Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

debil píše:Ja som pocuval iba radio plus pisany prenos.
Ok. Ja myslel, ze to sledujes na iternetu.

Nemozem sem napastnut toto famozne video. Colorado Avalanche vyhrava siedmy zapas finale Stanley Cup 2001 s New Yersey Devils a kapitan Joe Sakic prenechava zdvihnutie pohara jednej z najvecsich obrannych legiend ktora sa konecne dockala, Rayovi Bourqueovi. A ako poznamenava komentator tuto seriu sleduje aj cely Boston a stat New England (co uz aj sam komentator doplietol lebo Boston je v Massachusetts) a fandi Coloradu. :cool:

http://youtube.com/watch?v=cGovDkf6JHs& ... ed&search=

Nádhera podla mna neexistuje nic krajsie a lepsie ako vyhrat Stanley Cup. Dufam ze AVS zopakuje tento uspech co najskorsie. GO AVS GO!

Kazdopadne im to pri sucasnej klubovej politike typu vyhod najlepsieho hraca dlho nehorozi....

No mesiac bez Lilesa to je teda poriadna strata. :thumbsdown: Hraci sa dnes dufam zomknu a pojdu do toho trochu defenzivnejsie, byva to zvykom po strate opory.

debil píše:No mesiac bez Lilesa to je teda poriadna strata. :thumbsdown: Hraci sa dnes dufam zomknu a pojdu do toho trochu defenzivnejsie, byva to zvykom po strate opory.
Neboj, je tam este Petko Budaj, dufam ze aj dnes chyti formu a vychyta velmi cenne vitazstvo!!!

Teraz by sa zisiel Coloradu defenzivny obranca Leopold ktoreho vytrejdovali za Tanguaya lenze ten je stale zraneny. Colorado ma sice dost obrancov ale vela z nich su ofenzivni obrancovia. Leopold bol aj preto trejdovany pretoze je to defenzivny obranca. Ale ak by sa dal do playoff dokopy a do formy tak to bude pre laviny len dobre. Vela ludi sice frfle ze co to bol trejd vymenit elitneho snipera za nie az tak znameho obrancu ale podla mna by to bol dobry tah ak by nebol Leopold vkuse zraneny.
Je to neprijemne ked jeden z najlepsich obrancov AVS sa zranil. A okrem toho neviem ci nastupi Brisebois, ktory ma tiez problemy. Uvidime ako si stym AVS dokaze poradit.
Ja si myslim ze Leopold je ofenzivny obranca, sice nedava tolko golov, ale on mi ako defenzivny obranca nepripada.
Dufam, ze Detroit odide s Colorada ako porazeni :!: Uz sa na ten zapas tesim!

No bude to velka skuska pre oslabenu obranu,hlavne proti najcastejsie strielajucemu tymu.Ja to budem mat dost zlozite-v tom zapase.Kvoli Petovi by som bol rad,ak by vyhralo COL,po Petovom super vykone,ale na druhej strane,chcem,aby DET vyhral...... :cry: :?:

2:2 po druhej tretine. Peter zase chyta fantasticky, dufam ze to dobre dopadne a dovedie AVS ku vytazstvu.

Ben Guite prvy gol v NHL a este k tomu v oslabeni :!:

GO AVS GO!

SuperJoe#19 píše:2:2 po druhej tretine. Peter zase chyta fantasticky, dufam ze to dobre dopadne a dovedie AVS ku vytazstvu.

Ben Guite prvy gol v NHL a este k tomu v oslabeni :!:

GO AVS GO!
Naozaj skvely zapas,skoda,ze ho nemozme vidiet.....Bral by som aj ku koncu nejaku tu bitku.Idealne by bolo Buddy vs. Hasek.Nech mu Peter zlomi celust :D :D Ale Peto chyta naozaj vyborne.Zatial ma 23 zakrokov.rysuje sa dramaticka tretia tretina...

Gooooooooooooooooooooooooooooooooool by Hejduk
500bod v kariere! Konecne vo vedeni. :!:

A je po presilovke boli to riadne nervy, ale nastastie do dobre dopadlo. Peto podrzal AVS. GO AVS GO!

Nemam musim stiahnut.
Tato PP musi uz pochovat Detroit

Sakraaaaa,predlzenie a ja musim ist do roboty :cry: :cry: :cry: ...Sakraaaaaaaaa.Peto bol skvely,verim,ze to dopadne tak ako ma(neviem ako,ale nejak)...kur#a uz musim ist :(

Snad to dobre dopadne.

Velka kriku pre nic, mate tu povyk kvoli jedinemu zapasu na dlzku az nenormalnu....

Len vdaka Budajovi a vdaka Haskovi :) ziskalo COL bod,inak by ste nemali sancu!!!!Red Wings boli jasne lepsi,ale COL ma Budaja...... :cool:
No, tak tento zapas proti Calgary Coloradu vôbec, ale vôbec nevysiel, ale sem tam sa to stava. Najmä obrana sa v tomto zapase "vytiahla". Jedine pozitivum na tomto zapase by som videl, ze Marek sa presadil ( konecne ). Marek odohral v zapase nieco cez 15 min. Najhorsie dopadol asi Milan Hejduk, ktory si pripisal az 5 minusovych bodov. :oops:

Q: „Všetkých 5 gólov bolo nechytateľných....Dali sme im toľko možností na prečíslenie, asi ako za celý posledný mesiac.“

Budaj znova v brane.

aspon raz sa amici pomylili a zamenili si Cecha za Slovaka,nie naopak ako to byva zvykom :x :x

jeden prispevok na avs fore :

GOD BLESS SLOVAKIA!!!

BOOTS THANK YOU FOR THE 2 POINTS!!!

THANK YOU HEDJUK FOR THE GOAL!!!

Som zvedavy, kto bude chciet Thea a ci ho vobec Colorado moze vyplatit, asi nie....

No neviem,neviem,ci sa COL dostane do Play off.Ak budu pokracovat v takychto vykonoch......hmm bude ton este zaujimave.Je pravdou,ze teaz maju naozaj tazkych superov(DET,ANA,SJ,PHO-je vo forme),ale ked nebudu zbierat body,stratia kontakt s prvou osmickou.Samozrejme je mi to srdecne jedno,ci COL v PO bude,len kvoli Budajovi by som to chcel.....

Colorado hraje slabě v obraně.Je fakt,že mají několik zraněných obránců,ale dnes šlo v zápase SJS-COL na Budaje 42 střel což je v NHL hodně.Mužstvo špatně brání když dopustí na vlastní branku takovou kanonádu.

Colorado v poslednych zapas predviedlo, ze hraje otrasne. Neviem, neviem, ked budu pokracovat v takychto vykonoch, ako doteraz tak play off asi nebude. Q by sa mal "zobudit" a nieco s tym spravit. Ved posledne zapasy drzal AVS nad vodou len Buddy. :!: :?:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS