Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

To by me take velice zajimalo, proletel jsem naposledy tento clanek, ale tam se o zadnem, ani pribliznem datu nemluvi

http://ducks.nhl.com/club/news.htm?id=517806
Ducks získali Oystricka a výber v drafte v roku 2011 z Atlanty za Arťuchina. Zaujímavá výmena, keďže Nathan je zranený, a nemôže hrať. Jevgeniho odchod by mal uvoľniť miesto na súpiske pre iného útočníka. Som zvedavý, čo Murray ešte vyvedie. Dúfam, že to nebude tak ako minulý rok, keď som chytal infarktové stavy, keď som čítal o tých výmenách.
Vitaj u nás Aaron Ward! :yahoo: Výborná výmena, mám z toho skutočne radosť. Získali sme solídneho obrancu za Justina Poggea a 4. výber v drafte. Veď to je skoro zadarmo :D Ward je kvalitný obranca, ktorého sme hľadali, a Pogge? Určite ma viac mrzí strata tej voľby v drafte ako jeho, veď za Ducks neodohral ani zápas. Len dúfam, že to nie je predzvesť odchodu Scottyho... potom by som už takú radosť nemal
ducksfan píše:Vitaj u nás Aaron Ward! :yahoo: Výborná výmena, mám z toho skutočne radosť
je to srdciar s velkym S :yes: pre tim odovzda viac ako maximum :thumbsup: vyborny tah hydinky
Hergot cepi, tys me vystrasil :x Kdyz jsem videl co jsem se vratil z hokeje ze u Ducks jsou nejake novinky a posledni post je tvuj mel jsem tep tak 160. Obaval jsem se ze snad Teemu doopravdy skoncil v Bruins... No nastesti to byla jen reakce na prichod Warda :juchu: Kua jak jsem si oddych :)
No, Any na boj o PO zajímavě posílil (alespoň se to tak tváří), každopádně včera večer to solidně posrali !!!!
Duo Wisniewski - Visnovský bude čerešnička na torte Anaheimu.
begbeee píše:Duo Wisniewski - Visnovský bude čerešnička na torte Anaheimu.
:cool: Po tejto stránke Anaheim dosť získal.
yzy19 píše:
begbeee píše:Duo Wisniewski - Visnovský bude čerešnička na torte Anaheimu.
:cool: Po tejto stránke Anaheim dosť získal.
Zajici se pocitaji az po honu :!: Kdyz byl loni vymenen Whitney za Kunitze tak tu vetsina lidi psala ze na tom Anaheim vydelal, ja jsem byl spis pesimistou a hle jak to dopadlo.

K nocnimu zapasu je skoda se vyjadrovat. Po Selanneho golu, ktery byl mimochodem z ofsajdu jak hovado jsme vedli na strely 16-2 a Avs jsme museli drtit. Pak prisly zas ty hrubky v obrane :hroza: Nakonec zvitezila spravedlnost, pac ten gol na 2-0 mohl byt zlomovy, no nastesti nebyl. Takova vyhra by me ani v teto dobe kdy potrebujeme body jak prase drbani nepotesila,
Selly8 píše:
begbeee píše:Duo Wisniewski - Visnovský bude čerešnička na torte Anaheimu.
Zajici se pocitaji az po honu :!: Kdyz byl loni vymenen Whitney za Kunitze tak tu vetsina lidi psala ze na tom Anaheim vydelal, ja jsem byl spis pesimistou a hle jak to dopadlo.
Nepochopil si, že? :ja_neviem:
Višňovský je slovensky niečo ako čerešnový, že? A čo myslíš, čo znamená po poľsky a zrejme aj iných slovanských jazykoch wiśnie? Áááno, presne! Višne..! :good:
„Som veľmi rád, že prichádzam do organizácie Ducks a naspäť do Kalifornie,“ netajil Višňovský spokojnosť počas konferečného rozhovoru so zástupcami zámorských médií, z ktorého priniesla state oficiálna klubová stránka ducks.nhl.com. Jeden z najlepších slovenských obrancov posledných rokov presne vie, čo sa od neho očakáva. „Anaheim je na jedenástej priečke iba tri body za postupom do play-off. Ducks majú veľmi ofenzívny tím so skvelými útočníkmi. Chcem pomôcť k postupu do bojov o Stanleyho pohár,“ komentoval Višňovský, ktorý je presvedčený, že nepôjde nezdolateľnú prekážku. „Už som si stačil pozrieť program do konca základnej časti a veľmi dobré je, že hráme väčšinu zápasov na domácom ľade.“

Rovnako vedenie klubu je po získaní skúseného slovenského beka spokojné. „Višňovský je šikovný obranca, ktorý svoje kvality dlhodobo preukazuje. Cítime, že pôjde o výraznú posilu a veľmi dôležitý trejd. Mal by náš káder nielen rozšíriť, ale najmä posunúť vpred,“ povedal v oficiálnom vyhlásení generálny manažér klubu Bob Murray.

Višňovského po prestupe do Ducks môže iba máločo prekvapiť. Aj so svojimi najbližšími sa sťahuje do dobre známeho prostredia. „Poznám okolie, poznám podnebie a na juhu Kalifornie mám veľa priateľov,“ pridáva na záver šesťnásobný najlepší slovenský obranca. (hokejsk)

nie je co riesit, skvely tah hydinky :yes: Visnu som si moc zelal v Bostone :| pre Visnu, ktory bol v Edmontone ci po OH totalne frustrovany je tento trade doslova a dopismena vykupenim a opät bude mat tu spravnu hokejovu chut :yes:

hydinka sa vzadu viac ako solidne posilnila, tak uz to le pretavit do vysledkov..no nie ako dopadol napr. ten dnesny...
begbeee píše:
Selly8 píše:
begbeee píše:Duo Wisniewski - Visnovský bude čerešnička na torte Anaheimu.
Zajici se pocitaji az po honu :!: Kdyz byl loni vymenen Whitney za Kunitze tak tu vetsina lidi psala ze na tom Anaheim vydelal, ja jsem byl spis pesimistou a hle jak to dopadlo.
Nepochopil si, že? :ja_neviem:
Višňovský je slovensky niečo ako čerešnový, že? A čo myslíš, čo znamená po poľsky a zrejme aj iných slovanských jazykoch wiśnie? Áááno, presne! Višne..! :good:
Nechci ti do toho kecat Begbeee, ale Selly reagoval na Yzyho větu že "Anaheim dost získal" :roll: !!!!
Jj. Podľa mňa ste fakt získali. Snáď nie ste Tampa, kde sa hráči kazia jedna radosť, napr. Mesz, Tangej, Vrbata a pod.
Ale Višňa nie je Mesz, tomu by sa malo dariť v každom tíme. Ja som hlavne rád, že konečne zmenil pôsobisko.
Presne tak jsem to Philly myslel :)
yzy ja taky doufam ze bude posila, ale ted to tu vykrikovat si neodvazim a pockam si na pozdejsi hodnoceni. Po sezone budeme moudrejsi :wink:
Tak sa hlboko ospravedlňujem... Nezachytil som to. :smile03:
Nemas proc, vzdyt se nic nestalo :)
V sobotu bych se rad podival na premieru Warda a Visni proti Kojotum :bac:
Selly8 píše:Nemas proc, vzdyt se nic nestalo :)
V sobotu bych se rad podival na premieru Warda a Visni proti Kojotum :bac:
:D :D Takže proti Yotes :hmm: . Snáď to pôjde skôr, ja by som sa tiež rád pozrel, ako bude Višňa zbierať mínusové body :P. Ale nie, moc mu to neprajem, ale proti Yotes by dačo mohol pustiť. :D
Super, že Ľubo prestúpil do Anaheimu. Ak bude hrať skvele, tak Anaheim podľa mňa postúpi do play-off :yes:.

A inak. V obrane bude hrávať s Niedermayerom alebo Wisniewskim...
Any do PO MUSÍ postoupit....tým na to jednoznačně mají tak jestli se nebudou chovat jak kreténi tak se tam dostanou :D :D
kanter ty jsi trener ze to vis :lol2: Ja doufam ze se Skotem hrat nebude, max. tak na PP, mohl by ho Carlyle zkusit s Wardem. Preci nekdo musi z obranne dvojice branit a hrat do tela, dvojka Scottie-Lubo by mohla byt pohroma. Co se tyka cisel na dresu tak Visna ma svou oblibenou 17ku a Ward 4ku.

martine taky bych chtel byt takovy optimista :good: Samozrejme ze verim, ale slovicko MUSI si zatim z huby vypustit nedovolim :) 3 body ztrata na 8.misto by byla vpoho, kdyby to ale zrovna nebyl Detroit. No a na 7.Nashville uz je to bodu 8 :-( A to je pred nami jeste Calgary, St.Louis, Minessota a Dallas :!:
Selly8 píše: martine taky bych chtel byt takovy optimista :good: Samozrejme ze verim, ale slovicko MUSI si zatim z huby vypustit nedovolim :) 3 body ztrata na 8.misto by byla vpoho, kdyby to ale zrovna nebyl Detroit. No a na 7.Nashville uz je to bodu 8 :-( A to je pred nami jeste Calgary, St.Louis, Minessota a Dallas :!:
No ten suboj o posledne 8.miesto bude nesmierne zaujimavy az do poslednych zapasov sezony.Ale pozeral som si rozpisy zapasov tychto klubov,ale práve Anaheimu to bude hrat najviac do kariet ked po zapase v Phoenixe budu hrat az 7x posebe doma :hroza: a budu sa môct odtrhnut od viacerych tímov.
Z tejto sestice DET,CGY,STL,ANA,DAL,MIN davam najmensie sance na postup do PO Calgary,ktore odtej serii prehier a trejdov hrá podpriemerne.Druhe najmensie sance vidim u Dallasu,ktory teraz vysoko prehrali 2 posledne a dolezite zapasy proti LA a STL a teraz odohraju 3zapasy u tazkych superov:WSH,PIT,BUF.
Naopak Bluesmanom sa prekvapivo darí na tripe a uz je najvyssi cas aby ich niekto zastavil.
No a Minnesota ma este zapas k dobru oproti tímto timom tak dufam ze to v Edmontone vyuziju,ale v poslednych 6 zapasoch budu hrat proti CGY,DET,STL cize tímom ktore taktiez potrebuju kazdý bodík :hroza:
Selly8 píše:kanter ty jsi trener ze to vis :lol2: Ja doufam ze se Skotem hrat nebude, max. tak na PP, mohl by ho Carlyle zkusit s Wardem. Preci nekdo musi z obranne dvojice branit a hrat do tela, dvojka Scottie-Lubo by mohla byt pohroma. Co se tyka cisel na dresu tak Visna ma svou oblibenou 17ku a Ward 4ku.
Vo svojom príspevku som zabudol napísať :?:

Malo to vyzerať takto: V obrane bude hrávať s Niedermayerom alebo Wisniewskim?
Tak jak jsem Any i přes bodovou ztrátu před OH věřil že to PO dají, tak nyní, také v kontextu s ostatními týmy které o něj bojují, tomu již nevěřím. Po OH hrají otřesně, ten dnešní prohraný, doslova VYHRANÝ zápas byl pomyslnou třešničkou na dortu. Jako vést v 59. min. doma 3:1, v době kdy bojuji o PO a nakonec získat jen 1 b, to je hodně silné kafe !!!!!
kanter ale ty tri tecky to je skoro jak otaznik :D Jinak v pohode, me jenom zajimalo jestli to opravdu vis nebo sis to vycucal z prstu anebo v to doufal. Treba to psali na nekterem slovenskem serveru, co ja vim. Tam totiz nechodim tak to pro me mohla byt zajimava novinka :)

Philly jeste ze jsem v noci zaklapl budik a sel spat, jinak by se ve me ani krve nedorezal. To je hruza, hoste na lopate a pak udela Getzlaf 2 skolacke chyby, ktere Habs potrestaji. Vyrovnavaci gol 11 sekund pred koncem. A jako bonus promenili hoste az 3.najezd a to tim zpusobem ze Hiller puk chytil, ale po paru sekundach zvedl ruku, puk mu vypadl z vystroje a doskotacil do brany :hroza: Ve ctvrte pak rozhodl Pleky. Ted me to neskutecne sere, no videt to live tak mi snad prdne cevka :x Aspon ze Visna se uvedl peknym golem kde ukazal i sve fotbalove kvality :cinka:
Getzlaf vcera prihravala na obe strany. najpr Perrymu a Niedermajerovi, potom dvom hracom montrealu na gol. Visnovsky pekny gol, ale co z toho ked skonci -1.
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES