Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cepi píše: (ale aj Rask sa cini:P
Hrozný, normálně by tým co má v bráně Price na začátku zápasu kontumačně 2:0 prohrávat, proti tomu se nedá hrát ... nejhorší je, že on má tak skvělý čtení hry a pohyb, že ani nedělá tolik highlight reel zákroků kolik ostatní golmani, protože jim jednodušše předchází a navíc to u něj vypadá tak rutinně! Je naprosto fenomenální :)
Joe S. píše:
Parda píše: Kdybychom byli při TDL prodávající, což doufám nebudeme, tak by Plekym myslím nějaký contender nepohrdl, už byli při TDL vyměnění hráči s vyšším cap hitem a pověst si nějakou Pleky myslím za ty roky vybudoval. Ale pokud budeme ve hře o PO, tak si jej necháme i kdyby měl Pleky mít v březnu třeba 30 bodů, furt je pro MT jeden z nejdůležitějších útočníků.
Já pevně doufám, že se zvedne, ale sám tomu moc nevěřím, v jeho hře není ani náznak slušné ofenzívy... :cry:
k tomu len stručne, nejedná sa o takého hráča. Situácia, ktorú si načrtol v úvode postu, sa týka takmer výnimočne hráčov, ktorí sú v poslednom roku zmluvy. Plekanec má zmluvu ešte aj na sezónu 17/18 a si myslím, že skoro žiadny GM si nepriviaže kvôli zisku vet playera na PO 6 miliónový kontrakt pre ďalšiu sezónu. Takýto trejd môže nastať pri TDL na jar 2018, nie skôr :jn:
Ano, zpravidla se mění hráči, kterým končí ten rok smlouva, proto se říká rental, to mi opravdu nemusíš říkat.
Hlavní pointa je v tom, zda budeme prodávají nebo kupující, čili zda uděláme nebo neuděláme PO. Pokud ne, tak se Plekyho MB bude chtít určitě zbavit bud při TDL nebo v létě určitě.

Už se začíná spekulovat o nové smlouvě pro Caryho, která mu končí po příští sezoně. Královna bere jakožto nejlépe placený cedník 8,5 mega, Crosby 8,7 mega a Toew&Kane 10,5 mega. No... Jelikož má Carey veškeré argumenty na své straně a my ho musíme podepsat za každou cenu, tak si může říct i o 12 mega, k čemuž doufám nedojde. Já bych byl happy s devíti mil. a jelikož mu v létě 2018 bude 31 let, tak ideálně na šest let, ale on si fakt může diktovat co chce... To bude zajímavé.
Trošku lucky points from Bell center.. Ten gól Ekblada byla za poslední rok/dva snad největší "haluz", co jsem u Nás viděl. Ale zápas jinak velmi povedený. Musím říci, že Váš kádr, ačkoli mi na papíře přijde spíše průměrný, hraje velmi dobře. Carey si dle mého v zápase vybral slabší chvilky (už bylo načase). U nás naopak klaplo snad vše, na co jsme sáhli. No především za výhru děkuji Luongovi. :klobuk:
Guddy.44 píše:Trošku lucky points from Bell center.. Ten gól Ekblada byla za poslední rok/dva snad největší "haluz", co jsem u Nás viděl. Ale zápas jinak velmi povedený. Musím říci, že Váš kádr, ačkoli mi na papíře přijde spíše průměrný, hraje velmi dobře. Carey si dle mého v zápase vybral slabší chvilky (už bylo načase). U nás naopak klaplo snad vše, na co jsme sáhli. No především za výhru děkuji Luongovi. :klobuk:
Haluz to byla neuvěřitelná, to je fakt.
Nevím o jakých slabších chvilkách u Caryho mluvíš? Na první pohled možná lehké goly, ale u prvního mu clonili dva naši hráči a šlo to mezi nohy, chytat se to dalo, ale že bych ho vyloženě vinil, to rozhodně ne. Druhý gol byl po zemi od tyčky a ještě se Carey přesouval. Taky nic, spíš naši beci, že dovolili Mathesonovi takhle od mantinelu nahrát. A třetí gol se chytat moc nedal. Střela mezi nohy beka, který ji tečoval tak, že šla odrazem o led a do brány jako tenisák. OT gol škoda mluvit. Spíš než že by si Carey vybral slabší zápas, tak si spíše vybral něco smůly, která se mu vyhýbala do tohoto zápasu.
Nicméně 5th straight loss s Cats, od té doby co tam je Gallant na Floridu prostě neumíme.

Mluví se o nás jako kandidátovi na Hanzala. Dává to smysl, big body, dobrý na buly, dobrý ve vlastní pásmu, takže má lásku Therriena zaručenou a má poměrně malý kontrakt, který po sezoně končí. Proti je jeho větší náchylnost ke zraněním a možná menší ofenzivní síla ve srovnání s Plekym z před dvou let, v současnosti je na tom líp Hanzal. Tím jsem naznačil, kdo se nabízí za protihodnotu. Yotes by ani nevadila větší platová zátěž Plekyho a kdybychom jim dali ještě nějaký garbage (Desharnais) a nějaký pick jako motivaci? :neviem: Pro mě to nezní špatně a šel bych do toho, ale to se asi nestane.
:) Po třech prohrách jsem měl obavy,ale s příchodem Radulova po nemoci to bylo zase o něčem jiném.Musim říct,že Toronto se hodně letos zlepšilo a vítězství jsme vydřeli.Price měl i štěstí a pohotový Pacioretty nás zachránil od jistého gólu.Jinak mě ovšem potěšila Galchenyukova řada.To je něco,konečně máme řadu na slušné NHL úrovni.A říkejte si co chcete,ale ten Byron k nim skvěle zapadl.Ono je to taky o tom,jak si to sedne.
Bohužel zřejmě přijdeme o Jemelina,který poslal na konci zápasu na mantinel Van Riemsdyka ,jako odplatu zákroku Martina na Beaulieu.Flastr to bude asi od disciplinárky pěknej,ale nato němůže člověk říct nic. Takhle se hráči k sobě chovat nemohou.
montreal píše::) Po třech prohrách jsem měl obavy..
S Jemelinem přesně, jak říkáš - ale potom musí dostat flastr i Martin, protože to byla naprosto stejná prasárna, možná do něj šel ještě tvrději. Beaulieu měl štěstí, že z toho vyvázl v pohodě...
Ja bych nehazel flintu do zita...

#MontrealTypical
To, ze Radulov je vyborny hrac, som vedela. Ale ze sa bude vediet vpratat do koze nie celkom. :) Asi pochopil, ze tu sa s nim nebudu vozit. :) Nech sa mu dari. :)
Mohla by som sa spytat, ako hraju Jemelin a Markov? Obaja dost prepadli na WC, na druhej strane citam, je Jemelin hra v pare s Weberom velmi dobre.
Radu je opravdu výborný, ofenzivní jiskra našeho týmu a s Chuckmy v centru jsou ti dva neuvěřitelně fun to wathc a nebezpeční. Při sobotním OT v Detroitu jeli dva na 1 Pleky a Weber. Weber dal tyčku. Za minutu jeli to samé Alexové a já už předběžně slavil, s jejich skillem... Rads je hlavně neuvěřitelně silný na puku a zároven jich umí hodně uloupit. :thumbsup: Fantastický letní podpis.

Markov, no... Ofenzivně dělá častou spoustu geniálních věcí, jako by to v sobě pořád měl, ale pak je schopný tak debilně nahrát soupeři nebo udělat rozhodnutí jako junior. Čísla má, ale to měl vždycky. Pohybově je na tom strašně, je nemobilní a pomalý. Mám obavy, že v play-off nás tohle bude hodně bolet, protože jediní opravdu dobří bruslaři v obraně jsou Petry, Beaulieu a Barberio, ti ale kromě Petryho nehrají top minutes.

U Jemelina je vidět zlepšení po spárování s Websem, začátek sezony měl skvělý, ale poté přišly ty jeho klasické hluché zápasy. Mobilita a rychlost taky není top, ale stačí to. S Websem v páru jsou hodně tough to play against, top hitující beci ligy. Pro mě jsou letos jeho výkony příjemným překvapením, ale mám u něj stejně jako u Markova strach v play-off. Někdy nestíhá, zvlášt proti rychlým týmům a hlavně je očividně na vrcholu svých sil, lepší už nebude a není se kam posouvat. Zrátka to není legit top 4 bek a není to dlouhodobé řešení jako partner pro Sheu.
:-( Tak další prohra.Viděl jsem záznam.Zdálo se mi,že to bylo vyrovnané.Šance byly na obou stranách.První gól jsme dostali v oslabení po pěkné kombinaci žraloků.Při druhém obdrženém gólu byla chyba v útočném pásmu,brejk Burnse s Pavelskim a jasně nestíhal Markov Pavelskiho .Pak dvakrát propadl Jemelin,ale skvělý Price zachránil.Náš gól pěkný,bohužel osamocený.Lehkonen to tam zavěsil z otočky v nepřehledné situaci před brankou.
Podle střel na bránu bych řekl,že to bylo vyrovnané,ale co je to platné, jsme bez bodů.Co je ještě horší, někam se nám zatoulala produktivita.V druhým zápase pouze gól.To nemůže stačit.Mám dojem že ten zájezd na západ dopadne dost špatně.
Bergevin v Kalifornii vyhlížel několik zápasů žraloků a kolují spekulace,že by mohl mít zájem o trade.Padla i jména,ale to nechci ventilovat,protože nevim jestli to není fantazie některých novinářů.V každém případě se hledá bek k Weberovi.Osobně bych si myslel,že by to měli udělat jako Columbus s Werenskim a dát delší šanci Sergačovovi a nemusí nic hledat. Ať se chlapec ukáže a otrká.
Malý Subbane, ty už hraješ jinde. :good:
:) Po totálně zpackaném zápase doma se San Jose,kde otrávili žraloci Price,až utekl s vyčítavým pohledem ke střídačce do kabiny a nechal se po dlouhé době vystřídat slušné vítězství..
Dnes po dobrém výkonu dva body s Washingtonem.Hezký obpoustaně ofenzivní zápas.Individuelní akce Lehkonena zakončená gólem byla pastva pro oči.Jen škoda těch neproměněných šancí a mizerných přesilovek
.
Ovšem průser,jak jinak.V druhé třetině byl bolestivě nastřelený Shea Weber a mám obavy,aby v dalším zápase nastoupil. Nějak se nám ty zranění zase začínají množit . Nedávno byli zranení Beaulie, Redmond Flynn a to může mluvit o štěstí Radulov,že nepřišel po zásahu hokejkou o oko. Nyní zase Galchenyuk,Shaw,Pateryn,Hudon,Andrigheto.Už se to zase na nás valí.Prohru s Sharks omlouvám.Je to důsledek neustálého hýbání s optimální sestavou.
montreal píše::) Po totálně zpackaném zápase doma se San Jose,kde otrávili žraloci Price,až utekl s vyčítavým pohledem ke střídačce do kabiny a nechal se po dlouhé době vystřídat slušné vítězství..
Dnes po dobrém výkonu dva body s Washingtonem.Hezký obpoustaně ofenzivní zápas.Individuelní akce Lehkonena zakončená gólem byla pastva pro oči.Jen škoda těch neproměněných šancí a mizerných přesilovek
.
Ovšem průser,jak jinak.V druhé třetině byl bolestivě nastřelený Shea Weber a mám obavy,aby v dalším zápase nastoupil. Nějak se nám ty zranění zase začínají množit . Nedávno byli zranení Beaulie, Redmond Flynn a to může mluvit o štěstí Radulov,že nepřišel po zásahu hokejkou o oko. Nyní zase Galchenyuk,Shaw,Pateryn,Hudon,Andrigheto.Už se to zase na nás valí.Prohru s Sharks omlouvám.Je to důsledek neustálého hýbání s optimální sestavou.
Tak já prohru s Sharks vůbec neomlouvám, protože takhle odfláknutý výkon je neomluvitelný! Hráči se tam plácali jak nemotorní šašci a soupeř si okolo nich jezdil, jak chtěl - rozdíl diametrální! Proto jsem mile překvapený výkonem ve Washingtonu, kde to bylo přesně naopak - dobře odmakaný zápas a velice cenné body :thumbsup: .
:hit:
ty by mohlo byť tak na tri zápasy, poslať súpera hlavou na mantinel :thumbsdown:
Joe S. píše:ty by mohlo byť tak na tri zápasy, poslať súpera hlavou na mantinel :thumbsdown:
Vůbec nechci ten zákrok zlehčovat, bylo to hodně tvrdý, ale sorry - on byl Namestnikov čelem k mantinelu, když ho Weber narval? Vzal ho na rameno a protože Namestnikov brzdil a chtěl se otočit, dopadlo to takhle. Samozřejmě ten váhový rozdíl tam byl také dost znát.
Mě spíš hodně zarazil ten offside call na konci. I kdyby to bylo hraniční na první pohled, tak bych to pustil na případný challenge, ale takhle...těžko pochopitelná chyba rozhodčího.
Novis44 píše:Mě spíš hodně zarazil ten offside call na konci. I kdyby to bylo hraniční na první pohled, tak bych to pustil na případný challenge, ale takhle...těžko pochopitelná chyba rozhodčího.
Pokud myslíme stejnou věc, tak tou nakonec nebyl offside, ale příliš mnoho hráčů na ledě, potom následovalo (vynikající!) oslabení Tampy. Offside by nebyl ani omylem.
Joe S. píše:ty by mohlo byť tak na tri zápasy, poslať súpera hlavou na mantinel :thumbsdown:
To by se ti libilo, co?? :fucker2:
Wat píše:
Novis44 píše:Mě spíš hodně zarazil ten offside call na konci. I kdyby to bylo hraniční na první pohled, tak bych to pustil na případný challenge, ale takhle...těžko pochopitelná chyba rozhodčího.
Pokud myslíme stejnou věc, tak tou nakonec nebyl offside, ale příliš mnoho hráčů na ledě, potom následovalo (vynikající!) oslabení Tampy. Offside by nebyl ani omylem.
Jo, tak to jo. V highlights právě komentátor jen obhajoval, že to nebyl offside, což bylo naprosto jasný...
:-( Sice vítězství nad Dallasem,ale dva nově zranění.Weber pukem trefil do ruky Galllaghera a dost to krvácelo. Patrick Sharp při svém nepovedeném hitu upadl na Byrona.Ten má udávané zranění v horní polovině těla.Nějak se z těch zranění nemůžeme vymotat.Out jsou Galchenyuk,Desharnais,Shaw,Malkin,Pateryn,Hudon.A to můžeme být rádi,že se nic v treningu nestalo nastřelenému Paciorettymu.Slušná marodka,za chvíli nebudeme mít s kým hrát.
montreal píše::-( Sice vítězství nad Dallasem,ale dva nově zranění.Weber pukem trefil do ruky Galllaghera a dost to krvácelo. Patrick Sharp při svém nepovedeném hitu upadl na Byrona.Ten má udávané zranění v horní polovině těla.Nějak se z těch zranění nemůžeme vymotat.Out jsou Galchenyuk,Desharnais,Shaw,Malkin,Pateryn,Hudon.A to můžeme být rádi,že se nic v treningu nestalo nastřelenému Paciorettymu.Slušná marodka,za chvíli nebudeme mít s kým hrát.
Stalo se něco, co mi uniklo? Získali jsme Malkina... :-D ? Jinak souhlas, náš lazaret je obrovský a bude to velký problém... :-( .
:-D Už blbnu.Samozřejmě ne Malkin,ale Markov.
Nikita Scherbak je povolán do prveho timu. Po Hudonovi největší talent Montrealu očekávání velké....
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG