zanechal Lou proste nevede jednoducha cesta ven. Ted jeste pomalej decline u Schneidera a dalsi dekada v suterenu ligy vola. Feeling for you.. but not really. Tady se pomalu neni ceho chytat :neviem:
Vidím to úplně stejně, mají nasbírané picky, tak to snad půjde, ale hodně pomalu.
no jo no. zadnej crosby, mcdavid, mattews a spol nas neceka. ja to vidim taky spatne. Hlavne nevim pres koho se dostat. vsichni, a to zejmena v metru, jsou na tom lepe, nejen aktualne, ale i dlouhodobe. vidim to tak, ze cory si rekne za rok, za dva o prestup, Halla neudrzime a voala Edmonton 2.0 je tady. kdy a kde se ma objevit pristi generacni talent?
megaton píše:no jo no. zadnej crosby, mcdavid, mattews a spol nas neceka. ja to vidim taky spatne. Hlavne nevim pres koho se dostat. vsichni, a to zejmena v metru, jsou na tom lepe, nejen aktualne, ale i dlouhodobe. vidim to tak, ze cory si rekne za rok, za dva o prestup, Halla neudrzime a voala Edmonton 2.0 je tady. kdy a kde se ma objevit pristi generacni talent?
Kdybych byl gm v NJ tak bych sel cestou totalky.

Tedy totalni prestavba.Ten tym uprimne ted nema zadny dobry budouci zaklad.Proto bych vzal vsechno co ma nejakou cenu a prodal to za budouci drafty a to klidne i s tim by teda hrali hraci z AHL a sel bych na dno nhl a tam bych se snazil pres skauty nabrat co nejlepsi to jde.Jednoduse vytvorit nove a zdrave jadro.

Cesta stredu tedy toho ze kazdy rok doufame ze to PO nejak udelame je prodluzovani nevyhnutelneho a ta tragedie se jen prodlouzi (kuk na Detroit).
tak uz sme 5ty rok bez PO.. co zmeni totalka? ze budeme mimo dalsich 5-6 rokov? pre mna osobne u nas uplna totalka nedava zmysel.. vitaz je kazdy rok len jeden, uspesnu sezonu maju tak 4 timy a ostatni co. si maju povedat sme priemerni nema to zmysel pokial nie sme favoriti na SC? s takym zmyslanim by to mala polka ligy perpetum tank :D

ked sa teraz pozriem na ten nas tim tak je fakt, ze tam nevidim nic co by ma tesilo.. obrana v kybli, utok tragicky, coaching staff slabucky, ziadny generacny talent nehrozi a GM ktorý len caka, robi si miesto a podpismi zatial nic netrafil.. a ked sa clovek momentalne pozrie na kader a vidi zostavu:
Taylor Hall-Adam Henrique-Kyle Palmieri
Miles Wood-Pavel Zacha-Nick Lappin
Beau Bennett-Joseph Blandisi-Devante Smith-Pelly
Kevin Rooney-Blake Coleman-Stefan Noesen
tak si nemoze mysliet nic dobre (dnes proti arizone si to fakt uzijem, neviem preco si to robim).

ale ako som pisal predtym, pockam si co shero spravi po sezone.. nechce sa mi verit ze bude cakat dalsie roky a pritom priviedol halla. to by nedavalo zmysel. som sice strasne nasraty ako nechutne obetoval tuto sezonu, ale ostava mi verit ze to do zaciatku dalsej zvladne a ma plan.. podla mna sa da vitazit s dobrym golmanom, dobrou obranou, dobrym systemom a special teams aj bez generacneho talentu..

k declinu schneidera.. vylucit sa samozrejme neda, ale osobne netusim preco by mal u neho nastat. mal 2 zle mesiace a urcite rolu zohrala aj frustracia, od januara je cory ok). pre mna nezmysel.

devils podla mna chyba top 4 obranny par, top 6 rw a top 6 c a lepsi treneri na to aby boli konkurencieschopny.. je toho dost ale da sa to.. metro je zabijak(momentalne), ale to sa predsa meni kazdorocne.. sherovi odpustim tuto totalne skur*enu sezonu, len ak privedie aspon 3 vhodnych hracov na spomenute pozicie.. nemame velmi co ponukat,ale tohtorocny prvy draft bude velmi vysoko, aj rico je postradatelny, aj nejaky ten prospect.. kvalitny obranca musi prist.. a dalsieho k nemu podpisat trebars s ufa. mame x miesta pod stropom. k tomu mame kopu draftov v dalsich kolach tento aj buduci rok. da sa to. napr. zobrat od niekoho zly kontrakt (netvrdim ze zleho hraca). ako priklad uvediem pommera( nehovorim ze jeho- nevidim dovod preco by suhlasil ist k devils).. zmluva na dalsie 2 roky 34 rokov. u nas by bol vyuzity a skoncil by prave vcas aby sa zapracoval niekto z prospectov (speers, gignac, anderson, bastian na rw).taky quenneville moze casom nahradit rica a to mame na centra este mcleoda.. zacha od noveho roku do zranenia vyzeral velmi dobre a bol konecne aj efektivny..

uplne chapem ze vyzerame mizerne..rozum mi hovori to iste... ale ako fanusik verim ze sa to da.. teda aspon do zaciatku buducej sezony :cert:
Legenda :klobuk:
elias :klobuk:
Nas najlepsi forward aky za nas hral. true devil.. po martym moj najoblubenejsi diabol.
1240 zapasov, 408g, 617a 1025pts (+dalsich 125pts v PO), prvy vo vsetkych ofenzivnych statistikach devils.na strasne dlho.
2x cup (2000, 2003, skoda roku 2001 kde by zrejme bral bral conn smythe),4x all star z toho v roku 2000 first all star team, kedy to nieco este znamenalo. nhl best +/- r.2000..to mal diabolsky rocnik (40+56). mal som moznost prezit a fandit devils celu jeho karieru a s jeho menom sa vynara mnozstvo spomienok.
2 cupy, assist arnottovi na rozhodujuci gol. ked nas tahal cele PO sezony 2000, boj so zltackou a neskutocny navrat, pruser s Ceckom, keci ze je done a jeho famozna sezona 2011, ked skoncil v top 10 produktivity celej ligy, spravil z clarksona 30g strelca a vzkriesil sykoru. posledne roky drzal nasu second line, kde hral s ,,odpadom,, a dokonaca si udrzal dobre statistiky.. jeho posledny zapas bol skvely, jeho uprimne rozhovory, kde nemlel klise.. a aj tak ked sa povie elias tak sa mi vybavi vzdy len jedna vec. prehusteny stred, super sa pokusa zalozit utok, strata puku na cervenej, bleskovy protiutok cez modru a gol z laveho kruhu frustrovanym fly...ehm superom..
Patty dakujeme :cert:
Muj syn se jmenuje po nem.. (a Augustovi :giggle: )
tvoj syn sa vola Elias Augusta? Preco? :-D
Skorpion píše:tvoj syn sa vola Elias Augusta? Preco? :-D
Protoze je to rimsky cisar.
Patty díky :klobuk:
Season Excuse of the year
2016-17 Imagine how much worse it would be without Hall and Schneider.
2015-16 Imagine how much worse it would be without Schneider.
2014-15 It was Schneider's first full season as a starter and they didn't provide support, just wait until he has better players around him.
2013-14 Imagine how much closer they'd be if they had played Schneider more.
2012-13 It was just a let down after the run to the Cup Finals. They'll bounce back next year.
2011-12 Imagine if Kovalchuk's back wasn't dead. They would have won it all.
2010-11 At least they got the best player in the draft out of it.
2009-10 The Flyers always have our number in the playoffs.
2008-09 The Canes always have our number in the playoffs.
2007-08 The Rangers always have our number in the playoffs.
2006-07 The Sens? Well they went to the Cup Finals before the league gave the Cup to the Ducks as retribution for 2003.
2005-06 The Canes always have our number in the playoffs.
2004-05 The Devils would have won if not for the lockout
2003-04 The Flyers always have our number in the playoffs.
2002-03 Brodeur should have won the Conn Smyth except for the media.
2001-02 The Canes always have our number in the playoffs.
2000-01 The bullshit league gave the Cup to the Avs as a going away present for Bourque.

:giggle:
Sutter voľný, Ruff voľný a my ďalej dôverujeme nejakému Hynesovi :hroza: No však ešte zaplačeme, ale to už bude neskoro jak furt...

Inak škoda, že tento rok nie je taký silný ako predošlé, ale nevadí. Dúfam, že aspoň draftujeme niekoho z tejto trojice útočníkov Mittelstadt/Glass/Tippett. (za predpokladu, že pôjdeme 5.)
Podpísali ste Jaroslava Dyblenko na dva roky. A, pravdu povediac, neviem, aké vás k tomu viedli dôvody. Pomalý, slabá strela. Pozične... priemer. To isté možno povedať aj o jeho hernom intelekte. Snaží sa hrať tvrdo, ale či to bude stačiť na NHL, boh vie. Suma sumárum - trošku vyššie ako stredný obranca KHL. Jeho hru za olympijskú reprezentáciu treba brať s rezervou, tam hrajú hráči do 25 rokov. Na druhej strane, je to tip hráča, ktorý by mal na sebe pracovať, chce sa presadiť. Tak nech sa mu darí, hoci už len za to, že vymenil komfortné podmienky za neistotu :)
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS