Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ja som sa opat na reddite dozvedel nieco nove:
I sure hope Holzer clears, Gulls will finally have a D that is willing to hit someone. If he gets claimed, the Ducks will really miss him if they make the playoffs. That's where his skills shine.
...
No worries because the Ducks are not a playoff team, but I said playoffs. Way less time and space, where shear will and physical battles determine outcomes. Everyone hated Clayton Stoner until the playoffs rolled around.
...
Ducks have one player on their NHL & AHL rosters willing to engage - Manson. Good luck with a D filled with puck movers. If winning regular season games is your goal, then fine. Not going anywhere in the playoffs with a soft D.
Holzer a Stoner, na nich urcite stoji uspech ci neuspech Ducks v playoff...
https://www.sportsnet.ca/hometown-hocke ... sam-steel/" onclick="window.open(this.href);return false;

:good: Ani jsem nevěděl, že jeho starčí brácha, co umřel, fandil Ducks.
Jasně, 4x v řadě vyhrajeme, abychom přijeli do zaprcaný Arizony a předvedli toto. Jde blejt velebnosti.
No, takže náš super GM Bobbík odpálil sezonu, gratuluju. Rozmrdal kompletně D depth - neřeší to. Na trhu jsou velké ryby, moc to neřeší, ok. Chápu, že vzhledem k půlce sezony a tomu, že Kesler nebude až do příští sezony určitě 100% zdravý, by to byl risk teď být buyers, ale na co ku*va čekat? To hlavní trio má to okno už skoro zavřené a my jim odpálíme další sezonu. A nezachrání to ani to, že Pettersson z ničeho nic začne hrát místo jednoho z těch dvou tragédů a Montour začně hrát úlohu, na kterou nemá a ještě vedle Fowlera, což může napadnout jen demen*a jako je Randy. A ještě když konkonkurence posilovala. Jediné pozitivum je, že se nezvdal prospektů, ale jednoho nebo dva jsme obětovat mohli klidně.

Dodám prostě pár citací od člověka, se kterým se ohledně Ducks ztotožňuji asi nejvíce, redaktora Anaheim Calling Felixe Sicarda.
While the leagues contenders are only getting scarier, Anaheim’s haul so far at the deadline:

Chris Kelly
Jason Chimera
#SJSharks : Evander Kane
#preds: Ryan Hartman
#GoJetsGo : Paul Stastny

#NHLDucks: "Ducks inquiring on availability of Chris Chelios"
Anaheim has been one of the best teams in the NHL at even strength since Christmas. This team deserved some help from its GM. Another year of Getzlaf’s prime essentially gone.
Ultimately, this Ducks team has been done in by a poorly constructed blueline. History will not look back fondly on the Beauchemin signing. And I’d also add that losing Shea Theodore in the expansion draft is only looking worse.
Have to imagine there’s frustration in the Ducks locker room right now. Team just came off a 4-game win streak, has played good hockey since being healthy. Can’t be happy with this management group.
My suspicion is that Murray believes this team needed a shot in the arm from a culture standpoint. Bringing in two respected veteran voices certainly makes it seem that way. But is culture really this team’s biggest issue?
A co na to náš Bobbík?

#NHLDucks Executive Vice President and General Manager Bob Murray on today's deadline: "You have to go into it w/ certain goals and certain things you won't move. There was a lot of activity in a lot places. We're happy w/ what we've done. Deeper, have a veteran group."
:rocker: Vet presence
Murray says part of his goal was for his team to get faster. With the addition of Chris Kelly and Jason Chimera, he feels the team added speed, energy and leadership.
:rocker: leadership :kajo:
Bob Murray says he wasn’t willing to deal a first-round pick and the price was too high
Každý rok to stejné :giggle:
"We're right at the edge of being in the playoffs, and we have numerous people who have struggled. I think these guys can help us get our act together."
Jo, jenže ti, co nehrají, jak by měli, tak nehrajou, protože jsou jasně declinující, čehož ty sis debile asi vůbec nevšiml a čekáš od nich zázraky i v tomhle věku? :sok:


Takže asi tak. Takže Getzlaf to bude muset zase vepředu potáhnout sám a Gibson se jako celý rok totálně stavět na hlavu. A stejně to pak na víc než jedno kolo nebude. God save the Ducks :pray:
chtel bych podekovat jeste jednou za Vatanena.. chlapec posledni zapasy teda hraje jak z partesu.. doufam ze Adam vam taky trochu pomaha..
po dlhej dobe som dnes videl zapas live, nie ze by Ducks hrali tak dobre, ale Hawks boli strasni. a zebry tiez... Forsberg je hrozne sito. aspon Petersson strelil prvy gol, nepaci sa mi velmi ako hra, nepaci sa mi ani ako vyzera, presny opak intimidating defendera...
mirak2 píše:nepaci sa mi velmi ako hra
Tak to sis vybral špatný zápas. Včera hrál asi nejslabší zápas a zrovna dal gól, prostě osud. Ale taky hrál podruhé s někým jiným než s Mansonem, v pátek hrál s Bošeminem, včera s Bieksou = výkon jde rapidně dolů. Jinak hrál zatím velice slušně, nějaký závratný upside tam není, ale je to solidní obránce s dobrým 1st passem, na tu výšku poměrně hokejový. Když se naučí víc používat své tělo, bude dobrý. Třeba Larsson má strop daleko výš, ale Pettersson je docela solid, jako 3rd pair guy do budoucna, proč ne. Nebo aspoň solidní trade chip.
z rozsirenych game recaps z ostatnych zapasov som tiez nebol velmi uchvateny. ma neobrancovsku postavu - strasne vysoky a chudy, podla 194cm/82kg, to je strasne malo podla mna. mi pripada ako trtko, co sa na lade objavil nahodou. trochu mi pripomina Scheiffeleho po drafte, ten mal 190cm/79kg a tiez vyzeral ako vesiak na dres, odvtedy ale pribral 15 kil a vyzera ako hokejista. herne vo vlastnom pasme mam tiez pocit, ze sa tam len mota. nastastie ma len 21 a s vahou sa da daco urobit, aby nevyzeral ako handra.
mirak2 píše:z rozsirenych game recaps z ostatnych zapasov som tiez nebol velmi uchvateny. ma neobrancovsku postavu - strasne vysoky a chudy, podla 194cm/82kg, to je strasne malo podla mna. mi pripada ako trtko, co sa na lade objavil nahodou. trochu mi pripomina Scheiffeleho po drafte, ten mal 190cm/79kg a tiez vyzeral ako vesiak na dres, odvtedy ale pribral 15 kil a vyzera ako hokejista. herne vo vlastnom pasme mam tiez pocit, ze sa tam len mota. nastastie ma len 21 a s vahou sa da daco urobit, aby nevyzeral ako handra.
No sorry, s tou postavou ok, nabrat by něco mohl, ale jinak to je fakt mimo. Vůbec se nemotá, naopak ukázal spoustu dobrých obranných zákroků, dobře čte hru a má solidní rozehrávku. Ne nadarmo jsme ihned po jeho implementaci do sestavy, která znamenala, že vždy jeden z dvojice dinosaurů sedí, 4x v řadě vyhráli poprvé v sezoně. Jak říkám, není to žádný hráč, ze kterého by padala brada, ale jako 3rd pair guy je úplně v pohodě. Radši vidím jeho nebo třeba Megnu než Bieksu, Bošemina, Holzera.
Já bych chtěl vidět, co by s tímhle týmem udělal nějaký pořádný kouč. Protože já vážně nevidím na západě až tak nějak extra silnější tým. Ano, Preds a Jets maj letos skvělý depth, Preds jsou prostě powerhouse, ale když se podívám na tu sestavu a na to, jak s nimi dokážeme hrát, když chceme hrát hokej. Fakt by mě to zajímalo, protože ten vy*ebanec na lavičce zadržuje ten potenciál toho týmu. Zas jdeme do vedení a začneme hned od druhé třetiny hrát buzerantský hokej, bez snahy o něco dopředu. Chápu, že to byl b2b zápas, ale tak ku*va nebyl první ani poslední, už jsme je odehráli daleko lépe. Chápal bych úbytek sil v závěru, ale to co předvedli v druhé třetině, to byl trapas.

A to prosím proti týmu, který musel ve druhé třetině dát dokupy zase tu svojí top lajnu, čímž získali převahu, protože tlačili většinou jen on, ale zároveň měl další tři, které jsme prostě měli přehrát. Ale ne, my absolutně rezignujeme na hraní hokeje. A můžeme být rádi, že zebry nám toho nepískli víc. Fakt hnus, s prohrou v Nashvillu jsem byl smířený, dneska mě to ale fakt nasralo ten průběh.

Teďka doma easy rozpis, máme tam Blues, Canucks, Red Wings, Devils, tam se musí udělat nějaká šňůra, ideálně všechny čtyři zápasy vyhrát. Protože Kings a Sharks jaksi mco neztrácí výrazně, Calgary vyhrálo, Dallas jako soupeř o WC případně taky.
Tak tohle byl naprostý trapas, otřesný výkon. Jako čemu se můžeme divit. Začneme vyhrávat, když jeden z dvojice Bieksa - Beauchemin sedí. Co uděláme? Zase je postavíme oba, ještě spolu v páru, takže začneme prohrávat. Bingo. Všichni kolem vyhrávají, jenom nám začíná docházet dech, protože mistr Carlyle má pořád hlavu někde v prdeli. Chimera s Kellym jsou úplný výsměch, to už byli lepší Wagner a JT Brown, který sedí. Kings i Sharks před náma, navíc s méně zápasy. Dallas i Colorado před náma, navíc s méně zápasy, Blues, Flames těsně za náma. To je fakt naprostá paráda, jestli nedá prostě PO, tak to bude ultra fail, ať bylo zranění, kolik chtělo. Beztak se na to budou vymlouvat a nevyhodí ho diletanta.

Následující tři domácí zápasy (Vancouver, Detroit, NJD) jsou absolutní must-win, tam cokoliv jiného než 6 bodů se bude nejspíš rovnat ztracenému PO. Musí ale hrát, ne tak jak dneska. Já doufám, že Kesler se přes léto dá dohromady, protože teď je ještě horší než před tou operací.
pozeranie tych nasich zapasov ma normalne boli, Jets ovela lepsi, hokejovejsi a my si ukradneme bod len vdaka Gibsonovi. ten chalan je Boh, hoci chyta strasne neortodoxne. ale aj na Hasekovom style sa smiali, v konecnom dosledku je dolezite akurat to, ze zastavi puk, je jedno ako.
mirak2 píše:pozeranie tych nasich zapasov ma normalne boli, Jets ovela lepsi, hokejovejsi a my si ukradneme bod len vdaka Gibsonovi. ten chalan je Boh, hoci chyta strasne neortodoxne. ale aj na Hasekovom style sa smiali, v konecnom dosledku je dolezite akurat to, ze zastavi puk, je jedno ako.
A to to právě ještě o dost zlepšil, aby byl pozičně lepší a nemusel předvádět atletické kousky a býát často over-agressive jak Quick třeba. Je naprosto fenomenální, vůbec nevím, co bychom bez něj dělali. Ten zápas, tam jsme prostě měli, jak se říká, no rights to win it, to mělo být dávno třeba 4:1, 5:1 klidně, nikdo by nemohl nic říct. Pak mě to trošku mrzelo ale, protože v prodloužení jsme lepší byli. Ale pak se jednou propadlo a hotovo. Bod je zlatý vzhledem k průběhu. Ale taky mě trápí, že jsme hráli zase takovou mrdku, fakt děs, jak nekonzistentní jsme. Chápu, že nehrál Getzlaf, ale i tak, takhle nemůžeme hrát prostě, děs, Jets úplně jinde.

Ještě ke Gibsonovi. Chápu, že konkurence je obrovská, ale toto je prostě forma na minimálně Vezina nominaci. Nemá o moc horší čísla jak třeba momentální favorit Rinne a to chytá za horší obranou a celkově horším týmem. Spíš systémem, já si stojím za tím, že nějaký lepší kouč by z toho našeho týmu dostal víc.
Na zakladni cast by se mel vratit BB, no a to playoff uz by jsme dali snad i s RC.
proti Oilers to iste, s nenormalnym stastim sme z nicoho spravili 2 body. az mi Oilers bolo luto. strelia 4 goly proti skvelemu Gibbymu a aj tak prehraju...
ale konecne to v OT vyzeralo, ze mame plan: https://streamable.com/gpofn" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže je to tam, hodně easy nakonec a co víc, dostali jsme se až na 101 bodů a druhé místo v divizi. Popáté v řadě a jsme v tom období jediný tým, který této mety dosáhl. Sezona byla všelijaká, nahoru - dolů, k tomu furt ta zranění, období, kdy jsme hráli mrdku, mezitím sem tam top zápas. Až konec sezony zase ukázal potenciál toho týmu. Ten sice nebude nikdy hrát úplně nejhezčí hokej v lize, ale ta kvalita je tam prostě obrovská, ať se na mě nikdo nezlobí, ale prostě největší v divizi. Minimálně depth a v bráně jsme na tom lépe než kdokoliv v divizi (ano i než Kings v bráně podle mě).

Čekají nás Sharks, pro mě vysněný soupeř z těch možností. Cíl byl vyhnout se Nashvillu, to se povedlo už před pár zápasy. Pak byla možnost Sharks, Vegas nebo i Kings. Se Sharks jsme dlouho nehráli PO sérii, je to tým, jehož styl by nám mohl sedět více než fast transition tým jako Vegas. O Vegas ať se postarají Kings hezky. Já se moc těším, i když hrajeme místy ho*no, věřím, že ta kvalita se prokáže a půjdeme dál. Tenhle tým má na to, aby šel zase až do finále konference. A pak děj se vůle boží, jsou tam dva lepší týmy, minimálně jeden teda určitě, takže kdo ví.

Důležité ale bude, aby byl Gibson. Miller je super backup, jeden z nej v lize asi, mít takový kalibr jako backup je docela luxus, ale nechci na něj spoléhat v PO jako na jedničku. Když měl období, kdy měl chytat víckrát v řadě, tak mu to úplně nešlo a měl výpadky. Gibson by měl být ale v pohodě. Když jsme u Gibbyho, pro nás jednoznačný MVP, nejlepší hráč sezony o několik parníků, posunul se zase ohromně vpřed, jen eliminovat ta zranění. Každopádně byl na tom tak výborně, že by měl být aspoň podle mě v top 3 na Vezinu.

Zklamání? No samozřejmě Ritchie, ten se teda stal členem efektivní třetí lajny, ale je slabý mnohdy. Už má hodně velký náběh na bust teda. Uvidíme, co podobné typy v prospect poolu Jones a Comtois (ti jsou rychlejší ale). Zklamal také Perry, občas měl vintage momenty, ale v 71 zápasech 49 bodů, to už je na něj slabší. Pořád je ale důležitý a budeme jeho přísun v PO potřebovat.

MVP teda jsem říkal, jasnej Gibby, skvělej Lindholm, Fowler taková dobrá klasika. Montour na houpačce, občas v D-zone šílený, zase ale fajn dopředu. Kdo by ale byl řekl, že nejproduktivnějším obráncem bude Josh Manson. Ten chlap je zvíře, naprosto neuvěřitelné zlepšení každou jednu sezonu. Top shutdown D-man NHL, k tomu 37 bodů (7+30) bez toho, aniž by hrál aspoň minutu na PP. Každý zápas proti nej lajnám soupeře a on udělá tohle, velký posun ve hře dopředu, naprostej poklad, za něj stálo obětovat i Theodora. Fan favourite pro většinu fandů Ducks.

Getzlaf těžká sezóna plná zranění, ale i tak v 56 zápasech 61 bodů, furt je to PPG player, naprosto klíčovej muž pro fungování celého týmu, ofenzivy i defenzivy. Ve skoro 33 letech stále beast, potvrzuje mou teorii, že jemu ten decline zatím až tak nehrozí, on tu rychlost nikdy až tak neměl a nepotřeboval ji. Jeho transition a hlavně passing abillity, to je jak z jiné planety.

A v poslední řadě životní sezona pro Rickyho Rakella. Loni překvapil 33 góly, k nim přidal 18 přihrávek. Letos v posledním zápase vylepšil svou bilanci gólů o jeden na 34, k tomu přidal 35 asistencí a career best 69 bodů. Naprosto klíčový článek sestavy.
Tak jsem si zkusil z prdele Armchair na Capfriendly. Jak by to mohlo vypadat příští rok. Limitovaný IT pro Keslera s Coglianem, navíc k nim hozený Perry, zbavení se Henriqua a jeho nahrazení Steelem, buyout Eavese (nejsem si jistý, jestli to lze skrze zdravotní stav). Kaše do první lajny, která v tomhle složení fungovala náramně. A hlavně dvě náramné akvizice na křídle a beku, Hammer na rok, aby pomohl konsilidovat D a pomohl v rozvoji Larssona. Hoffman je jasnej, chybějící článek ofenzivy a catalyst pro naši PP. Pár prospektů jsem se zbavil, hlavně Mahura a Pettersson, ale na LHD je plno a byl tam prostor pro trejd. Ritchie bolet nebude, místo něj tam jsou případně Jones a Comtois, na centra kdyžtak časem i Morand. Takže tak, zábava fajná, bohužel asi nic moc reálného :giggle:

https://www.capfriendly.com/armchair-gm/team/660804" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak Gibby bez nominace na Vezinu. Ne že by mě to v záplavě diletanství novinářů a zámořských GMs překvapilo, ale podle mě docela fail. Jasně, já jsem silně zaujatý, protože asi v lize není pro mě oblíbenější hráč, ale i tak, statistiky jasně dokazují, že top 3 umístění si bezesporu zaslouží. Celý rok nám zachraňoval prdel, v době, kdy byl kvůli zranění mimo skoro komplet C depth, jeden nebo dva klíčoví obránci. Svou výkonnost si udržel celou sezonu, navíc po ASG ji ještě vyšperkoval. Holt NHL GMs hledí čistě na W a klasické old school statistiky, jinak by nemohli nominovat Vasila nebo Hellebuycka na úkor Gibsona s Bobrovskym. Doufám, že andy_hawkovi nebude vadit, že si ukradnu z chatu jeho články, kterými bych rád potvrdil to, že si tu nominaci zasloužil (neříkám, že měl rovnou vyhrát, i když ani to není tak úplně mimo mísu).

http://ingoalmag.com/slider/earning-vez ... -shouldnt/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://ingoalmag.com/slider/earning-vez ... ul-winner/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na ukázku taky sestava, za kterou musel občas Gibby chytat, půlka nemá v NHL co dělat, 1C borec, co do letoška neměl jediný gól v NHL.

Obrázek

Ale co už, ani se už ničemu nedivím, když se dává Norris za nějaké zásluhy, protože ho nemáš ještě a podobně. Komedie docela, Gibby je takový flegmoš, že mu to je u zadku nejspíš. Ale po zpackané sezoně to mohla být aspoň nějaká malá náplast. Teď čekám, že nebude ani top 5 a poseru se úplně. No a na závěr něco na pobavení (sorry andy, zas kradu :oops: )
"Sorry John Gibson, but the Ducks only scored 235 goals. My Vezina vote goes to Vasilevskiy, because his team scored 296. Better luck next year." - NHL GMs.
Takže, jak to vypadá s Ducks směrem k off season? Pokud nerupne Samuelimu v kouli a nevylije z GM křesla Murrayho, tak moc změn asi nebude. Murray totiž dává Carlylovi ještě další rok, což je sebevražda. Sám přiznal, že tým musí být rychlejší, jaksi ale zapomněl, že to jeho kouč absolutně neumí a skládá si hlavně 4th line z totálních dřeváků. A těžko něco uděláme s kontrakty Perryho nebo Keslera. Ale uvidíme, co s tím půjde dělat. Kéž by byla možná nějaká 4th line, jako jsem házel výše v armchair GM. Terry určitě, k tomu něco jako Kosilla, Kerdiles, Roy, klidně Jones nebo i Steel. Prostě něco, co umí hrát hokej. A aby nemusel hrát Getzlaf tak moc. Sice odehrál jen 56 zápasů v základní části, ale byl značně vyšťavený před PO. Hrál skoro 22 minut na zápas v necelých 33 letech, často až k 25 minutám. Nejvíc od sezony, kdy měl 26. Randy hockey :kajo:

Přeci jen ale jedna malá změna v trenérském štábu. Smlouva nebyla prodloužena Trentu Yawneymu, který se staral o obránce a PK. PK často overrated díky Gibsonovi, nejlepší gólmanovi 4v5 v lize letos. V obraně by to chtělo někoho modernějšího, kdo je naučí hrát rychleji. Zajímavý poznatek je toto.
Depending on who the Ducks hire, it may communicate that Carlyle is on the hot seat. BM did the same to Bruce’s assistants the year before firing him.
Snad je to pravda. Ideálně hned tam šoupnout Eakinse z farmy, který by to pak po Randym převzal jako head coach. Jeho fail u Oilers v začátku kariéry mu nemůže být až tak vyčítán, v San Diegu odvádí skvělý job, mladý progresivní trenér, který by přinesl i trošku analytics myšlení do toho týmu. Snad to diletanta Murrayho napadne. Mimochodem, rád bych se zbavil i jeho teda, má minimálně stejný díl viny jak Carlyle. Jednak ho jmenoval a za druhé sestavil ten tým a dal tam ty dementní kontrakty.
Takže další várka novinek ohledně Ducks z 31 thoughts Elliotta Friedmana. Murray věří Gibsonovi, doufá, že v létě se Getzlaf s Keslerem dají dokupy, ok. Ale zmiňuje pro mě něco nového, ale asi ne nereálného. Že je zde jisté napětí mezi ním a Perrym. Ono i před podpisem otálel víc než Getzlaf. Vytrejdovat jeho další tři roky by bylo ale šíleně těžké i s tím, že bychom si kus platu nechali. Nevidím možnost, že by ho někdo chtěl v tomhle stavu.
Murray is hopeful a summer of rest will help Getzlaf and Kesler. He feels they have to ease the captain’s workload. He would not discuss Perry, but it’s clear there is some tension. This will be a huge summer (and 2018–19 season) for one of the franchise cornerstones. One player he did correct my opinion of is John Gibson. In the past, I’ve mentioned that the Ducks love their goalie, but worry about his propensity for injuries. The GM said that is no longer the case.

“That was when he had some hip flexor or groin issues. But he hasn’t had those in two years. These were different, and in some cases, he was held out for precautionary reasons. We’re not worried.”
Další věc je ta, že Murray chce hrát rychleji s trenérem, který tak hrát neumí. Samozřejmě to svalil na zranění a to, že díky tomu jsme se nedostali pořádně do tempa. Bla bla, kecy, od ledna jsme byli ve full sestavě prakticky a ho*no z toho krom dobrého konce základní části. Zápasy, kdy jsme hráli dobrý hokej, tak byly, ale bylo jich sakra málo. Tohle shrnuje skvěle toto:
Murray wants the team to not play like an RC team while still having RC behind the bench.
No a s tím souvisí další věc. Murray chce, aby Randy využíval daleko víc 4th line, kde nás Sharks jasně přehráli taky díky Sorensenovi s Karlssonem.
“Doug did a hell of a job finding guys (coach) Peter DeBoer could trust. I don’t want to force-feed Sam Steel and Troy Terry on the fourth line. That’s not a place for a 20-year-old.”
Jenže nechce tam mít kvalitu a vyloučil, že by tam hrál Steela s Terrym. Jenže při současném stavu centrů a pravých křídel se ti dva nijak než do 4th line do sestavy nenacpou. Tak co, budeme je dusit další rok zbytečně? Hodně frustující pohled na tu organizaci. Přitom by tomu nechybělo moc, jen myslet trošku moderněji, mít modernějšího GM a hlavně trenéra, ten základ týmu je pořád v solidním věku.

Brandon Montour: 24
Rickard Rakell: 24
John Gibson: 24
Hampus Lindholm: 24
Josh Manson: 26
Cam Fowler: 26
Troy Terry: 20
Jacob Larsson: 20
Sam Steel: 20
Max Jones: 20

K tomu výborně hrál letos Comtois a taky Morand, ten zas jede v PO s Acadie do finále QMJHL. K tomu Silf pořád 27 nebo kolik, je to stále pohoda, tak si to nemůžeme posrat. I když Murray už to zesral až až. Hlavně smlouvou pro Keslera, Perryho mu nevyčítám, v té době to byla nutnost a tak rychlý decline jsem nečekal.

Nezbývá, než další rok trpět. Snad méně než rok, nějaký mizerný start by mohl toho idiota z lavičky vyhodit a pak nastat vzestup. Na ten by zas musel být naladěn ale i GM. Takže jsme v kruhu a cest ven moc není.
tomasinho píše:No a s tím souvisí další věc. Murray chce, aby Randy využíval daleko víc 4th line, kde nás Sharks jasně přehráli taky díky Sorensenovi s Karlssonem.
Bob Murray píše: I don’t want to force-feed Sam Steel and Troy Terry on the fourth line. That’s not a place for a 20-year-old.”
Tomuto nerozumiem. Všetci si uvedomujeme, že základným prvkom NHL je rýchlosť a schopnosť hráčov korčuľovať. Neznamená to výhradne väčšiu ofenzívu, ale hra ako taká je rýchlejšia. Nie len puck carriers, ale aj checkers. Tieto „checking-lines“ majú schopnosť bodovať, hráči v nich majú rýchlosť a skill. Na to, aby ste hrali NHL už jednoducho musíte mať určitú rýchlosť a určitý skill. Žiadny fighteri, hulking stay-at-home d-men. Dnes platí: speed > size. Puck-moving ability, defensive-zone transition... Hráč z 4th line môže naskočiť vo 1st line ak je to potreba.

Aj Mike Babcock pochopil, že napr. Johnsson-Plekanec-Kapanen > Martin-Plekanec-Komarov. Problém by nemal byť v tom, že 20-yo player hrá vo 4th line, pokiaľ platí: A) 4L má cca 12 min TOI, B) nie je v tej formácii jediný, kto má speed a skill.

Na jednej strane chce byť rýchlejší a dať väčší priestor 4th line, na druhej strane tam nemieni nechať hrať mladých talentovaných hráčov, ktorí môžu mať nízku QoC. Koho tam teda chce mať aby platila jeho rovnica?
Takže pár novinek ohledně vývoje u Ducks. Jednak Rakell a Lindholm mistři světa a Ricky k tomu nejproduktivnější hráč svého týmu :klobuk: :good: K tomu Ryan Miller operace zápěstí, ale pohoda, prej max 2 měsíce. Takže no stress.

Důležitější jsou změny/pohyby v trenérských pozicích. Novou smlouvu dostal kouč San diega Eakins, který tam odvádí skvělý job, připravuje ty hráče na první tým, hází mu tam dementní veterány občas a i s tím udělal 2x PO a letos o něj přišel v posledním kole tuším. Ukazuje podle mě, že je ready na NHL a argument s Edmontonem neberu. To byla v té době sebevražedná mise pro mladého kouče.
Eakins has led San Diego to a 118-71-10-5 record (.615% points percentage) and a pair of appearances in the Pacific Division Finals in 2016 and 2017.
Další změnou je po odchodu jmenování nového asistenta pro Randyho.
The Ducks have named Marty Wilford as assistant coach. Wilford recently completed his third season as Assistant Coach with the San Diego Gulls and seventh season in the Anaheim organization.
Eakinsův asistent jde k áčku, samotnej Eakins je hodně ceněný a je prodloužen. Podle mě jasná známka toho, že Randy tu pozici už tak pevnou nemá a je to taková malá příprava na jeho odchod a posun Eakinse do role head coache. Bohužel se k tomuto kroku neodhodlal Bob hned, to by byla lepší varianta. Věřím ale, že nejpozději po příšít sezoně k tomu dojde. Snad už někdy během, ideálně mít špatnej start, vyhodit a nastartovat to.
Jo a jinak Steel, kterého náš geniální GM nechce uspěchat, si podmaňuje Memorial Cup s 11 body ve třech zápasech :good:
Sportsnet reporting that the 5A night for Sam Steel is a record in a single Memorial Cup game.
Wow :klobuk:
andy_hawk píše:
Sportsnet reporting that the 5A night for Sam Steel is a record in a single Memorial Cup game.
Wow :klobuk:
:klobuk: Sice tam jsou jen díky pořdatelství, ale i tak super, zatím 1+10. Ale příšít rok ho neuvidíme, protože ho nechce hrát ve 4th line :slap: :hroza:
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS