Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

no montry to si mi teda dal:D co som dostal echo, tak z chat reakcii som si za tu tvoju pochvalu svoje zlizol:)) (aj ked to skôr suviselo s inym postom) ale vdaka:)
ak mam byt uprimny, ci sudny, v istej dobe, som voci vam az tak ferovy, resp. ustretovy veru nebol a to v case, ked som sledoval pomaly kazdy jeden prenos Bruins a neodpustil si podrypacne kopnutia do tych vasich hobbitov...o PO zapasoch nevraviac...hrotilo sa to naozaj niekedy az do extremu (habs,montreal respect, no ten oplzlejsi Pardov jazyk...), ale akonahle PO skoncilo, emocie opadli a vsetko slo opät do nudneho:) normalu....ak by sme na seba narazili aj v tohtosezonnom PO, uz by som to tak nehrotil, hold, ine veci

ak sa tu uz riesi nejake plackovanie, resp. podrypovanie, nemam problem priznat, ze z môjho posl.BOS postu ho bolo po zapase s PHI citit....zo vsetkeho najviac ma totizto v ramci hokejovych debat vytaca ublizovacie sudi plackovanie, rozhodcovske alibi pri prehrach svojich timov, ci sa to bude poniektorym phi fan´s pacit, alebo nie, ci ich nase*iem, alebo si ich voci sebe posudim (co sa mozno u niektorych uz aj stalo)....ja nemam proti nim nic osobneho, su v pohode, len som proste alergicky, ak sa pomaly zapas co zapas a sezonu co sezonu clovek docita o pozapasovych vyplakavackach (nevraviac o nejakej uvodnej snure prehier a rieseni draftovych vyberov)....nas nedavny "ofsajdovy" zapas tomu nasadil korunu....to ze som post odprezentoval tak, ako odprezentoval (podla niektorych grcka), sorry no, ale ak sa aj po tomto matchi clovek co to docita, nedalo mi to....ak by sa jednalo o druhu stranu hotova sodoma gomora...len na okraj, taky inak dost zivy DET topic, nespominam si veru na post, kde by sa co i len jeden z ich pocetneho skupenstva ublizenecky vyplakaval, za tych sudich si to skôr zliznu ich samotni hraci:)

Atlantikovo kopnutie tu pomaly spustilo alergicku reakciu....jasne, ze ste sa toho ako Habs patrioti chytili, hajili svoj klub zubami nechtami, aj ked sa to uz pomaly chytalo pismenko za pismenkom....Atlantik poukazal na holu, pre Habs fan´s citlivu skutocnost a to kopanie do polomrtveho je o to 2x neprijemnejsie (neferovejsie? ak sa v uvode Habs brutalne darilo ticha zavist?:)....myslim si ale, ze ma to daleko od toho, ked sa napr. do nasho BOS, stoj co stoj obuval jeden nemenovany user a svoju taku az nevrazivost ukajal vo svojom chat reviri...ked sa darilo (vtedy isla karta) muky muk, no ak sa nezadarilo onania bola na svete, preto Atlantikove pomenovanie "priemerny" tim, nehladal by som za tym nejaku senzaciu....kolkokrat si samotny Atlantik musel na svoj Cindy tim vypocut ine narazky, urazky, invektivy....slabsie pit povahy by to hned zabalili a to bol v podstate na tom sam....na forku som uz nejaky ten rok (posledne roky zial (pre niektorych bohudik) uz nie natolko viditelne aktivny) a za ten cas som vynuchal, ze niekto nefandi, nenavidi dany tim, len podla povahy, ci spravania samotnych userov...ak niekto niekomu nesadne, tak nech ma po ppci aj jeho tim:D poniektori, ktori su nejako dlhodobejsie atakovani kadejakymi narazkami a beru si to az prilis k serdcu, sa na forum jednoducho vybodkuju, ved su asi aj plnohodnotnejsie a zmysluplnejsie veci, ako riesit nejake invektivy, ptakoviny; za mna, pokial nejde o platnicku, nejde o nic, takze postaci hadam len predychat a pochopit jednu aj druhu stranu, bez urazok, osocovania

ale spät k teme
nechce sa mi v tej spleti hladat, ako to Atlantik tou priemernostou myslel, ci to berie v globale, ci od zaciatku sezony (uvod ako z rise snov, momentalne des a hruza), ci ako momentalne vysledkove rozpolozenie, ktore je skôr podpriemerne, ako priemerne
ak to berieme v globale, je to tim, s ktorym treba stale pocitat, posledne 3 sezony pravidelny ucastnik PO (2x ako divizny vitaz..), raz z toho konf.finale, pri dominancii Zapadu je vsak cesta k vyssim metam zarubana....priemerny tim by sa rok co rok plantal mimo PO pozicii
ale ak to beriem zo svojho pohladu, momentalny MTL by som mile rad privital hned v uvodnom kole, prezoze v mojich ociach uz nevzbudzuje take obavy, ako tomu bolo nejaky ten rok spät, takze z tohto pohladu by som ho oznacil nie ako priemerny, ale ako prijatelny super...samozrejme Price....toto je absolutne klucovy muz celeho timu, na ktorom to (bohuzial) cele stoji a pada....uz len samotna psychika hracov, ked vedia, kto im kryje chrbat, je uplne odlisna a nebyt jeho brutal dlhodobeho vypadku, u mna sa liliputankovia bez akychkolvek problemov claptaju v pokojnych PO vodach

ak sa uz ale bavime o nejakej priemernosti, tak nemam problem oznacit aj nas tim podla aktulanej supisky za priemerny....ak to porovname s tym, s cim sme mastili v predoslych sezonach....no paradoxne, vysledkovo si pociname nadpriemerne, pricom, pred sezonou by som si na nas, ako postupujuceho do PO nevsadil...co je pre Habs klucovy faktor Price, pre mna je tym nasim faktorom Julien (pri Therienovi by sme si uz asi lestili golfove palicky), on z nasho mierne pomixovaneho timu dokaze pomaly zakazdym vyzmykat maximu, je verny svojmu systemu, ktory prinasa vysledkove ovocie (nase presilovky nespoznavam, Spooner faktor), ci aj vykonnostne, to uz zial nedokazem posudit, kedze som v tejto sezone odsledoval az jeden cely match, pardon 2 (tu Winter tragediu, Habs ale karta isla) a kedze od tej nepozeratelnej Winter tragedie sa uz horsie zahrat neda, hadam sme aj pozeratelni:)

ked sa tu uz riesil Atlantik, jeho tim by som podla supsiky tiez oznacil za priemerny a vysledky maju daleko od priemernosti....ved v ich bottom six operuje farmarsky vyber, sniper? Kessel ani zdaleka nenaplna ocakavania, z pekla stastie, ze sa im prebudila spiaca princezna Crosby, ktory momentalne riesi iny level, podobne ako Letang, ktoremu ak funguje zdravicko a dostane vhodneho D partaka, je nezastavitelny, momentalne to po vyoutovani Malkina stoji a pada prave na tychto 2 hracoch (aj Kvetina sa mimo posled.nepodarkov celkom solidne drzi), tak asi tolko to z môjho nestranneho pohladu o tej blabla priemernosti...v konecnom uctovani my na Vychode asi môzeme byt radi za to, ze luskame tu Vychodnu konferenciu;) inak West or East z pohladu Visnu " V ktorej konferencii je väcsia kvalita"? "Nemyslim si, ze rozdiel je v kvalite, ale skôr v taktickej stranke hry. V Zapadnej konferencii vsetci viac dodrziavaju system. Vsetko je najmä o postaveni v tabulke, zapasy su narocnejsie, a ked spravite chybu, hned za nu pykate. Na vychode je hokej otvorenejsi a myslim si, ze pre divakov atraktivnejsi." :bavme:
Price je out do konce sezóny ? :sok:
Creeper píše:Price je out do konce sezóny ? :sok:
No, nikdo nechce nic říct naplno, ale vypadá to, že je to dost pravděpodobné... :-( . Jenom tak nějak nechápu, proč už tedy v tom případě nešel dávno na operaci - co tím protahováním sledujou...???
habs píše:
Creeper píše:Price je out do konce sezóny ? :sok:
No, nikdo nechce nic říct naplno, ale vypadá to, že je to dost pravděpodobné... :-( .
O jeje. :|
Creeper píše:
habs píše:
Creeper píše:Price je out do konce sezóny ? :sok:
No, nikdo nechce nic říct naplno, ale vypadá to, že je to dost pravděpodobné... :-( .
O jeje. :|
Mr.Kreider... :grc:
To Montreal Canadiens = Eric Staal and Cam Ward
To Carolina Hurricanes = Michael McCarron, Zachary Fucale and a conditional 2016 first-round pick (playoff protected, otherwise 2017 second-round pick)

ANALYSIS: The Canadiens have long coveted a big No. 1 centre and their goaltending is a concern without Carey Price. He still isn’t skating in full equipment and reports are surfacing that he’ll be shut down for the season. Ben Scrivens had strung together a few wins before getting lit up by Buffalo, but Ward is a proven Cup winner. That was a decade ago, in 2006, and his play has been sketchy in the years since, but Ward is still a better option than Scrivens or Mike Condon and he’s on an expiring contract, so there is no long-term commitment there. Montreal would certainly be interested in extending Staal, making him more than a rental, but that would probably depend on how the Habs fared from here. If the Canadiens are still within four points of a playoff spot at month’s end, I see Marc Bergevin becoming a buyer and swinging for the fences. Stamkos remains the biggest fish, but Staal would be a pretty stellar consolation prize. From Carolina’s perspective, they would be getting a big, young centre in McCarron, a potential franchise goalie in Fucale and another quality prospect in what is shaping up to be a pretty deep draft. That is assuming the additions of Staal and Ward would be enough to propel Montreal to a playoff berth. If not, the Hurricanes still get a first-rounder in 2017 and, who knows, Staal could circle back in the off-season as a free agent.[/fieldset]
Nechcete Howarda ? :jn:
MinonkySK píše:To Montreal Canadiens = Eric Staal and Cam Ward
To Carolina Hurricanes = Michael McCarron, Zachary Fucale and a conditional 2016 first-round pick (playoff protected, otherwise 2017 second-round pick [/fieldset]
:shock: Jsem v šoku.Ani ne tak z prohry s Buffalem a Arizonou, jako přídělem,kterým nás obě mužstva vyprovodila.Ačko-li jsem nesledoval,určitě zasloužené prohry.Marnost nad marnost.Zdá se,že Canadiens definitivně rezignovali na jakýko-li obrat v zachraně sezony a smířili se s faktem,že letos v PO nebudou,Pro mě smutná novinka.Vždy jsem měl pocit,že bojují o PO do posledního zápasu, třeba jenom kvůli nám fanouškům.Osobně, když to pak nevyšlo jsem to rychle hodil za hlavu,ale tohle co předvádí mě vážně demoralizuje.Mám pocit,že se nato předčasně vykašlali.
Přece mi nevyprávějte,že je to jenom o Pricem.Blbost, bankář sám přece zápasy nevyhrává a nestřílí góly.Takhle HABS opravdu neznám :sok:
Na deadline ve smyslu našeho mužstva se také nic neděje.Bergevin nic nedělá a pokud se podívám na tabulku,tak není naco čekat.Neni mu ani omluvou,že ani ostatní GM zatím nic výrazně nedělají,nám teče nyní do bot.V Minesotě byli alespoň statečněšjí a po neuspokojivých výsledcích vyhodili trenéra.U nás nic.....vůbec nic!!! :cry: Přitom je evidentní,že trenér Therrien odpovědný za výsledky a hru jako takovou tlak nezvládá.S Bergevinem to nehne.
Tím odpovídám kolegovi natu nabízenou výměnu.Podle mě pouze další kachna novinářů.Těch spekulací je každý rok v souvislosti s naším klubem mnoho a můžu tvrdit,že není z toho téměř nic.Jakby ne v době platových stopů.Kde byhom nato měli brát peníze když jen Subban bude brát příští rok 11 milionů.Mimo jiné máme mít zájem o Ladda,Boedkera,Drouina,Vrbatu,aj vesměs drahé útočníky.Podle mě kde nic tu nic a tebou uváděná výměna je pouhý sen.Bergevin nechce měnit naše mladé hráče,Bojí se a ve výsledku nakonec dopadnou jak Tinordi když se jim nedá ani pořádný čas aby ukázali co v nich je. :evil:
montreal píše:
MinonkySK píše:To Montreal Canadiens = Eric Staal and Cam Ward
To Carolina Hurricanes = Michael McCarron, Zachary Fucale and a conditional 2016 first-round pick (playoff protected, otherwise 2017 second-round pick [/fieldset]
Na deadline ve smyslu našeho mužstva se také nic neděje.Bergevin nic nedělá a pokud se podívám na tabulku,tak není naco čekat.Neni mu ani omluvou,že ani ostatní GM zatím nic výrazně nedělají,nám teče nyní do bot.V Minesotě byli alespoň statečněšjí a po neuspokojivých výsledcích vyhodili trenéra.U nás nic.....vůbec nic!!! :cry: Přitom je evidentní,že trenér Therrien odpovědný za výsledky a hru jako takovou tlak nezvládá.S Bergevinem to nehne.
Tím odpovídám kolegovi natu nabízenou výměnu.Podle mě pouze další kachna novinářů.Těch spekulací je každý rok v souvislosti s naším klubem mnoho a můžu tvrdit,že není z toho téměř nic.Jakby ne v době platových stopů.Kde byhom nato měli brát peníze když jen Subban bude brát příští rok 11 milionů.Mimo jiné máme mít zájem o Ladda,Boedkera,Drouina,Vrbatu,aj vesměs drahé útočníky.Podle mě kde nic tu nic a tebou uváděná výměna je pouhý sen.Bergevin nechce měnit naše mladé hráče,Bojí se a ve výsledku nakonec dopadnou jak Tinordi když se jim nedá ani pořádný čas aby ukázali co v nich je. :evil:
V Buffalu to vůbec nebylo herně špatné, v Arizoně ale ano - ale společným jmenovatelem byly neskutečně lacině inkasované góly, což je právě jev, který trvá strašně dlouho a je, podle mě, hlavní příčinou téhle tragikomedie, co tu poslední 2 měsíce zažíváme... :x .
Jinak ta zmiňovaná výměna by byla totálním výsměchem, nevím, proč bychom měli dávat pryč dva velké talenty za hráče téměř za zenitem - já doufám, že právě na těchto mladících začneme od příští sezóny stavět naše mužstvo a taktéž doufám, že Bergevin se touto cestou vydá :pray: . Pokud ne, tak amen s námi i příští rok...
:| To je otázka jestli oba jmenovaní jsou za zenitem výkonnosti.Pořád ještě nejsou tak staří.Oběma Staalovi a Wardovi je teprve 31 let,takže mohou ještě restartovat svoji karieru,dokonce změnou prostředí jí o něco vylepšit.No,pro nás je to stejně passé,Bergevin by jejich příchod finančně nezvládl
.
Osobně bych s tebou ohledně talentů souhlasil,ale vzpomeň si dozadu co talentů tady nedocenili.A že to někteří byli slušný talenti Beauchemin ,McDonagh a nebo se tu jen krátkodobě mihli Marcel Hossa,Lapierre,O'Byrne Latendresse,Grabovskij,Chipchura Matt D'Agostini aj a šli o dům dál.Jsou pryč.Tady v mužstvu s mladými nikdy nebyla dlouhodobá trpělivost.
Slušně draftují,celkem solidně přes farmy vychovávají,ale začlenit dlouhodobě do prvního mužstva mladé hráče se jim kromě hvězdných talentů jako byli mimořádné vyjímky Price ,Subban,Paccioretty prostě nedaří.Nemají s mladými trpělivost a pak naštvaně koukáme jak válejí bývalí naši prospecti jinde u konkurence.
Občas si pustím report z farmy St.Johns a musím uznat,že Hudon a McCarron vypadají velmi slibně.Scherbak byl dlouho zraněný,Lernnot je prúměrný a golman Fucale mě zatím vůbec nepřesvědčil.Ale u golmanů stoupá výkonnost v pozdějším věku.
montreal píše::| To je otázka jestli oba jmenovaní jsou za zenitem výkonnosti.
Samozřejmě neříkám, že jsou za zenitem, ale jsou prostě na hraně a hlavně takový Ward je u nás naprosto zbytečný - co by jako u nás dělal, až se Price uzdraví (v což alespoň na příští sezónu doufám)? Staal by nám asi pomohl, ale za tu cenu, co byla zmíněná, bych ho prostě nechtěl ani náhodou.
Obvykle se rika, ze nemuzes vyhodit 22 hracu, tak musis vyhodit kouce..
Ale tady by se mel kouc vyhodit driv, nez bude uplne spatne.
Therrien hodil posledni prohru na Subbana, kterej ovsem zas nic tak ultra stupidniho neudelal.
Ty psychologicky nasledky uz nikdo nezaceli.
Proti Habs absolutně nic nemám, naopak tento tým mi je sympatický, ovšem jejich nynější nelichotivý stav se nám (snad...) náramně hodí. :jn:
AndyF píše:Obvykle se rika, ze nemuzes vyhodit 22 hracu, tak musis vyhodit kouce..
Ale tady by se mel kouc vyhodit driv, nez bude uplne spatne.
Therrien hodil posledni prohru na Subbana, kterej ovsem zas nic tak ultra stupidniho neudelal.
Ty psychologicky nasledky uz nikdo nezaceli.
To uz ale davno nema smysl. Sezona je v prdeli, tak proc brzdit tank? Jinak bych se ted vyjadril i vic a rekl i neco dalsiho, ale zas bych byl jenom za "blba" a provokatera, tak ty posledni tydny na to jen "prihlizim"...
Atlantik píše:To uz ale davno nema smysl. Sezona je v prdeli, tak proc brzdit tank? Jinak bych se ted vyjadril i vic a rekl i neco dalsiho, ale zas bych byl jenom za "blba" a provokatera, tak ty posledni tydny na to jen "prihlizim"...
Myslím, že za blba si nebyl a občasná provokace je na diskuzích běžná. Jako fanda Pens se pragmaticky vyjádři k Habs, rád si to přečtu! :yes:
Atlantik píše: Sezona je v prdeli, tak proc brzdit tank?
Vy jste po vyhazovu vyhrali :cup: .. :dudo:
AndyF píše:Obvykle se rika, ze nemuzes vyhodit 22 hracu, tak musis vyhodit kouce..
Ale tady by se mel kouc vyhodit driv, nez bude uplne spatne.
Therrien hodil posledni prohru na Subbana, kterej ovsem zas nic tak ultra stupidniho neudelal.
Ty psychologicky nasledky uz nikdo nezaceli.
Tady budu, kupodivu, souhlasit s Atlantikem - teď už je to jedno, jakmile Bergevin sdělil, že celý trenérský tým má plnou důvěru a nic se měnit nebude, sezónu jsem odpískal... :? . Spadli jsme někam, kde jsme ještě nebyli - ano, v sezóně 2011 (myslím) jsme skončili poslední na východě, ale tam to bylo celé špatně již od začátku. Teď hrajeme 2 měsíce naprosto v pohodě a potom přijde něco, čemu absolutně nerozumím a rád bych samozřejmě věděl ostatní souvislosti, protože se mi nechce věřit, že by celé mužstvo ze dne na den kompletně zapomnělo hrát hokej :x !
Já už teď jen čekám, co posereme při trade deadline a jak se vyvrbí situace s Pricem - respektive, kdy se konečně rozhodne, že má jít na operaci...
On to asi nezvládá těžce jen Therrien, ale už i Bergevin. :rofl:
Did the rounds to find out if Subban is on the market. One team executive said "his name has come up"
Not suggesting #Canadiens will trade Subban. Just saying one team confirmed #Habs are "gauging the market".
Blíží se 'pí*ovina dekády'? © kisin

Obrázek
C'mon, Marc! Trade him! Trade P.K.! :hfman:
No doufám, že Bergevin si zachová zdravý rozum, tohle by mu asi fanoušci Habs jen tak nezapomněli! A taky doufám, že ten samý tlak, tedy fanouškovský, ho donutí k tomu, že v létě poletí definitivně Therrien... :pray:
v lete? už pred mesiacom bolo neskoro :doh:
Co Habs, věříte dnes ve výhru?
Joe S. píše:v lete? už pred mesiacom bolo neskoro :doh:
To vím taky, ale realita je holt jiná, proto doufám alespoň v léto, jasný...?
:-( Subbana měnit Bergevin nebude ,to je určitě totální nesmysl.Nemůže si to dovolit už jen z důvodu charitativní angažovanosti Subbana a oblíbenosti beka u montrealské veřejnosti včetně quebeckých politiků.Krom toho i přes nezodpovědný Subbanův narcismus je tento bek, výkonnostně oproti ostatním bekům v mužstvu, někde jinde.V Montrealu se na jeho služby hráče v poli spolehá víc, než kohoko-li jiného.
http://novy.nhl.cz/subban-na-prodej-zam ... ce/5008527" onclick="window.open(this.href);return false;

Vítězstvi s letci je dobrý,zatím je to ale v naší situaci prachbídně málo.Vůbec mi není jasné jaký mají v současnosti cíl.Jestli ještě doufají v PO a nebo je sezona definitivně ztracená a myslí na budoucí.
O deadline se taky zatím nic neděje.Proslýchá se,že se ostatní ptali na Pateryna,Gilberta,Fleischmanna,Weise,Byrona .Některým končí v létě smlouva a reálně hrozí, že je ztratíme bez náhrady.Můj osobní názor je,že se Bergevin se k žádně významné výměně neodhodlá.Nadruhou stranu, než se zbavovat hráčů zadarmo ,nebo za zoufalce,tak raději nic.
Letos je sozona v hajz**. Doufam ze se am aspon na draftu ude nekdo ze sestice ...
Mathews, laine, pulujarvi, tkachuk, nylander, juolevi.,
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS