Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:pray:
McLeod urcite vypada zajimave, libi se mi hlavne, ze dominuje diky skillu a ne diky tomu, ze by byl fyzicky vyzralejsi, coz byl tak trochu pripad Zachy. Kazdopadne celej prospect pool, tedy hlavne v utoku, vypada zajimave.

Na koho byste to videli na draftu? letos nemam moc prehled a tak budu rad za kazdy nazor.

btw
@FriedgeHNIC said Ilya Kovalchuk wants to return to NHL and he can either play for Devils or needs approval of all teams to play elsewhere.
takze pokud je to pravda, tak co s nim? ja rikam podepsat a vymenit
megaton píše:McLeod urcite vypada zajimave, libi se mi hlavne, ze dominuje diky skillu a ne diky tomu, ze by byl fyzicky vyzralejsi, coz byl tak trochu pripad Zachy. Kazdopadne celej prospect pool, tedy hlavne v utoku, vypada zajimave.

Na koho byste to videli na draftu? letos nemam moc prehled a tak budu rad za kazdy nazor.

btw
@FriedgeHNIC said Ilya Kovalchuk wants to return to NHL and he can either play for Devils or needs approval of all teams to play elsewhere.
takze pokud je to pravda, tak co s nim? ja rikam podepsat a vymenit
Podla Alexandra Medvedeva, jedneho zo sefov SKA, to nie je pravda. Uvidime.
Ahoj jsem tu nový. Fandím NJD asi od roku 2008 co jsem se začínal jako mladej zajímat o hokej. Hlavní důvod byl asi Marty Brodeur a pozdějí Parise. Po této sézoně jsem značně zklamaný a doufám že v létě se odehrají nějaké změny, které pomohou k tomu, aby se neopakoval takový rok jako ten letošní, protože ten hokej co jsme předváděli byl nekoukatelný a positiv bylo opravdu málo. Pokud jde o Kovalchuka, tak jeho chování bylo naprosto nepřijatelné, ALE ten hráč umí hrát a je to hokejista, kterého potřebujem. Ten nápad vzít ho zpátky a okamžitě vytrejdovat by podle mě pro nás byl značně nevýhodn, protože si nemyslím, že by jsme dostali nějakou zajímavou protihodnotu a každej GM by nás chtěl o*ebat. Takže já bych Kovalchuka normálně nechal v teamu, protože jeho přínos by byl obrovský, ač charakterově je to prostě gauner. Další krok musí přijít už ve free agency. Máme peněz jak želez a to prasátko musíme rozbít. Normálně bych udělal nálet na trojici Alzner, Shattenkirk a Oshie. Podle mě ani špatnej přínos pro team by nemusel mít třeba takovej Radulov nebo J. Williams. Možná by jsme mohli zkusit podepsat i Bishopa a Coryho pak poslat za něco zajímavýho někam jinam. Ano jsou to starší hráči, ale ty youngsteři musí mít vedle sebe hokejky co jim pomůžou. Nám zoufale chybí první centr a top 6 křídlo. O obraně snad ani mluvit nechci. Upřímně se přiznám, že naše prospecty znám akorát z článků ale zápasy jsem moc nesledoval snad naposledy na WJC 20, ale někdo z trojice McLeod, Speers, Quenville už se musí sakra chytit. Dost čtu že dvojka Bastien a McLeod řádí v play-off tak snad se povede transformace do NHL. O našich prospectech v obraně toho taky moc nevím. Santini vypadá dobře, ale vůbec nevím jak na tom je Jacobs, kterej měl dost dobrej hype. Rykov se mi dost líbil na WJC ale v KHL netuším jak hraje. Letos by nám trošku loterie mohla pomoct a kdyby jsme vybírali v top 3 tak by to bylo super. Já Sherovi docela věřím, ale rozhodně bych byl pro změnu trenéra a doufám že majitelé nebudou prskat kvůli tomu že bude chtít Shero utrácet, protože když se podívám na náš roster tak tam vidím asi 12 hokejistů a zbytek je level AHL a já fakt nechci další zpackanou sezonu.
vitaj :klobuk:

ku kuvymu.. v prvom rade neverim ze by sa chcel vratit( olympiada). aj ked ma uz nic neprekvapi. rodina mu zije na floride, ak to este plati, zarobil si dost takze kto vie.. ale urcite nie v nasom drese.. ma 35, zlamany chrbat, fans ho urcite miluju a hra poziciu, na ktoru jedinu nepotrebujeme nikoho, skor naopak. a preco by mal chciet vobec hrat za slabych devils? ak plati to, ze na navrat do nhl potrebuje suhlas vsetkych klubov- co mu neprejde, alebo musi podpisat len s devils, tak je len logicke, ze podpise s devils zmluvu dohodnutu s niekym inym a nasledne tam bude vymeneny :neviem: predsa len je lepsie nieco za ilju ako nic za ilju v rusku..a ehm 250 000 penalty na veky vekov.

no to si si solidny dobry devils hokej naposledy uzil fakt davno :D zmeny nastanu, o tom nepochybujem, na to mame dobru poziciu a hlavne sa uz takato mizerna sezona nemoze zopakovat, to shero nemoze dopustit. podla vyjadreni nas par hracov opusti, pretoze mali celu sezonu na to dokazat, ze maju charakter..(a nic). aj ked to cakam ze budu len hraci ako josefson, merrill, smith-pelly, takze ziadna spasa(mozno camm, alebo rico z tych lepsich, lebo mali zle sezony). na druhej strane sa hynes vyjadril ze potrebujeme grit (kto by to bol povedal. vsetkych sa zbavili a zrazu to chyba). len ma desi, ze nechcu 4th lajnerov a podla shero krokov sa to celu sezonu snazil lepit gritom v obrane, co je absolutna konina. helgeson? a nakoniec prout, za ktoreho by mal byt shero aj s castronom prefackany( aj za tie reci okolo toho).hmm, silove kridlo chcem uz roky (odkedy sa prestalo darit zubrusovi).takze dufam. teraz je sanca pred rozsirovacim draftom a shero ju urcite vyuzije a privedie niekoho vymenou( ratam aspon 2 hracov). s tym ako dufas ze podpiseme niekoho z ufa, tak to nemyslim.. nas tim potrebuje centra, top 6 rw a hlavne dvoch top 4 obrancov (bez nich nech ani nezaciname sezonu, lebo ja sa 6ty rok po sebe na tie sra*ky fakt nebudem pozerat). Shattenkirk musi byt pre nas priorita a musime ho preplatit. lenze co som cital, tak je to fan rangers a velmi tam chce hrat (tak preco by podpisoval u devils zrovna vsakze). alzner, nie je tak dobry a bude nechutne preplateny, co by sme neskor lutovali. ale ako prezil by som ho. verim v ovela lepsiu alternativu. oshie. tak to sa shero vyjadril ze nebude podpisovat starych ufa. hlavne tie zmluvy su katastrofy. eriksson,ladd, backes z minuleho roku.. cele zle. shero nic take nespravi. prvorade je dat dokopy obranu a priviest top 6 rw (ja tvrdim ze bud trejd ako palms, alebo zobrat niekoho zly kontrakt, s dlzkou max 2 roky, ktory bude upgrade cez cokolvek co tam u nas hralo minuly rok a pockat co nam vyrastie z tych nasich prospektov). a na centra by som priviedol mozno ufa (fisher :sarcasm: ), ale to zalezi hlavne na tom ako veria mcleodovi, ci by uz bol schopny hrat nhl buducu sezonu.
o santiniho strach nemam, to bude borec, jacobs sa v ahl co viem trapil a neviem neviem. tento rok do ahl by mal naskocit white, novy podpisany rusak a inak tam nic nemame..(snad prouta este). rykov je slubny, ale ma zmluvu s petrohradom na dva roky, takze toho ani netreba riesit momentalne.. a nassredine von! :cert:
zrovna Shattenkirk říkal, že by chtěl žít v NY. Přece jenom kdyby Caps vyhráli play-off tak by to pro nás bylo nejlepší. Měl by prsten a mohl by přijmout štedrou nabídku a bydlel by blízko NY. Přece jenom Rangers na něj peníze mít nebudou. Rozhodně co můžem ještě udělat je vzít od někoho nějakej debilní kontrakt jako jsme to udělali se Savardem a získat další pick. A nebo využít situaci u Tampy a podobnejch teamu, který budou to mít se salary capem těžký a získat další trumf jako byl tenkrát Palmieri. Jinak co říkáš na Zachu? Já upřímně tenkrát chtěl Provorova, ale v tu dobu každej chtěl draftovat útočníka. Jinak ještě jsem četl nějaky blaboly typu že by mohl přijít Duchenne za náš 1st round pick.. Těch picků máme letos docela dost, uvidíme jak dopadne loterie.
Nejake to zhodnotenie sezony.

Skvely koniec sezony, nechat si strelit 2 goly od sheahana. zakoncenie sezony len presne vystihuje aka cela bola. hanebna :evil: ziadny charakter, ziadne srdce, ziadna strategia, ziadna motivacia a ziadna hrdost.. X krat som po sezonach za deboera pisal, ze horsich devils som nevidel odkedy fandim. No do tejto sezony som asi nevidel nic. Toto nie su devils. Uz su prec. Ked nie je kvalita tak sa prehrava. A prehry nikdy nie su pekne. Neda sa prehravat po dobrych vykonoch. Neda sa prehravat k spokojnosti fans a ani hrdo. Prehras, lebo hras na ho*no a neda sa na to divat.. A obcasne predsmrtne krce ako v nasom pripade zaciatok sezony ci 2x uspesny trip na tom nic nezmenia. Po minulej sezone, som si povedal ze je to pozitivne. ze na tom budeme stavat, ze sa spravi dalsi krok. Spravili sme dva spet. 28 vyhier a len 70 bodov (4. od konca). Menej to bolo naposledy roku 1988! Takze tak..taku skvostnu sezonu sme predviedli. Skore 183-244.. presilovka 17,5. oslabovka 79,6. vsetko takmer dno ligy.. oproti minulemu roku vsetko vyrazne zhorsene.(az na strelene goly, tie su +/- rovnake- uz nemali kam klesnut). To bolo recí ako jednoznacne musime zlepsit ofenzivu. Len som netusil ze hovorili o tej superovej.. vylepsili sme ju takmer o pol golu na zapas..

K hracom:

Hall: 72z 20+33, no nic moc.. sice v tom nasom marazme najaktivnejsi utocnik a boli zapasy, kedy bol na lade najdominantnejsi hrac, ale bolo aj par neviditelnych. Limitovalo ho zranenie kolena. Tazko ho hodnotit po prvej sezone v time, ktory bol uplne nefunkcny. Predpokladam, ze do buducna to bude vyrazne lepsie. Edmonton som nikdy nesledoval, tak neviem aky je jeho standard. asi som slepy, ale tu proklamovanu elitnost som unho teda nevidel.. super hrac, skvele zablesky, ALE... tie jeho ruky a sposob hry, ehm tu elitnost vylucuju.. tou svojou hyperaktivitou casto znasilnuje hru.. golov mohol mat ovela viac, minimalne 10x som ho videl nedat gol do prazdnej z metra, lebo je hrrr.. na presilovke to iste. Napriek tomu si myslim ze je to skvely hrac, ktory, bude urcite lepsi ako ukazal. A plus je ze dokaze tahat cely utok sam.
Palmieri: 80z 26+27 sa uz stal oblubencom. Potvrdil ze minula sezona nebola nahoda. Potí krv na lade. Do decembra bol ale mizerny. Neviem ci za to mohlo zranenie, zla priprava, prechlastane leto, abo ucast v repre USA. Nemal kondicku, bol pomaly, nevedel puk spracovat, nieto trafit branu. Dva a pol mesiaca mu trvalo, kym sa dostal do normalu. To by sa nemalo stavat.
Zajac: 80z 14+31 kde by boli devils bez travisa? Spoluziaci colorada v osobitnej.. Za mna MVP timu. Buly 54,7%, vyborny v defenzive a uhral svoj standard v ofenzive. Je to istota.
Henrique: 82z 20+20.. tento rok konecne poniektorí fans na forach vytriezveli. Adam nie je two way. to ze hra pk neznamena ze vie branit. Tvrdim to od zaciatku ze je vo vlastnom pasme stale mimo poziciu. Je lepsi na kridle, kde ma spoluhraca co to potiahne a on si najde poziciu. Mam ho rad, striela dolezite goly. Aj mimo ladu je super.. K devils patri, len netreba mat velke oci. Tento rok sa nanho prvykrat nadava. Pritom hral to svoje nevyrazne nic ako vzdy, len nechytil zo dva svoje tradicne bodove streaky tuto sezonu. Na zaciatku si s palmsom posedeli zo 2x cez tretie tretiny pre vykon. Ak budeme trejdovat za obrancu, mohol by byt zrovna on ten postradatelny kusok(verim ze quenneville ho casom vykonnostne minimalne dozenie). Aj ked rad by som ho videl v 3tom utoku so zachom na centri. Myslim ze by to davali. Inak dost sa zlepsil na buly. 48,2 je oproti minulorocnym 44,68 vyrazne zlepsenie.
Cammalleri: 61z 10+21 neviem co si o nom mysliet. Minuly rok hral podla svojich slov najlepsi hokej kariery. Pol sezony nehral a to + vek sa asi prejavilo. Vobec neviem ci sa dokaze vratit aspon na solidnu uroven. Striedal dobre zapasy s uplne hroznymi. Pri zakonceni mu vobec neslo. Casto hral z nutnosti na rw. Vyborne hral, ked sa vratil po chorobe svojej dcerky, to si to daval ako pan, ale nevydrzalo to dlho.. pocas sezony sa dostal aj na tribunu na 2 zapasy po sebe. Co bolo divne. Ak chcel hynes nieco naznacit, tak to nemal robit takto, alebo nie na 2 zapasy. Z toho nikdy nie je nic dobre. Hlavne vtedy ak v tom momente mas bilanciu 7a v poslednych 10z a napriek zlym vykonom je v time 6 horsie hrajucich hracov.. neviem co sa s nim udeje v lete, ci ostane, ci je done, ci sa povadil s hynesom, no najradsej by som bol aby hral aspon na 40b+ urovni v druhej lajne. Snad sa pozbiera este. Je to bojovnik, ja mu verim.
Zacha:70z 8+16 no druha polka sezony bola aj ofenzivne lepsia, na pp pozbieral 13 bodov, pomaly sa zapracovaval, hynes ho dobre zapajal. Ked mu neslo menil poziciu, minuty aj special teams.. ukazoval sa velmi pozitivne. Na centri v obrannej tretine je stratenejsi ako rico a to buly je katastrofa, ale po zisku puku to veru vie podrzat a rozhodit. Na kridle je lepsi, aj ked ja by som ho celu buducu sezonu hral na 3tom centri nech sa tam vyhra..pol bodu na zapas nie je nerealne, dokonca to od neho dalsi rocnik ocakavam. Musi viac strielat a byt v utocnej tretine dravsi a vacsi sebec.
Beau Bennett: 65z 8+11 Beau je rancher, ma dvoch synov, jeden je byvaly hyde a druhy kels.. ehm vlastne ja som chcel o hokejovom beauovi.. no nic moc sa k nemu neda.. pol sezony bol asi az na 3 dobre zapasy vzduch. Neskor sa sam samovrazenim na mantinel zranil, potom sedel. Ku koncu nazbieral nejake body ked viac hraval ale pre mna nemastny neslany.. zo zaciatku dostal prilezitosti hrat v prvom utoku, nevyuzil ich.. hral aj pp, uplne zle.. tam to ide aj na trenera, ked da beaua na modru(ked od modrej po branu ani nedostreli svojim prdincom).. ma aj pozitivne vlastnosti, podrzi puk, ako jeden z mala s nim dokaze prejst cez stredne pasmo. Cakal som viac. Netusim ci si vybojoval zmluvu na dalsiu sezonu. V stvrtom, mozno tretom utoku si ho viem predstavit. Je lepsi ako nase lappiny, colemani a noeseni ale chybat mi nebude.(este som si nikde neprecital ako shero vyhodil 3. kolo draftu do luftu, lou by uz bol zozraty za ziva).
Miles Wood:- 60z 8+9 vybojoval si flek v kempe, vratili ho na farmu a po povolani vlietol do ligy divoko. Takyto hraci bavia. Zrazi hocikoho, zhodi rukavice, dostane sa pod kozu (pekne ponasieral flyers), je extremne rychly, dobre forcekuje, uz len mu ostava zlepsit sa ako hokejista. Som rad ze ostal v prvom time a dostaval sance aj na pp. 3x viac hrr ako hall, pozicne vzdy zle, branenie mu nic nevravi a v zavere sezony odpadol.. ale na prvu pro sezonu velmi dobre.. co to sa priuci, rokmi mozno bude smrtiaci pk killer. Takehoto hraca v bottom six beriem vsetkymi desiatimi..
Josefson:-38 1+9 jeho bezny ofenzivny prinos. Prvu polku sezony som z neho bol extremne sklamany. Velmi mu fandim, ale bol slabucky.. v druhej polke hral to co mal. Nazbieral nejake body, vodil puk len tie zranenia.. stale je to hrac co vie solidne buly, pk a najazdy. Ako 4ty center by bol super, vyssie asi len ako zaskok. On by chcel ostat, ale neviem ci nanho bude miesto a ci sa s nim vobec rata, lebo viac v sebe naozaj nema. Urcite je ohrozeny.
Blandisi: 27z 3+6 po minulom roku som donho vkladal nadeje, ale v kempe bol velmi zly. Ak to v lete nepokasle, podla mna si flek v time vybojuje. Vie tvorit ofenzivu, tiez bojuje. Ma limity so svojou postavou, zda sa ze trochu zlepsil korculovanie. Posledne zapasy devils som videl vacsinou len zostrihy, tak netusim ako hral poslednych 5 zapasov. Podla mna bude uprednostneny cez josefsona.
Smith-Pelly: 53z 4+5 za mna nas najslabsi hrac tento rok.. koli expansion ma zmluvu aj na dalsiu sezonu. Nechcem ho vidiet znovu v drese devils. Lenivy hrac, ktoreho zapal vydrzi vzdy tak zapas a pol a je v starych kolajach. Schopnosti tiez nic moc. Spolu s bennettom v priprave dostaval sancu hrat prvy utok. A chlapci to dali az tak ze musel prist PAP. Svoje sance dostaval a opakovane s nimi nakladal, tak ze v nhl hrat nechce. A to mal nanho hynes vyrazny fetis. Stale ho hral, dokonca aj na pk, aj na centri, v zaveroch zapasov.. pritom tam bol zufaly. Pobavilo ma, ked sme prehrali golom minutu pred koncom s coloradom, ked hral ako to on tradicne hra, lenivo, odflaknuto smrdkal hokejkou a nesiel do suboja na beuchemina na modrej, ktory cez neho skoroval. Hynes sa vyjadril ze toto kridlo nemoze spravit... wow, Devante to robil zapas co zapas, ale az inkasovany vitazny gol v zavere zapasu vyliecil hynesov fetis, ktory to 50 zapasov predtym odmietal vidiet.. smer ahl..
PAP: 59z 13+14 netreba ho velmi hodnotit, bol aky bol. Nic moc. Ale snahu mu vobec nemozem upriet, len ta kvalita..
Noesen- 32z 6+2 u nas.. ako celkom dobry 4th line player. Ziadny zazrak, ani neurazi.. zas lepsi ako lappin, coleman. Aj ked ja si v stvrtom utoku na kridle vzdy radsej predstavim hraca co sa da pouzit aj na pk, alebo ma nejaky ,,iny,, skill.. Noesen je taky neutralny. Skoncil +4 v +/- co je u nas a pri nasich vysledkoch solidny pocin v porovnani s ostatnymi (v pluse uz len Palms a Quincey). Bol celkom efektivny. Myslim ze dostane sancu aj buduci rok, je tam priestor na zlepsenie ak bude zdravy..
Coleman, Lappin- Ahl hraci. Od lappina som cakal po slubnom zaciatku viac, v ahl sa mu ale dari, Coleman mi je sympaticky, skoda minulorocneho zranenia v podstate na celu sezonu. Asi by bol niekde inde. uz to nedobehne.
Greene: 66z 4+9 no nas kapitan mal tazku sezonu.. zranenie, smrt otca. tie vykony neboli ani zdaleka take ako v minulosti.. uz starne a treba ho podla mna setrit.. plus jeho partneri severson a lovejoy, k jeho vykonom tiez pridali. Jednoducho musi prist obranca, ktory andyho trosku odbremeni od tych najtazsich minut a aspon par zoberie na seba.. stale nas najlepsi obranca.
Lovejoy: 82Z 1+6 no ehm.. dost sa nanho nadava.. na to hrat 20+ min na zapas nema, duplom v prvom pare. zmluva na dalsie 2 roky.. v tretom pare a pk ok, vyzera to byt fajn chlapik, ale ak sa chceme niekam posunut nemal by byt v time dalsi rok po vykonoch santiniho. Inak, ja som ho nevidel dat prihravku dlhsiu ako na 3 metre za celu sezonu..
Severson: 80 3+28 nas najproduktivnejsi bek, dokoncil svoju tretiu pro sezonu. Zacal fantasticky, timu sa darilo, jemu sa darilo.. potom par krat narazil. Velmi nevyrovnany a musi zosilniet a pracovat na sebavedomi. V obrane ma lapsusy ale to sa da prezit, mne skor vadi nevyrovnana ofenziva (okrem slabej strely). Ked si verí, tak mu vsetko ide hladko, automaticky, krasne vyvezie puk, rozohra, dovoli si viac..a na druhy den mu puk skacka, zbavuje sa ho. Este je mlady, hadzat ho do prveho paru asi nebol najlepsi napad, ale inak spokojnost. bude len lepsi.
Quincey: 53z 4+8 cakal som katastrofu z toho co o nom vsade pisali. Pritom bol podla mna dobry. V tretom pare vyborny pre kohokolvek.. iste, za 1. kolo a za 4m je to pohroma.. zahral obe strany, vsetky situacie, vzdy bol kludny, strelil zopar golov, styri dokonca aj do superovej brany. A ma na konte gol roka. Jedno krive slovo nanho nemozem povedat.
Moore: 63z 12+10 vsade citam o jeho uzasnom golovom priemere a ako sheltered v 3 pare bude vyborny.. a co do pekla bol tuto sezonu? :D super chlapik, aj v hlave ma, ale nie na hokej. netusi co ma robit vo vlastnej tretine, gap control mu nic nevravi. Prezit by som ho v tretom pare prezil, ale ak si ho vegas vezmu smutno mi nebude.
Merrill: 51z 1+5 sezonu zacinal zraneny. S nie dobrou povestou. Velmi nevyrovnany.. tuto sezonu sa to otocilo, aj ked nemyslim ze hokejovo, skor pohladom nanho.. zahral fantasticky zapas proti capitals, dalsi zapas to zopakoval a zo sraca s ktorym v zostave sme nevyhrali 11 predchadzajucich zapasov sa stal hrac v rozkvete ktory si to v hlave dal konecne dokopy(na forach). Podla mna hral stale rovnako, sem tam vyborne, sem tam mizerny zapas ako vzdy.. len uz tam neboli take extremy v tych horsich zapasoch. Ako 6-7micku ho beriem hned. Zahra obe strany.
Santini: 38z 2+5 nasa obranna nadej. Dalsi hrac ktoreho vlastni fans musia mat radi, makac, inteligentny, tvrdy hrac, ktory nie je ziadne drevo. Cakal som ze bude tvrdsi, cital som o hitoch ala stevens. Tie sice nepredvadzal, ale pre mna moderny defenzivny bek. Uhra pk, nenecha so sebou hadzat, ukorculuje to a nepleskne kazdy puk na mantinel. Som zvedavy na jeho rast.
Prout: 14z 0+3 wtf?? WTF??!
Schneider: 20w 27l 11ot 2.82 90,8% mizerne statistiky a o parnik to najhorsie co kedy mal.. zacal dobre, ale potom na 2 mesiace uplne odpadol, tim hral tiez velke nic a aj ked sa v januari vzchopil, tak zaver mal zas velmi zly. Tam uz ale tim bol uplne mimo, o nic neslo. Strasne mu vypadavali puky. Nebol vo svojej kozi. Sam si sypal po sezone popol na hlavu. Urcite mu nevyhovoval aj ten nas defenzivny nesystem, kedze nikto nebol kde mal byt a v pasme sme boli zavrety na dlhe useky casto po sebe.. Po vyjadreniach hynesa pred koncom sezony ze bude chytat kinkaid, aby zistil ci zvladne vacsiu zataz som sa normalne naplasil, ze do dalsieho rocniku pojdeme s kinkaidom v brane a cory pojde prec. Dufam ze nepoziada o trejd a postavime konkurencieschopny tim od dalsej sezony.
Kinkaid: 8w 13l 3ot 2.64 91,6% velmi dobre. Po zlej minulej sezone si vstupil do svedomia, zamakal cez leto a vyrazne sa zlepsil. Na lade to bolo uplne vidno. K tomu chyta zabavne. Dufam ze ho podpiseme. ako dvojka je super. Sice zivi nadej na jednotku niekde, ale pri dnesnej konkurencii, ponuke a dopyte je mimo reality. Ak to skusi inde, budem mu drzat palce.

Treneri:

No hynes ma sklamal tento rok. Vsetko sa mu rozpadlo. Hlavne ten zapal hracov z predchadzajucej sezony zmizol. Myslel som ze tim ziskava nejaku tvar, ma charakter.. ale ani nahodou. Mali sme predtym solidne special teams.. Statisticky sme sa vo vsetkom zhorsili. Skusal novy system, necakane to nefungovalo. myslim ze aj koli obrane a neforme tahunov z minulej sezony. Sice sa natiska otazka, preco tolko hracov hralo vyrazne pod svoje moznosti.. najlepsi hokej sme hrali prvych 10 zapasov sezony. Obrancovia po zisku puku otacali hru rychlo dopredu, cely tím korculoval a bol v pohybe, dalo sa na to divat. A potom to uz bol len chaos na lade do konca sezony. Do decembra sa s tym trapil, kym to vzdal a vratil sa k minulosezonnemu vsetci pred branku..potom sme dobre nehrali ani jeden usek sezony. Najviac ma iritovala neschopnost branit stredne pasmo a hra vo vlastnom pasme. Nic horsie som naozaj nevidel. Na lade nebola patica hracov.. ale 5 individualit a brankar z formy.. a take tie jeho lapsusy, fetis na smith-pellyho, nasadzovanie golmanov podla mna casto opacne, cim nevytvaral dobru atmosferu- v strede sezony 2x po sebe v brane kinkaid a podobne. Posadenie camma 2x za sebou, zle casovanie time outov. bennett na modrej na pp a extrem, lovejoy na predlzenia..vzdy, vzdy! Plus casto bol prestaty superovym trenerom pri nasadzovani lajn a nasa stvorka si to casto uzivala proti top hracom supera v nasej tretine..
Aby som len nekritizoval, tak sa mi pacilo ako pracoval so zachom( manazovanie casu, cas na special teams) a s woodom, ze ostal v time aby sa rozvijal a aj ked mu na konci neslo, tak aspon hral 4ty utok. Plus ho zapajal na pp.. tiez santini hral viac nez dost, aj ked potom jeho vyradovvanie pre prouta..
Podla vyjadreni je hynes asi safe do dalsej sezony. Nemam s tym problem. Jeho vyjadrenia po sezone boli stylu:
-There are needs we need to address. Personnel-wise and coaching-wise.
-tactics, consistency, mental makeup and pulse of the locker room as facets to improve upon next season.
-We need to be a much harder team to play against. Those are things we need to have in our identity and that starts this summer.
Aj perly ducha ako: We need to find players who can score more goals."
You need to have tough-minded people and grit in your room. Not just talent."
The positive of the season is we have clarity now."

K asistentom: za mna nassredine von.. pk kritizujem od zaciatku. Hrame ju stale rovnako, bez ohladu na supera a to je niekedy fakt samovrazda. Naco tam je? Plus obranna hra cela zle.. k tomu na mna posobi prudko slizko.. tam potrebujeme skuseneho borca, co vie co a preco robi, co bude hynesovi oponovat, nieco ho nauci, nie kamarata z mokrej stvrte..(zlaty robinson).
U warda som neutralny, nechcel som aby odisiel po minulej sezone. ostal, ale ta pp bola pol sezony, len desatinky % nad tou detroitskou. V druhej casti sa to zlepsilo. Co robil clowe nemam ani paru. U terreriho neviem, tam by som siel cestou, ze co vyhovuje corymu. Ja by som bol asi za vymenu vsetkych..

Shero: velmi som nastvany za tuto sezonu. Fakt najhorsia odkedy viem chodit.. je to jeho maslo na hlave. On postavil obranu, aku mame (a este si ju vystuzuje dalsimi jelitami). A od nej sa to odvijalo cely rok. K tomu on vybral trenera aj s asitentami, ktorí sa javia ze na to ich vacsia cast nema. Vymena hall-larsson super, ale potom nepriviedol nikoho podla potrieb timu. Strasne vela dier. Nepriviedol nikoho na rw. Zobudil sa az po kempe, ked zistil ze bennett s devantem tam necakane hrat nemozu a aj tak bol cheap a prisiel len PAP... 3. kolo za bennetta( cena v pohode), ktory je viacmenej zbytocny. Ostatne timy podpisovali gagnera, grabnera, nami overeneho stempniaka, my sme dovliekli gazdica s fiddlerom a potom zadarmo papa a noesena. K tomu fiasko s boucherom. Vobec nevadi ze sme onho prisli, ale ze si ho stiahol zas naspet aby sme onho zas prisli... lovejoy na 3 roky.. k tomu prout.. co akoze nim chce dosiahnut? To vyjadrenie, ze uz mame dost pickov a preto si myslel ze za quinceyho zoberie hraca.. ze dostane priestor aby sa rozohral a nabral sebavedomie. Super.. tlieskam. potom sme hrali na 7 bekov az santini sedel.. co akoze prout ponuka? Aj keby sa dostal na svoj absolutny vrchol vykonnosti, tak co? Aj tak patri na tribunu.. a za 1,5 mega, no nekup to. tak to je to co ma stve, ze ked sme 10 dni pred tdl mali stastie na tripe a dostali sme sa 3 body od PO a cakalo nas 5 zapasov doma, hall volal po posilneni, nejaky ten draft, mohol a mal pustit za posilu. Aspon ako znamenie kabine, fanusikom ze chceme vyhrat.. prd. Potom dovlecie prouta.. a tie reci, ze musime strielat viac golov.
Pred sezonou vyjadril obavy, ze sme soft a odislo vela charakter guys, ze ako sa to prejavi.. presne vedel co to spravi s tímom.. Urcite si uvedomuje, ze uz potrebuje nejake vysledky buducu sezonu. Navstevnost klesa kazdorocne od vylukovej sezony. Bude to jeho treti rok a po tohtorocnej pohrome musi prist naprava. Jeho vyjadrenie, ze sezona sklamanie, ale ze pozitivum je omladenie, je usmevne.. ved to bol prirodzeny vyvoj. Starí odisli a niekto musi hrat. Tam nema zasluhy. Povie ze nemame zle kontrakty ako pozitivum- co je fakt, naozaj som rad ze nehadzal miliony po ufa utocnikoch.. ale obranu zaj*bal mnozstvom kontraktov..
Na zmeny sme v dobrej pozicii. mame vela miesta pod stropom, mnozstvo draftov najblizsie 2 roky, dost mladikov ako zacha, quenneville, mcleod, blandisi, santini, ktorí uz mozu byt uzitocni buducu sezonu a k nim bastian, speers, gignac anderson... shero sa vyjadril ze sa pokusi vyuzit nasu situaciu a posilnit. Tak dufam ze na spravnych miestach( potrebujeme dvoch top 4 bekov bezpodmienecne). K tomu sa vyjadril ze par hracov nas opusti, lebo nepresvedcili.. ray trejdy vie, v tomto mu verim.. toto leto rozhodne. Vacsina nas vidi ako organizaciu uplne v pr*eli, ja verim, ze ak spravi spravne kroky, tak budeme prijemne prekvapeny.. da sa to. Ved 2 roky robil na tom, aby sa dostal do tejto pozicie. ze s tym moze nieco urobit. Tak som plny ocakavani. Pome devils :cert:
dunim píše:Quincey: 53z 4+8 cakal som katastrofu z toho co o nom vsade pisali. Pritom bol podla mna dobry. V tretom pare vyborny pre kohokolvek.. iste, za 1. kolo a za 4m je to pohroma..
Ale vždyť sme to psali už vloni na konci sezony, za mega fajn D do třetího páru, případně může dočasně alternovat i ve druhém a to i v lépe vybavených týmech než jsou Devils nebo Wings, vysloveně tragédie to není a lehce ho někdo opět podepíše. Tam šlo čistě o tu předváděnou kvalitu vzhledem k těm podmínkám a ceně.
jinak nemyslíte, že by mohl zkusit Shero zalovit v Rusku? Upřímně KHL nesleduju, ale myslim že takovej Šipačov by nemusel bejt špatnej hráč.
Pro vás asi ideální jít po MDZ ne?
Pro vás asi ideální jít po MDZ ne?
no ak chceme byt nadalej mimo PO tak jasne.. potrebujeme hracov trochu inej urovne..
dunim píše:no ak chceme byt nadalej mimo PO tak jasne.. potrebujeme hracov trochu inej urovne..
:roll: MDZ vás nevytrhne, ale rozhodně nabízí velmi zajímavé schopnosti, TOP4 Dman.
vieme ze shero sa rad hrabe v odpade z pittsburgu, ale zeby sa to zhorsilo a rozsirilo na celu pennsylvaniu? :-O
dunim píše:vieme ze shero sa rad hrabe v odpade z pittsburgu, ale zeby sa to zhorsilo a rozsirilo na celu pennsylvaniu? :-O
Nazývat MDZ odpadem. :hroza: Budu dělat, že jsem to neviděl...
No pokud MDZ nechcete, tak já ho beru všemi deseti. McAvoy - MDZ. :slintac:
dunim píše:vieme ze shero sa rad hrabe v odpade z pittsburgu, ale zeby sa to zhorsilo a rozsirilo na celu pennsylvaniu? :-O
navic exranger, ale ja si rikam proc ne. Horsi nez nasi LH Ds neni (vyjma Greena) a pokud by dostal smlouvu na rok, dva pak je to risk co by za to stal. Ale je jasny, ze musime mirit vyse. Uvidime jaka bude situace po draftu, ne ze bych cekal ze nekoho hned pouzijeme, ale rok co rok dela Shero na draftu vymenu a par tymu, co bude mit problem s rozsirovacim draftem a /nebo s cap space tu je.
tak 1st pick overall !!!!!!! yeeees konecne se nas usmalo stesti :) tak kdo ted? Patrick a nebo Hischier. Doufam ze konecne najdem franchise C, kterej nam okamzite pomuze
Taylor Hall je po štvrtý krát súčasťou tímu, ktorý vyhral No. 1 overall pick:
Ty krávo, tak toto sme tu ešte nemali :lol2: Škoda, že teraz nie je taký silný draft ako minulé roky, ale čo už. Tak, kto Patrick alebo Hischier? Ja zatiaľ neviem. Patrick je IP. Možno by som sa nebránil to vymeniť.

O rok prvá lajna Hall-Duchene-Kovalchuk :slintac: ale to sa nestane

edit: teraz treba rýchlo vyhodiť Hynesa a zobrať poriadnych trénerov
Jak tak nad tým uvažujem toto je pyrrhovo víťazstvo. Vyhrala to philla celé, všetká ťarcha je na nás, oni nemajú ako prehrať, kdežto my áno a jak nás poznám, tak my to aj dokážeme :D

Keby sme miesto Zachu vybrali Barzala ako som chcel, teraz by sme spokojne mohli brať Patricka ako big C. Potrebujeme už niekoho naskilleného konečne ako je Hischier lebo jak vo "výhodách" vidím size tak mi je zle (Marner, Gaudreau atď by vedeli rozprávať, vďaka Pánu, že sme vlani nevybrali trojmetrového Browna). Čím viac sa mi začína pripomínať Sherov pick J. Staala pred Toewsom, či Backsom :hroza:
Ja bych si tipnul ze no. 1 bude Nico. Patrick je prirovnavan ke Kopitarovi, tedy two way game, a ciste z pohledu potreb teamu, takove hrace na centru s budoucnosti mame minimalne dva - Zacha i McLeod a snad i Johny Q. Myslim tedy, ze se rozhodnou pro vetsi ofenzivni potencial. kazdopadne je to radost mit takove problemy :)
Kovalchuk sa vraj vracia, z vasej strany to bude trade, je o neho dost velky zaujem.
Connor McDavid píše:Kovalchuk sa vraj vracia, z vasej strany to bude trade, je o neho dost velky zaujem.
co by jsme tak za nej mohli dostat? a nejradsi bych ho teda prodal nekam na zapad.
Pokud podpis Kovyho prijde, pak az po expansion draftu. Pak bych to videl na trejd napr do Anahaimu. Viděl bych to tak, že před expansion draftem nam poslou beka za neco malo plus future considerations a to bude prave Kovy.
megaton píše:Pokud podpis Kovyho prijde, pak az po expansion draftu. Pak bych to videl na trejd napr do Anahaimu. Viděl bych to tak, že před expansion draftem nam poslou beka za neco malo plus future considerations a to bude prave Kovy.
Blbost. Jednak my hledáme leváka, pak taky mladého hráče a co je hlavní, Bob se krom brankoviště Rusům vyhýbá velkým obloukem. Jestli je nějaký trejd, který můžu i jako jen fanda vyloučit, tak to přesně tenhle. Přebytek výborných beku neznamená, že budeme brát úplně všechno.
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES