Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jo máš pravdu, ale brankáře podle mě mají dobrý, k hokeji a hlavně brankářům štestí patří i když někdy je to spíš psychika

Ak hovoris o brankarovi z Analheimu, tak hovoris o Bryzgalovovi.

chorche píše:Ak hovoris o brankarovi z Analheimu, tak hovoris o Bryzgalovovi.
Já hovořím v množným čísle, takže myslím oba 2 (Bryzgalova i Giguera

Ja si myslim,ze obaja su dost vyrovnani brankari.Pre J.S hovoria skusenosti.Bryzgy bude dobry,chce to len cas.Ozaj a ako to maju medzi sebou?Som cital,ze sa moc nemusia...

Se jim ani nedivím, myslím, že každá vyrovnaná dvojice brankářu, která tvrdí že jsou kamarádi lže. Kamarád může být tak akorát nadějný mladíček s veteránem a to ještě když chytá ten veterán....

No oni maju urcite na PO a urcite nedopadnu ako red wings pretoze su lepsi :cool:

No play-off už mají prakticky jisté, ale vypadnou v 1 kole může každý.

Po este nemaju iste!Ale vypadnut by nemali

No ale to by se tada museli katastrofálně zhoršit, jasný žen ho nemají jisté, to nemáš jisté ani když vyhraješ prvních 45 zápasů, ale že by se stalo zrovna tohle...? To spíš trefí toho teroristu tím pukem :lol:

sak ja viem ze to nieje realne ale stat sa moze vsetko!a este jedna vec dnes hraju DUCKS proti Dalasu jednoznacna vyhra pre DUCKS

taky Ĺľe jo, rozdrtili sme je....jiggy to pochytal

kacerom som fandil ako maly chlapec ked sme zbierali hokejove karticky :)
Raz som im poslal aj list a dokonca mi aj odpisali a poslali mi nejake fotky hracov co som chcel a ich oficialny casopis, myslim ze ho stale mam niekde odlozeny...

já je taky mam rád od dob sbírání kartiček....dycky byl můj sen se letět podívat na nějakej jejich zápas....

dnes sa zranil Giguere, a kedze je zraneny aj Bryzgalov, tak docasnou jednotkou sa stal 21rocny Wall. Ktovie ako to pojde Anaheimu teraz...

S Nidermayerem a Prongrem před sebou určitě. :D

arek píše:dnes sa zranil Giguere, a kedze je zraneny aj Bryzgalov, tak docasnou jednotkou sa stal 21rocny Wall. Ktovie ako to pojde Anaheimu teraz...
Wow,tak taketo nieco by sa mohlo stat napr. v takom Montreale :) :cool:

hm tak Pronger si zlomil nohu nebo co to http://www.nhlpro.cz/clanek.php?id=7350
tak teď to budou mít Ducks těžké
kdo ví jestli třeba teď neklesnou tabulkou :?:

a zajtra hra anaheim proti detroitu to je super a je to aj v telke

Fajn :oops: A je to fifty-fifty :wink: Gabby sa zranil v Anaheime a Pronger v Minnesote.

naopak ne majo v minesote a pronger v anaheime

Po tychto stratach urcite Kaceri klesnu, neviem kolko bude chybat pronger ale itak uz nebudu mat v obrane tu istotu,

WildCelt píše:Fajn :oops: A je to fifty-fifty :wink: Gabby sa zranil v Anaheime a Pronger v Minnesote.
ty si ale zákerny :lol: WildCelt, to som si o tebe nemyslel, ale v každom pripade kačky by po strate Prongera mali trochu klesnuť a prehry by na ich konte mali byť ovela castejsie, kto by to bol povedal pred zaciatkom sezony, že túto ,,HYDINU´´tento nazov použil Wild :lol: ako prvy na tomto fore :D malokto veril, že si budu takto pocinať :)

Podle mě zase tolik neklesneme, pořád máme dobrej tým, i když teď to bude jenom o něco těžší....někteří talentovaní hráči z farmy třeba dostanou víc prostoru, to samý hráči čtvrtý lajny potom co se zranil i Todd Marchant....ale chytat by měl Caron, kterýho sme nedávno získali, přece jenom je zkušenej narozdíl od Walla...

"Hydinu" som nepouzil, od toho sa distancujem :D Pouzil som iba "kacky" aspon myslim :roll: A ja nie som zakerny :P

Co ta hydina je prva? Velmi by som neskakal, odohrali o 2 zapasy viac, nez Buffalo a maju len o 1 bod viac....
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO