Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak ty zápasy nesleduj, když je ti z toho "na blití".. jednoduchý řešení
A ty jsi byl spokojen?
Fandím Coloradu přes 20 let. A za ty poslední roky se chytám, a myslím že nejen já , každé malinké možnosti, že postoupíme do playoff...a když už jsme tak blízko jako letos , tak začneme předvádět toto....klasika...Takže mám právo na to být nas.aný...nebo jak se tomu spisovně říká frustrovaný :wink: .
Já nejsem spokojenej s tím, že ten zápas nám prohrála první lajna. Místo hry na jistotu za stavu 1:3 jsme hráli nahoru dolů a propadali.. Ale nemám potřebu být takhle negativní, už tak je to sezona nad očekávání.
Trošku alibismus řekl bych...pokud si to říkají i hráči a vedení v čele se Sakickem...však co, už máme splněno...je to lepší než v loni...tak to asi nebude dobré... No každopádně takhle prohrát vyhraný zápas s přímým konkurentem o postup, který je navíc úplně jalový, to opravdu svědčí o nezkušenosti. Vím,že příští sezona bude ještě lepší. Ale takhle to promarnit :neviem: .
Ok, kdybychom měli letos 80 bodů, řeknu, super zlepšení...ale po tak výborně rozehrané sezoně , ztratit postup v posledních 6-7 zápasech by byla veliká škoda. Každopádně ovlivnit to můžou jen hráči na ledě...
Přema píše:No každopádně takhle prohrát vyhraný zápas s přímým konkurentem o postup, který je navíc úplně jalový
Sorry jako, ale tým, který je 7-1-1 a ty napíšeš, že je jalový. Ano, ten tým hraje občas buzerantský hokej, zachraňuje ho fenomenální goaltending, ale pořád je to kádrem snad top 3 tým západu, navíc je momentálně taky prostě v laufu a v nouzi o body. Já chápu tvé nasrání, nechci vytahovat, že ve vaší situaci můžete být rádi za boj o PO, ale tak zase dělat z nás úplné dementy taky nemusíš. Navíc nebýt tam střídání gólmanů, nemyslím si, že byste se do toho vedení 3:1 dostali.
Omlouvám se, trochu jsem to přehnal.Psal jsem to hned po zápase, frustrace no :neviem: .
Jeden zo seba dostava sklamanie skor, druhy potrebuje casu viac. Velka skoda, lebo z Anaheimu bolo mozne brat dva body. Zajtra v Los Angeles uz moze hrat ulohu aj unava. Kaceri maju vybornu, ale predovstekym skusenu zostavu a uz len fakt, ze Colorado s nimi dokazalo hrat uplne vyrovnany tak dolezity zapas, je pozitivne. Doplatili na neskusenost - ved obrana Zadorov, Barrie - Girard, Nemeth - Warsofky, Alt; to keby mi niekto povedal pred sezonou, tak by som myslel, ze v kazdom zapase dostane po sest kuskov.

Vyzera to, ze STL ma podstatne lahsi los. WSH, ktory uz ma istu vyhru v divizii, 2x CHI, ktore je mimo a COL. CHI z poslednych 4z prehrali v regular iba proti nam. Ich malici v prvej tretine s nami vyzerali dost dobre, tak snad aspon raz STL olupia. Ja budem nadmieru spokojny, ak bude posledny zapas so STL priamy suboj o PO - a nech sa tam deje vola Bozia :)
Mimochodom, hraci Anaheimu prve dve tretiny ako po tataraku. Asi ziaden tim nevyvolava po preruseni hry tolko sarvatok (Manson, Chimera, Beauchemin, Kesler, a dalsi). Bolo vidiet, ze to prvej lajne trosku lezie na nervy, ale nemyslim, ze by sa tym nechali vykolajit nad ramec. Paradoxne, ked sa Anaheim v tretej tretine viac sustredil na hru, bolo to od nich lepsie. To nie, ze by som chcel kritizovat ich styl, kazdy si voli svoju cestu, len taky poznatok, pretoze aj predosle zapasy s nimi v tejto sezone boli v tomto znameni.
Tak se nediv, když ti pruhovaní kašpaři během minuty vyhodí 3 naše centry z buly, navíc po posledním takovém, kde absolutně nebyl důvod vyhazovat Getzlafa (případně on i Kerfoot) padl gól, který mohl udat ráz zápasu. Naštěstí jsme se brzy vrátili do hry. Jinak to samozřejmě je tak trochu naše mentalita, dost těch hráčů to má v krvi.
Ze proti Coloradu niekoho vyhodia z vhadzovania, ziadna nevyhoda snad ani nie je. Proti centrom Avs vyhra buly aj podpriemerny obranca. Velka slabina.
Rodriguez píše:Ze proti Coloradu niekoho vyhodia z vhadzovania, ziadna nevyhoda snad ani nie je. Proti centrom Avs vyhra buly aj podpriemerny obranca. Velka slabina.
:-D :-D :-D veru tak
MinonkySK píše:
Rodriguez píše:Ze proti Coloradu niekoho vyhodia z vhadzovania, ziadna nevyhoda snad ani nie je. Proti centrom Avs vyhra buly aj podpriemerny obranca. Velka slabina.
:-D :-D :-D veru tak
Jsme beznadejne posledni v lize, 3% za NJD... To asi takynebude mit prilis pozitivni vliv na ty nase podprumerne advanced stats. :giggle:
Makar i příští sezónu zůstává na škole.
z B2B len 1 bod... ale prehry Blues nas stale drzia v hre. stale mame vsetko vo vlastnych rukach a staci "len" vyhrat posledne 2 zapasy... s Blues by sme mali mat lepsi TieBreaker (pri rovnakom pocte ROW) :nervozny:

s Makarom som spokojny, niet sa kam ponahlat. este 1 rok na univerzite mu podla mna prospeje.
Stejná písnička jako minulou noc...Colorado darovalo L.A. postup na zlatém podnose, stejně jako Anaheimu... :neviem: ...
Nepředvedli jsme vůbec nic! L.A. stačil průměrný výkon k lehkým 2 bodům. První lajna je teď poloviční. Bohužel to teď Mackovi vůůůbec nejde, hodně kazí, chybí mu ta raketová rychlost a goly...Teď, když to nejvíce potřebujeme. Ranty a Landy jak by smetl :neviem: .
Teď po našem darování bodů Ducks a Kings, už je jen jedno volné místo v Playoff. Buď my nebo Blues...Ti nečekaně dvakrát klopýtli, ale teď mají dvojzápas s Chicagem a my potřebujeme jejich pomoc, aby je o nějaký ten bodík obrali a bylo v posledním zápase ještě o co hrát...já bych strašně moc chtěl , aby se povedl nějaký bodík ze San Jose odvést, ale moc tomu nevěřím. Ani si nepamatuju, kdy jsme tam naposledy bodovali. Navíc nedáváme goly a forma taky není...Posledních 7 zápasů jen 5 bodů (2-4-1). To hovoří za vše :neviem:
Co k tomu říct ? :neviem: . Rekapitulace posledních 8 zápasů 2-5-1 - pouhé 3 body. Forma? hrůza. Útok je momentálně obrovská slabota. Dnes poslední zápas na tripu body nepřinesl a zápas se nesl v duchu předešlých dvou :thumbsdown: . Jednoduše soupeřům stačil průměrný výkon, aby nás porazili. Ale stále i přes ty všechny porážky ještě máme šanci postoupit do playoff ( v případně postupu stejně moc šancí proti Predators nebude). Ale už jen postup by byl veliký úspěch. To co ale předvádíme v těch posledních cca. 8 zápasech je velká bída a úpřímě ani nevím jestli si postup zasloužíme. Každopádně pokud v posledním zápase na férovku St. Louis porazíme (ještě se neví, zda bude potřeba výhra v normální hrací době nebo třeba po nájezdech) postoupíme :) . Na druhou stranu, pokud prohrajeme i čtvrtý zápas v řadě, nemáme v Playoff co dělat.
Přema píše: Rekapitulace posledních 8 zápasů 2-5-1 - pouhé 3 body.
:matika: tu mi neco nestymuje...
Selly8 » pát dub 06, 2018 1:41 pm píše:
Přema píše: Rekapitulace posledních 8 zápasů 2-5-1 - pouhé 3 body.
:matika: tu mi neco nestymuje...
Jo překlikl jsem se :) .
I těch 5 bodů je ale málo. A právě dokončený trip byla jedna velká bída. Na tom se asi shodnem ne ?
Takže musíme vyhrát v normální hrací době...jinak dovolená...
Přema píše:Takže musíme vyhrát v normální hrací době...jinak dovolená...
tak na toto by sa oplatilo privstat aj nezainteresovanemu divakovi :kajo:
no takto si to v samom zavere dojebabrat :hroza:
Jak to dnes vidíte petrik a další fandové Colorada? Postoupíme nebo to psychicky nedáme a poslední 4 zápasy totálně doj.beme? :-)
Přema píše:Jak to dnes vidíte petrik a další fandové Colorada? Postoupíme nebo to psychicky nedáme a poslední 4 zápasy totálně doj.beme? :-)
Objektivne myslim, ze to nedame. Bolo to na dosah, ale toto si StL utiect nenecha. Maju skusenejsi kader, na nas lezi deka.
Já budu koukat, fandit a věřit, že ještě dokážeme zmobilizovat síly na ten nejdůležitější zápas a uvidí se, jak to dopadne..
Já budu fandit!!! Moc ale nevěřím , že to zvládneme. I když Blues budou hrát back to back zápas a hrajeme doma kde se nám celou sezonu velice dařilo, tak nevím, jestli forma jakou máme, bude na vítězství v normální hrací době stačit...teď ty poslední zápasy byly otřesné, jak výsledkově, tak herně...
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG