Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Davvy píše:Zacha :giggle: Treba ho čím skôr streliť.
Nebluzni clovece :eek2:
Ghost loni taky seděl :neviem:
dunim píše:
Davvy píše:Zacha :giggle: Treba ho čím skôr streliť.
Nebluzni clovece :eek2:
Veľmi rád sa pomýlim, ale však uvidíme no :sarcasm:
tie vysledky mame ako na hojdacke a zasadne vzdy naopak ako by sme si zasluzili.. este minuly tyzden po prehre s edmontonom ktory sme mali vyhrat, sme zastavili seriu porazok vydretou vyhrou s floridou 2:1.. konecne nam padol pp gol a hned vitazny.. v zavere sme mohli schneiderovi ruky nohy bozkavat, tam nas florida zvalcovala, ale udrzali sme. potom nasledoval divoky zapas s chicagom ktory sme dali 7:5, ked uz sme boli dole 1:4.. wood zaznamenal hatrick.. to bol zapas kde neexistovali obrany a crawford. k tomu bol priserny lad a o klzani puku nemohlo byt ani reci.. len skackal a hraci padalii.. najviac sa mi pacilo ani nie ta otocka ako zaciatok tretej tretiny za stavu 6:5, kde sme na nich vyleteli a drvili ich kym sme 7mym golom nerozhodli.. nasledoval 3 zapasovy trip z ktoreho mame za sebou uz 2 zapasy.. neuspesne.. pritom konecne herne sme zas dobry. boli sme v poli herne lepsi ako toronto o triedu, ale vpredu jalovy.. mnoho striel o nicom, sance sme nedali, chybal nam nejaky stastny odraz.. toronto malo toho malo, ale boli nebezpecnejsi.. v predlzeni aj vdaka pp sme dominovali, tam sme mohli dat asi 5 golov a nakoniec dostaneme gol 2,5s pred koncom, ked to niektorí uz podcenili.. :thumbsdown:
Dalej nasledoval zapas s jets. v poli sme 2 tretiny dominantny, winnipeg nemal nic, my tycku, 2x netrafenu prazdnu branu, nepremeneny najazd, tec rica vedla a stav bol 1:5 :hroza: v druhej tretine nastalo zatmenie a za 3m50s bolo 1:4.. z nicoho.. peg sa 4x dostal vobec k strele a boli z toho 4 goly.. tu hynes zaspinkal, hodil by sa time out, ten stvrty gol by mozno nepadol.. skoda, uplne zlyhanie.. v tom case sme mali viest 3-4:0 a zapas si kontrolovat, nie dostat naklep.. takze nas cakaju wild a tam musime vyhrat, nech mame z tripu aspon 3 body.. uz teraz sme mohli a mali mat 4, mame 1..

Hynes prekopal utoky na:

Taylor Hall-Nico Hischier-Kyle Palmieri
Pavel Zacha-Travis Zajac-Jesper Bratt
Miles Wood-Brian Boyle-Drew Stafford
Adam Henrique-Blake Coleman-Brian Gibbons

co je dobre.. rico v 4ke.. musi sa prebrat.. vraj ma viac korculovat, pretoze po lade sa len tak planta.. zacha dostane prilezitost.. sedel v 4 z piatich poslednych zapasov.. vycitana mu je bojovnost, ze sa nesnazi ziskat puk a hrac jeho kvalit nan nemoze len tak cakat.. v priprave to robil a bol efektivny. ze preco to teraz tak nie je, ze si to musi sam uvedomit.. inak vratil sa nam (vyrazne skor) zajac, co je parada.. cakali sme ho na vianoce az januar a on sa po lade prehana v polke novembra.. bol trosku dreveny, ale proti pegu uz kluckoval, na mantineli velmi silny, vyrazne nam pomoze. a hlavne pomoze na buly, kde sme najhorsli v lige.. (je mi divne ze napr miesto hischiera chodia na buly hall a palms a az treti v poradi nico v tretich tretinach :neviem: ) statisticky nam to nijak nepomaha-skor naopak, netusim aky to ma zmysel.. a este mueller zraneny na +/- 10 tyzdnov, takze si uzijeme lovejoya, - mne vobec nevadil posledne dva zapasy, skor naopak, celkom sympaticky vykon (az na to jeho utocne 2 na1, ktore totalne zbabral :D)
No ten Zacha vo 4. lajne popri Hayesovi určite pookreje. Začína mi to pripomínať symbiózu akú mal Larsson s PDB. Hovorím, čím skôr ho treba vymeniť za obrancu.

A to ani nehovorím, že sa mi chce plakať, jak vidím ako hraje Barzal. Však to je Nicova úroveň. A my draftuejeme Zachu :hroza: Hajzel Conte, toto mu nezabudnem :x
uprimne taky nejsem nejak nadsenej ze Zachy.. tenkrat jsem si taky pral jiny hrace. Prijde mi ze neudelal nejakej vetsi progres za posledni roky. Letos to vypada na dalsi 30-40 bodovou sezonu a to je proste na 6ku draftu zoufale malo.. Me furt uklidnuje ze je furt dost mladej a u nekterejch hracu to proste trva dlouho. Je to jeho druha sezona a u dost hracu ten breakout prichazi az v ty 3 sezone. Ja bych s tou vymenou pockal, protoze podle me by jsme za nej nedostali nic extra zajimavyho. Kazdopadne je fakt ze prospectu do utoku mame fakt hodne a kdyby nekdo nabidnul nekoho zajimavyho do obrany, tak by urcite bylo fajn se nad tim zamyslet.
Čo by sme dali za jeho 40b sezónu, že ano :) No ja to vnímam opačne. Nečakal by som už dlho, lebo potom zaňho dostaneme tak 3rd round, či začo išiel Yakupov a máme tak povediac ho*no. Verím, že teraz by Shero magic niečo vytrieskal ešte.

Proste ten draft sme presrali. Hneď za ním dvaja norissovy obrancovia, ešte aký hráči išli v poslednej desiatke prvého kola :slap: Čo tam jaký Barzal, Zacha má predsa SIZE!!!

Ja mu prajem, nech sa presadí, nech sa mu darí, ale u nás mu proste neverím absolútne. Však to Bratt vyzerá ako by bola draftová 6ka a Zacha ako keby bola draftovaný zo 6. kola. Najväčší český talent od čias Jágra no...len aby z toho nebol najväčší český bust od čias Stefana ty vole.
Adam Henrique, Joseph Blandisi and a 2018 third-round pick idu k Ducks.

Obrázek
uff tak tomu hovorim dobry trejd :good:
Shero k tomu : “In acquiring Sami, we bring a right-shot, top-four defenseman who can play in all situations. “This move also gives us contract certainty on the back end for the next two-plus years. When acquiring a defenseman like Vatanen, you have to give back quality assets or players in return. That is the case in this situation with Adam and Joe. Adam has been a key member of our organization for nearly 10 years since he was drafted.
“This also says a great deal about our other forwards in Binghamton (AHL) and those who have taken the next step in New Jersey.

Vatanena som chcel velmi pred sezonou a presne za rica+.. nezdalo sa mi to pri cene obrancov a konkurencii, ze to je vobec realne.. a ono ten + je uplne zanedbatelny... sice je vatanen rd, kde uz mame seversona so santinim. ( no jeden bek minimalne musi prec a po uzdraveni muellera zrejme aj dalsi, plus shero fakt vklada doveru do moorea, ale na ld cakam snad posilu na tdl, ak udrzime tempo).
20+ minut obranca co zahra vsetky situacie.. 26r, zmluva este na 2,5 roka, hodi sa do nasho stylu.. ostava sa nam uz len sa z neho tesit..
Za ricom mi bude luto, bol to dobry devil,urcite jeden z najoblubenejsich devils hracov poslednej dekady ak nie aj najjoblubenejsi.. ma svoje muchy.. strasne streaky. vie byt 5 zapasov uplny demon na lade a potom je nonfaktor dalsie 2 tyzdne. na zabitie.. minuly rok konecne poniektori fans prisli na to ze nie je two way a ze to ze je dobry na pk neznamena ze vie branit.. a to nevravim o jeho ufa statuse v 29 rokoch o 1,5 roka z 5,5m platu.. dost sa zlepsil na buly.. miesto centra si zastane, ale na lw je o triedu lepsi.. potrebuje hrat s niekym kto puk podrzi a dovezie do utocnej tretiny, potom si vie najst miesto, aj vystrelit.. a k tomu je to warrior v dolezitych zapasoch. u nas po trejdoch a draftoch prenho je miesto len v tretom utoku pri plnom zdravi (ta hodnota za vatanena je neuveritelna). na c mame hischiera so zajacom a 3/4 si delia boyle s colemanom.. a na lw mame halla s johansenom, ktory by sa uz mal vratit do zostavy (skvelo nacasovany trejd). potom tam mame gibbonsa s woodom este a na lw zahra aj bratt a na c/lw aj zacha.. opat sme sa neoslabili ale ziskali, tak ako pri palmsovi a mojovi.. skvele.. takze shero potvrdzuje svoje sebavedome vyjadrenia z pred dvoch tyzdov aj cinmi. vyzera to pre nas, ze uz konecne! :cert:
Dík za popis Henriqua, večer přidám i k nám do topicu svůj pohled.
tomasinho píše:Dík za popis Henriqua, večer přidám i k nám do topicu svůj pohled.
Můj pohled je takovej, že jděte do p*dele..
Jakobysme neměli už teď tu divizi napi*u.
Odesel fan favorite Rico a s nim i 40-50 bodu a ziskali jsme top4 D ktereho jsme tolik potrebovali. Chtel jsem psat o tom, jak je to vyrovnany trejd ale tady to napsali vse a lepe. https://www.allaboutthejersey.com/2017/ ... andisi-too" onclick="window.open(this.href);return false;
Po 27 zapasoch stale na cele Metra.. Dnes sme prvy, po zajtrajsku mozme byt 6ty :hroza: uplne nechutne.. nase posledne zapasy boli nemastne neslane- vyhry s minny, detroitom a vancouverom- prehry s bostonom a s floridou.. ten boston sme mali dat, lenze sme to pokaslali hned v uvode zapasu a na floridu sme nemali narok.. Zly vykon sa dal cakat, rozpis bol husty. Bol to 7my zapas v 11 dnoch.. Lenze to co nastalo potom :hroza: 3 dni oddych a odohrali sa 2 tragedie.. Od prvej do poslednej minuty zle zapasy z nasej strany s coloradom a arizonou.. Avalanche sme dokazali porazit, lebo sa nam vykonom uplne vyrovnali a hral za nich zadorov.. Arizona nas rozbila,lebo sme sa nedostavili.. Zapasu s busom o celo v metre som sa obaval, hlavne pretoze nam vzdy nakopu prdel, vysledkovo aj fyzicky.. Tu musim dat timu aj hynesovi kredit, lebo tim bol pripraveny a tentoraz sme nakopavali prdel my (az na zaverecnych 10 minut 1. tretiny kde nas zatlacili). Inak zapas v nasej rezii v poli a Schneider podal dokonaly vykon. Konecne zabral aj iny utok ako prvy.. Lebo posledne zapasy je nebezpecny len on a utok s colemanom.. druha lajna s johanssonom, zajacom a noesenom konecne podala vyborny vykon, hlavne noesen. Vatanen sa uz snad zoznamil s timom, takze si mohol jeho kamarat lovejoy sadnut a dobrym vykonom sa vratil santini.. zacha stale sedi. cez hayesa :hroza: ten je zbytocny..k tomu na 1.pp (este je tam aj boyle), takze ono sa viac tesim na nasu druhu pp formaciu.
Zachovi vraj teraz nebolo povedane preco sedi (zrejme je to to co vzdy). uprimne som si proti col nevsimol nic take za co ho hynes posadil. podla mna timu pomoze viac ako hayes.. vo vsetkom + hlavne na oslabeni.. nepaci sa mi na pk napriklad hischier.. nie ako ho hra, ale skor naco? mame tam x hracov na to (zajac, boyle, bratt, gibbons, coleman a napr ten zacha). zbytocne sa tam zrani. proti busu zblokoval riadnu supu. taky palmieri si zlomil nohu na 6 tyzdnov blokom.. toto fakt nepotrebujeme lebo hra vo velkej forme.. v utoku by to mohlo zacat sypat staffordovi. vieme ze tieto jeho dlhe pauzy su unho standard.. nehra zle, kazdy zapas ma zo 2 dobre prilezitosti a mohol by tazit z dobrej hry colemana(ktory proste neda nic) a dokoncovat akcie.
Konecne nam zacali divizne zapasy.. s busom to bol len treti v sezone.. teraz ide do tuheho, pretoze nas caka domaca odveta s blue jackets a btb zapas s rangers. hynes tim pripravuje hlavne na bus, po treningu mal dlhsi prihovor. body treba doma (kde nam to az tak nejde) potvrdit.. tortorella po prvom zapase nasraty zrusil volny den a naordinoval trening..
ocakavam zapas ako remeň :slintac:
zapasy s busom a s rangers sme nezvladli. zdvihli sme sa proti LA jasnou vyhrou 5:1.. dnes nas caka zapas v montreale a za tym btb domaci zapas s dallasom po ktorom nasleduje dalsich 5 zapasov doma a rok ukoncime vo washingtone. rozpis nahusto, ale celkom ok, treba nazbierat body. moznosti mame.

momentalne nas trapia zranenia: johansson s laktom na ir, palmieri so zlomenou nohou mal byt 4-6 tyzdnov out. teraz v 3 tyzdni uz korculuje( chodi stale v bote, ale pri korculovani mu to neprekaza, takze trenuje s timom a cestuje do montrealu-nebude hrat). a Hall.. je dtd s kolenom, ked sa zranil proti LA. zda sa ze nic vazne. proti montrealu nenastupi.. proti dallasu netusim, ale asi by bolo rozumne pockat az do pondelnajsieho zapasu s anaheimom, kde by uz palms aj hall mohli nastupit.. johansson teoreticky tiez, ale este netrenoval zatial. povolany bol lappin :?
tie nase lajny vyzeraju kadejako bez nasho top tria..

Jesper Bratt-Nico Hischier-Drew Stafford

Blake Coleman-Travis Zajac-Brian Gibbons

Jimmy Hayes-Brian Boyle-Kyle Palmieri (still on IR, won't play)

Miles Wood-Pavel Zacha-Stefan Noesen

prvy utok hral spolu dobre v priprave, snad daco vymyslia a zopakuju tie vykony. taky stafford nebodoval uz 12 zapasov po sebe. druhy utok si sadol a dobre hral proti la na kopitara.. dalsie dva su klasicke. miesto palmsa, ktory tam trenoval tam bude lappin..

no ak ugrindujeme z tychto 2 zapasov 2 body, budem to povazovat za uspech :cert:
zo zapasov v montreale a s dallasom mame 3 body s okliestenou zostavou.. spokojnost :good: teraz ma mrzi ta prehra s montrealom, ten zapas sme mohli vyhrat.. zaklad bol bezchybny schneider, ktory prvykrat v sezone chytal btb a hynes sa vyjadril ze bude chytat teraz viac s cim suhlasim. neboli to krasne hokeje, ta kvalita vpredu nam chybala, ale boli to dobre timove bojovne vykony. s dallasom sa utrhol boyle. ten sa rozohral po par zapasoch a ma to zatial 22z 8+3 co je vyborne.. tento tyzden nas caka dnes anaheim, o 3 dni dolezity zapas s rangers (tie divizne zapasy musime vyhravat ak chceme PO) a obden chicago (vsetko doma).. do zostavy sa vratia hall aj palmieri. utoky vyzeraju takto:

Taylor Hall-Nico Hischier-Kyle Palmieri

Blake Coleman-Travis Zajac-Brian Gibbons

Jesper Bratt-Brian Boyle-Stefan Noesen

Miles Wood-Pavel Zacha-Drew Stafford

johansson trenoval, ale este nenastupi. treba prenho roster spot.. ocakava sa ze do ahl pojde prout, ktory sedi uz nejakych 20 zapasov.
Boyle je zatim neskutecnej.. :klobuk:
Ach ten Barzal, či DeBrincat :hroza: Načo by sme ich draftovali, nemajú SIZE :!: = nemajú nato :hroza:
Zitra zacinaj 20ky. Nase prospecty znam tak z videi tak se budu tesit. Navic Anderson bude captain America takze na nej jsem dost zvedavej, ale rad se podivam i na Boqvista a dalsi :)
Ach ten Barzal, či DeBrincat :hroza: Načo by sme ich draftovali, nemajú SIZE :!: = nemajú nato :hroza:
Clovece, trapia ta fakt kktiny. takto mozes rozoberat spetne vsetky drafty a na zaver si to od tolkych tragickych chyb rovno hodit, lebo vzdy!! si niekto z nizsej pozicie vybral lepsie...
ano chapeme, nemas rad zachu, v pohode, kazdy mame svoje..ale tolko paradnych veci sa deje tuto sezonu z ktorych mozme mat radost a ty len zacha zacha... neviem ako dlho fandis devils, ale taketo vykony sme naposledy podavali 8-9 rokov dozadu. k tomu je to ofenzivny hokej, kazdy nas utok skoruje, tak sa bav hokejom, Zacha neZacha :neviem:

K tomu zacha sa mi paci od posledneho posadenia (ktoremu som nerozumel, lebo hral fajn aj predtym). v 7mych zapasoch to ma 1+3 a to mohol mat viac( proti dallasu dal gol par stotin po klaksone). buly ma v tych zapasoch na 50%, ziskal kopu pukov, odrobi kvantum kvalitnej prace na pk, co viac chces? ma 20 rokov.. taky eliáš v jeho veku mal 18 zapasov a 2+3 dokopy.. Pokial timu pomaha vyhravat je to dobree a bude to len lepsie..

K zapasom. najprv negativne. prvy krat v sezone sme proti chicagu nastupili kompletny, vydrzalo to presne pol zapasu.. najskor odstupil boyle, ktory ma formu ako hrom( posledne 4z 4+4) a v tretej aj palmieri. dalsia velka strata po zrazke s dvoma supermi.. na lade bol riadne rozcerteny, na striedacke vyzeral ze to je zle.. uvidime a snad nic z toho nebude vazne..

Vyhrali sme 4x po sebe co sa nam tuto sezonu este nepodarilo a vylepsujeme si domacu statistiku.. s ducks to vyzeralo ze to nedame, ale stastne sme znizili na konci 2 tretiny na rozdiel golu a potom supera klasicky pretlacili. 5:3.
S rangers sme nakoniec boli radi za body.. bili sme ich 2 tretiny.. mali dostat 6ku a bolo by vybavene(queen drzala neskutocne)..miesto toho boli 5x pri nasej brane a dali 3 goly. v tretej sme vyrovnali, ked uz to bol vyrovnany hokej a v najazdoch rozhodol boyle.
A teraz chicago, ktorych sme v prvej tretine uplne zvalcovali a bolo 3:0.. v druhej zmenili taktiku a zacali sa hybat a vobec sme sa nechytali.. znicili nas viac ako my ich v prvej, ale mali sme neskutocneho schneidera. ten pustil len jeden gol.. v tretej hned v uvode premenil brejk hall a tym bol zapas vybaveny..

Uvidime co nasi zranení, ale po vianociach nas doma cakaju este dva zapasy s celkom prijatelnymi supermi (detroit, buffalo) a pred koncom roka zapas vo washingtone.. bolo by fajn vyhrat domace zapasy a dostat sa v silnom metre do trhaku :cert:
formic99 píše:Zitra zacinaj 20ky. Nase prospecty znam tak z videi tak se budu tesit. Navic Anderson bude captain America takze na nej jsem dost zvedavej, ale rad se podivam i na Boqvista a dalsi :)

:) koľká to zmena na všetkých frontoch a stačili na to len necelé tri roky a to ešte nekončíme :hfman:
https://video.idnes.cz/?idVideo=V171215 ... 55_nhl_tof

Výborný rozhovor s Eliášom. :good: Odporúčam všetkým
:hroza: 5 prehier v rade a len 3 body.. zacalo to doma s buffalom, ktore sme mali na lopate a prehajdakali sme vedenie 3:1... to sa nemalo stat.. v predlzeni bol super lepsi a hynes to tiez neporiesil, ked na buly v obrannom pasme poslal palmieriho na najlepsieho hraca na buly o reillyho.. prehrate buly a hned gol.. gratulujem mu :klobuk: od btb zapasu vo washingtone som nemal ziadne ocakavania aj ked to mal byt boj o celo v metre.. podla predpokladov sme sa ani nedostavili a nepredviedli sme nic. prehra 5:2 je uplne zasluzena napriek pofidernemu golu 6tich hracov caps na lade.. podla mna nebol regularny aj dalsi gol, ked palmsovi rozbili hubu hokejkou a miesto odpiskanej pp sme nasledne inkasovali.. ale nemali sme narok, tak je to jedno..
Dalsia prehra bola u blues.. tam sme sa po zlej prvej tretine vyrazne zlepsili a zapas sme mohli vyhrat, sance boli, podla mna sme boli kusok lepsi a nebezpecnejsi.. skoda..

Zapas s dallasom sme si prehrali sami chybami..Vatanen bol priserny.. inak hra posledne 2 tyzdne vyborne, prestal robit chyby, zacal bodovat, len nejako proti stars si vybral vsetky minely naraz.. ze prehra suboj, ze mu puk preskoci hokejku, to prezijem. ale hlupe vylucenia a hlavne to ako evidentne vyflakol suboj pri jednom gole, lebo on necakal ze super este prihra pred branu volnemu spoluhracovi, je na facku..v dallase nam zapas prehral hlavne on..

No a teraz vybuch proti islanders.. vdaka presilovke sme ich prvych 10 minut drvili a malo byt 2-3:0.. miesto toho hru vyrovnali a boli v druhej polke tretiny nebezpecnejsi a este sme boli radi za stav 0:1.. v druhej sme boli o kusok lepsi a vdaka zajacovi (ktory sa zacina rozbiehat) to bolo 2:2.. na zaciatku tretej sme im supli 2 rychle goly a myslel som ze sme ich zlomili.. mali sme sance na 5:2, lenze potom hall hlupo kroscekoval v utocnej tretine a isles vyuzili presilovku asi po 20 rokoch.. a to uz bolo jasne ze pri nasej schopnosti branit, to neukopeme.. jasne ze vyrovnali na 4:4, v predlzeni sa nerozhodlo a na najazdy so schneiderom v brane sa zapas = prehre.. totalne sklamanie.. jedine co ma tesilo, boli moderatori na nove.. tí nas divakov zahrnali sokujucimi informaciami.. take kecy ako zakrok crawforda, ci halak je slovensky brankar asi 348x pocas zapasu su nic.. ale ze za zlepsenie vykonov devils moze vymena coaching staffu, coleman moze hrat vsade a oslabenie si uziva rovnako ako hru na presilovke, ci hischier hra prekvapivo centra, lebo bol draftovany primarne ako kridlo su skvosty. (to ze jeden splietal o predchadzajucej vyhre pens 4:0 s isles a super vykone crosbitcha a druhy vzapati zahadne o vyhre isles 4:0 a nie a nie o tom stichnut, len pridaval) :rofl: :good: s*at na nhl tv, asi zacnem vstavat na novu.

inak hall si ide svoje, zatial skvela sezona. Konecne sa rozohrava aj boduje zajac.. palms vyzeral konecne proti islanders dominantne a zlepsuje si casovanie.. viac cakam od johanssona, ale treba byt trpezlivy, verim, ze v zaverecnej casti sezony nas potiahne.. Vatanena sa v zaciatkoch u nas nedalo komentovat, lebo co zapas to hrubica co nas stala gol.. teraz si zvykol uz snad a hra vyborne (az na zapas s dallasom).. musim este spomenut moorea.. pomaly hra svoju najlepsiu sezonu v kariere.. velke minuty, vsetky situacie vo vsetkych casoch.. ked ide o korculiarsky suboj, abo uz ma puk pod kontrolou, tam mu verim.. za to co sa týka jeho pozicnej hry bez puku, je to stale rovnaky moore, katastroficky.. aj tak :klobuk: ako zvlada svoju ulohu..
Este sa pristavím pri zachovi, hra vyborne.. mal prsty v 3 aj 4tom gole( najme pri 3tom) co sa na statistikach neukaze.. hrali sme na 11 utocnikov takze sa tocili a velmi dobre vyzeral vedla palmsa.. dostal doveru aj v predlzeni na defenzivne buly (co proti buffalu nie) a aj ho vyhral..
inak k hre na 11 utocnikov a 7 obrancov.. hynes by mal prestat vymyslat.. posadil seversona pre nieco? okej.. hral lovejoy ako nahrada dobre? hral.. ale nic mu nedlzi.. po 2 zapasoch mal sediet a hrat damon.. bodka.. nie on to tam toci, kruti a drzi flek pre reverenta.. naco? aj ked hra dobre tak je jeho strop nedostacujuci.. obrancovia sa motali, kazdu chvilu hral niekto na inej strane a bol z toho chaos, uplne zbytocny..severson vytvara ofenzivu, strely, sance, jednoznacne musi byt v zostave.. to ze si sem tam sadne on abo santini a hra lovejoy je ok, ale nesmie to prehanat.. tiez musi zvazit nasu taktiku ked vedieme.. zanho branit stredne pasmo a modru nevieme a su to jatky.. nesmieme upustit od korculovania a forcekingu, inak tu budu dalsie buffala a islanders a prehrate vyhrane zapasy..

A snad sme si vybrali smolu na neuznane goly: v tychto zapasoch 5tich nam neuznali 3! hlavne ten hallov proti buff na 4:3 pre nas ma serie. paradne spracovanie na modrej aj najazd. sam si posunul puk a aj tak to je milimetrovy ofsajd.. proti blues mohol tiez bratt mat vitazny gol 5 min pred koncom.. znovu milimetrovy ofsajd.. tu ma stve ze johanssona, ktory v momente golu uz davno preliezal na striedacku a v drzani puku boli blues medzi ofsajdom a golom.. a do tretice proti isles palmierimu, ale ten kolenom trafil halaka do hokejky. aj ked si myslim ze za to skor mohol halak ako palms, lebo ho trafil mimo brankoviska. len na nasu skodu tou nohou cezen presiel.. keby siel z ineho uhla , tak by to bolo podla mna ok. takto asi spravne rozhodnutie.. proste smola.. teraz nas cakaju az v sobotu flyers.. potrebujeme vykon aj vysledok! :cert:
Tak polovica sezóny za nami.
Hráme vysoko nad moje očakávania. Prakticky od začiatku držíme PO pozíciu, čo je neuveriteľné :frajer: Ale ešte len teraz to začne. Bitky v divízií, kde to bude ohromne ťažké. Myslím, že tu budeme teraz strácať trochu viac, ale to nevadí aj keď tú PO nakoniec možno nedáme, už teraz som so sezónou spokojný. Urobili sme obrovský krok dopredu. Na Hynesa mám svoj názor, ale faktom je, že túto sezónu pred ním dávam :klobuk: Ale aj tak by som aspoň do obrany chcelo do coaching staffu stiahnuť Stevensa z TV.

No najväčšiu radosť mi robia naši nováčikovia. Nico, Bratt, Butcher :slintac: Kašlať aj nato, že Nico už Caldera neurobí, určite je lepšie bojovať o PO a mať prakticky troch nováčikov v top 10, ako sa topiť jak napr. Arizona.....

#1 Overall Draft Picks' Full Rookie Season 5-on-5 P/60:
McDavid: 2.69 (45 GP)
NICO HISCHIER: 2.31 (41GP)
Kane: 2.26
Yakupov: 2.14 (48 GP '13)
Matthews: 2.12
MacKinnon: 2.07
Nugent-Hopkins: 1.95 (62 GP)
Hall: 1.51 (65 GP)
Tavares: 1.32

Touto ešte neskončenou sezónou sme vliali do organizácie veľkú nádej do budúcich rokov. Bude to dobré. Let's go Devils
Konecne vyhra.. proti isles 4:1.. s prehladom vyhraty zapas.. my sme museli, oni boli btb a vobec nemali nohy.. bol by to lahsi zapas, keby neinkasujeme hned z prvej strely co bol brejk,.( kinkaid bol este v satni a moore bol moore- vsetci vedeli uz sekundu dopredu co sa presne stane).. este ze sme ich rychlo zlomili v 2 tretine. inak boli nulovi a nemali nic z coho by mohli skorovat.. preto ma sokuju keci hynesa ze vykon kinkaida robi jeho rozhodnutie kto bude chytat proti caps tazkym... wtf? ak je Schneider zdravy a schopny chytat, tak musi byt v brane.. kinkaid mal proti isles za cely zapas asi 2 tazsie situacie, z toho najazd Leeho vobec nezvladol.. je to dolezity zapas, tie divizne sa nam tiez moc nedaria co sa musi zmenit.
Caps nam 2x nedali ziadnu sancu.. tentoraz ju mame.. su po bye weeku, mali problem s cestovanim, takze vcera netrenovali a len dnes maju ranne rozkorculovanie. treba na nich vybehnut a rychlo rozhodnut :cert:

Coleman bol HS prvy krat v sezone. santini bol papierovo na farme kvoli applebymu, uz je spet. gibbons aj johansson su po zapase s isles ok. u gibbonsa som si chvilu myslel, ze rameno abo klucna kost v prdeli, ale nakoniec sa vratil do zapasu. to iste johansson. zasivany na ruke po zblokovani strely. nech ten chlapec neblokuje ked to nevie :hroza: 9 blokov v sezone a 2 ho zrania na lakti (tentoraz stastne len stichy a nie 2 tyzdne mimo).

Inak som zvedavy ako dopadne nasa obrana, mueller uz by aj bol pripraveny naskocit, len ho nemozme aktivovat pre nedostatok miesta na supiske.. hmm, kto pojde z kola von? :neviem:
dunim píše:.Inak som zvedavy ako dopadne nasa obrana, mueller uz by aj bol pripraveny naskocit, len ho nemozme aktivovat pre nedostatok miesta na supiske.. hmm, kto pojde z kola von? :neviem:
no tohle je dost zajimava otazka, kazdopadne nechat sedet kohokoliv je asi zbytecny luxus.. podle me Butcher, Santini, Muller a Vatanen jsou 100% safe. Moore se ukazuje jako velkej Sheruv a Haynesuv oblibenec no a pak zbyde Greene a Severson. Mozna ze Severson by mohl byt ten kdo nasi lod opusti. 7 obrance zvladne delat Lovejoy a sanci by uz mohl pomalu dostavat i Jacobs. Kdyz jsme u tech posil tak ja bych se nebal posily na kridlo. Bohuzel jsme dost casto v situaci kde funguje jeden utok a to je nas prvni a dost pomaha 3 utok. Druha formace mi prijde dost nenemastna neslana a novy kridlo by mohlo pomoct. Zkusil bych big play Kane nebo Hoffmana. Potrebujem golovy kridlo jak sul. Navic mame co nabidnout. Jak jsem psal tak Severson by mohl byt k mani a potom mame dalsich x mladiku, ktery by jsme meli poslat dokud maj nejakou value. Mluvim o Quenvillovi, Speersovi, Bastianovi. Tech prospectu mame fakt dost navic mame i dost mladej team, takze si myslim ze je idealni cas jednat.
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS