Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak novinky , co je u nas nove:

Obranca Dalton Thrower podpísal s Montrealom trojročnú nováčikovskú zmluvu. Dvadsaťročného Kanaďana draftovali Habs v roku 2012 z celkového 51. miesta.


Canadiens sa dohodli na dvojročnom predĺžení zmluvy s bekom Gregom Paterynom.

Montreal vo štvrtok podpísal nováčikovské zmluvy s útočníkmi Connorom Crispom a Danielom Carrom.

| Útočník Jacob de la Rose podpísal s Montrealom trojročnú nováčikovskú zmluvu. Osemnásťročný Švéd bol Habs draftovaný v minulom roku z celkového 34. miesta.

| Canadiens sa dohodli na podmienkach novej dvojročnej zmluvy s brankárom Dustinom Tokarskim.




Naopak v organizaci konči Joonas Nattinen,Robert Mayer, Eric Nystrom, Brady Vail.
Ako vypada nase obrana? k dnešnému dnu?

Nathan Beaulieu, Canada
Jarred Tinordi, USA
josh Gorges, Canada
Alexei Emelin, Russia

RFA
PK Subban, Canada

UFA
Andrei Markov, Russia
Francis Bouillon, Canada
Mike Weaver, Canada
Douglas Murray, Sweden

AHL
Magnus Nygren, Sweden
Dalton Thrower, Canada
Greg Pateryn, USA
Darren Dietz, Canada
Morgan Ellis, Canada
Davis Drewiske, USA
podpisat markova, subbana, ellera, weissea, možna giontu a weavera. Jinak AHL a mladi hraci mame pod zmlvou.
Podepsat iginlu, či handzusa a mame vystarano.

v ahl se nam predstavi letos vice prospectů : thrower, crisp, hudon, bozon, de La Rose, Nygren.
Reway možna letos bude valit ve Spartě.
jou jou..




Podpis Markova - :grc: :grc: :grc: ! Tohle fakt nechápu :-( ...
Fanusikovia habs, mozete mi nieco povedat o Benovi Maxwellovi? Ako hra, jeho prednosti, slabiny... teda ak sa este pamatate.
habs píše:Podpis Markova - :grc: :grc: :grc: ! Tohle fakt nechápu :-( ...
Matne si spominam na podobne reakcie ked rovnaku zmluvu podpisal pred 3 rokmi :giggle: vtedy mal za sebou sezony plne zraneni a velky otaznik nad tym ako na tom zdravotne bude do buducna, teraz je to zase zrejme kvoli uz predsa len pokrocilejsiemu veku.

Okrem ineho ste tym prave nastavili latku aj pre niskanena, ktory mal bodovo velmi podobnu sezonu a je o 8 ci kolko rokov mladsi… pod 6mil teraz uz celkom urcite nepojde (moj tip su oilers alebo islanders, pripadne wings aj ked na tych je este moc mlady :giggle: )
petrik píše:Matne si spominam na podobne reakcie ked rovnaku zmluvu podpisal pred 3 rokmi :giggle: vtedy mal za sebou sezony plne zraneni a velky otaznik nad tym ako na tom zdravotne bude do buducna, teraz je to zase zrejme kvoli uz predsa len pokrocilejsiemu veku.
Nevím, možná jsem to konkrétně já neprezentoval tady, ale stoprocentně jsem tehdy reagoval podobným způsobem jako nyní. S určitostí na našich stránkách, tady fakt nevím, ale hledat se mi to nechce... Každému normálnímu fandovi Habs musí tohle přijít jako úlet!


on spoločne s Galchenyukom :rofl: oj to bude v šatni srandy
Takže Briere do Colorada a Parenteau k nám - hmm, to nevypadá vůbec špatně :) .

Ale jo, dominoval tam. :jj: :thumbsup:
Dobre on snad dostane sanci a chyti ji :)
Montrealský obránce P.K. Subban jde k zítřejší arbitráži s požadavkem na roční smlouvu za 8,5 mil. dolarů. Canadiens za stejně dlouhý kontrakt nabízejí 5,25 miliónu.

Klíčovej hráč v poli a Montreal není schopnej mu nabídnou pořádnou smlouvu? 64 mega na 8 let bez přemýšlení :bee:
Takže už lze jen odhadovat a spekulovat o budoucím působení Subbana...

Nemusí to platit stoprocentně, ale asi lze čekat, že pokud hráč a tým projdou martyriem arbitráže, sice na rok na dva kontrakt nakonec uzavřít mohou, ale hráč si v týmu už dlouho nepobude. Statistiku jsem sice nikde neviděl, ale řekl bych, že to platí pro naprostou většinu arbitráží.

Ale kdo ví, fakt je, že se hráči takového kalibru obvykle až k arbitrážnímu slyšení nedostanou, možná rok navíc oběma stranám prospěje a budou mít čas v klidu pracovat na další smlouvě. Osobně se spíš ovšem přikláním k tomu, že si Subban bude nejpozději do roka a do dne balit kufry...
sidney77 píše:Osobně se spíš ovšem přikláním k tomu, že si Subban bude nejpozději do roka a do dne balit kufry...
Do Toronta :jn:
sidney77 píše:Takže už lze jen odhadovat a spekulovat o budoucím působení Subbana...

Nemusí to platit stoprocentně, ale asi lze čekat, že pokud hráč a tým projdou martyriem arbitráže, sice na rok na dva kontrakt nakonec uzavřít mohou, ale hráč si v týmu už dlouho nepobude. Statistiku jsem sice nikde neviděl, ale řekl bych, že to platí pro naprostou většinu arbitráží.

Ale kdo ví, fakt je, že se hráči takového kalibru obvykle až k arbitrážnímu slyšení nedostanou, možná rok navíc oběma stranám prospěje a budou mít čas v klidu pracovat na další smlouvě. Osobně se spíš ovšem přikláním k tomu, že si Subban bude nejpozději do roka a do dne balit kufry...
Myslím, že Pleky si rok před podpisem dlouhodobého kontraktu taky prošel tímhle martyriem a nakonec zůstal u Habs dodnes... :wink: . Takže bych to takhle nezevšeobecňoval. I když je pravdou, že jsem také čekal dohodu o víceletém kontraktu už do 1.července... :? .
Tak Subban 8x9. neskutečná šílenost, nejlépe placený bek a 3. nejlépe placený hráč NHL :clap:
tak silenost to je ale zase kdyz Nikitin dostal 4.5 tak Subban by se jeste neocenil dost :) A to ze on top bek je :)
Je, ale nejlépe placený obránce a 3. nejlépe placený hráč ligy? To fakt ne :nono:
Tak si vypočítaj koľkí hráči sú pre produktivitu tímu tak kľúčoví ako on. Predbehne ho leda tak Karlsson.
Getzo5 píše:Tak si vypočítaj koľkí hráči sú pre produktivitu tímu tak kľúčoví ako on. Predbehne ho leda tak Karlsson.
Pořád je to ale šílenost prostě :-(
V dnešnej dobe normálna suma, keď vidia, za koľko podpisujú tuto zmienený napríklad Nikitin, alebo trebárs božský Kyle, tak je suma 9 miliónov pre tvár organizácie Canadiens spolu s Pricom úplne v poriadku. Len nerozumiem, prečo to muselo zájsť až sem. Hlavná vec, že Markov dostal kráľovský kontrakt.
Nikitin ale dostal 4,5 na dva roky,na to musíte taky koukat. Je to udelany tak,ze my ho na dva roky preplatime,protoze na to mame space.. Mezitím dorostou hráči jako Nurse,Klefbom,Marinčin.....Takže Nikitin je špatnej příklad


Přeju mu dlouhou a úspěšnou kariéru v dresu Canadiens :klobuk:
:) Tak po dlouhém létě by stály údalosti u HABS trochu shrnout a před nadcházející sezonou.Prošel jsem několik webů a shrnutí je asi takto..
Všichni jsme byli zvědaví co se nového přes léto u HABS stane, jaké nové posily se tu objeví,kdo odejde atd.
Tak tedy popořádku.
Odchody UFa.Podle očekávání odešel po PO zklamavší sebou i námi fans kanonýr Vanek,okoukaný kapitán Gionta,pomalý utrápený bek Murray,na ledě marný bitkař Parros,nedisciplinovaný White a po campu také stárnoucí bek Bouillon.Tomu a ještě Gorgesovi,kapitánu Giontovi za jejich poctivé služby je třeba poděkovat.Díky chlapi, ať se vám v nových klubech daří.

:thumbsdown: U Gorgese bych se pozastavil.Jeho vyhazov vůbec nechápu a řekl bych,že to odnesl za novou hloupě vysokou smlouvu pro Markova.Jinak si to neumim vysvětlit.Josh tu přece podával stabilní poctivé výkony a takové chování si od vedení určitě nezasloužil.To bylo docela drsné a nespravedlivé od našeho vedení.
.
K nim se řadí několik Ahl-kářů jako Tarnasky,Blunden a vyměnivší sympaťák náhradní golman Peter Budaj(údajně požádal sám o výměnu).S ním šel i AHL-kář Holland,ale ten tu díru do světa neudělal.
Pro mně největší ztráta je Budaj,protože si myslim,že ten rok co měl ještě smlouvu tu mohl klidně vydržet.Tokarski se mohl dál připravovat na svou roli náhradníka v AHL,kde by pravidelně chytal.Takhle bude většinou čumět na lavici náhradníků za Pricem,což není ideální.Nevim jestli jeto to nejlepší řešení.Asi ne.

Je ale pravdou,že pro Hamilton byl získán velmi slušný golman Joey MacDonald a to ještě číhá z Whelingu v záloze Mike Condon,který už také naznačil své kvality.Takže v gólmanech byl opravdu mírný přetlak.

Příchody.

:clap: Určitě tou největší posilou je na 8 let za 72 mega znovu podepsaný Subban.Výši smlouvy nebudu radši komentovat jen dodám,že za ty prachy očekávám odpovídající výkony.Převzetí vůdcovské role a především zodpovědnost za výsledky na ledě.
A změnit to co vytýkal správně Kovaljov.Racinálně omezit riziko ztrát puků.Nepotřebujeme kvůli lehkomyslnosti a kráse pro diváky chybami Subbana dostávat zbytečné branky.

:sok: Další kdo se celkem překvapivě dočkal smlouvy je Markov.To že ho za zásluhy podepíšou jsem tak nějak tušil,ale na tři roky?To je na můj vkus, aniž bych snižoval jeho zásluhy poněkud moc.A výši už vůbec nekomentuju.3x6 mega :eek2: Tady Bergevin normálně ujel.A ne málo.

:neviem: Dalšími příchozími jsou bek Gilbert a útočníci Parenteau,Malhotra.Jejich přínos v mužstvu se projeví až během sezony(nebo taky neprojeví),takže je nemá smysl zatím opěvovat.Zvláště od Parenteau se hodně očekává.Především důležité góly.

Protihodnota za Budaje snad nestojí ani za zmínku.Tangradi=AHL-kář,jestli nakonec neskončí po přípravě v
Hamiltonu ve Wheelingu Nailers.

:good: Naopak kdo během campu přijemně překvapil je nováček Jiří Sekáč(měl vynikající fyzické testy)a švédský mladíček Jacob De La Rose.K mé velké radosti se oba po přípravných zápasech u mužstva udrželi a zůstavají.Já jen doufám,že je Therrien již z dřívějška ověřovanými mladíky Beaulieu a Tinordi bude co nejvíc stavět.Moc se na ty mladíky těšim a věřim jim,že se stabilně do základu probojují.
:nono: Nakonec mě docela mrzelo,že Therienem na webu HABS několikrát chválený bek Darrren Dietz byl poslán do Hamiltonu. Tomu se příprava opravdu povedla a roste nám z něj další spolehlivý defenzivní bek.Navíc je to obr a lévák.
Naopak Pateryn nějak nenadchl a celkem rychle se pakoval do Hamiltonu.

Dalším úkolem v létě po odchodu kapitána Gionty byla nová volba kapitána.No a projevilo se to,že v mužstvu dlouhodobě chybí abnormální osobnost.Modla,hráč ke kterému všichni upírají zraky,něco jako byl ve své době Gainey,Damphousse nebo Koivu..Šalamonské řešení tří asistentů,které se v roli kapitána budou střídat,není podle mě správné i když to pravidlům NHL neodporuje.Hráči by měli vědět ke komu budou upírat v krizových situací zrak.
Takže zkapitánštělá a-čka jsou Pacioretty.Plekanec a Markov.Podle mě to měl vzít Plekanec. :yes:

Přípravné zápas všichni z medii znáte.Střídavě oblačno,poslední dva zápasy s Ottawou jsme prohráli.Asi nejpovedenější zápas byl s hodně mladou sestavou s chicagskými jestřáby.Složení mužstev se jinak měnilo jako počasí,takže nelze vyvozovat nějaké hlubší závěry.Opravdovou formu ověří až ostrý start do sezony.

Montreal Canadiens – Boston Bruins 3:2

Montreal Canadiens – Colorado Avalanche 3:2pp.

Colorado Avalanche – Montreal Canadiens 2:3

Montreal Canadiens – Washington Capitals 0:2

Blackhawks – Montreal Canadiens 1:3

Ottawa Senators – Montreal Canadiens 4:3pp.

Montreal Canadiens – Ottawa Senators 2:4

V každém případě obezřetně omlazujeme a s tím také malinko fyzicky rosteme do výšky.Už je to veselejší.Tak, jako je pozbudivé,že se nám vcelku zranění vyhýbala.To raději zaklepu.Zraněni byli v přípravě McCarron,Fournier ale to jsou zatím pro Habs hráči nepoužitelní.

Naše vyhlídky.Myslím,že bude úspěch když obhájíme pozice z loňského roku,tedy čtvrtfinále.Jsem realista.Některá mužstva značně posílila a bude ještě obtížnější dostat se v PO výsledkově výš,natož dosáhnou SC.A to říkám já,který pro ten SC neúnavně horuje každým rokem.Zkrátka máme solidní omlazené mužstvo ve stádiju příprav na vrchol,ale stále mu ještě něco chybí.Na nové volbě kapitána je to nejvíc vidět.Jednoduše řečeno chybí nám v mužstvu Messier,Mario Lemiux, nebo tak něco.


Sestava by měl být tak nějak

Paccioretty - Desharnais -Parenteau
Sekáč .Plekanec -Gallagher
Galchencuk -Eller-Jacob De La Rose(Bournival)
Weisse-Malhotra -Prust(Moen)

Gilbert- Subban
Markov -Jemelin
Weaver - Beaulieu(Tinordi)

Price(Tokarski)

No,tak to by bylo.Vzhůru na Toronto.
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS