Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Selly8 píše:Ja jsem videl zhruba druhou polovinu zapasu od stavu 3-2 a chvili na to tam Perry udelal peknou akci kterou zakoncoval strelou tusim Manson. Pak se dozvim ze uz si dava bycha na vylouceni, protoze sel ven 3 po sobe :lol2: A zbytek zapasu jej moc videt neslo. Za ty prachy by takovych akci melo byt podstatne vic.
Jojo, na něj je to prostě málo, zoufale málo fakt. Jak jsem psal, zkusil bych v létě otestovat, jestli o něj není třeba zájem mezi ostatními kluby. Ale vzhledem k věku a smlouvě asi bude nulový.
tomasinho « 05 Mar 2017, 23:16 » po dnesku nas dotahnou, ale my 2 zapasy k dobru..mame doma nucks, kteri jsou b2b a jeste chyta bachman..to je tak must win, ze to po*ebem
Mohlo to být víc jasné? Od půlky ledna nemáme 2 výhry v řadě, hrajeme mrdku a po solidním zápase s Leafs prohrajeme doma s Nucks, kteří jsou b2b a chytá jim AHLer. To je fakt trapas.

Skvělé Calgary už nád dostihlo, vypadneme brzy z top 3, jelikož tedka doma Preds, venku B2B Blues a Hawks a doma Caps. Paráda, ještě abychom se strachovali o WC1 pak.
Ducks now have 1 power play goal in their last 35 attempts.
Loni nejlepší PP.
Don't know if it's been said, but it's worth pointing out that since Feb. 1, Anaheim has played 13 games and scored one goal in 7 of them.
:klobuk: :klobuk: :klobuk:
Je to krasa, navic mi jako bonus jeste dom....i tiket :lol2: ... :hroza:
Ducks followed up 44-shot, 81-attempt game against Vancouver with 42-shot, 90-attempt night on Nashville.
Konečně to k něčemu bylo.
Ryan Getzlaf became sixth active NHL player to record 40 assists or more nine times.
:klobuk: :good:

A pochvala pro Eavese, který už tak solidně hrajícího Getzlafa probudil. Za to Perry doplatil na laet scratch Kašeho (zranění při rozbruslení nejspíš) a hrál s Ritchiem a Thompsonem na centru :-D A Getzlaf s Eavesem a Rakellem zabodovali. Už aby byl zpátky Gibson ale, protože to je naše jediná šance, jak vyhrávat low-scoring zápasy.

A fanoušci pěkně :lol2:

Obrázek
No uf, zas to byla poslední třetinu těžká bída a jen se štěstím jsme to vedení uhájili. Dvě třetiny to šlo, docela vyrovnaný match, poslední jasně v režii Blues. Mám 3 výtky dneska.

1. Co vážně nepochopím, že ani takový diletant jako Randy nevidí, co za lempla je Holzer. Že musím vídat Bieksu jsem si horko těžko zvyknul, budiž, snad už ne dlouho. Ale proč do prdele Holzer? Co ten hráč vůbec umí? On není ani nějak extra důrazný hráč, že by hrál kvůli tomu, ve zbytku je prostě absolutní tragéd. Montour sedí na tribuně, Theodore v San Diegu a hraje tohle nemehlo, my god.

2. 4th line. Posadíme asi nejrychlejšího hráče z bottomu Kašeho na úkor Bolla. Málo co už minule hrál kvůli návratu Vermetta 4th line. A my pak postavíme Bolla proto, že 4th line Blues je physical a minule nás přehráli. Tak proto nasadíme stejný typ hráčů ale o level i víc horší? Proč raději nepostavit právě Kašeho, klidně s Wagnerem, kterého mám z těch hráčů na hraně asi nejraději a třeba tím Shawem, případně Thompsonem? Proč tam cpát Bolla?

3. Přesilovka. Jak oslabení klape výborně, tak přesilovka je přesný opak. Tam se nedostatek skillu projevuje nejvíc. Ale navíc to elimunujeme i nesmyslným složením PP formací. Bieksa na 2. PP, ok, no comment. Ale. Proč v 1. formaci hrají Kesler i Eaves? Oba dohromady se docela tlučou, místo jednoho z nich by měl hrát někdo s větší skillem (Rakell, případně Perry). Takhle je to všechno na Getzlafovi, ať už zone entries, nebo rozehrávání. Totéž na druhé PP, místo Silfverberga s Ritchiem hrajou Vermette a Bieksa. Proč Vermette ku*va? Co ten ocas jako dává te PP? Pochopil, kdyby tam šel na buly v době, kdy začínáme v pásmu, ale on hraje furt prostě. Ne, nepochopím to.

Pozitiva


Abych nekritizoval, jsou zde i pozitiva.

30-goal Rakell - Paráda, zase skvělý výkon, poprvé v kariéře třicítka na kontě, prostě poklad, komplexní hráč, má vše a je naprosto nepostradatelný. Škoda, že takového máme jen jednoho.

Getzlaf 19 bodů v posledních 14 zápasech - až na 1 turnover v přesilovce další výborný výkon kapitána, který dominuje, přidává konečně i víc bodů a rozpomněl se na svá nejlepší léta.

Bernier - Další vynikající výkon. Většinu sezony byl nahoru-dolů, teď při zranění Gibsona se rozchytal, drží nás nad vodou. Vychytal zápas v Chicagu, dneska taky v poslední třetině. Už jsem s ním v bráně klidný, i když ne tak jako s Gibsonem. Ten odchytal jeden zápas, aby si pak zranil něco jiného, fakt wtf tohle. Snad bude brzo zpátky, budeme ho potřebovat. Věřím, že pro letošek už si svou tradiční (bohužel asi, doufal jsem, že když držel celý rok, tak se toho zbaví) zranění si vybral.

Důležitý win, odskočili jsme Blues, prohrálo i Calgary, důležitý boj o top 3 v Pacifiku máme solidně rozehraný, příště doma Buffalo, to je must-win. I když víme, jak dopadl náš poslední must-win s Vancouverem :giggle:
Ach jo, my jsme prostě mistři jak zahodit body v zápasech, které jsou prostě tak must-win, že to víc ani nejde. Buffalo, které snad půl rouk nevyhrálo, navíc je B2B. A co uděláme my? Naprosto dominujeme 2 třetiny, ale prostě nedáme ten posraný druhý gól, který by to zlomil a pak přidje taková mrdka gól proti nám. Stejně tam krom přesilovky Buffala bylo víc šancí na naší straně, tyčka, plno šancí. Ale ne, my musíme z Nilssona udělat hvězdu. Malé výhrady bych měl k rozhodčím, kdy v posledních 4 minutách nepískli 2 fauly Buffala, ale vem to čert, zápas měl být dávno rozhodnutý dříve. Šancí tentokrát při 5v5 bylo dost.

A další kapitola jsou naše senzační nájezdy. Proti nám stojí obrovitý gólman a místo toho, abychom se snažili rozpohybovat, jako to udělal Getzlaf, tak se každý demen* rozjede a napálí to do něj. Přesně v tomhle jde vidět ten náš nedostatek skillu prostě. Bod naprosto, ale naprosto vyhozenzý z okna. Po gólu bruslí z brabkové čáry, tohle byl fakt mrdka zápas akorát tak na pořádné nasrání se při sobotě. Povedlo se.

Navíc Lames zas vyhráli, takže fakt super ztrácet takhle body. Ještě zítra při B2B prohrát v San Jose a hurá na Wild Card.
Abych ale jen nekritizoval, Perry vypadá poslední týden či dva mnohem lépe, což je dobré znamení, věřím, že zůstane alespoň v téhle formě, všechno lepší než to, co předváděl předtím.
Taky jsem si toho všiml, jako by ho to zas začalo bavit :giggle: Třeba se dočkáme toho že se to u něj otočí a konečně zazáří v plejof :pray:

Jinak k tomu co jsi napsal k zápasu není co dodat, já jsem se díval ze záznamu a jakmile dalo Buffalo toho chcípáka tak jsem mrknul dole na lištu a bylo mi jasné že zápas skončí v nájezdech tak jsem to posunul až do nich a čekal jak dopadnou.
Selly8 píše:Taky jsem si toho všiml, jako by ho to zas začalo bavit :giggle: Třeba se dočkáme toho že se to u něj otočí a konečně zazáří v plejof :pray:
No, jako nezlobil bych se. A to ještě při 5v5 musí hrát chudák s Vermettem :giggle:

Co bych ještě chtěl vyzdvihnout, tak je výkon Montoura. Ano, opět a zase. NHL ready, real deal, prostě musí hrát, kromě nájezdu fakt vyspělý výkon. Jenže se prohrálo, tak beztak zítra nastoupí Holzer.
Jonathan Bernier's last five starts: 4-0-1, 0.98 GAA, .969 SV%.
Bernier :klobuk: :poklona: Neskutečné, co předvádí poslední týdny. Ve druhé a třetí třetině nás zachránil.

Celkově ale solidní výkon. První třetina výborná, tam nás trošku i zařízly zebry, ještě jsem neviděl, aby pískli jasnej high stick, kontrolovali, jestli tam je krev a když zjistili, že není, tak vyloučení odvolali :neviem: :sok: Plno šancí ale v první třetině, tyčky, skvělý Jones.

Ve druhé zase do gólu lepší Sharks, pak naštěstí Martin zachyboval. Celkově ale na to, že to byl b2b, navíc venku s rivalem, ucházející výkon a pro mě po včerejším zklamání mírné překvapení. Já prostě fandím týmům, co bohatým berou a chudým dávaj, jako by mi nestačil Liverpool :giggle:

Třetí třetina jasně ve znamení Sharks, tam už to bylo celé jen o ubránění výsledku a skvělém Bernierovi. Možná nebyly síly, ale i tak jsme se mohli pokusit víc hrát. I přes další obvious no call asi 5 minut před koncem jsme to ubránili a bereme cenné dva body. Škoda toho bodu včera, ale nemůžeme chtít všechno. Konečně hrát už i Kaše a byl vidět, jaký to rozdíl proti Bollovi že :jn:

Jinak monster game od Lindholma s Mansonem, opět a zas, já bych obětoval i tři 1st roundery do Vegas, aby si nebrali Mansona, protože ztráta takového pokladu by nás hrozně mrzela.

A ještě jedna věc.
Getzlaf’s successful connection with Eaves gave him 800 career points, all of them coming over his 12 seasons with the Ducks. Only Teemu Selanne, whose 988 is the franchise high-water mark, has scored more.
:klobuk: :good:
Sam Steel udržel před kolegou z týmu Brooksem celkové vítězství v kanadském bodování WHL. 131 bodů (50+81) :klobuk: :poklona:
Tak důležitý match jsme zvládli vítězně. Byl to klíčový zápas, odpoutali jsme se od Oilers na 2 body a už máme navíc taky jen 2 body na Sharks. První krok k domácímu prostředí pro 1. zápas PO. Taky možná psychologická výhoda, i když hrát budeme ještě i v Edmontonu a taky 2x s Calgary, takže se všechno může změnit.

Musíme se ale vyvarovat výkonů, jaký jsme předvedli v první třetině. Outplayed fakt hrozivě, McDavid show v plné parádě, neskutečné, co dokáže. Navíc góly v blbé chvilky, po naší tyčce hned z brejku gól, pak po špatném střídání. Jen dílem zázraku a dneska sněhuláckého Talbota to bylo po první třetině 2:2. Eavesův gól fakt trapas. Druhý genialita Rakella s Lindholmem. Ten gól do šatny na 2:2 naprosto změnil chod zápasu.

Druhá třetina byla ale naprosto v naší režii, zvlášť po třetím gólu z osmé střely. Od té doby naprostá dominance, vyhnaný Talbot po další genialitě Rakella a kupa dalších šancí. Mohli být Oilers rádi, že to bylo jen o dva góly a byli ještě ve hře. Ve třetí jsme se zase zbytečně zatáhli, což nás mohlo mrzet, ale Bernier podržel a předvedli jsme solidní defenzivní effort. To nezměnil ani gól (nejspíš z ofsajdu) při 6v3.

Od druhé třetiny jsme dokázali držet McDavida na uzdě, sice trošku pozdě, ale minimálně jsme ho zpomalili a přikovali nejen jeho lajnu do obranného pásma. Další skvělý výkon lajny Rakell-Getzlaf-Eaves, jako Rakell s Getzlafem na ledě, to je radost pohledět fakt, dva o parník nejlepší útočníci týmu, jeden dva body, jeden tři.

A k tomu first career 3-point game pro Lindholma, jakmile byl na ledě proti McDavidovi právě Lindholm, moc neměl šanci něco předvést, opět parádní výkon. Totéž Manson. Top top pairing, moc lepších v lize není :klobuk:

A taková perlička. Skoro celou druhou třetinu nehrál Bieksa a Holzer měl klasicky málo střídání a my jsme najednou začali dominovat, když se točili většinou jen Lindholm, Manson, Vatanen a Fowler. Škoda, že ho tou hokejkou do ksichtu netrefili pořádně :giggle:
zapas proti Jets som bol nuteny pozerat na Jets feede a jeden z announcerov cely zapas spominal Soderberga, som myslel, ze hra vo Winnipegu... a ten profik myslel Silfverberga... :lol2:
RC said Kase assignment was about him getting playing time. Wasn't going to play among top nine here and doesn't see him as fourth-liner.
:slap: :hroza: :lol2: To je pi*us fakt. Raději bude hrát Bolla, než aby hrál hokejistu ve 4th line. God save the hockey :pray:
Anaheim zacal silne finisovat :good:
mitch píše:Anaheim zacal silne finisovat :good:
Možná se potkáme v PO :box:
The last time the Flames won in Anaheim was over 13 years ago on Jan. 19, 2004.
:hmm: 26 and still counting :giggle:
Terrymu ty zápasy o všechno svědčí. Hattrick, dvě asistence a poslal Denver do Frozen Four :good:
Rakell-Getzlaf -Eaves on the ice together control:

56.7% of the shot attempts
80% of the scoring chances (!!!)
And 4.37 expected goals/60
:klobuk: Sedli si parádně, sledovat je spolu je fakt paráda, Eaves se vyplácí, umí si najít volné místo a to když někdo umí vedle Getzlafa, tak ten ho najde, i kdyby měl přihrávat přes 20 hokejek snad, neskutečná schopnost přihrát přesně a navíc v pravý čas. Zvlášť proti Rangers skvělé představení Getzlafa, hraje teď úžasně.
Getzlaf ranks third in the League in scoring (20 points in 13 games) behind Nikita Kucherov (26 in 15) and Jack Eichel (22 in 16) since Feb. 25
Dnes si vzal Getzlaf volno, něco trochu cítil, tak to nechtěl hrotit, 2 třetiny pohoda, ve třetí ale polevení a Canucks nás přitlačili, jen díky Berniera tam spadl jen jeden gól.
andy_hawk píše:Terrymu ty zápasy o všechno svědčí. Hattrick, dvě asistence a poslal Denver do Frozen Four :good:
Třeba nějaké hráče, kteří to umí, když ti naši to vždycky poserou :giggle: Jenom k tomu dodám, že Man of Steel Sam Steel 9 bodů ve 3 zápasech PO. Minule 1+4 a dneska v noci hattrick, znásilňování WHL pokračuje :klobuk:
vy*ebany Fernet... místo aby vyhodil puk, tak gritoval jak pi*a a pak to završí faulem, který nás připravil o výhru. Toho ko*ota nám byl čert dluzen. Ať si ho wanic vezme domů třeba, když ho tak miluje a myslí si, že umí hrát hokej.
NOTE: The #NHLDucks have now recorded 100+ points in the last four consecutive seasons, joining Chicago as the only teams to have done so!
:frajer: :klobuk:



Prosím, chci hrát v PO s Flames, zvlášť po dnešním brawlu. Hlavně ještě roz*ebat pi*u Giordanovi ještě víc, než to dneska udělal Manson. Koleno na koleno jsou největší prasárny, co můžou hráči udělat. Už tak nehrajou Lindholm a Vatanen (snad na PO budou), ještě jestli do*ebal koleno Fowlerovi, tak to je fakt prekérka.
Videl jsi cely zapas? Ja na to nemam bohuzel cas ale aspon bych si nejak proklikal zaznam a ty nejzajimavejsi momenty pokud bys mi dal echo kterym castem zapasu se venovat.
Selly8 píše:Videl jsi cely zapas? Ja na to nemam bohuzel cas ale aspon bych si nejak proklikal zaznam a ty nejzajimavejsi momenty pokud bys mi dal echo kterym castem zapasu se venovat.
Bohužel jsem zaspal a pak běžel do práce, takže jsem viděl jen ty stěžejní momenty, góly, fauly atd.
nalada v kabine po poslednych zapasoch asi dost dobra:)
Ducks general manager Bob Murray announced that their ice time leader and top point producer on defense will be out from two to six weeks, with him suffering a right knee injury. He underwent an MRI exam Wednesday, which Murray said did not reveal any significant tear.

“It could come around really quickly and it could not come around quickly,” Murray said. “We’ll know much more by the time the playoffs start. I’m not avoiding anything. It’s just the way this injury is. When I saw the hit, your heart goes in your mouth,” Murray said. “You’re thinking that’s it for the year. I think he may have gotten a little bit of a break but again, I’ll know more in a week or week and a half. And he’ll know where he’s at.”
:scare: :cry: Nevypadá to moc dobře, ale snad něco stihne ještě. Hlavně, aby byl aspoň Lindholm a nechal se hrát Theodore s Montourem na úkor Holzera.
Bravo disciplinárce :clap: :clap:
Lol Not even surprised about Ritchie's suspension. Can't even breathe too close to the NHLs baby Hawks..but you know knee to knees are cool.
Had Nick Ritchie knocked out Patrick Kane he'd probably he on a boat to Guantanamo by now.
Suspension deserved, but the inconsistency of player safety is dumb.
O to poslední jde především.
Ritchie also has no history of suspension while Marchand has his own parking spot outside the league office. Both got same suspension.
A mohl bych pokračovat dále. Jdu blejt velebnosti :grc: Snad tam na jeho místě nechá pro to PO Kašeho aspoň.

Edit:
"I hear how Gio is a good guy, and he's this and he's that," Murray added. "Well, he's done this before. I have no respect for people who go after knees. I'm sorry, but knees, they wreck your careers real quick. I don't like it."
:good: Jasně, nice guy, ok. Big bad Ducks ale nejsou nice guys zřejmě, už jsem zvyklý docela.
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS