Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No, co na to říct. Expansion jsme prostě prohráli, to bylo jasné už po roster freeze. Bylo jasné, že o jednoho z obránců přijdeme díky neschopnosti Murrayho. Nakonec to podle mě není až taková hrůza.

Theodore mě bude mrzet, oblíbil jsem si ho, pořád si stojím za tím, že to je náš nejlepší PP quaterback. Jenže je taky trochu fakt, že se moc neposouval a Randy ho využíval docela málo, furt s ním letos šibovali nahoru-dolů, v PO ho pak posadil na úkor Bieksy s Preds, kritizoval ho za blbé chyby. Bohužel neměli pravdu, Theo je furt vynikající obránce s parádním 1st passe,, playmayking D a navíc s parádní střelou zápěstím. Jeho strop je výš jak Vatanenův, ale já doufám, že stejně budeme trejdovat Vatanena, tím pádem za toho pořád asi můžeme dostat více.

Náš prospect pool to nijak nezničí, letos už na full season jde do USA Larsson po 2 sezonách v nejlepším švédském týmu. Pokud by se tedy trejdnul Vatanen, mohlo by to vypadat nějak takhle.

Lindholm - Montour
Fowler - Manson
Larsson - Bieksa

No a hlavně, McPhee se teda nechal podle mě řádně o*ebat. Jako sorry, ale abychom ochránili 2 beky, tak pošleme jednoho mladého a k tomu na rok kotvu Stonera? Wow, to je docela šok, čekal jsem aspoň nějaký draft k tomu a nic.

Každopádně jsme přišli o 3 levoruké obránce už. Theodore a díky bohu Stoner a Despres. Počítám sice s podpisem Holzera (my god :slap: ), ale možná by se jeden levnější bek hodil podepsat, kdyby Larsson potřeboval víc času v AHL. Akorát toho na výběr moc není. Tak to polepíme asi z vlastních zdrojů.

Máme tuhle šaškárnu konečně za sebou, radovat se nebudu, pořád jsme ztratili hráče zadarmo, ale ušetřili jsme dost. Jsem teď jenom zvědavý, jestli opět a zase budu celé léto čekat na trejd obránce za křídlo a nedočkám se. Je to i dost pravděpodobná varianta teda, už vidím, jak mladé křídlo nikde a zůstane Eaves (snad ne).
Za me to dopadlo snad nejlip jak mohlo. Theodora je mi samozrejme lito a jeho odchod me mrzi ale jak pises bylo dopredu jasne ze o jednoho kvalitniho beka proste prijdem. Psalo se ze budeme muset jeste prihodit 1st round + prospecta a nakonec nic z toho a jeste jsme se zbavili Stonera. Ted uz by ale Murray hejbnout prdeli a provest nejaky majstrstych.
tomasinho píše:No a hlavně, McPhee se teda nechal podle mě řádně oje*at.
... takže on si mohl vzít jen Theodora - což byl stejně ten scénář - ale a aby si ho vzal, tak se nechal namotat, že vlastně ne Vatanena, ale za odměnu dostane Theodora, ale musí si vzít k tomu Stonera.

Ale přitom podle toho co tu píšete, tak byl Theodor suma sumárum stejně celkově lepší volba.

Well.. buď jeho tým analytiků tráví čas ve Vegas u matů, nebo naopak všichni ví něco, co tady neví nikdo.
No jen Theodora si nemohl vzít, ten byl chráněný. A zas jenom tak bychom mu ho nedali. Asi ho fakt chtěl, když to takhle dosral.
Patrick Eaves signs three year 9.45 Year contract extension
:hroza: :slap: Bobe, Bobe. Takže top 9 máme beztak hotovou, strašit nám bude v 36 Eaves se 3,15 mega. Ach jo, toho jsem se bál, věřil jsem, že po tom, co pustil jiné staříky, tak se toho vyvaruje. Tohle je prostě průser, ani omylem nezopakuje sezonu jako teď, top 6 materiál to moc není, do bottomu zase moc drahý. No rozhodně jsem byl proti, byl to fajn rental, stálo za to ztratit za něj to 1. kolo, ale mělo se mu říct, díky čau. A ne mu dávat novou smlouvu na základě minimálního vzorku a ještě na 3 roky. Při nejhorším snad poslední rok vyplatíme.
Fowler 8x 6,5.

Jak jsem říkal, měli jsme ho trejdnout po té overrated sezoně snad všemi, což nikdo soudný nechápe. Přeplacený, o víc jak mega víc jak nejlepší bek týmu, ale co už. Budu to celokariérní kačer a není to až taková hrůza, čekal jsem i 7, tohle jde, do 34, žádná šílenost.

Tak pojďme ještě Miller a Marleau ať se nepřibližuje.
Tak a je to tu.
Also may have missed Ryan Miller's terms earlier today: 2 year deal, $2M AAV with ANA.
Na dvojku solid, bude spokojený konečně v Kalifornii, my solid veteran backup na 20-25 zápasů za IP Gibbyho, ideálka. Mělo být 1x1, je to 2x2, furt snesitelný, skončí mu to stejně jak Gibbymu. A navíc fakt sympoš, kterého mám rád hrozně rád. Kombo s Gibbym za 4,3, fajn tandem.

It's Miller time! :oslava:
Je to moc a to bez debat. Ale na druhou stranu, zeptej se někoho na ikonu Ducks..... Selanne, Kariya, Rucchin, Getzlaf, Perry, Hebert, Jiggy... Ale kde je bek? Doufám že on bude tím hráčem který se zapíše ale ku*va pořádně do historie našeho mančaftu.

Miller cajk :thumbsup:
https://www.anaheimcalling.com/2017/7/4 ... investment" onclick="window.open(this.href);return false;

Něco k Fowlerovi, dobré čtení o jeho nedostatcích, které většina zámořské odbornosti jaksi záhadně nevidí :neviem:
Tak ještě Rasmussen na rok na rozšíření kádru. Posílení žádné nepřišlo, tým je stejný jako před PO, jen minus Theodore. Má zřejmě lepší dvojku, pokud nepočítám ten výborný měsíc Berniera, ale to PO mu to prostě zhatilo. V obraně jsou zranění, ale odhadnu sestavu, jak by mohla vypadat.

Gibson, Miller

Lindholm - Montour
Fowler - Manson
Vatanen/Larsson - Bieksa

+ Holzer, Megna

Rakell - Getzaf - Eaves
Cogliano - Kesler - Silfverberg
Ritchie - Vermette - Perry
Shaw/Rasmussen - Wagner - Kaše

+ Boll, Kerdiles

Ideálně do toho promluví Steel nebo Jones, Steela na 3C bych bral a Vermette tím pádem 4C a jen na nějaké důležité buly. Ale kdo ví, co zas Randy vymyslí. Každopádně Rakell stejně zase ale skončí na křídle, i když ho prý vidí jako centra všichni. Momentálně je tam pro nás platnější, dokud nezískáme pořádné křídlo, tak centra hrát nebude prostě.
ja vidim Rasmussena skor na centri a Wagnera na kridle namiesto Shawa.
mirak2 píše:ja vidim Rasmussena skor na centri a Wagnera na kridle namiesto Shawa.
Je fakt, že Wagner hrál vždy trochu lépe na křídle, sedí mu víc jak centr. Já tajně doufám, že na 4C se propadne Vermette, ale zatím to není až tak reálné.
Arizona 4:1, San Jose 7:1, Colorado 5:3. Pojď sem, kam jdeš, dejte našim prospektům soupeře.
Dneska začínáme se San Jose.

Ritchie-Rakell-Roy
Dostie-Rasmussen-Boll
Kopacka-Morand-Tropp
Comtois-Grant-Shaw

Mahura-Montour
Pettersson-Manson
Megna-Welinski

Berra + Eriksson Ek
Tak včera 0:5. Dneska doma s Arizonou.

Tonight's goalies to dress will be Kevin Boyle and Angus Redmond for Ducks

Tonight's probable forward lines vs. 'Zona:

Fiore-Steel-Perry
Cogliano-Kossila-Sideroff
Jones-Vermette-Kase
Wagner-Carrick-Ortega

Fowler-Holzer
Larsson-Bieksa
Thompson-Oleksy
Tak dneska pro změnu 1:5 :-D

Našel jsem dneska jedno video, které by zdejší kachní základnu mohlo zajímat, sice delší, ale je dobré se na něj podívat.

Do startu sezony to vypilujem na remizu, mozna i na vyhru :cinka:
Tak menší nástin naší úvodní sestavy, která se začíná rýsovat. Sice ještě zbývá pár zápasů a po zužení kádru je v něm stále 44 hráčů, ale už se to rýsuje pomalu.

Pár dní už trénuje spolu lajna Ritchie - Vermette - Kaše, která spolu hrála i v minulé sezoně. Hlavně Kaše s Ritchiem si rozumí, škoda, že mezi nima nezkusí třeba Steela a Vermetta nepošle do čtyřky, ale snad na to časem přijde jako v PO letos. Každopádně tohle by měla být naše 3. lajna.

No a absenci Keslera vyřešil RC vrácením Rakella na centra, kde by sezonu měl začít. Včerejší zápas s Kings a už asi tři dny tréninku hraje pravidelně mezi Coglianem a Silfverbergem, tedy na Keslerově místě. V zápase s Kings (ti hráli sice s céčkem snad) jednoznačně nejlepší lajna, mají spolu už určitou chemistry. Proti Keslerovi dá Rakell té lajně daleko více směrem dopředu, víc ofenzívy, možnost pro bodové zlepšení Silfa. Ten mimochodem včera výborný, 1+2. Uvidíme, jak na tom bude Rakell s buly a shutdown povinnostmi, tam proti Keslerovi zaostává, ale asi nastal i čas stejně Keslera posouvat níž.

Getzlaf trénuje na křídle s Perrym, s nimi dostane asi po uzdravení na LW šanci Eaves, který mnohem lépe působil na RW, ale asi není moc jak jinak to vymyslet. Pokud by úvodní zápas nestihl, myslím, že by tam mohl dostat šanci Max Jones. Jinak ale čekám, že on a Steel dostanou max 9 zápasů letos a ještě půjdou na rok do juniorky. Docela by mě to mrzelo, Jones fyzicky a Steel technicky a takticky jsou NHL ready.

V obraně to je taky skoro jasné. Očekávaná úvodní sestava teda.

Eaves - Getzlaf - Perry
Cogliano - Rakell - Silfverberg
Ritchie - Vermette - Kaše
Wagner - Rasmussen - Shaw

+ Boll a možná někdo z dvojice Jones, Steel.

Fowler - Manson
Beauchemin - Montour
Larsson/Petterson - Bieksa
Holzer

Gibson
Miller
Steel a Jones zpátky do juniorek, v kádru ještě 31 hráčů, pár půjde dolů, ale asi už nic překvapivého. Zranění Lindholm a Vatanen bruslí, ale bez kontaktního tréninku. Eaves zatím taky out, Miller, Getzlaf, Bieksa taky mírné zranění, nově i Perry a nemocný Ritchie. Začíná to pěkně.

A aby nebyly jen negativa, tak pozitivem je Giovanni Fiore, který jako undrafted borec ve 21 letech udělá asi první tým. Loni dal v juniorce 52 gólů a v přípravě hodně překvapil. Minimálně do návratu Eavese by měl i hrát 1. lajnu zřejmě. Zranění ale víc poznamenala obranu, ta vypadá mizerně. V 1. týmu je stále Larsson, ale i u toho se čeká, že půjde dolů.

Fiore (pak Eaves) - Getzlaf - Perry
Cogliano - Rakell - Silfverberg (jediná lajna, co hraje výborně)
Ritchie - Fernet - Kaše
Wagner - Rasmussen - Shaw

Fowler - Manson
Beauchemin - Montour
Megba/Holzer - Bieksa

V úvodu sezony to bude stejně jako loni hodně urputné, ale věřím, že časem to půjde nahoru a formu stejně jako loni vystupňujeme. Hodně bude záležet na Gibsonovi, ten dneska podržel dost.
Tak Manson podepsaný od 18/19, luxusně na 4 roky s AAV 4,1. Paráda, velmi dobrej deal.
Vyhrat v tehle sestave kdy ani pulku utocniku neznam je bud moje neznalot nebo naprosta haluz :lol2:
You can't win here !!! :wave:

S tou marodkou to bolo buď teraz alebo nikdy... tak som to skúsil naložiť.. :ciga:

https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-6978 ... 3D&popup=1" onclick="window.open(this.href);return false;
kto je Derek Grant a preco hra presilovky aj oslabenia?! (dufam, ze nedostanem ako odpoved link na eliteprospects...)
mirak2 píše:kto je Derek Grant a preco hra presilovky aj oslabenia?! (dufam, ze nedostanem ako odpoved link na eliteprospects...)
Borec, ze kterého má prdel celý Twitter. Borec, co nedal jediný gól asi v 90 zápasech. Dneska ho dal, ale pak ho neuznali, tak z něho mají ještě větší prdel. Hrozný tragéd, snad po návratu Kašeho a Ritchieho půjde do prdele a 4. lajna bude Wagner - Rasmussen - Shaw.

Jinak shrnutí úvodu naší sezony - John Gibson show.
Fakt j***t tenhle úvod sezony, katastrofa. Horší výkon jsem od návratu Carlyla asi neviděl a že špatných výkonů už bylo dost. 8 střel za první dvě tetiny :rofl: :rofl:

Hlavně ale 5 vyloučení za první třetinu, což nás úplně vyřadilo ze hry. Nefungovalo absolutně nic, Getzlafova absence zas byla znát ku*evsky. Ještě k tomu se zraní Gibson, no není to paráda? Berra ale překvapil a byl famózní, dlouho nás držel ve hře. Pak z ničeho nic SHG a my najednou mohli pomýšlet na bod, což by byla z takového zápasu absolutní krádež. Bohužel přišlo 158. vyloučení a konečně potrestání.

Hrůza, mizérie. Všecko jde na vrub Carlyla taky. Proč zas ku*va totálně překopal lajny? Celou přípravu hrajou Cogliano - Rakell - Silfverberg. Pak první dva zápasy místo Silfa s nima Perry. Vrátí se Getzlaf a Eaves a on to vrátí do původního složení, takže Eaves - Getzlaf - Perry. Vypadne Getzlaf a on zas odtrhne Eavese od Perryho. Fakt tomu nerozumím prostě těmhle píčovinám, co předvádí. Hlavně s tím dinosaurem Grantem. O asi 57 vyloučeních za sekání ani nemluvě. Sekal bych ty dementy po hlavě, abych jim to z té palice vytřískal. Fakt ultramizérie, navíc Berra vypadal taky zraněně. Jsem zvědavý, kdo nastoupí proti Eichel Sabres.
“It was as bad as I’ve seen our team play since I’ve been here,” said Ducks defenseman Cam Fowler, in his eighth season. “It was pretty embarrassing, to be totally honest. Just one that you have to swipe under the rug and move on to the next one.”
Jediné pozitivum z hráčů Manson, vyloženě nejlepší bek každičký zápas.
Even worse lining: that awful performance came with both Bieksa and Boll out of the lineup. Guess who's going right back in next game.
:rofl: :giggle:
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS