Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No a myšlienky že New Jersey by boli slabší tým v dalšej sezone sú v prdeli,pretože dnes podpísali 5 ročnú zmluvu s preplateným Shedonom Sourayom :!: ktorý má tvrdú strelu-dobrú na presilovky,ale aj inakšiu tvrdú ranu,že Darren?...
Obrázek

arek píše:a co Clemmensen? :o
No Clemmensen odišiel do Toronta.
a co Raycroft? :o

S tím Sourayem jsi to vzal kde jako........... ?? Ani na tsn to není........ :shock: ?? Zase nějaká kachna, co.......... 8) ??

PHILLY FOREVER píše:S tĂ­m Sourayem jsi to vzal kde jako........... ?? Ani na tsn to nenĂ­........ :shock: ?? Zase nÄ›jaká kachna, co.......... 8) ??
Nikde jsem to taky nenašel :? :pc: Buď neumím hledat nebo je to opravdu jen kachna a Souray je zatím stále volný

Ako Philly povedal ak to nie je na TSN tak sa ten trejd nestal. Este tak maximalne TFP alebo Sportsnet. Ostatne stranky aj tak len cituju TSN a nema zmysel ich prehliadat ze by mali nejake novinky co tieto spomenute stranky nemaju.

Toto je na nhlline:"Sources tell The NHL Line that defenceman Sheldon Souray has finally reached an agreement with New Jersey Devils' GM Lou Lamoriello on roughly a 5-year deal. Stay calm and be paitent because the saga appears to be over, maybe not officially, but according to a source you can now breathe a little easier. Financial terms are not yet known.

Goalie Martin Brodeur played a huge role in encouraging the former Hab to come to New Jersey. As Brodeur co-owns an italian restaurant with Souray in Montreal.

Sheldon had an outbreak season last year, registering 26 goals and 38 assists in 81 games played with the Canadiens last season. Despite a good offensive outbreak, Souray held a dissapointing -28 rating. The Devils defensive skills may not improve with this acquisition but the teams offense and powerplay will."

"Sources tell..." Ono nie je tazke urobit takuto klebetu ked je vseobecne zname ze NJ je spolu s Rangers a San Jose hlavny kandidat a tvarit sa akoze mam nejaky zdroj zvnutra klubu.

No tak Rangers neviem či ešte majú na to peniaze,takže je to medzi NJ a SJ,a keby ho získa SJ,tak by to konečne ukončilo nádeje niektorých fanúšikov na trade Ohlund-Marleau,ale ja Marleaua nechcem ja by som radšej bral číslo 20 z tvojho podpisu debil :wink:

hmm tak teraz fandíš ohlund new jersy alebo ni?

Hannu píše:hmm tak teraz fandíš ohlund new jersy alebo ni?
Ja som myslel brať k nám do Vancouveru,aby sme vytvorili švédsky útok Sedinovcov + Huselius,alebo si myslel že komu fandím aby získal Souraya?to mi je jedno ale radšej nech NJ,lebo predsa zo SJ hráme 4 krát za rok...

:D neodpovedal na otazku..fandíš New Jersy?

Hannu píše::D neodpovedal na otazku..fandíš New Jersy?
NIE,len Vancouveru a vo východe mám najradšej Panterov,a prestanme už o tom je to :offtopic:

Ohlund píše:No tak Rangers neviem ÄŤi ešte majĂş na to peniaze,takĹľe je to medzi NJ a SJ,a keby ho zĂ­ska SJ,tak by to koneÄŤne ukonÄŤilo nádeje niektorĂ˝ch fanúšikov na trade Ohlund-Marleau,ale ja Marleaua nechcem ja by som radšej bral ÄŤĂ­slo 20 z tvojho podpisu debil :wink:
Peniaze by Rangers aj mali.Tak by nepodpĂ­sali Shanahana a vymenili MalĂ­ka s Cullenom a problĂ©m, by nebol.Ale podÄľa mĹ

Ludia, nerobte si zo mna srandu! Kde je napisane, ze Souray je Devil? Presiel som 6 stranok vratane oficialky Devils a nikde nic! A okrem toho, ked si Markov za to nic, co odviedol vpredu, vysluzil cez 5 melonov, tak Sheldon si zasluzi este o par tisic navyse! Ved je jednoznacne lepsi hrac!!!

..dablikom sa stava zadak (naposledy pĂ´sobiaci u predatorov) Vitaly Vishnevski; do kapsy mu za rok pribudne 1.400

..v pohode hracik, v pohode prijem, ja ako macko by som taky tak nevahal..

ObrázekObrázek

Nemohol radšej Columbus namiesto Hejdu a Novotného kúpiť Višnevského a nejakého tvrdého severoamerického krídelníka do tretieho útoku? Višnevskij si modrú ustráži.

BNovotneho by som nepodcenoval, dokaze pritvrdit. Hejda sa v Edmontone tiez rozbehol. Vyshinievski je dobry defenzivny obranca, navyse vie dat ranu. Sice castejsie dostane, ako da, ale ked je treba, moze sa bit.

chorche píše:Ludia, nerobte si zo mna srandu! Kde je napisane, ze Souray je Devil? Presiel som 6 stranok vratane oficialky Devils a nikde nic! A okrem toho, ked si Markov za to nic, co odviedol vpredu, vysluzil cez 5 melonov, tak Sheldon si zasluzi este o par tisic navyse! Ved je jednoznacne lepsi hrac!!!
Je určitě lepší na body, ale určitě ne do defenzivy a +/-.......... :wink: 8) !!!!

Tak a teraz mi povedz, co znamena jeho uvod kariery v New Jersey, ked pozbieral viac plusiek, ako bodov?!

Tak to vyzera ze NJ sa podarilo ukecat Brenta Suttera od svojho WHL timu Red Deer ktoreho je majitel trener aj manazer do NHL koucovat tim NJ. O toto sa uz pokusalo viac klubov. Vzhladom na to ze klebeta je na TSN je dost spolahliva.

chorche píše:Tak a teraz mi povedz, co znamena jeho uvod kariery v New Jersey, ked pozbieral viac plusiek, ako bodov?!
Nevím jak Ty Chorche, ale já hráče hodnotím dle současnosti a ne toho, jak hráli před x lety.......... :D :wink: !!!!

Neviem, ako ty, ale ja sa na hraca pozeram komplexne, ked nieco dokazal v minulosti, tak preco ho zatracovat pre nejaku poteplenu statistiku ohladom +/-?!

Nevím jestli to víš, ale u obránců je statistika +/- nejdůležitější...... :wink: 8) !!!! Souray měl loni hodně bodů, to jest pravda, ale když si sečtu body a +/-, tak mi vychází jako prospěšnější bek v minulé sezóne pro Habs Markov.......... !!!! I vedení si to uvědomilo a proto podepsali nejprve Markova a teprve poté chtěli podepsat Souraye......... :wink: !!!! Myslím, že je to zase až tak moc nemrzí, že je pryč........... 8) !!!!

20:53 - Novým trenérem New Jersey byl v pátek jmenován Brent Sutter. Dvojnásobný držitel Stanley Cupu z osmdesátých let s NY Islanders a člen slavného rodinného klanu v NHL nikdy netrénoval, ale dovedl Kanadu v letech 2005 a 2006 ke dvěma světovým juniorským titulům. Aby dostal místo u Devils, vzdal se místa generálního manažera a hlavního kouče týmu Red Deer Rebels (WHL), který vlastní. :) Jen tak pro tvojí informaci chorche.Statistika +/- hovoří o tom,jak si vede hráč při plném počtu hráčů na ledě.Jinými slovy.Sheldon buď nestíhal se vracet a nebo se v útočení příliš často zapomínal.Tato statistika zvláště u obránců je měřítkem kvality.Obrance je především zodpovědný za vlastní bránění a odstavování soupeřových útočníků, a až potom za útočení.Samozřejmě philly s tebou naprosto souhlasim :!:
ObrázekObrázekObrázek
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS