Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

za me TDL dobry. Prislo +/- 50 golu (za sezonu) a neodesel nikdo ze sestavy a realne nas to stalo jen 2nd, 3rd a mozna Rykov. Depth v utoku, je to co potrebujem ( krome teda obrance, kvalitniho golmana, RW :) ), protoze par hracu narazilo do zdi a injury bug tomu taky nepomaha.
presne tak.. za mna tiez solidny tdl od shera :good:

vobec si ale neviem predstavit ako poskladame utoky.. maroon je ciste lw.. grabner sa tiez vyjadril, ze lepsie sa mu hra na lw a prvy zapas tam aj hral.( aj ked skor ci neskor skonci na rw). Jasper the friendly ghost uplne odisiel, co sa dalo cakat.. proti isles zahral svoje minimum 9 min.. po inkasovanom gole ktory sposobil, ked nezvladol precislenie 3 na 2 (urobil v priebehu dvoch sekund aspon 4 wtf rozhodnutia), sa na lad cez tretiu tretinu dostal uz len raz.. )

Tím trenoval takto:

Hall-Hischier-Palmieri
Wood-Zacha-Bratt
Grabner-Zajac-Noesen
Coleman-Boyle-Stafford

no a niekam tam zmestit od stvrtku maroona.. bud pojde grabner na rw, alebo sa posunie wood do stvorky a coleman pojde napravo.. moznosti je viacero.. k tomu sa vrati snad do konca tyzdna aj gibbons. ( u MoJa, to nevidim ruzovo)..

Do pittsburgu necestoval este schneider aj ked vcera uz trenoval s timom... ale mozno sa pripoji k timu vo stvrtok, ci piatok a dostane jeden btb zapas..(aj ked skor si myslim ze si to este rozdelia kinkaid s lackom a cory si zachyta az v nedelu). kazdopadne je to dobra sprava ze sa vracia..

Na zapas s pens sa tesim. naposledy sme im nedali sancu, ale boli dost unaveni.. teraz to bude ine. k tomu u nich nikdy nevyhravame.. mal by to byt dobry zapas a ja len dufam ze sa kinkaid nezosype :cert:
Podľa mňa sme mali o ničom TDL, ale nevadí. Len sme si zbytočne vyničili drafty. Minimálna šanca na PO a Shero už panikári :hroza:
No však tak to už aj vyzerá, už sú pod tlakom a nevedia kedy kam......a to nehovorím a najbližších zápasoch čo nás čakajú. Ale vydržali sme dlho to treba uznať. No je čas pomaly sa začať lúčiť s myšlienkou PO.

Zacha ala draftová 6ka, krásnych 19b v 60 zápasoch :hroza:
tie drafty ma vobec netrapia. to uz som pisal vyssie, ze mame milion nadraftovaneho za posledne 2 roky a drzat si dalsie drafty je ako vyhodit ich do luftu. dat zmluvu napr len 8 hracom z 28 proste nie je bohvie co.. takto shero ukazal nasim hracom ze im verí a chceme vyhravat.. Maroon sa mi zatial paci, odvadza skvelu robotu.. keby chcel zmluvu len na 3-4 roky, tak by som ho aj preplatil :-D Grabner zatial nic.. ale dufam ze v nasledujucich sakra dolezitych zapasoch nam este pomoze a trebars ich rozhodne.. caka nas narocny trip. (este ze sme vyhrali v nashville). tie nase posledne prehry su frustrujuce.. kua sme lepsí!! a vysledok opacne.. golmani nic nechytia, dostavaju goly z rohov, uhlov, vlastnaky a podobne.. a utocnici tycky spojnice, brankar :hroza: keby aspon zbierame loser points, ale nic.. columbus sa dotiahol na bod a florida je sice za nami, ale maju 3 zapasy k dobru.. k tomu mame asi najtazsi rozpis.. preto je tento trip sakra dolezity.. nesmieme si dovolit na nom stratit. predators za nami ale este vegas, LA, ducks, sharks, pens,.. :box: k tomu sme posledny zapas hrali bez zajaca aj zachu :hroza: update o ich zraneniach snad coskoro a dufam ze pozitivny.. bo gibbons na druhom centri uff.. pome devils :cert:

inak listky do svedska kupene :jupi:
To PO musime ukopat! :cert: z klucoveho 6 zapasoveho tripu sme sa vratili s 8. bodmi.. dali sme na nom dole predators, vegas, la aj pens.. (prehry s ducks a sharks). a po pens btb doma aj tampu 2:1.. parada. nakopali sme top timy ligy, mame na to.. do kinkaida sa posledne zapasy snad prevtelil sam brodeur :good: skoda len ze timy nad nami mali naskok a florida pod nami nie a nie spomalit..(uz musia :evil: ten program maju riadne nahusteny). mame to este 5 zapasov doma a len dva vonku..na rozdiel od busu co hra len 2 doma a 4 vonku(3b naskok), ci flyers 3 doma a 4 vonku(2b naskok), z toho teraz 3 dost tazke zapasy vonku :roll: treba nadalej vyhravat, konkurenti musia stratit viac ako my :box:
Ja ma takový blby tuseni. podle me to poserou. ale kdy jindy nez ted.hlad musi byt u hracu obrovskej a rozpis nam po tripu preje. napr. florida ma jeste 3x boston.
btw. listky jsem taky koupil :) tak az tam uvidis langenbrunera, tak to budu ja :)
vcera nakonec velmi dobry vykon. Ikdyz jsme meli trosku smuly, tak jsme to dokazali otocit a urvat ty 2 body. Takovyhle zapasy pak budou rozhodovat. Canes jsou dost neprijemnej team a Darling ikdyz dostal 4 fiky, tak predvedl velmi dobry vykon. K hracum. Hall je proste jasnej Hart finalista, bez nej by jsme byli v prdeli a Harta by mel dostat on nebo Kopitar nebo McKimmon. V poslendich zapasech se mi libi i Zacha, Grabner zacina ukazovat svoje skills a teda nase oslabeni to je neco lahodnyho. Kdo se mi naopak moc nelibi je Severson a klidne bych ho poslal na tribunu. To samy Bratt. Podle me 2 zapasy na tribune by mu mohli jenom prospet, trosku by si odpocinul a pak zpatky do sestavy. Bude to strasne vyrovnany a myslim ze i Penguins se budou dost nervovat. Videl jsem obrazky ze MoJo uz trenuje a ten by mohl bejt pro posledni stretch velmi klicovej. Kinkaida rozhodne nechat v brane, vcera tam sice udelal jednu pi*ovinu za branou, ale chytnul dalsich 5 golu a ty 2 goly co dostal, tak to proste nebyla jeho vina.
No podla mna sme mali riadny luck. prvych 10 minut sme caroline nedali ani puk a oni nam ho potom nedali dalsich 20.. za stavu 1:2 nas mohli zlomit a vravel som si ze timto vykonom si odsierame celu sezonu.. nakoniec nas zachranili special teams a kinkaid.. v pp sme dali 2 goly, oslabenia sme zvladli super a kinkaid bol zas boží.. nic z neho nevypadavalo (narozdiel od darlinga co bol rozdiel nakoniec a vitazny gol noesena). chytil 2 najazdy.. prvy zazracne hokejkou, ked to najprv pokaslal a vykorculoval na rozbehnuteho skinnera a nechal mu prazdnu branu..az na tu zazracnu hokejku. pri druhom sa uz poucil, ostal stat a strelcovi nedal sancu :good:

Dnes nas cakaju pens: podla mna nebudu chciet s nami prehrat 4ty krat v sezone, ale dufam vo vyhru.
v sobotu doma isles, v nedelu hrame v montreale a dalsi utorok doma s rangers.. 6-7 bodov to musi byt, bo posledne 2 zapasy su doma toronto a vonku washington( kde urcite nevyhrame).. pome devils! :cert:

ps: Zachov navrat je sakra dolezity :thumbsup:
tak snad uz to nejak uhrajem.. jinak otazka pro vas? Radsi Tampu nebo Boston? ja si bych asi radsi Bolts.. mozna jsem blazen, ale ja bych veril ze by jsme pres ne mohli projit.. letos jsme s nema snad prohrali jenom jendou a podle me meli dost problem s nasim stylem hry.. Jinak Hallsy je proste :klobuk: :klobuk: :klobuk:
jinak MoJo by mel bejt zpatky kazdym zapasem uz ne? a vi nekdo co se zas stalo se Santinim? ten kluk mi dela starosti, navic mu letos konci smlouva.
za mě taky Tampu, dali jsme je 3x ve třech zápasech, ale asi je to jedno. Hlavně PO udělat a pak se může stát (skoro) cokoliv.
:arrow: https://gfycat.com/gifs/detail/ellipticalhairyfulmar :lol2: :wub: môj naj pick z 2011 a túto sezónu z inej planéty. Prial som si nájsť v ňom druhého Maddena a zdá sa, že sa mi to aj splnilo.

no a včera Mueller predviedol, že keby nebol Hynes debil, mohli sme už teraz vyťažiť z neho viac ako z Larssona za prvých 5 rokov kariéry. S Mircom máme bilanciu 15-6 a čo si dovolil. :klobuk:

Palmsove oko nech si oddýchne, treba Bratta pustiť na jeden zápas do hry napriek slabým výkonom prameniacim z chýbajúcej kondičky a tlaku. Zacha sa včera na PP už zastreľoval, už dávno ho tam mali vyskúšať namiesto Zajaca, ktorý len vyhrá vhadzovanie, alebo Boyla, ktorý len cloní, keď sa mu to vhadzovanie náhodou podarí vyhrať.

Celkovo Gibbons, Coleman, Noesen šup šup podpis a naopak Boylea už len strpím z úcty k jeho osudu. Maroon sa môže vrátiť tam odkiaľ prišiel, podobne Grabner. Hoci je na PK nebezpečný, vystačíme si tam aj z vlastných zdrojov. Vyhodené draft picky. Hoci sme ich mali predtým dosť a aj Sherovi s Castrónom vyšli, zbavili sme sa ich zbytočne za cenu polsezónneho umelého doplnenia šírky kádra.

Už len chytiť JVRa... Nie, za mňa nebrániaci Tavares za nekresťanské prachy len v prípade, že by on sám veľmi chcel. Plus ja radšej uvidím rozvoj centrov z našich decák a posilnenie obrany, napr. prostredníctvom trejdu. Ďalší majstrštyk ako Vatanena už na obzore nevidím (Slavin by bodol, Mathesona zase Florida nepustí), takže skôr treba pustiť žilou a dúfať, že sa Henrique vráti domov. To by bol dokonalý rok.

A možno nejaký ten upset v play-off. :roll:
Ač bych nikdy neřekl, že tohle někdy napíšu rivalum Flyers, tak letos opravdu smekám před celým týmem. Viděl jsem jen pár celých zápasu a většinu zkracenych záznamu, ale fakt nechápu jak s tak papírově slabým týmem dokáže hrát tak skvělý a místy dominantní hokej a to bych ještě řekl, ze vas letos moc nepodrzeli maskovani muži v brance.. Tak sympatický tým jste pro me nikdy neměli, spíše celoživotní enemy nr2 a tedka jsem se přistihl, ze vam i fandím, to by se třeba u Shitburgu nemohlo stát :D
Nene. Pomalu se z oblasti ignorace vracíte do oblasti nenávisti :yes:
ten Grabner zatim fakt nic moc.. ten Maroon ma momenty aspon.. no snad to bude lepsi v play-off.. a jeste bych se nezlobil kdyby jsme sli na to 6 misto pred CBJ
Studenic dostal od NJD novacikovsku zmluvu na tri roky....
Hall by měl dostat Harta.
Jsem pro.
je to tam kurvaaaa
a teda Kinkaid chytnul formu v pravej cas..

kurňa hoši, dekujem :klobuk: :plac:
no uprimne na Capitals se mi moc nechce.. nevim proc, ale prijde mi ze na ne neumime..
tak sezona nam skoncila.. uprimne pred sezonou byl postup do play-off, takova hezka pohadka. No nakonec se to povedlo a podle me jsme byli i celkem dustojny souper.

Zacnu s pozitivima..

ZAZARILI

O Hallsym se asi ani nemusi zminovat o nem vi vsichni. Podle me po pristi sezone nas novej kapitan. Mozna by mu to mohl dat Andy uz letos.

Nico - velmi velmi dobra rookie season. Az trosku jeste zesili tak bude beast. I pres svoji subtilnejsi postavu, hraje neskutecne chytre a umi se postavit do souboje. Prace v obrane na jeho vek proste neskutecna. Tohle bude nas Datsyuk.

Bratt - na 6 kolo? naprosta bomba.. trosku jsem jeho benchovani v play-off nepochopil. Super bruslar, dobry ruce, smerem do zadu taky velmi solidni. Super steal draftu a jeho americky kolega Seney by mohl byt dost podobnym hracem.

Vatanen.. hned po prichodu se zaradil mezi leadera mezi beky. Inteligentni hrac, co vi co si muze dovolit. Vybornej v obrane, platnej i v utoku. Tohle byl super deal.

Butcher - nas pan QB.. neskutecnej prehled, super prihravka. V obrane to bude chtit jeste zapracovat, ale jako play-off dirigent fakt super. Prvni rok zvladl velmi dobre a jeho ice-time by se mel navysit.

Cheking line - Gibbons, Wood, Coleman, Noesen.. hraci co byli pasovani jako takovej doplnkovej material, kterej toho moc nepredvede. OMYL vsichni neskutecne platni v oslabeni, vsichni super bruslari. Sice nemaj sikovny ruce, ale to dohanej agresivitou a oddanosti na lede. Urcite vsechny podepsat, pac takovyhle hrace kazdej team potrebuje.

NEZKLAMALI

Moore - to svoje si odehraje proste, solidni v obrane a neboji se podporit utok. Konci mu smlouva a budu rad kdyz zustane. Naprosto solidni obrance.

Palmieri - ikdyz se zranil a missnul 20 zapasu, tak nastrilel solidnich 24 golu. Platnej v presilovce, umi rozdat ranu, sikovny ruce.

Mirco Muller - ze San Jose prisel za docela velky odstupny, ale rozhodne nezklamal. On ma zapasy, kdy to cisti fakt vyborne, hraje s velkym prehledem a soupere fakt maze. Pak jsou zase zapasy, kdy je trosku mimo. Kazdopadne urcite mam z nej lepsi pocit nez treba ze Seversona, ke kterymu se dostanu.


ZKLAMALI

Severson - me proste ten klucina nesedi a kdyz ho vidim na lede, tak se bojim ze neco posere. -9 nejhorsi mezi obrancema. Vim ze dost nastupoval s Andym, kterej uz ve svym veku taky moc nepodrzi, kazdopadne on fakt nehraje jak D-man co ma plat 4,2 mega na rok

Zacha - Ja mam docela Pavla rad a preju mu uspech, ale on proste nehraje jako 6ka draftu. Tohle byl proste preslap. Ano je furt mladej, ale dost pochybuju ze razem udela krok co ho preradi do ligy frajeru co sbiraj 60-70 bodu za sezonu. Obcas ta jeho rozehravka ve vlastnim pasmu me naprosto ubiji. Kdyz ma nahrat, tak radsi vystreli a tohle dela presne naopak. Nebudu zas tvrdit ze nema zadnej impact ale 26 bodu v 70 zapasech je proste zoufale malo. A to uz nehrajem ten hokej jak za dob LeMaira. Je mu 21, takze ma jeste cas, ale tady jsem proste skeptickej. Muze to bejt asi solidni C treti formace, ale vic bych necekal.

Zajac - velmi slaba sezona a vubec bych se nebal dat vic prostoru nekomu mladsimu.

Santini - u nej jsem cekal ze uz letos udela ten next step a bude z nej solidni D-man, ale po 30 zapasech se pakoval zpatky na farmu, kde hral teda obstojne, ale budu doufat ze se vrati v lepsi forme pro dalsi sezonu. Je to asi jeden z nasich nejlepsich d-prospectu a byl bych nerad kdyby nejak bustnul
a jeste pridam plany na leto..

jak jsem psal vyse, tak by bylo idealni podepsat tu trojku Gibbons, Coleman, Noesen a teda Moora. Urcite i Maroon predvedl velmi solidni vykon a jeho setrvani bych klidne uvital. Naopak kdo se fakt nepovedl je Grabner. Byl na benchi i v play-off a to druhy kolo a Rykov je teda dost velka jebarna ze strany Rangers. To pali dost teda.

V lete musime privest jednoho RH D-mana

nevim jestli nejakej run na Carlsona bude mit smysl, ale Greena bych na nejakej short-term deal klidne zvladnul. Ano i trade by daval smysl a mozna by se dalo neco domluvit s Canes. Urcite bych zkusil podepsat i nekoho jako je Hornquist nebo JVR. Ano mame docela pretlak na kridle, ale to se da vyresit nejakym tradem. Proste jeste posilit tu top 6. Mame mega prospectu a je mozny ze nekdo vyleti jak Bratt minulej rok. Sanci uz by mel dostat McLeod (11 draftu 2016). Je to sice center, ale dost pochybuju ze na nem zacne. Proto bych se nekde podival i po centru do top 6. Zajac uz fakt nema na to aby hral druhyho centra a Zachovi ja neverim. Mame dost materialu na trade, lets make some moves..
Mame po sezone. Prehra s tampou bola ocakavana, hanbu sme si nespravili.. skoda, o jednu vyhru mohlo byt viac. Ale super bol lepsi snad v kazdej cinnosti. Mali lepsie special teams (ktore nam v PO odisli), lepsi depth.( pointova lajna si poradila s hallom). u nas naopak neexistovala druha lajna (dobre rozbehnuty utok z konca zakladnej casti wood-zacha-maroon nic neurobil). Nepomohol ani navrat MoJa. Super nas predcil aj v nasej hre. Bol rychlejsi a lepsie forcekoval. Uplne zasluzeny postup. Lepsi sme boli len v tretom zapase, ktory sme aj vyhrali. Stav 1:4 zodpoveda predvedenym vykonom. Za nas sa v PO ukazal hall s hischierom, ofenzivne sa snazil nieco urobit maroon a hecli sa pani z 3ho utoku, zajac, coleman,noesen.. k tomu beci vatanen, butcher a v branke chvalabohu caroval schneider.
Sklamanie pre mna palms. ten sice bojoval a strielal na pp, ale bol nejaky pomaly, s pukom dopredu nic.. zacha ani nie je sklamanie, v zadu a na pk odvadzal good job, ale bez ofenzivneho prispevku je to hra bez druhej lajny.. a stvrty utok, ktory bol bity..

K zakladnej casti.
To bola jazda a zabava od zaciatku do konca. Vyborny zaciatok, potom dost zraneni, velmi zly januar a ked sa lamal chlieb tak neuveritelne zomknutie, vyborne vykony a opakovane vyhry so silnymi timami.. good job. tim uhral 97 bodov, co je velmi slusne v metre. Pp sme mali na delenom 9 tom mieste v lige, oslabenie 8me..(12 shg, najviac v lige). strelili sme 243 golov co je najviac od vyluky 2004. inkasovali sme sice tiez rekordne (len tesne bola horsia minula sezona), ale aj to svedci o zabavnom hokeji.. boli sme tesne prestrielavani, ale prave v tych zapasoch sa nam viac darilo..
Klobuk musim dat dole pred staffom.. Hynes and co. odviedli vynikajucu robotu. Skladanie lajn, nasadzovanie hracov, special teams, system (ktory skusal uz minulu sezonu az do decembra) bol prepracovany. Vieme co chceme hrat a ako to hrat. Nikdy sa nevzdavame a par krat v sezone sme zapas dokazali otocit a hryzt aj za nepriazniveho stavu. Viac ako fanusik som si nemohol priat.
Tak ako som posledne 2 roky kritizoval nassreddina, tak tento musim warda.. ta presilovka, aj napriek cislam bola moc streaky. Asi by som privital zmenu.. vlastne ju tahal butcher, ktory na nej je vyborny a vyrazne sa na nej zlepsil hall (ktory sa na nej ukludnil a nesilil to). V zavere na nej pomohol maroon a takeho hraca by sme mali do buducej sezony jednoznacne ziskat..
Nebolo by to vsetko mozne bez shera, ktory znovu odviedol vybornu robotu. Mladí dostali sancu, uplne fantasticky vyriesena situacia s ricom a jeho trejd za Vatanena, ktory sa po rozohrati okamzite stal najdolezitejsim bekom timu.. a aj prichody grabnera a maroona (nech boli ich vykony akekolvek) zohrali svoju rolu. Dodali impulz timu ze sa im veri pred narocnou castou sezony, zlepsili depth a mozno by sme bez nich to Po ani nedali.. (moje zelanie ze grabner sa chyti aspon v PO a nejaky zapas nam uchmatne sa nesplnilo, sedel a pekne sa pobali).
Chyby samozrejme boli tiez.. nepochopim tolke hranie lovejoya.. vsetci sme videli v zavere ze mueller na to ma (aj ked vie mat uplne wtf zapas) a nemusi tam strasit reverend.. mirco mohol mat minimalne o 10-15 zapasov viac.
Podpis hayesa sa ukazal zbytocny a spetne z minulej sezony aj prichod Prouta, ktoreho sa ale shero dokazal zbavit.. a ten grabner.. ale nic tragicke, jedine co zamrzi je naozaj ten mueller na tribune a santini na farme, lebo lovejoy.. vlastne nemame na co velmi nadavat :)

Buduca sezona:
Rfa budu wood, coleman, noesen, santini... som zvedavy ake zmluvy im shero namiesa.
Zmluvy koncia: maroonovi, grabnerovi, hayesovi, staffordovi mooreovi a gibbonsovi..

V podstate ziadna strata, ak by sa nik nevratil. Mozno by som dal zmluvu gibbonsovi, nebude drahy do bottom six a lahko sa niekam uprace, ak bude hrat tak ako teraz po navrate po zraneni. Dovtedy mal zivotnu sezonu, na nom nemame co stratit. Tiez by sa dal podpisat maroon, ale ten si vypyta dlhodobejsi kontrakt vo svojich 30 rokoch a vsetci vieme ako dopadaju tieto zmluvy.. keby chcel nejaku na 2-3 roky hoc aj za vacsi peniaz, tak by som o nom uvazoval. Ale to nie je realne.. sancu na prvy tim by mal dostat quenneville, inak onho prideme cez waiver. Tim moze spravit mcleod, aj ked mne sa zda ze nemal bohvieaku sezonu a buduci rok nemam velke ocakavania. Na farme zaujal v zavere seney, ktory v 12tich zapasoch ukazal viac ako nase ostatne prospekty na kridlach- bastian, gignac a hlavne speers.. ale farme sa vobec nedarilo a buduca sezona snad ukaze, ci na to maju. Do obrany nemame velmi prospektov, co by mohli spravit prvy tim. Jacobs by mozno mohol byt 8micka, mozno kapla inak nikto. Uvidime co mame v bekoch z minuleho draftu, tam som cital dost pozitivne veci o reilly walshovi.
Ono posilou bude aj mojo ak bude zdravy, lebo ved nehral skoro celu sezonu. Tim stale potrebuje jedno talentovane silovejsie kridlo podla mna. A hraca do bottom six (trebars gibbons) a mozno este jedneho na skusku, mozno po zacati sezony, nech maju mladici priestor sa ukazat.
No a do obrany dufam v nepodpis moorea. Na ld potrebujeme beka ako sol, aby odlahcil greeneovi, lebo ten to uz druhy rok viac nezvlada ako zvlada a je toho nanho uz moc. Moore nema na to hrat top 4.. v tretom pare by bol super, ale tam mame butchera.
Ono by som sa nebranil ani prichodu dvoch bekov ld, rd, ale ld musi byt priorita! na fa nie su na tento post nejake super mena. Najviac sa mi pozdava de haan, ale radsej by som bol, keby to shero vyriesi tradeom.. zaujem mozme mat aj o rd carlsona, ale ten si po zivotnej sezone vypyta vela a nemyslim, ze tych penazi bude hodny ani zdaleka(aj ked tie by u nas nemuseli byt problem+local boy :roll: ). No som zvedavý hlavne na tu nasu obranu ako shero poriesi, pretoze ten jeden kvalitny bek urobi velky rozdiel.
K jednotlivym hracom nieco neskor.
no free agency za dverma a my zoufale potrebujem C do druhy formace, LD a klidne jeste RD. Z FA bych se nebranil De Haanovi jako top 4LD, Jack Johnson by taky mohla byt varianta, no a RD bud Greena za nejaky rozumny penize nebo pak trade. Idealne zkusit vytradovat Seversona a ve tretim paru hrat klidne nekoho pres ruku. Uvidime jestli Walsh, Jacobs nebo Santini trosku nezamichaj kartami. Kazdoadne jak jsem zminil, tak je podle mne priorita nekde ziskat centra do druhy formace. Zacha na to nema urcite a Zajac je ten samej pripad. Oba jsou tak idealni na 3 centra. Ja osobne mam rad strasne Paula Stastnyho a nejakej deal na 3 roky by mohl dobre sedet. Vedle nej muze zacit hrat McLeod a pomalu se presouvat na C. Vim ze mame mega prospectu na C, ale fakt mi nikdo neprijde ready na takhle velkou roli. JT Miller je RFA a podle mne by ho Tampa mohla pustit za dobrou cenu. Zaverem by se mi jeste libil nejakej sikovnejsi Maroon, ano koukam na JVR.
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS