Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jean-Sebastien Giguere predlzil zmluvu o 4 roky za 24 mil USD.
Dobra praca :cool:

phillipo_canya píše:Jean-Sebastien Giguere predlzil zmluvu o 4 roky za 24 mil USD.
Dobra praca :cool:
a S. Caron odesel do Svycarska, konkretne do Fribourgu.

no vypadá to že budete tradeovat Bryzgalova, je zbytečné mít dva skvělé golmany, snad by jste se mohli domluvit s Tampou

no jako Ilja není špatný ale pod pojmem dva skvělí brankáři si představuju možná i silnější dvojici hlavně co se 2.brankáře týče :wink:

lamik píše:no jako Ilja nenĂ­ špatnĂ˝ ale pod pojmem dva skvÄ›lĂ­ brankáři si pĹ™edstavuju moĹľná i silnÄ›jší dvojici hlavnÄ› co se 2.brankáře týče :wink:
jsou silnější dvojce, ale když bych mohl, Bryzgalova beru jako jedničku do Tampy hned

jj to chápu brankářský post je v Tampě velmi ožehavé téma !!!

hosi, topic kacerovsky :!: :wink: nie je co riesit, pre Ilyu bude najlepsie ak zbali svestky a navstivi tim, kde bude chytavat pravidelne, v pripade Giguera nie velmi realna moznost..samozrejme, zranenia, vykyvy formy clovek neovplyvni, ale tak no, pozerajme sa na veci realne :)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Schneider podpisal s Ducks....to ma napada len jedno. Ze Scott Niedermayer asi naozaj ukonci karieru uz v 33 rokoch :? ....alebo ze Ducks budu mat velmi dobru obranu :roll:

arek píše:Schneider podpisal s Ducks....to ma napada len jedno. Ze Scott Niedermayer asi naozaj ukonci karieru uz v 33 rokoch :? ....alebo ze Ducks budu mat velmi dobru obranu :roll:
No keby neukončil kariéru tak obrana Niedermayer - Pronger - Schneider. Ty kokos to znie strašidelne.

mozno by zacali hrat systemom 3 obrancovia a 2 utocnici. Aby z nich vytazili co najviac. :lol:
Ale nie, to len trepem.

Ty kokso. V obidvoch pripadoch teda ak aj Niedermayer odide ak aj nie je to husty nakup. Tento tim sa neserie. To budu mat hardkor TOP4 obrancov. Ak Niedermayer odchadza je to dobra nahrada aj ked je uz starsi ale podla mna tie dve sezonu este zmakne a viac ho nepotrebuju.

opravdu, mají obranu sillnou jako nikdo v NHL. Tak myslím že Ducks budou opět kandidáti na to aby obhájili Stanley Cup, teda pokud Nieds a nebo Selanne neukončí karieru

Do Anaheimu došiel Todd Bertuzzi,ten mal byť u nás :cry:
Obrázek
UvidĂ­me ako mu to pĂ´jde tu...

Anaheim bude po dlhej dobe prvy tim co obhaji SC. Schneider, Bertuzzi no parada.

Neobhájí, ale v Toddovi získali hodně dobrého hráče.......... 8) !!!!

po tech posilach to vypada, ze Nieds a Selanne ukonci karieru.

Anaheim posilnuje, ale na obhajobu titulu bych to neviděl, teda snad

Nerobil by som z toho radikalneho posilnenia sa Anaheimu vedu, pripravuju sa na to, ze Selanne a Scotty mozu ukoncit karieru, hlavne pri tom druhom by to bolo naozaj nepochopitelne....

Scotte,no tak neblázni,nedělej krky a dopřej nám fanouškům NHL další sezónu v roli lídra obhájců titulu.
I když by to pro mě,jakožto fanouška Křídel nebylo špatné,takové oslabení obranných řad Kačerů,přece jen na hráče takového formátu je radost pohledět a tak bych byl zklamán,kdyby to zabalil,ale věřím,že ještě bude pokračovat. :wink:
http://www.nhl.cz/index.php?lng=CZ&view ... 113&flag=7

:) AŤ již Scott zůstane nebo ne,káčeři budou opět velesilní.Můj názor je že zůstane,co by dělal Scott v bačkorách doma.Podle mne ho přemluví.Teď po zisku SC má malinko dojem,že nemá co získat,než si uvědomí,že prsten patři na každý prst.Ovšem ta kačeří obrana, to je skutečně paráda :shock: .Pronger,Niedermayer,Schneider,Beauchemin/ :x jak,jsme ho mohli nechat utéct :?: /.No super - ti se ještě se mezi sebou poperou,kdo bude hrát v první laině.Skutečně v obraně se sešla elita celé NHL.Když tomu připočtu Gigyho, Bertta a Sëllyho a skupinu neuvěřtelně hrajících mladíků v útoku,tak mám obavu,aby SC si nepronajmuli i na příští rok :!: .Ještě,že s nimi tak často nehrajeme.Tenhle tým bude opravdu,těžkým soupeřem pro každého. :!:

montreal píše::)SkuteÄŤnÄ› v obranÄ› se sešla elita celĂ© NHL.KdyĹľ tomu pĹ™ipoÄŤtu Gigyho, Bertta a SĂ«llyho a skupinu neuvěřtelnÄ› hrajĂ­cĂ­ch mladĂ­kĹŻ v Ăştoku,tak mám obavu,aby SC si nepronajmuli i na příštĂ­ rok :!: .JeštÄ›,Ĺľe s nimi tak ÄŤasto nehrajeme.Tenhle tĂ˝m bude opravdu,těžkĂ˝m soupeĹ™em pro kaĹľdĂ©ho. :!:
Přesně tak Monty,s nimi to bude mít každý moc těžké,ten tým je velice dobře složený,dalo by se říci,že bez slabin,ještě jsem zvědav,jestli si ponechají obrovitého Dustina Pennera,to je ideální hráč před bránu a moc se mi líbil.

Si zoberte, ze Scotty ma LEN 33 rokov, co by robil doma, na to ma cas aj o 5 rokov!

Já si myslím, že Scott bude pokračovat, ovšem Sellane to zabalí.

Na NHL maju obaja. Ale hlavne Scotty by mal prestat robit hluposti. Odhaduje sa, ze s rozhodnutim, ci pokracovat, vyrukuje do pripravneho kempu.
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES