Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

@ryanparkerdp: BREAKING: Colorado Avalanche goalie Semyon Varlamov turns himself in to Denver Police for domestic violence charges. Story forthcoming.

Ten Roy to už s tým divadlom trochu začína preháňať nie? To sa po ňom majú opičiť aj v súkromí? :sisi: :giggle:

Obrázek

EDIT:

James Mirtle ‏@mirtle 1m
Allegations getting worse. RT @ryanparkerdp: Varlamov arrested on 2nd degree kidnapping and 3rd degree assault of someone he knew.

:eek2: začína to byť zaujímavé. Btw. 22 októbra to bolo presne 13 rokov od Royovho zatknutia a v Colorade je práve v tomto čase "domestic violence awareness month". :lol2:
So:
class 2 felony = sexual offense = minimum sentence of 8 years
class 3 felony = deadly weapon = minimum sentence of 4 years
class 4 felony = anything else = minimum sentence of 2 years
:? no ďakujem pekne. Len dopĺňam, že sa v Colorade obeť NEmôže svojvoľne vzdať žaloby. Takže všetko závisí od posúdenia prokurátorom na základe predložených dôkazov. Udal sa sám... nakoľko to zaváži povedať neviem.

EDIT2: Tak napokon :arrow: Ryan Parker ‏@ryanparkerdp 5m
Varlamov arrested for 1 class 4 felony count, one misdemeanor for alleged domestic violence that supposedly involved kidnapping #avalanche
:slap:
asi si vypil, dal frajerke facku a prinutil ju ist niekam kam nechcela :slap: :roll:
v rusku asi vec kazdonnej rutiny :giggle:

nebude z toho nic len velky humbug... ale co to porobi s jeho dalsimi vykonmi a timovou psychikou... :nervozny:

kua, prave ked to zacinalo byt take pekne... :slap: :x
aj tak za vsetko môzu tie posahane lajkovacky, pomaly kazdemu z toho prepina, foto, foto, foto, lajk, lajk, lajk a nakoniec si za kkta :jn:
http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck- ... --nhl.html

Takže len hodil s frajerkou o stenu a potom po nej dupal? A nie prvý raz? Pohoda, bublina, malina. :ciga:
Varlamov's father, Alexander, said his son is innocent.

"I can only say one thing with complete responsibility: No crime has been committed whatsoever," he added.
:lol3: Skôr mal dodať, že v Rusku je to bežné. :jn:

EDIT: tak a už to začína.
Russian official: Varlamov arrest a plot to weaken Olympic team
:rofl:
Podla vsetkeho mal pod capicou… cize to “dupanie” mohla byt napr. len strata rovnovahy a ked sa snazil nezyebat tak na nu nestastnou nahodou stupil… :D

Btw ten “unos” zevraj mala byt vynutena navsteva kina na film na ktory ona ist nechcela… :hroza: :roll: (ale to zatial nie je z oficialneho zdroja)
A este je samozrejme mozne ze je to len nejaka zlatokopka a cele si to vymyslela (resp. aspon vyrazne prifarbila vo svoj prospech)… :hmm:

kiez by :pray:
:hroza: Varlamov je amater. Mal by si brat priklad od Khabibulina, ktory siel do vazenia az v off-season.
petrik píše:Btw ten “unos” zevraj mala byt vynutena navsteva kina na film na ktory ona ist nechcela:hroza: :roll: (ale to zatial nie je z oficialneho zdroja)
No jestli se tohle potvrdí :lol: :lol:

Každopádně, on už od pohledu vypadá jako nějaký psychopat. Vůbec bych se nedivil, kdyby to, co tu bylo psané byla všechno pravda pravdoucí..
arek píše: :hroza: Varlamov je amater. Mal by si brat priklad od Popradcana, ktory do vazenia nikdy nesiel
upravil som ti to :jn:
kajo píše:
arek píše: :hroza: Varlamov je amater. Mal by si brat priklad od Popradcana, ktory do vazenia nikdy nesiel
upravil som ti to :jn:
Jakto vis?? :dup:
The Colorado Avalanche on Thursday traded forward Steve Downie to the Philadelphia Flyers in exchange for forward Maxime Talbot.
:bye2:

Tohle se mi nelíbí - vážně nelíbí. :thumbsdown:
Steve je výjimečný hráč. Toto se naopak o Talbotovi tvrdit nedá. Co za tím bylo?
Heny píše:Co za tím bylo?
Nie čo, ale kto! :dudo:

Obrázek
WTF??? To jsou dnes zpravy...
Getzo5 píše:Nie čo, ale kto! :dudo:
:hroza:
"Svěží" závan starých časů...
Nerozumiem, aký význam malo vymeniť Downieho za Talbota. Pred pár rokmi bol Talbot výraznejšou postavou v NHL. Teraz som ho sotva zaregistroval. Vlastne nie, nezaregistroval som ho. Downie je hráč, proti ktorému nechcete hrať, je nepríjemný, "dříč" a tak trocha ma*or. Určite si s Royom mali čo povedať. :jn:

Mám to brať tak, že MacKinnon je pripravený na 2nd line a Talbot má zaujať post tretieho centra s tým, že Stastny bude baliť kufre? Alebo nechcel predĺžiť? Pýtal veľa? Myslel som, že víťazná zostava sa nemení. Nutno povedať, že Downie mi k Flyers sedí ako riť na šerbeľ. Podobne ako keď tam zakotvil Pronger.

Každopádne nový manažment Colorada sa ukázal vo veľmi dobrom svetle a robil uvážené kroky. Koniec koncov oni sú tí, ktorí dostali tím tam, kde sa momentálne nachádza. Zrejme vedia čo robia. Ostáva teda dúfať, že Talbot pod Royom bude mašina na oslabenia, zaspomína na niekdajšiu formu v drese Pens a bude lídrom v kabíne. Ak nie, tak to bude facka fanúšikom Avs ako za starých "dobrých" časov.
Downie se mi letos hodne libil. Skvele doplnoval ROR+Duchene, casto se dostal souperi pod kuzi a vyrazne ubylo zbytecnych vylouceni.

Neco za tim musi byt, jinak to vubec pro nas nedava smysl... Vsechno zatim slapalo jak hodinky, PK mame zatim nejlepsi v lize... Prvni tri utoky mame nabouchane a na sanci v TOP9 jeste ceka Mitchell, ktery by si urcite zaslouzil vic prostoru a navic muze hrat i kridlo.

Takze PAP se nejspis presune do prvni formace:

ROR-Duchene-PAP
Landeskog-Stastny-Tanguay
McGinn-MacK-Mitchell/Talbot
McLeod-Mitchell/Talbot-Bordeleau

Myslim si, ze v soucasne chvili Mitchell > Talbot, takze jsme vymenili hrace 1.formace za hrace do 4.formace??? To opravdu nedava smysl, neco se muselo stat nebo se chysta Stastneho trejd.
Proste vas Homer vodrbal, smirte se s tim, je to zkratka velky strateg!
kua clovek pride po 3 hodinach s malou z cirkusu a toto... :slap:
moja prva reakcia samozrejme bola - WTF ?!?

ok - ak sme s downiem dlhodobo nepocitali a ak sa talbot sakicovi s royom zda byt kvalitnym hracom do 3./4. utoku, nejako by som to prezil... len nechapem ze sme z toho nevytlkli este aspon 3rd rounder :hmm: :neviem:

talbota ja osobne vidim vo 4. utoku (aspon zo zaciatku), mitchell si zasluzi sancu vyssie a mackinnonovmu utoku ma co ponuknut (defence)

watch out...
ROR-duchene-PAP :slintac:

tomu ze by sa mal chystat stastneho trejd som nepochopil, aky by malo zmysel vymenit predtym downieho za talbota? skor naopak, toto nam do buducna setri cap space, co by mohlo naznacovat ze chceme udrzat oboch - ROR aj SOS
http://www.denverpost.com/breakingnews/ ... -has-court

Varlamov update a niečo, na čo som včera zabudol. :jn:



:giggle:
petrik píše:tomu ze by sa mal chystat stastneho trejd som nepochopil, aky by malo zmysel vymenit predtym downieho za talbota? skor naopak, toto nam do buducna setri cap space, co by mohlo naznacovat ze chceme udrzat oboch - ROR aj SOS
Zdá sa byť celkom šialenstvo udržať si Duchena, Stastnyho a MacKinnona na poste centra, obzvlášť, ak posledne menovaný disponuje potenciálom na elitného centra, nemyslíš? Samozrejme je tam otázka času, ale Stastny v tretej lajne by bol priveľký luxus. Buď je Roy génius alebo väčší feťák ako Holmgren.
Jdete s timhle trejdem do haje! Jednak je Downie lepsi nez upadajici Talbot(bez debat) a navic je mnohem nebezbecnejsi smerem ke hracum soupere. jeste nam nekoho zrani a bude.. Brr. Na zachranu Flyers by to stacit nemelo, ale proc vy takhle trejdujete, to je zahada.

To ze Holmy je velky strateg jsem tu uz zminoval :giggle:
petrik píše:Podla vsetkeho mal pod capicou… cize to “dupanie” mohla byt napr. len strata rovnovahy a ked sa snazil nezyebat tak na nu nestastnou nahodou stupil… :D
s týmto by možno na súde obstál :-D ale čo som čítal na boards tak Varlamov ju kopol do brucha a ťahal za vlasy po izbe. A povedal jej že ak by boli v Rusku dopadne ešte horšie.


Proste psycho :doh: . Naviac ak je fakt pravda, že to bolo kôli tomu kinu :samovrazda:


BTW proti Stars by mal byť v bráne.
Strašne ma zaujíma ako sa k tomu postavia Roy, Sakic a spol.
Semyon Varlamov starting tonight.
Talbot ve třetí lajně.
http://www.nhl.cz/CZ/33140/varlamovova_ ... ineni.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:sok: , Rusákov mám sakra že v oblube ale toto :dole: ....Giguere do brány!
Mne nejde do hlavy,ze ked sa toto skutocne dialo, tak preco s nim vobec dobrovolne bola. Bud je sama padnuta na hlave alebo klame
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES