Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak dneska proti lepšícím se Blue Jackets, uvidíme co s náma udělá výborný....ale stejně je to jasná výhra pro nás 8)

Enkidu píše:Tak dneska proti lepšícĂ­m se Blue Jackets, uvidĂ­me co s náma udÄ›lá vĂ˝bornĂ˝....ale stejnÄ› je to jasná vĂ˝hra pro nás 8)
no nevím, bez Prongera to bude těžké, ale budu fandit vám, tipoval jsem na vás a každý bod se v tipovačce hodí :D

:shock: no to snad ne, do padesátý minuty vést a takhle si to podělat!!! :x :cry: ....začínám si přiznávat že nám to poslední dobou opravdu nejde, snad se z týhle krize vyhrabem brzo... :?

Tak dneska nás čeká zase po dlouhý době ( :D ) Detroit, vychytá nás zase Hašan, nebo se zase zvednem k dobrejm výkonům? 8)

Checheche, Columbus ukazal, ze bez Prongera je to len banda neskodnej hydiny!

ha, chicago bez havláta na tom je ještě hůř... 8)

Chicago bez Havlata dokaze vyhravat, to sa predsa pozna na vysledkoch, ked ho nebolo a napriek tomu body boli! A navyse mame lepsieho brankara, hoci Bryz a Caron nie su zli. Keby to bolo len na nich dvoch, tak by to este uslo.

bryz nechytal dneska špatně a ani tým nehrál špatně, ale tentokrát musim pochválit predators za dobrej výkon....

teemu, good.... :D pěknej hattrick 8) :cool:

Sledoval jsem na Galaxii a Teemu střílel fakt perfektně !! Jeho hatrick byl za předvedenou hru zasloužený. :cool:

hrálo se dobře defenzivně na obou stranách, ale teemu byl bezkonkurenční....on se prostě za každou cenu umí uvolnit a bezchybně zakončit když chce....dobrej byl ale Andy McDonald....4 asistence..... :cool: byl to pěknej zápas, na ten se mi rozhodně vyplatilo se v půl třetí ráno vzbudit :D

Koukal jsem na záznam,ale konečný výsledek jsem nevěděl :D takže jsem to měl jak live :D Philippe Boucher z Dallasu to hodně přehnal tím hnusným faulem za který dostal pět minut! :( Myslím,že bylo spravedlivé jako trest i ty goli co Dallas v oslabení dostal.Ten Bjorn Melin přišel o všechny přední zuby. :x :x a to hrál třetí zápas v NHL.Fakt drsný.

to teda jo, za to mÄ›l dostat trest aspoĹ

Bryz vie chytat len dobre alebo trosku lepsie, v nom hladajte oporu.

taky že to bude naše opora...do budoucna 8)

tuším stacajú dich káčery

Deco, mne to len vyhovuje. Enkidu: Bol by som slepy, keby som nerozoznal stastie (Giguere) od skutocneho talentu (Bryz). Ilja vam pomoze.

seš slepej a jednostraně zaměřenej, nevim co máš proti giguerovi ale rozhodně nemáš úplnou pravdu! bryz je talent a jiggy stabilita a zkušenost....tak to bylo, je a nějakej čas i zůstane! 8)

Jiggy je tlacenkou obaleny hamburger, chyta TUKOM a nie svojim umenim!!!

co to kurĹ

Keby som bol rasistat, ak nadavam na Brathwaita. Vysvetli mi teda ty, ako moze take tlste nosorozie mlada dobre chytat? Rad si precitam nieco, co je sice mozno scifi, ale aspon budem poznat iny nazor.

Jenže ty nepřijmeš ničí názor i kdyby byl jakkoliv pravdivej...Fajn, koukni se na statistiky...Jiggy už sedmou sezonu neklesnul pod 91,09% v procentuální úspěšnosti zásahů, jeho průměr vstřelenejch branek na zápas celkově za kariéru je 2.48, což je v porovnání s ostatními současnými gólmany lehčí nadprůměr, v play off 1,95, což je velkej nadprůměr. Momentálně je ve všech důležitých brankářských statistikách nejhůře na osmém místě mezi všemi brankáři, a to od začátku sezony. A takhle to bylo i minulou, předminulou a předpředminulou sezonu. Má 28 vítěztví ku 7 prohrám, lépe na tom z celý NHL je jenom legendární Hašek (31-8). Přejdeme od statistik k efektivitě. Jiggy dokáže zasáhnout krásně lapačkou, rychle se přesouvá, v poziční hře je jedním z pěti nejlepších brankářů, na tom se shodujou odborníci z ameriky a z celýho světa. Zrovna dneska sem koukal na zápas Anaheimu, kde se na Giguera řítil sám hráč ale on se přesouval přesně podle něho a bez problémů ho zneškodnil lapačkou. Jinak většinu gólů který dostane je výjimečná chyba v obraně, nebo když mu někdo cloní, což se tak často nestává....oproti Bryzgalovovi navíc umí podržet celej tým, protože je soutěživej a má tendenci se zlepšovat, což nám třeba pomohlo před play off 2003. Hráči mu věří, a to není jen tak náhodou, kdyby chytal jenom náhodou, někdo ze spoluhráčů si toho určitě všimne, a to se potom hraje špatně když víte že za sebou máte nejistýho gólmana....Jiggy je opora, byla, je a bude....

Take opory sa klonuju v Bangladesi, byt Burkem, staviam na Bryzovi, ten sa osvedcil v playoff, tne moze muzstvo potiahnut vyssie.

cože se klonujou??? no, burke na bryzgalova vsadil když byl zraněnej jiggy, beauch a progy a prohrávali sme, bryz si zkazil statistiky a teď je nejistý i jeho post dvojky....

Tak to je velky pruser, kde sa stratil ten velky Bryz z playoff? Takto si nezarobite ani na slanu vodu....
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES