Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Boží zakončení sezony, už ani nevím, kolik zápasů v řadě jsme bodovali, Getzy zase 3 áčka a skončil 3. v asistencích, 0,99PPG letos, parádní. K tomu Slick Rick a pátý divizní titul v řadě. Přes nic moc hokej prvních asi dvě třetiny soutěže jsme to zvládli, začali hrát léep a načasovali formu ideálně. Pro PO bude chybět jen Fowler, takže by to mělo klanpnout, zvlášť, když jdeme na našeho fackovacího panáka.
Chicago, Minnesota a San José vonku, cestu do finále máte pekne vydláždenú, momentálna forma je top tak neviem kto by vás mohol na západe zastaviť.. a čo Randy? zo začiatku ste ho hejtovali dosť ale nejako vás výsledkami utíšil, bol to nakoniec dobrý krok?
Ohlund píše:Chicago, Minnesota a San José vonku, cestu do finále máte pekne vydláždenú
:lol2:

Tady těmhle predikcím fakt nerozumím.
Ohlund píše:momentálna forma je top tak neviem kto by vás mohol na západe zastaviť..
Ducks (1.) - Flames (1. WC) 4:0
Hawks (1.) - Predators (2. WC) 0:4
Wild (2.) - Blues (3.) 1:4
Oilers (2.) - Sharks (3.) 4:2

jj, ta forma je neskutečná, totální beast mode, tady to jde jasně vidět že ostatní si proti Ducks neškrtou. Dejte jim rovnou Stanley Cup.
popravde Calgary by zničil aj BB :jn: takže tá vydláždená cesta nemusí znamenať len to, že angažovanie randyho bol dobrý krok
Ohlund píše:Chicago, Minnesota a San José vonku, cestu do finále máte pekne vydláždenú, momentálna forma je top tak neviem kto by vás mohol na západe zastaviť.. a čo Randy? zo začiatku ste ho hejtovali dosť ale nejako vás výsledkami utíšil, bol to nakoniec dobrý krok?
WTF? Vydlážeděnou? Tým, který sweepne Chicago, tým, který dá Minnu 4:1 a tým s McDavidem jo? Jako já bych byl zklamaný asi, kdybychom nešli dále, ale jisté nic není a hlavně, jak píše Joe, Calgary se vyřadilo samo, horší jak my herně nebyli. My musíme dost zabrat.
Podla Brooksa ste jeden z top kandidatov na zisk Drouina. Za top4 obrancu.
Connor McDavid píše:Podla Brooksa ste jeden z top kandidatov na zisk Drouina. Za top4 obrancu.
Ježiš, já bych za něj i vraždil. Zabalíme cokoliv. Ale nevidím fakt důvod, proč by ho Tampa pouštěla, jasně, beka potřebujou, ale ztratit takového difference makera v útoku? :sok:

Každopádně Vatanen +, případně ++ a pojď mi :pray: Přesně to, co potřebujeme. Age, speed, skill, PP monster - přesně package pro nás.
tomasinho píše:
Connor McDavid píše:Podla Brooksa ste jeden z top kandidatov na zisk Drouina. Za top4 obrancu.
Ježiš, já bych za něj i vraždil. Zabalíme cokoliv. Ale nevidím fakt důvod, proč by ho Tampa pouštěla, jasně, beka potřebujou, ale ztratit takového difference makera v útoku? :sok:

Každopádně Vatanen +, případně ++ a pojď mi :pray: Přesně to, co potřebujeme. Age, speed, skill, PP monster - přesně package pro nás.
Tipujem, ze tie problemy co mali vo vzajomnych vztahoch mozu hrat v tomto pripade rolu, na take nieco sa asi neda uplne zabudnut a to sa tyka oboch stran. Spominal to aj McKenzie... Samozrejme, je to len rumour, ale Brooks ma svoje zdroje v organizacii Rangers, takze nieco na tom moze byt.
No pokud by to fakt vyšlo, byl bych asi nejšťastnější fanoušek za světě. Zatím si nic nemaluju, abych nebyl zklamaný, ale věřím, že Vatanen jako RHD by je určitě zajímal. Cap controlled na další 3 sezony za něco málo pod 5, určitě vítaná posila do jejich nic moc obrany a na PP. Pokud by to, co jsem psal, Yzermanovi stačilo, hned bych do toho šel. Chtěl jsem ho před rokem, letos mi mé mínění o něm jen potvrdil.
Nekonecna pohadka ktera nikdy nevyjde...ej.. z toho uz jsem vyrost
Connor McDavid píše:Podla Brooksa ste jeden z top kandidatov na zisk Drouina. Za top4 obrancu.
Several well-connected sources report Tampa Bay will use Jonathan Drouin as the bait to attract a top-four defenseman, with Anaheim shaping up as the most likely trade partner.

And over a summer in which at least a half-dozen top-end clubs will be seeking a top-four, Drouin’s availability likely gives the Lightning the pick of the crop.
Connor McDavid píše:Podla Brooksa ste jeden z top kandidatov na zisk Drouina. Za top4 obrancu.
Já si spíš myslím, že pokud budeme chtít top obránce, jakože nejspíš jo, tak půjdeme po někom z Nashvillu... Ellis. :slintac:
Wat píše:Já si spíš myslím, že pokud budeme chtít top obránce, jakože nejspíš jo, tak půjdeme po někom z Nashvillu... Ellis. :slintac:
Jestli ale Nashville bude chtít něco měnit, nejsou tak nucení něco měnit jako my, kteří máme ten depth snad největší v lize.
tomasinho píše:
Wat píše:Já si spíš myslím, že pokud budeme chtít top obránce, jakože nejspíš jo, tak půjdeme po někom z Nashvillu... Ellis. :slintac:
Jestli ale Nashville bude chtít něco měnit, nejsou tak nucení něco měnit jako my, kteří máme ten depth snad největší v lize.
My potřebujeme hlavně pořádnýho praváka, což vypadá na toho Vatanena. Já bych samozřejmě bral okamžitě Fowlera. :cookies:
Wat píše:My potřebujeme hlavně pořádnýho praváka, což vypadá na toho Vatanena. Já bych samozřejmě bral okamžitě Fowlera. :cookies:
Vatanen > Fowler. Víc impact player určitě. Navíc cap control, ještě další tři roky pod smlouvou za méně jak 5 míčů. Fowler za rok UFA a pod 6 nepůjde myslím. Vatanen měl slabší rok, ale pořád má velkou hodnotu, jiný typ, ale spíš ten, který se vám hodí, na východě půjdě víc nahoru stejně jak Palmieri, Randyho systém ho trošku brzdil mi přijde.

Fowlera mám já hrozně rád jako osobnost, on je fakt lídr, je to obrovský sympaťák, roky jsem tvrdil, že je spíš podceňovaný, letos je to naopak. První dva měsíce mu tam padlo všechno, ofenzivně měl lepší rok díky tomu, že na svoje poměry začal víc střílet, loni 1,64 střel na bránu, letos přes 2,3, měl delší hokejku. Ale američtí novináři ho přeceňují a všichni píší, jak je nejlepší bek v týmu, což rozhodně není. Lindholm > Fowler, bez debat. Manson detto. Vatanen je zas jiný typ. Já bych měnil spíš Fowlera, ale právě po této sezoně to je jasný Vatanen, jelikož máme "baby Vatanena" v Montourovi, to je prakticky to samé, stejný typ hráče.

Takže resumé, pro vás fakt určitě spíš Vatanen. Akorát já bych Drouina na vašem místě neměnil ani za zlaté prase. Ale budu rád, když to klapne. Asi bych fakt cvrknul radostí, ale jak psal Selly, spekulací už bylo dost a nic z toho. Ale navnadilo mě to, to zase jo.
tomasinho píše:Vatanen > Fowler...
OK, díky, když se na to koukne z téhle stránky, tak je to celkem jednoznačný. Co jsem četl, tak primárně se vážně bude hledat pravák. A pokud má Vatanen tuhle smlouvu, tak rozhodně nebudu proti jeho příchodu. Na druhou stranu nechci, aby to bylo za Drouina. Totální kravina, na to snad nejsou ve vedení takový tupci, aby ho nechali jít. Seriózní key player, k tomu není co dodat. Spíš si myslím, že odejde Tyler Johnson. Už při TDL se zmiňoval s možným odchodem. Po jeho zranění se navíc na centru vyšvihl Point, takže náhradu máme vlastně ihned. Navíc centrů máme hodně, takže jeden prostě půjde od válu. A nerad bych, aby to byl Namestnikov. :)
Já to chápu, pro nás ale zase Drouin > cokoliv. Uvidíme, co Yzerman vymyslí, každopádně centr je úplně to poslední, co bychom potřebovali, takže Johnson pro nás nepřichází v úvahu, ten by se hodil spíš tomu Nashvillu nebo někomu jinému, pro nás je centr nesmysl. Jen případně Namestnikov s tím, že by hrál křídlo.
Ducks prospect Sam Steel is named Western Hockey League player of the year. Steel (50-81-131) has Regina in WHL final against Seattle.
:good:

A Holzer zas kvůli rodinným důvodům v Německu, jsem rád, že nehraje, ale musí to být něco fakt vážného, což mu nepřeju.
Nick Sörensen signed a two-year deal with Linköping (SHL). His departure has been rumored for awhile now, so not a complete surprise.
Škoda, přípravu měl výbornou, jeden z nejlepších v kempu, začal v NHL, od té doby ho Randy záhadně už nevyužil. Top 6 materiál z něj nikdy nebude, ale rozhodně to byla solidní depth option do 3rd nebo 4th line. Rozhodně lepší než Boll a podobní.
Season review chcu :jn:
Esem píše:Season review chcu :jn:
Az udelas review sezony Philly tak se muzem bavit :-P
Esem píše:Season review chcu :jn:
Jak jsem psal v PO topicu, je na to brzo. Pořád ve mě koluje strašné nasrání a zklamání, nebylo by to objektivní.
Murray said Hampus Lindholm will require shoulder surgery. Nate Thompson played w/ a hairline fracture in his ankle, Boll had a bad back. Lindholm's rehab could be 4-5 months. Sami Vatanen, who also had a shoulder injury, will take even longer for surgery/rehab. Murray also had Eaves had a deep bone bruise that prevented him from skating. Kevin Bieksa revealed he played with a torn MCL this postseason
No paráda, Thompson je done u nás doufám. Shaw taky byl rzaněný vážněji, Rakell by při postupu do finále prý byl fit.

Eaves by se nebránil setrvání u Ducks, ale měl hodně smluv na 1 rok a kvůli rodině by bral delší smlouvu, což z jeho pohledu chápu, ale což mu snad nedáme. Max 2 roky, ale ani tak bych nešel nad rok nejspíš. Výjimečný kariérní rok, teď vážnější zranění a už nemusí dát ani polovinu z toho, co letos.

Co se týče Lindholma s Vatanenem, docela průser, 4-5 ještě jde, to zmeškají max pár zápasů. U Vatanena ale horší, že teď nebude moc měnitelný, pokud by byl out třeba do prosince třeba, sníží to dost jeho cenu.
Contract talks expected to resume next week between Ducks and Cam Fowler's camp. So far this season talks have been positive. All signs point toward an extension although nothing is done until it's done. Can't officially sign until July 1 (one year left on contract). Obviously if an agreement gets done, has impact on Ducks' expansion draft plans.
Takže to by znamenalo keepnutí Fowlera a trejd Vatanena, který díky zranění bude mít nižší hodnotu, bomba no. Všecko špatně ku*va :bitka3:
tomasinho píše:...

Takže to by znamenalo keepnutí Fowlera a trejd Vatanena, který díky zranění bude mít nižší hodnotu, bomba no. Všecko špatně ku*va :bitka3:
Tak mozno to bude za Druina a nakoniec budes vyteseny :)
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS