Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Staci ked kazdy hokejista z minnesoty si da po gole :D

kuko píše:Staci ked kazdy hokejista z minnesoty si da po gole :D
Kuko, ale zabudol si, ze v kazdej tretine :D

Ach chlapci len si robte srandu z AVS,to je tipicke pre Wild velke slova,ziadne ciny :wink:

no uz su aj ciny, poskladali dobre muzstvo do buducej sezony :wink: :)

Ci poskladali dobre muzstvo sa uvidi az na zaciatku sezony a nie teraz. Aj AVS malo v roku 2002 dobre poskladane muzstvo, prisiel Kariya, Selanne a AVS vypadlo v prvom kole. Staci par zraneni ako sa to stalo v pripade AVS a je po sezone! Ja verim Coloradu a nepochybujem, ze ukaze uz proti Wild svoju silu a porazi ich! :cool: :!:

Avalanche mali uz v minulej sezone problemy s postupom do play-off. A buducu sezonu budu mat este vacsie, uspech bude, ak sa vobec do play-off dostanu. Uz z nich nejde strach. Ani z Vancouveru. Zato z takeho Calgary... A viacere tymy pojdu hore. Minnesota, Columbus...

WildCelt píše:Avalanche mali uz v minulej sezone problemy s postupom do play-off. A buducu sezonu budu mat este vacsie, uspech bude, ak sa vobec do play-off dostanu. Uz z nich nejde strach. Ani z Vancouveru. Zato z takeho Calgary... A viacere tymy pojdu hore. Minnesota, Columbus...
No ale hlavne ze vy ste boli v Play off prvy s naskokom mesiac pred koncom zakladnej casti.Vsak ste neboli v Play off uz tri roky,naposledy ked ste vyradili prave AVS co ste mali viac stastia ako cela NHL dokopy.
A teraz vam pride Demitra+este nejaky lepsi hraci a uz sa idete z toho p*sr*t ,ze uz idete vyhrat SC a kazdemu vratane AVS dale 5-0.Nic v zlom ale sa trochu zobudte.

Chester píše:
WildCelt píše:Avalanche mali uz v minulej sezone problemy s postupom do play-off. A buducu sezonu budu mat este vacsie, uspech bude, ak sa vobec do play-off dostanu. Uz z nich nejde strach. Ani z Vancouveru. Zato z takeho Calgary... A viacere tymy pojdu hore. Minnesota, Columbus...
No ale hlavne ze vy ste boli v Play off prvy s naskokom mesiac pred koncom zakladnej casti.Vsak ste neboli v Play off uz tri roky,naposledy ked ste vyradili prave AVS co ste mali viac stastia ako cela NHL dokopy.
A teraz vam pride Demitra+este nejaky lepsi hraci a uz sa idete z toho p*sr*t ,ze uz idete vyhrat SC a kazdemu vratane AVS dale 5-0.Nic v zlom ale sa trochu zobudte.
Ved ja som Minnesotu ani nespomenul, to bol moj nazor na Colorado. Proste si myslim, ze sa oslabili ,a ze to budu mat tazke v buducej sezone. Ved vzdy hrali o spicku a ani nepamatam kedy sa museli strachovat o play-off tak ako v minulej sezone. :)

chester klud...je to len zdrava rivalita
a nikto nepovedal, ze idu vyhrat SC :?

arek píše:chester klud...je to len zdrava rivalita
a nikto nepovedal, ze idu vyhrat SC :?
Presne tak, to chce klud. Ved tych 5:0 a tie goly vsetkych hracov v kazdej tretine bola len sranda. Nemozes zase vsetko brat vazne. Zapasy Wild s Avalanche patria medzi moje najoblubenejsie, ak nie uplne najoblubenejsie. A tie z minulej sezony mali vsetky perfektnu uroven, aj dost golov v nich padalo. A co ma stvalo, tak to bolo to, ze vzdy ked sme prehrali, tak za to mohli ex-hraci Wild, Brunette a Laaksonen. Mne je Colorado sympaticke (nemam rad ine tymy) a na tych 2 hracov budem vzdy rad spominat. Ved utok Laaksonen-Walz-Gaborik nam skoro vyhral Stanley Cup, nebyt nafuknuteho Giguera. Proste uz sa nemozem dockat nasich vzajomnych zapasov.

Brett McLean se dohodl s Coloradem na nové roční smlouvě, která mu zaručuje příjem 750 tisíc dolarů. Sedmadvacetiletý centr se tak vyhnul arbitráľnímu řízení, které mělo o jeho kontraktu jednat v pátek.

No uz by nam trebalo kupit nejaku vacsiu posilu do novej sezonny,lebo toto leto sme zatial dokopy nic nedotiahli do timu.Naopak Alex odisiel.Chcelo by to najakeho kvalitneho utocnika,Ja by som uvital keby prisiel napr.Gagne alebo keby sa vratil Paul Karyia. :D :D

Na nejaku vacsiu posilu uz AVS nema peniaze ostava okolo 3mil do platoveho stropu a to nema AVS podpisaneho Mareka takze na nejaku novu posilu mozeme zabudnut! :cry:

Arnason Tyler $950,000.00
Boychuk Johnny $450,000.00
Brisebois Patrice $3,000,000.00
Brunette Andrew $800,000.00
Budaj Peter $600,000.00
Clark Brett $1,500,000.00
Finger Jeff $450,000.00
Hejduk Milan $3,800,000.00
Klee Ken $700,000.00
Konowalchuk Steve $1,900,000.00
Laaksonen Antti $684,000.00
Laperriere Ian $1,064,000.00
Leopold Jordan $1,250,000.00
Liles John-Michael $1,250,000.00
May Brad $700,000.00
McCormick Cody $495,000.00
McLean Brett $750,000.00
Murley Matt $450,000.00
Richardson Brad $550,000.00
Rycroft Mark $550,000.00
Sakic Joe $5,750,000.00
Sauer Kurt $685,000.00
Skrastins Karlis $2,400,000.00
Steeves Ryan $450,000.00
Svatos Marek Unsigned
Theodore Jose $5,500,000.00
Turgeon Pierre $1,500,000.00
Vaananen Ossi $997,500.00
Wolski Wojtek $984,200.00

Ja by som to vyriesil jednoducho!!!!Poslal by som Theodora do......Kanady(napr.) a hned by bolo aj na Marekov plat...A este k tomu.Peto Budaj by bol jednotka...... :D :D

Tak Skrastins a Theodore jsou straąně přeplacení, moľná i Leopold...

Brisebois si tolko nezasluzi a ani Clark,jediny Joe Sakic si zasluzi,a aky plat mal Tanguay ? Ten mal najvatsi plat nie ?

Akoze ten plat Theodora :x :x . A Liles by si zasluzil aj viac...

Tak teda Theodore ma fakt riadne prehnany plat. Po vydarenej sezone ked ziskal Vezina Trophy uz nic hodne tychto penazi neukazal. Za take peniaze sa moze zaplatit spickove brankarske duo. Budaj by sa mohol popri Theodorovi chytit, len musi podavat vyrovnanejsie vykony.

Kto je to ten Clark? Take meno vobec nepoznam a tolke prachy. Brisboisovi menej, alebo trejdnut a Theodore plat na urovni Sakica? no to je smiesne. Radsej mal ostat Aebi

Joe S. píše:Kto je to ten Clark? Take meno vobec nepoznam a tolke prachy. Brisboisovi menej, alebo trejdnut a Theodore plat na urovni Sakica? no to je smiesne. Radsej mal ostat Aebi
Bratt Clark je obranca a hrava v zakladnej zostave.No a fakt dostava vela,a aj Liles by si zasluzil viac,a s tymi brankarmi najlepsie by bolo keby sa vratil Roy :D :D

Patrick vedel, ze ma skoncit na vrchole, nie ako niektori ini brankari :D

Joe S. píše:Patrick vedel, ze ma skoncit na vrchole, nie ako niektori ini brankari :D
Len tak nahodou som si spomenul na Haseka, nevies preco :?:

myslel som na dvoch pri pisani toho prispevku :D
Ale Hasek je jednym z nich :lol:

Chester píše:a s tymi brankarmi najlepsie by bolo keby sa vratil Roy
Ale Roy sa uz vratil....V podobe Budaja...... :D

Bodaj by si mal pravdu, ze Roy sa vratil v podobe Budaja. Ale uvidime ako to pojde Petrovi v tejto sezone, dufam ze sa popere co najlepsie o poziciu jednotky ale ja verim aj Theodorovi ze sa vrati do formi aku mal v roku 2002 ked vyhral Vezina Trophy. No nech sa do brany postavi ten lepsi a ja obidvom prajem vela stastia.
Co sa tika hracov AVS trejdol by som Briseboisa a Turgeona a peniaze za nich dvoch by som pouzil na nejakeho schopneho utocnika k Joeovi napr.
Gagneho alebo Gomeza :cool:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG