Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Parda píše:Nevím, kdo a proč by měl v dnešní NHL projevovat vděk někomu jako je Condon. Pens si ho stáhli kvůli zranění Murrayho, ale už ho nepotřebují a chytře jej přenechali Sens. Tam jen snad využijí při zranění Hammonda a rodinným trablům Andyho. Že jen Condon látá díry v sestavách jiných klubů je smutné, ale taková je dnešní NHL, stačí se podívat na příběhy Etema, Frka a dalších.
Smutné? Vôbec nie. Pred pár rokmi ho manažér Banskej Bystrice odmietol ako brankára do slovenskej extraligy. Na to sa prepracoval až do NHL. V skutku príbeh plný inšpirácie, odhodlania a rešpektu.
Nooo zatim se nam dari skvele .. Carey famozni. Jen tak dal. Letos demre na SC.
guillaume píše:Nooo zatim se nam dari skvele .. Carey famozni. Jen tak dal. Letos demre na SC.
Tak ja uz si to az tak dobre nepamatam – skus mi pls pripomenut ako ste na tom boli vlani o takomto case? :giggle:
petrik píše:
guillaume píše:Nooo zatim se nam dari skvele .. Carey famozni. Jen tak dal. Letos demre na SC.
Tak ja uz si to az tak dobre nepamatam – skus mi pls pripomenut ako ste na tom boli vlani o takomto case? :giggle:
až o bod menej mali :giggle:

Ale zasa tak tragickú sezónu asi mať nebudú, nechce sa mi veriť, že price sa zraní opäť na pol sezóny, či koľko to bol mimo. Ale napriek tomuto úvodu ich bude čakať najskôr tuhý boj o WC (i keď v rámci atlantiku s výnimkou Tampy tá konkurencia nie je takáí vysoká ako v metropolitnej a na 3. priečku sa môžu dostať)
guillaume píše:Nooo zatim se nam dari skvele .. Carey famozni. Jen tak dal. Letos demre na SC.
Typický přípspěvek - v duchu všech tvých ostatních, a proto ho beru jen jako pousmání... :) . Je tu přesně reminiscence na minulý rok a téměř stejná situace ve stejnou dobu... Ano, nepředpokládám, že se nám Carey zraní na tak dlouho, ale i tak buďme nohama na zemi - třeba teď poslední zápas s Canucks nám ukázal, že herně to není zase až taková sláva...
Jinak k údajné výměně Plekyho - nemyslím si, že by ho někdo s jeho platem a současnou výkonností chtěl...
:-( No,moc bych si nefandil,včera body uplně nezasloužené.A to jsem si v duchu myslel,že stárnoucí Vancouver jednoznačně přebruslíme.Ani náhodou.Byl to z naší strany ubohý výkon a divim se,že jsme neodešli s vysokým debaklem.Stálo při nás hokejové štěstí.
Byli jsme na ručník a jediný kdo nás držel od začátku do konce ve hře, byl famózní golman Price.
Obrana věčně pod tlakem ,útok zcela marnej.Založit postupný útok je obrovský problem.Už to zase nahazujeme na zadní mantinel s tim,že to někdo dojede..
Houbelec hráli Paciretty,Plekanec Ten už by konečně se sebou měl něco dělat.Příjde mi že se téměř nesnaží.
Přesilovky zahrané na úrovni loňska,to jest pouze střelba do mantinelu a jinak bez nápadu,alespoň že ten Gallagher se nebojí jít před bránu clonit.
Včera byl náš nejlepší útočník ze čtvrté řady Danault.Ten se aspoň pohybem snažil a nabízel se..
Další zápasy s Columbusem a Philladelphii.Snad to bude lepší.
„Počuli ste o tom, že Habs vymenili P.K. Subbana? To je hrozné, s Canadiens je koniec. Keď vymieňate hráčov, mali by ste tím posilniť a nie naopak,“ hneval sa jeden z fanúšikov na twitteri. Ďalší z nespokojných priaznivcov prirovnal najväčšiu výmenu pred sezónou 2016/2017 k 6. decembru 1995.

Vtedy Montreal poslal legendárneho Patricka Roya s kapitánom Mikom Keanom do Colorada za trojicu Jocelyn Thibault, Andrej Kovalenko a Martin Ručinský. Kým zo slávneho Montrealu sa stal podpriemerný tím, novovzniknutá značka Avalanche zdvihla nad hlavu dva Stanleyho poháre (1996, 2001).

„Bolo to horúce obdobie. Všetky otázky smerovali k Subbanovi, Webera nikto nezaujímal. Bol som z toho unavený. Raz som dokonca vyhlásil, že nebudem na ďalšie otazky o Subbanovi odpovedať,“ spomína na prvé hodiny po výmene generálny manažér Canadiens Marc Bergevin na stránke klubu.

Tlak na nového asistenta kapitána Webera sa po 10 odohratých dueloch pomaly mení na zaslúžilý aplauz. Kanadský bek spláca dôveru svojho nového zamestnávateľa. Spoločne s Alexom Galchenyukom je lídrom tímu v kanadskom bodovaní (4+6), v tabuľke pravdy (+14), bodovom priemere (1,29 na zápas), góloch v presilových hrách (3) či víťazných presných zásahoch (3).

„Dokáže nebezpečne ohrozovať súperovu bránku a je výborný na presilovkách. Čo sa mi však na ňom najviac páči je defenzívna hra. Sledujte ho, keď je v našej obrannej tretine a uvidíte, aké ťažké je hrať proti nemu. Veľmi sa nám páči, čo ukázal od začiatku sezóny,“ chválil 193-centimetrov vysokého beka kouč Michel Therrien.

Weberove projektily lietajú na mužov v maskách aj viac ako 170-kilometrovou rýchlosťou. Spolu so Zdenom Chárom patria k najtvrdšie strieľajúcim hráčom zámorskej profiligy. „Robíte si srandu? Aj keď niekedy na tréningu páli zhovievavo, stále to bolí,“ vyhlásil brankár Canadiens Al Montoya na margo jeho pokusov. (pravdask)
Captain Crunch píše:
Parda píše:Nevím, kdo a proč by měl v dnešní NHL projevovat vděk někomu jako je Condon. Pens si ho stáhli kvůli zranění Murrayho, ale už ho nepotřebují a chytře jej přenechali Sens. Tam jen snad využijí při zranění Hammonda a rodinným trablům Andyho. Že jen Condon látá díry v sestavách jiných klubů je smutné, ale taková je dnešní NHL, stačí se podívat na příběhy Etema, Frka a dalších.
Smutné? Vôbec nie. Pred pár rokmi ho manažér Banskej Bystrice odmietol ako brankára do slovenskej extraligy. Na to sa prepracoval až do NHL. V skutku príbeh plný inšpirácie, odhodlania a rešpektu.
Díky, to jsem vůbec nevěděl!
montreal píše::-( No,moc bych si nefandil,včera body uplně nezasloužené.A to jsem si v duchu myslel,že stárnoucí Vancouver jednoznačně přebruslíme.Ani náhodou.Byl to z naší strany ubohý výkon a divim se,že jsme neodešli s vysokým debaklem.Stálo při nás hokejové štěstí.
Byli jsme na ručník a jediný kdo nás držel od začátku do konce ve hře, byl famózní golman Price.
Obrana věčně pod tlakem ,útok zcela marnej.Založit postupný útok je obrovský problem.Už to zase nahazujeme na zadní mantinel s tim,že to někdo dojede..
Houbelec hráli Paciretty,Plekanec Ten už by konečně se sebou měl něco dělat.Příjde mi že se téměř nesnaží.
Přesilovky zahrané na úrovni loňska,to jest pouze střelba do mantinelu a jinak bez nápadu,alespoň že ten Gallagher se nebojí jít před bránu clonit.
Včera byl náš nejlepší útočník ze čtvrté řady Danault.Ten se aspoň pohybem snažil a nabízel se..
Další zápasy s Columbusem a Philladelphii.Snad to bude lepší.
Co to jsou nezasloužené body? :giggle: Vyhraje ten, kdo dal víc gólů, o zásluhách NHL není.
Já bych hlavně mírnil ten pesimismus, odehráli jsme špatný zápas, to nikdo nevyvrací, ale po řadě skvěle a s přehledem odehraných zápasů.

Carey je psychologická pohroma pro soupeře, už když ho vidí v sestavě, tak se podělávají do kalhot :yahoo: Dominance jaká tady nebyla od dob Haška v Buffalu.
Vcera jsmre hrali slabo , to je pravda. Aale sikne timy jsiu ti ktorr vyhraju i kdyz se jim nedari... Budouci zapas muzeme zas prrestrilet soupere mi a prohrat ale kdyz bude price chytat takti, neprohrajeme.zastavit nas moze jenom edmonton.
Stran plekance .. Vedel by sem si predstavit vymenu krejci- plekanec :-P
Ja bych si umel predstavit vymenu Price - Mason
guillaume píše:Vcera jsmre hrali slabo , to je pravda. Aale sikne timy jsiu ti ktorr vyhraju i kdyz se jim nedari... Budouci zapas muzeme zas prrestrilet soupere mi a prohrat ale kdyz bude price chytat takti, neprohrajeme.zastavit nas moze jenom edmonton.
Poprosím přeložit :rtfm:
jeste si neodpustim jednu vitku k therienovi ... Lehkonen do ahl .. A prve tri lajny ....

Gallagher- galcenjuk-radulov
Shaw - deshanais - paciorety
Hudon - plekanec -scherbak
guillaume píše:jeste si neodpustim jednu vitku k therienovi ... Lehkonen do ahl .. A prve tri lajny ....

Gallagher- galcenjuk-radulov
Shaw - deshanais - paciorety
Hudon - plekanec -scherbak
:hroza: prosím tě nemluv/nepiš...
:-D Bez Pricea môžu tento klub rovno zrušiť.
Pali_Caps píše::-D Bez Pricea môžu tento klub rovno zrušiť.
Nech si, prosím tě, svá "moudra" pro sebe - nějak jsem si nevšiml, že by jsi tu něco k nám psal v předchozích deseti zápasech... Ale na to už jsem si tu za ta léta tak trochu zvykl, že jsme takovým snadným terčem - to ale raději nebudu rozvádět, zase bych se tu jenom s někým dohadoval.
Každopádně tohle je ostuda jako prase, to bez debat, ale soudy tvého typu jsou také úplně mimo! Můžeme jen doufat, že tohle byla "výchovná facka"...
[quote Parda »
Já bych hlavně mírnil ten pesimismus, odehráli jsme špatný zápas, to nikdo nevyvrací, ale po řadě skvěle a s přehledem odehraných zápasů

:-O Deset nula.Na mě jdou mrákoty .Nic ve zlim Pardo,ale tady máš ten svůj optimismus.Tohle je totální masakr.
:-O nevideli ste moje oci? pri kuknuti na ten vysledok mi niekam vypadli......toto je fakt masaker!!! :fet:
Cathy píše::-O nevideli ste moje oci? pri kuknuti na ten vysledok mi niekam vypadli......toto je fakt masaker!!! :fet:
do mŕtvol sa nekope :nono:
Cathy píše::-O nevideli ste moje oci? pri kuknuti na ten vysledok mi niekam vypadli......toto je fakt masaker!!! :fet:
Obrázek
montreal píše:[quote Parda »
Já bych hlavně mírnil ten pesimismus, odehráli jsme špatný zápas, to nikdo nevyvrací, ale po řadě skvěle a s přehledem odehraných zápasů

:-O Deset nula.Na mě jdou mrákoty .Nic ve zlim Pardo,ale tady máš ten svůj optimismus.Tohle je totální masakr.
Je. Prohrát jsme potřebovali, poslední zápasy jsme vyhráli, ale lepší jsme nebyli a myslel si, že se to zase nějak udělá. CBJ na nás vletěl a takhle to dopadlo. Deset facek za sebou, ale snad nás proberou. Nemám víc co k tomu dodat, snad jen Montyho mi je moc líto. Nemám jasný názor, jestli to MT podělal, že ho tam nechal koupat nebo tam měl dát Caryho, když hrajeme dnes s Philly a zápas byl prohraný... Nevím, prostě nás to musí semknout, jinak je průser na světě.

:groupwave: Go Habs Go!
Obrázek
:evil: Zalistoval jsem do paměti do doby,kdy jsme tehdy v roce 95 prohráli s Detroitem 1-11 a Patrick Roy celý rozuřený prohlásil,že ,,za náš tým už nikdy nenastoupí".
Řekl to těsně po zápase plný nabitý emocemi a velmi tím urazil svého zaměstnavatele GM Houlle ,který se urazil a následně svého hvězdného zaměstnance prakticky na hodinu vyrazil.To jest do rána ho vyměnil spolu s Keanem do Colorada za Thibaulta,Ručinskýho a Kovalenka.
Řeklo by se celkem logická věc.Upřimně řečeno ani vy nemůžete vyhrožovat odchodem jako zaměstnanec svému zaměstnavateli.To si z nás nikdo nesmí dovolit.
Tohle unáhlené rozhodnutí uraženého vedení nás ovšem poškodilo na mnoho let zpět a přestože po letech došlo na zdvořilostní omluvy z obou stran je to kaňka,která se nedá z historie klubu nikdy vymazat.Úplně tehdy chyběl nadhled na věcí.
Zvláštní na tom je ten fakt,že hlavní viník situace trenér Mario Tremblay,který tvrdošíně nechtěl Roy vystřídat z toho vyklouz úplně bez poskvrny.Mužstvo vedl ještě další roky,než ho pro neuspokojivé výsledky vyměnili za Vignaulta.

Já to připomínám proto,že v podstatě podobná situace nastala včera.Také včera neudělal Therrien vůbec nic,aby mužstvu pomohl nějakou změnou, nebo výměnou golmana,kterého nechal totálně v tom vykoupat.
Jsem naštvanej,protože ničit timto způsobem sebevědomí brankáři,který nám doposud odváděl spolehlivou práci není fér.Ani neobstojí tvrzení,že je jedno jestli se prohraje jedna nula,nebo deset nula.Price do brány měl včas jít,aby ten příděl zastavil,ale to je zodpovědnost trenéra.Therrien je zato zodpovědný a měl by svou funkci složit.Nejsem přesvědčen,že svoji práci dělá dobře.
Můžete namítnout,že Montoya není Roy,ale pustil jsem si ty góly několikrát a musim konstatovat,že golman na nich vinu rozhodně nenesl.Ten byl čistě oběť.Totálně hořela obrana a zvláště Petry s Markovem byli v tomto ohledu neskuteční.
Jinak ovšem spoléhám na Bergevina a doufám,že bude mít nad celou věcí nadhled a neprovede nějakou unáhlenost.
Nemůžeme si nic namlouvat.Po bodové euforii přichází pád na zem.No nic,nezbývá mi než doufat,že tu následující Piladelphii a další zápasy se ctí sehrajeme..
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO