Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Obrázek 9 ročný Nico
Tak jak jste spokojeni s draftem? Ja docela jo akorat jsme podle me meli brat vic beku ale jinak ok. Jinak co cekate v FA a cekate jeste nejakej trade?
Jako jednicku jsem si pral Nica, takze spokojenost. Myslim, ze kdyby v tymu nebyli Zacha a MacLeod, tak by to byl asi Patrick, ale to je jedno a nikdy se to nedozvime. Ted jen doufat, ze tim nejlepsim bude prave Nico.

Jinak s draftem spokojenost, vice obrancu se asi ocekavalo, ale pravdou je, ze ofenzivnima prospekty jsme taky nijak nepretykali a tak asi rozhodovalo pravidlo BPA. Obvzlaste jsem ocenil picky Boqvista a Popugaeva. Pristi rok ma byt na obrance bohaty, tak snad se zadari tam a hlavne na trhu a kdo vi, treba prijde i nejaky trade
http://bleacherreport.com/articles/2717 ... 2017-draft" onclick="window.open(this.href);return false;

3 místo potěší..
Vazne som si myslel, ze budeme draftovat Patricka (kanadan, velkost, okamzite moze naskocit do nhl a pomoct, cisty center). Mame Hischiera. sklamany nie som vobec, bolo mi to jedno. Zatial sa javí ako velky sympatak a Shero onho velmi stal. Obavy mam uz len ci to zvladne fyzicky medzi muzmi (cez ms 20tok som si vravel, ze toto je ten zazrak? v muzskom hokeji to tintitko zozeru :D ) a hlavne ci bude center (podla vyjadreni bol draftovany ako center- ktoreho potrebujeme). len uz tych c/lw co su na centri slabsi mame dost (Rico, Zacha, Quenneville, Blandisi). Takze velke nadeje donho vkladam. a tiez do Mcleoda, na ktoreho sa v kempe tesim rovnako ako na Nica.

Dalej sme draftovali:
#36 Jesper Boqvist (C/W): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=212690" onclick="window.open(this.href);return false;
#63 Fabian Zetterlund (C/RW): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=265608" onclick="window.open(this.href);return false;
#81 Reilly Walsh (D): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=300597" onclick="window.open(this.href);return false;
#98 Nikita Popugaev (RW): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=312680" onclick="window.open(this.href);return false;
#129 Gilles Senn (G): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=164037" onclick="window.open(this.href);return false;
#143 Marian Studenic (RW): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=305485" onclick="window.open(this.href);return false;
#160 Aarne Talvitie (C): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=299098" onclick="window.open(this.href);return false;
#191 Jocktan Chainey (LD): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=267626" onclick="window.open(this.href);return false;
#205 Yegor Zaitsev (LD): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=312209" onclick="window.open(this.href);return false;
#214 Matthew Hellickson (LD): http://www.eliteprospects.com/player.php?player=247916" onclick="window.open(this.href);return false;

Draft hodnotit neviem. ale fakt som prekvapeny mnozstvom europanov. tak ako megaton, som spokojny s Boqvistom a hlavne Popugaevom, co som si precital tak aj ten Walsh vyzera dobre. k tomu konecne nejaky slovak v organizacii. kridla, centrov a branku mame prospectovo osefovane, uz len aby sme trafili D..

kvalifikovali sme vsetkych az na Bennetta (ten chybat nebude, vyhodene tretie kolo :roll: ) a ufa ostava Josefson co mi je luto, ale miesto jednoducho potrebujeme pre hracov Blandisi/Quenneville/Mcleod. Podpisali sme kinkaida na 2 roky za 1,25 rocne, co je super. podla mna kvalitna dvojka aj v pohode chlapik co na sebe minuly rok vyrazne zapracoval a dobre sa diva na jeho styl..

Do buducej sezony som si zelal, vymenu asistentov, dvoch top 4 obrancov, centra a top 6 rw.. zatial mame len toho centra, ktoreho nam priviala loteria.. takze zatial spokojny nie som. hlavne z toho ze ostal nassredine a dufal som ze uz teraz budeme mat jedneho obrancu navyse.. Tak snad to teraz shero rozbali, mame okolo 24 milionov pod stropom.. kua uz musime byt konkurencieschopny :cert:

ps: k dresom..Som konzervativny a zmeny som nechcel, ale na tie nase si zvyknem..vsetky tie nove dresy vyzeraju sterilne a ako by ich jedna mater mala. lisia sa len logom... u nas golier super, lakte ok, uvidime co ten cierny pas na spodku dresu. stucne su otrasne a najviac mi vadia useknute cierne ramena ( uz len trvala, vypchavky do tych ramien a s vineou v ruke za pazvukov Michala Davida mozme ist balit sustruznikov z vedlajsej dediny).
Tak WTF Shero?? Hlavne ze mame 28 mega pod capem
tak jsem trošku vychladl a nakonec se musím zastat Shera. Shattyho chteli ziskat ale on vzal radsi discount a sel k Rangers. Nevim kolik penez by mu museli dat aby prisel. Co me ale trosku mrzi je ze Shero nezkusil nekoho z trojice Alzner, Del Zoto nebo Kulikov. Tech penez mame fakt hodne a tady podle me neni co zratit. Chapu ze podepisovat hrace do utoku je zbytecny, kdyz mame tolik prospectu co cekaji na sanci. Nicmene podpis Boyla je velmi dobry.

Uprimne doufam ze Kovalchuk nakonec zustane v ty po*ebany KHL. Jsem zvedavej jestli prijde jeste nejakej ten trejd. Urcite by jsme mohli aspon od nekoho vzit nejakou spatnou smlouvu a dostat nejaky picky navic.

A uprimne bych vytrejdoval Coryho. Stejne to play-off nehrozi (nevim co by museli predvest rookies aby to padlo) a Cory se prehoupava pres 30ku a jeho vykony uz pujdou dolu. Ted je cas za nej ziskat poradnou palbu. Myslim ze jak Stars, Flyers i treba takovy Canes by nam meli co nabidnout. Vyloucit furt nemuzem ani Jets nebo nebo treba Flames.

z tech FA co zbyli bych mozna zkusil Yakupova a do obrany Fransona..
Vobec nesuhlasim..
preco dufas v to, aby ilja podpisal v rusku? co z toho mame? najlepsie zanho nieco ziskat..
a som naopak uplne rad ze ani jedneho z trojice alzner, del zotto, kulikov nemame v time..

a tomu odstavcu so schneiderom nerozumiem absolutne. je tam skoro vsetko.. vymenit najlepsieho hraca,lebo nehrozi PO. hraca co dosiahol 30 rok treba utratit, lebo uz je skodna a jedina cesta je uz len dolu. ziskat za g poriadnu palbu?? (kedy kto dostal za g poriadnu protihodnotu? jasna 60g jednotka je x krat cennejsia ako to co by si dostal v trejde). samozrejme vymenovanych x potencionalnych partnerov na jeho trejd z ktorych ani jeden nie je realny.. tak trochu si totiz uz vsetci branku vybavili nemyslis? stars- bishop, flyers elliot, neuvirth, stolarz, canes maju warda s darlingom a platia pol zmluvy za lacka aby ho nemali v kadry, ktory je u tebou spomenutych flames, co trejdovali okrem neho aj za smitha..a jets vobec nemaju masona s hellebuyckom.. takze kam toho schneidera? a co zanho? :) uz ti tam chyba, len gm tomu nerozumie a navrh o presunutie ofenzivneho obrancu co nevie branit do utoku a je to komplet :D z tychto nazorov ( pre ktore uz nemozem citat ani hfboards, lebo je to nejaka moda teraz) sa mi strasne dviha tlak.. takze vymenme schneidera, lebo nehrozi PO, z toho isteho dovodu, mozme dalsi rok vymenit aj zajaca( a samozreime retainovat aspon 8 milionov z jeho zmluvy za nejake druhe kolo- to je tiez dnes moda v nazoroch). a dalsi rok rovno henriqua, lebo uz bude mat 30 a PO stale v nedohladne.. a dalsi rok palmieriho,nie?.. to je perpetuum tank a uplna blbost..
pride cas kedy uz musis posilnovat a investovat.. a kedy ak nie teraz, po 5tich rokoch bez PO, po najhorsej sezone za 30 rokov s cap space 27 milionov??

yakupov a franson su realne targety, ale dufam, ze ked shero neziskal shattyho, tak pojde do trejdov.. ja nanho zacinam byt nasraty a ak toto leto nezvladne tak u mna skoncil na celej ciare( so svojimi proutmi, streitmi, bennettmi, smith pellym a kvalitnym staffom). presral celu minulu sezonu, takze som cakal ze to zvladne cez rozsirovaci draft.. nic. tak cez ufa..no stale nic..(odo mna bolo a je naivne dufat ze za jednu post season moze zalepit 4 vyrazne diery v zostave)..ale stale dufam ze to nejako zvladne a budeme aspon ok :cert:

podpisany brian boyle za 2,55 na dva roky je super.. mam ho rad uz od cias rangers, urcite skvalitní akukolvek nasu bottom line v ktorej bude hrat a pk. vyborny podpis :thumbsup:
k brian streitovi sa radsej nevyjadrujem, ale to je podpis pre farmu a predlzenie gibbonsa rovnako..
V ideálnom svete by sa trejdoval Kovalchuk za Demersa, podpísal by sa Franson pre konkurenciu v obrane, Yakupov ako reklamačný project a Jágr ako veterán so skúsenosťami. Tak uvidíme. Stále verím, že včerajšok sa behom pár dní otočí v náš prospech. Zatiaľ mám radosť iba z Boylea, na ktorého máme všetci rovnaký názor. Dobrý vojak, rozumný chlap, aj niečo pridá k defenzíve a buly.

Jediné, čoho je mi skutočne ľúto je, že sme sa vôbec nezamerali na Scandellu. To je chyba. Mobilný bek s umom, veľmi nedocenený a nešiel za draho.
Marcus Johansson for two picks in the 2018 NHL Draft.
:thumbsup: hneď tá vaša top6 bude vyzerať trochu lepšie
A ani to nie sú naše picky. Prakticky sme vymenili Savarda a Loua za Johananssona, good one Shero :good: teraz ešte obrancu za kovyho, alebo mne to je jedno jak.
Ray turned Adam Larsson, Paul Thompson, Graham Black, Lou Lamoriello, and a 2nd-rounder into Taylor Hall, Marcus Johansson and Kyle Palmieri
:ciga:
tak nas ta sv*ne pojebala.. zase

cekate jeste nejakej vetsi podpis z FA? neco jsem cetl ze by jsme mohli nabidnout Markovovi docela vysokej one year deal. Plus je tam jeste ten Franson, kterej by nam asi pomohl. Jakej na to mate nazor?
Shero sa vyjadril k dalsiemu posilnovaniu ze maybe.. Taktiez ze na trhu siel len po dvoch hracoch a to boyle a shattenkirk. Ten chcel ist do svojho oblubeneho timu, este aj za rozumnu zmluvu, nebolo o com. Boyla mame. Shero k tomu ze ziskat to co ponuka shatty je uz visc menej nemozne. K fa trhu povedal ze ak niekto tak podla potreby len zmluvy na rok. Nedovolim si hadat mena. Ten franson vyzera ako taka vhodna zachrana, ked ostatne moznosti zlyhaju. Markova mozme preplatit na jeden rok vyrazne, ale ray ma fetis na moorea, k tomu zaplatil za muellera a prichodpm ld by jeden sedel. Som skor za ziskanie d trejdom. Mame drafty, mame dost prospectov, mame cap. Podla mna sa caka na kovalchuka, uz by sa mohol vymacknut, ci z neho nieco bude, mozno aj ten obranca.. Ale urcite d pride. S tou obranou co mame dopadneme rovnako ako minuly rok(a daky franson to nezmeni). Este by sa zislo jedno rw(ak johansson dokaze hrat rw), ale to by som nechal otvoreny flek do kempu pre mladych pripadne pre nejake fa rw na skuske..
no Kovalchuk zustava v KHL uz se vyjadril proto jsem psal ze nas po*ebal..

nicmene ten obránce je nutnost. Nejvic D-prospectu ma asi Anaheim a s nema mame docela dobry vztahy si myslim. Takze nejakyho beka od nich bych uvital. Plus by bylo dobry urcite od nekoho vzit nejakou spatnou smlouvu jako jsme to udelali se Savardem.

idealni by bylo kdyby se uz konecne chytnul Jacobs, jinak ty nasi prospecti vypadaj docela bidne no.
formic99 píše:Nejvic D-prospectu ma asi Anaheim a s nema mame docela dobry vztahy si myslim. Takze nejakyho beka od nich bych uvita
Momentálně bez šance, když jsme o jednoho přišli zdarma a další budou vzhledem k zraněním hrát v áčku. Leda tak Pettersson a ten vás nevytrhne.
tak tak. ak sme nieco chceli s ducks, malo to byt riesene pred rozsirovacim draftom, teraz nie je o com..
o tom kovalchukovi som to hned rano nevedel, co uz, dalo sa to cakat.. takze dufam v trade za d..mame privela prospektov, nadraftovali sme dalsich 11 hracov..a bola by skoda aby polka skoncila casom bez zmluv. stratu draftov a nejakych prospektov si mozme dovolit. len ci bude zaujem. treba sledovat timy v podobnej situacii ako caps a vyuzit to.. nebranil by som sa ani demersovi co spominal getzo, bohvie co stvara ta florida zase.. uvidime co bude.
Travis Zajac is expected to miss 4-6 months after undergoing successful surgery to repair a torn left pectoral muscle.
Konečne Shero! Po všetkých tých Veseyov, Kerfootov, či Kelleherov sa aj na nás usmialo šťastie :good:
Butcher - Santini to by v budúcnosti mohlo fungovať :yes: potom ešte Rykov, či Jacobs, snáď z toho kvapne niečo. Aspoň aká-taká nádej konečne, síce to nie je žiadna PHI :giggle: ale aj tak...

Obrana je aj tak jedna z najslabších v lige. Už sa teším na Lovejoyových 20+ minút :hroza:
Tak par poznatku k preseason:
Nico pokud se nemylim 4+3 ve 4 zapasech. Nolan kdo?
Odnikud (z 6. kola 2016) se zjevil Bratt, ktery byl mnohými povazovan za nejlepsiho hrace NJD v preseason. Myslim, ze zustane dele nez 9 zapasu.
McLeod si asi jeste rok pocka.
Boyle diagnostikovan s nejakym druhem dobre lecitelne leukemie, takze drzime palce k brzkemu uzdraveni.
Mueller se zda byt hoden protihodnoty, kterou jsme do SJ poslali.
Butcher je PMD s potencialem top 4, ale trocha rozkoukani v AHL mu asi neuskodi, i kdyz nikoho by neprekvapilo kdyby zustal i na zacatek sezony.
Zacha pres leto, zda se, udelal kus prace, zapracoval na sebevedomi a zrejme bude prvnim centrem. Myslim, ze na to ma a lze ocekavat velky skok ve vyvoji.
Prout na sobe zapracoval a leto venoval dynamice a praci s holi a zda se legit, minimalne lepsi nez Lovejoy, coz na druhou stranu neni prilis tezke.
Johanson pomuze s prechodem do utocne tretiny a je dobre, ze nehraje prvniho centra, neb se zda ze na LW odvede lepsi praci nez na C a dobre to rozlozi sily.
Stafford by mohl byt letosni Stempniak a restartovat u nas karieru.

ocekavana sestava

Hall - Zacha - Palm
MoJo - Nico - Stafford
Bratt - Rico - JQ
Blandisi - Coleman - Noesen
Heyes,

Greene - Severson
Moore - Lovejoy
Mulller - Santini
Prout
Schneider
Kinkaid

PO neocekavam, ale konkurence schopny tym urcite. Jak rikal Palms i Shero, je potreba ziskat zpet ztraceny respekt.
megaton píše:Stafford by mohl byt letosni Stempniak a restartovat u nas karieru.
Stafford hrál velmi dobře už vloni za Bruins, směrem k play-off byl lepší a lepší. Moc jsem nepochopil, proč se s ním Sweeney nedomluvil na dalším setrvání, což mě docela mrzí. Mrknul jsem na statistiky a u vás si v přípravě vede skvěle (4 zápasy, 4 góly, 3 asistence).
Tak a je to konečne tu :clap: PO ešte ani ja nečakám, ale zato čakám, že budeme viac konkurencie schopnejší ako vlani a na ten hokej sa bude dať pozerať.
Hlavný cieľ v sezóne: zbaviť sa najtragickejšieho obrancu v lige = Lovejoya a najať poriadneho trénera miesto Hynesa
Zajtra je to tu, neviem sa dockat..

Ocakavania mam, ale tie su vzdy prehnane. sezona bude urcite lepsia ako ta minula, ta bola najhorsia za poslednych 30 rokov, Urcite chcem aby sme do konca zakladnej casti mali realnu sancu na PO, s tym budem spokojny. Predsa ako tv fanusik chcem vidiet aspon tych 40w v sezone. nech nie je hotovo uz v novembri ako minuly rok.. special teams musia byt minimalne o level lepsie. na presilovku pribudlo par mien co to ozivia. na pk si nie som isty, nepomahaju absencie zajaca s boyleom, plus nevylepsenie obrany.

Herne to v priprave vyzeralo dobre, uvidime ako to bude fungovat v sutaznych zapasoch. Zda sa ze vieme co chceme hrat. forceking vyzeral naozaj skvele, prechod do utoku bol tiez lepsi. Johansson v tomto v priprave vynikal :slintac: na mna posobil lepsie ako hall. Tiez tesi, ze sme to vydrzali hrat vacsinu zapasu a ak nas super zacal bit na par minut, tak sme dokazali celkom rychlo vyrovnat hru a dokonca ho pretlacit. minulu sezonu sme polovicu zapasov neboli 2 tretiny ani v hre. zda sa ze hynes a company fakt zapracovali. snad sa mu to nerozpadne ako minuly rok. V hre ostal klasicky problem, ktory sa nevyriesil za celu minulu sezonu a to hra bez puku na vlastnej polovici.. nevieme branit modru, super sa lahko dostane do pasma v rychlosti a v pasme pod tlakom hrame absolutny chaos. v tomto nenastala ziadna zmena, co ma desi.. snad toho bude co najmenej, ak bude fungovat forceking ako v priprave a puky budeme ziskavat na superovej polovici.

Do sezony ideme s rosterom:

Taylor Hall-Pavel Zacha-Kyle Palmieri

Marcus Johansson-Nico Hischier-Drew Stafford

Jesper Bratt-Adam Henrique-Jimmy Hayes

Miles Wood-Blake Coleman-Stefan Noesen/Brian Gibbons

Andy Greene-Damon Severson

Mirco Mueller-Ben Lovejoy

John Moore-Will Butcher

Dalton Prout-Steven Santini

Hynes to vyskladal vyborne, takto som si to predstavoval cely cas pocas pripravy. (obranu som si netrufal odhadovat). Zacha ako prvy center zasluzene. ziskal neskutocnu istotu na puku. to je radost sledovat ako riesi situacie na malom priestore a pod tlakom. zvedavy som na jeho hru v obannom pasme a na buly. Ma tazku poziciu, hynes ho asi nebude trapit s hranim PK.. Hall je Hall a Palmieri je vo forme od zaciatku (moj cierny kon, verim v 60 +bodov).
Druhemu utoku sa darilo, johansson bol neskutocny, tahal jeden utok za druhym, Hischier je proste talent, a Stafford k nim vyborne zapadol, strelu ma a staci mu najst si miesto co on vie. nevykazoval ziadne znamky flakacstva, ma vybornu poziciu na to aby mal uspesnu sezonu.
Rico v tretom utoku je to najlepsie co sa mu mohlo stat.. k tomu pp, pk a podla hynesa pri absencii zajaca aj najdolezitejsie buly. dokaze odlahcit obom nasim mladym centrom. minulu sezonu mal hrozostrasnu a bola na nom velka zodpovednost tahat utok na co nema. Toto mu bude sediet lepsie a po navrate zajaca sup s nim na kridlo. Bratt si svoju poziciu zasluzill, strcil ostatnych mladasov do vrecka, na puku si veri, pyta si ho, ide do suboja (aj ked casto neuspesne), skusa veci, robi aj chyby, ale takeho hraca potrebujeme, ak chceme mat lepsiu ofenzivu. v priprave hral dobre na pp. podla treningov nevyzera ze dostane na nej sancu, za to bol vyborny na PK. uvidime ako dlho mu to na ostro vydrzi. Hayes si zmluvu zasluzil, trochu ma to mrzi kvoli quennevilleovi ale bol lepsi. na rok v pohode. dostaval sance na pp aj pk. prekvapivo nanho sa celkom dobre hybal. asi si vstupil do svedomia. Ak bude hrat ako v priprave tak parada, ak nie bude lahko nahraditelny.4ta lajna je v pohode, coleman si flek vydrel, do navratu boylea. noesen sa podla mna dostane cez hayesa vyssie. Wood sa udrzal v time vdaka tomu ze sa typologicky viac hodi do 4teho utoku a poslednym pripravakom, ktorym napravil dost nevydareny(herne) kemp. blandisi aj quenneville ho prehrali. dole sli preto, lebo podla hynesa je lepsie ak hraju top minuty a pp v ahl, ako 4tu lajnu a tribunu v prvom time.. u Q mi to nevadi, v hre 5 na 5 nebol ziadny zazrak. u Blandisiho trosku aj hej, lebo sa znovu zlepsil, makal, robil body. uz ma vek a kedy ak nie teraz. pre hynesa nie je dobry na top 6 co nie je. a nie je prenho dobry ani do bottom six..nevidim to s nim ruzovo. ak nepojde brattovi, tak by mal byt first call na jeho miesto. Gibbons ako nahradnik ok. v kempe sa ukazal, veteran, ziadny zazrak ale po lade lietal a osvedcil sa na pk. zahra vsetko. na sedenie na tribune miesto mladikov vhodny. aspon si nieco zarobi, dobre prenho.

Obrana je vacsi oriesok. greene bude snad mat lepsiu sezonu(v minulej mal rodinne aj zdravotne problemy), od seversona cakam velke veci, ze zas posunie svoju vykonnost na vyssi level. Mueller sa v priprave ukazoval vyborne, dufam ze to zvladne a aj odlahci greeneovi, inak sme v ****. moore je moore, do tretieho paru prosim a nikdy nie na viac ako 15 minut. Butcher uvidime. Ako pisal megaton farma by mu asi svedcala viac a po par zapasoch sa tam podla mna aj odoberie. Hra sebavedomo, sikovne a bez strachu. stale skusa tvorit, neboji sa puku a najlepsie z nasich drevakov rozohrava presilovku. chyby (a ze ich je dost) ho nezrazaju dolu.. na druhej strane vyraz pomaly korculiar je este velmi lichotivy. vzadu ale nie je velmi efektivny. nie ze by nevedel, ale este na to zatial nema. a s mooreom v obrane to bude o hubu. Prout prijemne prekvapil, vyzeral isto a hral spravne, jeho prichod som kritizoval a nemam ho rad, ale musim uznat, ze si ho viem predstavit v tretom pare.. o parnik lepsi ako lovejoy. Santini ma vykonnostne na to aby hral nhl v pohode, len teraz mame butchera, ktory sa stylom viac hodi a kedze sa rozhodol pre nas, tak musi dostat sancu. a lovejoya s ktorym neviem co. zmluva na dva roky este. pritom su vsetci spominany lepsi ako on sudiac podla pripravy.. je schopny zhltnut vela minut na pk, ale 5 na 5 to neslo ziadnemu utoku s nim, nehodi sa do systemu nic. pozicne bol uplne strateny.. u nas je fakt navyse, ale aj tak bude hrat.. ak sa chyti butcher, tak bude musiet prec a snad na to bude mat shero gule.. na jeho flek mame na tribune 2 momentalne lepsich. santini moze na farmu s cim dokazem zit, prout na tribune mi nevadi. ale nemali by sediet lepsi. nech sedi reverend.

brankari vyzerali v priprave vyborne. Schneider bude lepsi a urcite mu prospeje aj zmena trenera g. kinkaid na sebe pracuje a ako dvojka je super..

K hynesovi. media aj hraci ho chvalia. vie co chceme hrat, znovu chce dat timu nejaku identitu ako sa mu podarilo prvy rok. teraz ma aj vhodnejsi material, uvidime co ta obrana. minula sezona mu vobec nevysla. nieco skusal co sa nedarilo a vsetko sa mu rozpadlo. Snad sa poucil a bude to fungovat.
pome devils :cert:
bohuzel jsem byl v praci.. mohl by mi nekdo dat nejakej kratkej souhrn.. cetl jsem dost pozitiv ale rad bych si precetl i ty negativita nebo kdyby treba vedel kde se daj videt cely zapasy ze zaznamu? díky :)
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG