Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:-( Chicago Tomáš Fleischmann + Dale Weise - Montreal Philip Danault + 2. kolo draftu '18
Z výměny jasně vyplývá,že Bergevin tuto sezonu odepsal.Jen tak pro zajímavost jsem zjistil ,že letos odehrál 30 zápasů 1gól 4 asistence 5bodů a -3.
Na přiloženém odkaze je i video,kde vstřelil svou jedinou branku NHL golmanu Johnsonovi z Buffala.Jinak o něm nevím zhola nic, jen že Bergevin zaníceně oznamoval, že v roce 2011 se výrazně podílel na jeho draftování do Chicaga v 1.kole/poř 26 a má to být posila pro HABS na několik příštích let.Uvidíme :neviem: .
Osobně si myslim výměna opět za nic..Za Fleischmanna a především Weise se dalo získat určitě mnohem víc.Bergevin mění hráče příliš lacině,toť můj názor.

https://www.nhl.com/player/phillip-danault-8476479" onclick="window.open(this.href);return false;
Čekal bych o dost vyšší protihodnotu. Sehrály zde svoji roli 2 faktory: Bergevin byl u jeho draftu a v neposlední řadě je to frankofónní kanaďan. :-D
Novis44 píše:Čekal bych o dost vyšší protihodnotu. Sehrály zde svoji roli 2 faktory: Bergevin byl u jeho draftu a v neposlední řadě je to frankofónní kanaďan. :-D
Bohužel souhlas - byť toho mladíka neznám, za Weiseho jsem čekal mnohem víc... :-( .
habs píše:
Novis44 píše:Čekal bych o dost vyšší protihodnotu. Sehrály zde svoji roli 2 faktory: Bergevin byl u jeho draftu a v neposlední řadě je to frankofónní kanaďan. :-D
Bohužel souhlas - byť toho mladíka neznám, za Weiseho jsem čekal mnohem víc... :-( .
Ve světle protihodnot posledních trejdů ano, taky zklamání. Dale :bye2: , doufám, že by se za rozumných podmínek mohl v létě vrátit :pray:
Od Danaulta asi nikdo neví co čekat, jak už tady zaznělo, tak MB se tváří, že ví, co dělá a hráče zná. Tak se snad prosadí...
Danault: Bottom 6 F. Can play up/down lineup. Speedy puck hound. Strong PKer/faceoffs. Great work ethic. Beloved by coaches.
Za Weiseho a Flašu se dalo asi vytřískat víc.
Ja myslim ze trejd dobrej pro oba strany..
2.kolo za nich je dorej draft a danalut se doma muze klidne dobre rozehrat.
Weis a fleisman titul sami neurobi nejsou to zdaleka top hraci. Osobne si myslim ze v chu se do hry velmi nedostanou.. Viz moen u nas zpred nekokika roku
Co dostanreme za markova ellera ci mitchela?
Btw mozna scherbak +draft za drouina
:-( Tak co pánové?Spokojenost s deadline.Nebo ne ?
Tak si to jemně shrňme.Již dříve jsme vyměnili neposlušného Kassiana za mizerného golman Scrivense.Mně se alespoň tento golman vůbec nelíbí.Tady mimojiné zasáhla vyšší moc a prohřešky tohoto typu se zkrátka v Montrealu nepromíjí.To celkem chápu.
Dále jsme vyměnili průměrného snaživého AHLkáře Thomase za neméně průměrného, trochu nadějnějšího a pčedevším fyzicky zdatnějšího Lessia.To celkem hodnotim pozitivně.
Poté jsme vyměnili věčně válejícího se golmana Tokarského za AHLkáře Friberga.Budiž spokojenost,celkem slušná výměna,alespoň podle těch highlihty z AHL
Byl k nám vyměněn složitou politickou výměnou komik, bitkař Scott a podle mě hodně slušnej obránce Bartley.V jeho případě to byl celkem Bergevinův kauf.Protihodnota Tinordiho a Fourniera se nyní zdá s odstupem času jakžtakž, i když jsem si zprvu myslel, že za naší bývalou jedničku draftu jsme měli žádat víc.
Pak nás čekala největší výměna,kde jsme jen tak něco málo ubrali z platového stropu peněz a očekávali v podobě Jakubova nebo Hopkinse, něco významného v náš prospěch.
Samozřejmě se nic nestalo.Pouze odešla s Weissem a Fleischmannem zkušenost a ironicky pro nás zanedbatelných 24 vstřelených gólů.To se rovná/spíš nerovná/ jednomu ubohému zásahu Danaulta ještě v dresu Chicaga.Tak snad se při troše štěstí se prospect během zápasové praxe chytne.
Mladík má možná perspektivu,ale při trpělivosti našeho vedení s mladými hráči mám své pochyby.... :neviem: Zde jsme se nechali zkrátka ošidit a nic na tom nemění ani ten pick v 2.kole,který je podle TSN/a to mě překvapilo/ až za dva roky v roce 2018.
Poté Bergevinovo totální fopá,když jsme stáhli z waiveru mlátičku Browna, jako bychom neměli nedávno příchozího rváče Scotta.Asi se budeme prát. :-D
Poslední výměna mě taky překvapila,zvláště jak nejprve Bergevin vychvaloval Devante Smith-Pellyho,že nám přinese potřebný důraz a jsme s ním docela jiné mužstvo a teď po necelém roce ho jen tak bleskově vymění za mladého prospecta Matteau.
Nic proti,akorát že poslal tehdy pryč našeho Sekáče,který tu hrál celkem slušně.
A dál?Už nic.Není tu ani Drouin,ani Jakubov,ani Hopkins,ani Vrbata,ani Atkinson o kterých se spekulovalo,že máme zájem. Johanssena vyfoukl Naschville,Staala NYR,Ladda Chicago,Boedkera Colorado a my jen čumíme a prohráváme jeden zápas za druhým.Naposledy včera ostudně se žraloky ze San Jose.To je k zbláznění.
Myslel jsem,že Bergevinovi současný propad vadí,ale asi ne.Zřejmě je vše úplně OK a podle plánu. :evil:
As reported by @renlavoietva, Michel Therrien will be back coaching the Canadiens next season.
:petrik:
Rono píše:
As reported by @renlavoietva, Michel Therrien will be back coaching the Canadiens next season.
:petrik:
Co k tomu říct? Snad jen :grc: :grc: :grc: ...
:-(,, Čím hůř,tím líp"To je zřejmě strategie,kterou naordinoval Bergevin svému podřízenému Therrienovi s vidinou lepšího draftového postavení.Dílem tomu nahrává na jejich vlastní obhajobu celá řada zranění klíčových hráčů,včetně těch největších hvězd jako Price,Subban,Desharnais,Eller,Petry,Beaulieu a předtím Gallagher.Můžeme říci,že máme raněné v průběhu celé sezony a nejsme schopni se s tim vypořádat.
Parádní alibi a zároveň alibismus,neboť řadu zraněných mají i jiné týmy s docela jinými výsledky.Jestli to půjde takhle dál, budeme v poslední pětici mít možnost losovat o první pozici na draftu.A o to asi jde.Fanoušek ať se třeba vztekne :evil:
Upřímně řečeno,za těchto okolností mě ani vyšší draft netěší.Těšil jsem se na sezonu,kde budeme důstojně bojovat o nejvyšší příčky a ne o drafty.Takhle odevzdané své mužstvo vůbec neznám.Jedinou výhodou je to,že si zahrají mnozí mladí hráči,kteří by si jinak nezahráli.Jenže s Therrienovským poskládáním jednotlivých řad,kdy se někteří hráči viděli sotva na treningu, bez nějakých dlouhodobějších návyků a souher ,to jaksi nejde a ani jít nemůže.Proč se třeba nepokusil postavit řadu mladíku, podle receptu od Lefebvra,když už experimentuje.To vážně nechápu.
Snad jen střelecké probuzení Galchenyuka potěší.Zato kapitán Pacioretty je střelecky nemožnej o Plekancovi ani nemluvě.To ,,C" by měl Max předat někomu jinému.
Condon ztratil počáteční vlastní sebedůvěru a je čím dál horší .Puky mu už běžně vypadávají, jak někde v juniorech.

:evil: Deadline Bergevin totálně nezvládl a místo aby získal, ztratil.V současnosti bojuje o svoji vlastní kůži,jak před vedením,tak před montrealskou veřejností. Tak se nemůžeme divit,že se svého podřízeného zastal a garantoval mu flek trenéra také na další sezonu.Opačně by přiznal svůj omyl a to by se po něm křeslo zakymácelo.
:-( Začínám ztrácet o Bergevinovi své iluze,měl by to předat někomu jinému..
:) Tak po delším čase pár událostí,které se v klubu udály.
Nejprve byl najmut nový asistent trenéra Kirk Muller.Je to náš bývalý hráč ,také pozdější kapitán a jeden z posledních držitelů SC z roku 93.Asistenta tu již dělal za Carbonneau a Martina, hráči ho mají údajně rádi.Tak snad nám pomůže s útokem a přesilovou hrou.Také Therrien se nemusí cítit jistě,neboť má ambice dělat hlavního trenéra.Jsem zvědavý jestli Therriena nakonec z jeho fleku vyštípe.
Byly předloženy nabídky smluv několika hráčům.Barberio,Carr,Danault,Andrighetto z toho poslední z nich již včera na rok podepsal.Za mě šikovný,hráč který může hrát v TOP6.
Doufám ,že Bergevin předloží smlouvy i Lessiovi,Hanleyovi a Dietzovi.Ti by se nám mohli ještě hodit.Svojí nadějnou výkonnost potvrdili.
Pravděpodobně mužstvo opustí UFA hráči Gilbert, Brown,Scrivens,Bartley.Nic za čim bych srcervoucně brečel.
Nejasná je situace u Bournivala.Někde psali,že z důvodu zdravotních končí,poté zase že to není pravda,tak nevim,V každém případě to je hráč, který nás nespasí.
Blíží se draft.My volíme 9,39,45,69,99,123,159 pokud tedy ještě nedojde k nějaké výměně.Dle mého soudu nás draft nespasí,protože z deváté pozice volíme pozdě a to nejlepší je pryč.Zmiňují se různá jména jako beci Mikhail Sergachyov,Olli Juolevi,útočníci Logan Brown Jake Bean , sní se o Pierre-Luc Dubois(ten podle mě půjde dřív),Za mně.Loni jsme volili beka Juulsena letos chci forwarda.Ale nějakého takového,který bude dávat pravidelně góly
Objevily se fámy,že se uvažujeme o výměně Subbana.Podle mě má pravdu náš bývalý hráč a trenér Carbonneau který říká,že nemůže být vyměněn.Po herní stránce je mezi beky nadprůměrný a po společenské stránce je mezi montrealskou veřejností velmi oblíbený.Zabodoval za svou charitativní činnost,kdy slíbil místní nemocnici obrovské peníze.Bergevin si jeho výměnu dovolit v současnosti nemůže.
Jinak blíží se léto a s ním pravidelně spekulace o volných hráčích.Je otázkou co si můžeme finančně dovolit,co je v našich možnostech a nakolik se to celé blíží pravdě.
Údajně zájem u nás hrát znovu mají Prust,Wiese, vancouverský Burrows a měli bychom mít zájem o edmontonského Jakubova.
Nemá smysl to víc rozebírat,teprve letní akceschopnost Bergevina prokáže, jak míní naší herní a výsledkovou krizi řešit.Po deadline a jiných příležitostech kdy měl možnost mužstvo posílit, jsem ale skeptický.
Za Gallaghera by som vám ten 5. pick (Duboisa) dal a prihodil k nemu aj Burrowsa ked chce ísť k vám :dudo: a Benning by určite prihodil aj pár draftov.
Ohlund píše:Za Gallaghera by som vám ten 5. pick (Duboisa) dal a prihodil k nemu aj Burrowsa ked chce ísť k vám :dudo: a Benning by určite prihodil aj pár draftov.
Raději bych ten 5. pick vyměnil za Domiho a pak může Arizona vymejšlet něco s Torontem...
:) Probudit se do rána a zjistit,že máme v mužstvu za 39 a 45 volbu v druhém kole Andrew Shawa mě vážně potěšilo.Doufám,že podepsat ho bude hračka.To si přiznám,že jsem nečekal.Komplexní ,silný útočník.který se vrací zpět a je schopen přispět k ofenzívě.Rozhodně pro nás pěkná posila do TOP.6
Není to sice mašina na góly,ale cítit by měl být.Skvělý v PO.
Ztráta Ellera z důvodu uvolnění peněz.Když má den,je to skvělý hráč,ale jeho výkony jsou nestabilní.Léta se do něj vkládali větší naděje, než ve skutečnosti předváděl,V této době už měl být naším stabilním druhým centrem,ale lavíroval neustále mezi tímto postem a křídlem.Ani jedno nehrál tak,jak jsme doufali,ale třeba mu to ve Washingtonu sedne.Nebude se mi po dánovi stýskat.Náhrada dvou picku v příštích letech je slušná - 2nd round '17 + 2nd round '18
Na draftu jsme získali již dlouho proklamovaného Mikhaila Sergachyova snad budoucí náhradu za Markova.Jak víte já chtěl útočníka.To se mi tedy nesplnilo,ale volba je to dobrá o čemž mě přesvědčoval i pan kolega Captain Crunch.Tak tomu budu věřit.
Pro pořádek podepsal nám na rok bek Joel Hanley,což je solidní náhradní bek.Loni se v Bell Centre uvedl solidně.
Bergevin včera překvapil.
:)Naše volby draftu 2016

ROUND 1 - Mikhail Sergachev, D, Windsor (OHL)
ROUND 3 - William Bitten, C, Flint (OHL)
ROUND 4 - Victor Mete, D, London (OHL)
ROUND 5 - Casey Staum, D, Hill-Murray High School
ROUND 6 - Michael Pezzetta, C, Sudbury (OHL)
ROUND 7 - Arvid Henrikson, D, Aik U18 (Sweden
Trade byl pro mě nejprve šok, jelikož jsem měl vždy Ellera hrozně rád, ale s odstupem času to hodnotím jako přínos. Na centru máme přetlak. Top six centři jsou daní a v bottom 6 může hrát na centru Danault, De La Rose, McCarron a samozřjemě Mitchell a Flynn. Larrymu za všechny ty léta moc děkuji a přeji mu u Caps vše dobré (kromě zápasů proti Habs, samozřejmě). Budu vzpomínat na jeho skills, skvělý puck possession, smooth hands a ty jeho skvělé nájezdy a výborná výkonnost v PO. Je to inteligentní hráč a člověk, rozhovory s ním vždy měly hlavu a patu. Jo, bude mi chybět :cry: Na druhou stranu byl bohužel dost nekonzistentní, ale když za to zatáhl...

Jeho 5 point game byl něco

A můj nejoblíbenější Larryho gol

Do týmu přichází Andrew Shaw. Hráč, kterého jsem měl vždy rád a u Hawks vždy sledoval. Typově podobný Gallymu, hard working guy, nic nevynechá, hrát může v první i čtvrté lajně, PK i PP, umí vlézt soupeři pod kůži... Dle posledního rozhovoru se nebojím, že by u nás nepodepsal, dle svých slov to Bergymu dluží, protože ten byl u jeho draftu a dal mu šanci v NHL. Bude to long term contract, což je vzhledem k jeho nízkému věku ok a že budeme muset něco přitlačit je taky v pohodě, tak už to na UFA trhu bývá. Přes 4-4,5mega per to ale doufám nepůjde. Jeho poslední článek mě obecně potěšil. Mluví o Habs už jako WE a těší se až budou spolu s Gallym pořádně otravovat soupeře :giggle:
https://www.nhl.com/news/shaw-expects-t ... =277567792

S draftem jsem zatím spokojený, tedy zejména s ohledem na náš první pick. U dalších hráčů se necítím kompetentní hodnotit, protože je vůbec neznám. Docela mě ale rozesmály volby malých obránců Meteho a Stauma, kterých máme plný prospect pool, pak jakoby si Bergy uvědomil, tak vzal nakonec 195cm vysokého obra Henriksona, aby to vyvážil :giggle: Zaujal mě náš pick z třetího kola William Bitten. Co jsem četl, tak celkem steal, měl být dle žebříčků brán spíše už v druhém kole. Hodně rychlý, two way hráč s velký ofenzivním potenciálem a kupou bodů v juniorce a i přes to, že to je další prcek, tak by z něj něco být mohlo. Ale k tomu by se možná mohl vyjádřit někdo, kdo má o juniorce větší přehled.
Zpátky k první volbě, tím je Mikhail Sergachev. Včera teprve osmnáctiletý bek, docela z něj byli všichni dost nadšení a pěli na něj chválu. Prý je to jeden z nejvíce NHL ready hráčů z celého draftu. V hodnocení jeho skillu lze vyčíst, že téměř nemá slabé místo. Navzdory své národnosti je to i dříč, naučil se rychle anglicky, takže za mě spokojenost :thumbsup:
:) Byl podepsán Andrew Shaw :taptap:

The Montreal Canadiens have confirmed that they’ve signed forward Andrew Shaw to a six-year contract extension.
The deal is worth $23.4 million in total, as it’ll pay Shaw $3.9 million per year.

Je to výše okolo 4 mega,co se čekala,tak doufám,že podle toho bude hrát a nebudeme toho litovat.V Chicagu nezklamal,tak snad u nás v tom bude pokračovat.
Kvalifikační nabídky nedostanou Dietz,Lessio ,Bournivala a Dumont.Opět se projevuje nedostatek trpělivosti s mladýni hráči oba Dietz a Lessio se jevili solidně.
Kapitán ledovců z AHL Dumont také na svou šanci čekal,až se jí nedočkal.Nutno dodat,že nepřešel vlastní práh průměrnosti.Se syndromy po otřesu mozku Bournivalovi smlouvu těžko někdo dá,tady je to jasné.

Opět se otevírá otázka Vadima Shipachyova,ale pokud jsem informován,tak má smlouvu na příští rok s doložkou,že pokud by přestoupil, tak by nový klub zaplatil SKA Petrohradu 700000$.To se asi Bergevinovi nechce,protože je to nestandartní.No uvidíme.
Blíží se 1.7.a trh volných hráčů.Spekulací mnoho,počkám si raději na prostou realitu.

.
P.K Subban for Shea Weber.
Francie :rofl:.

Jako dokážu si představit, že to budete hájit, ale ti co ne, tak je mi vás líto.

30-letý Weber s 7.85M cap hitem na dalších 10 let, tedy do roku 2026.
27-letý lepší Subban se smlouvou do roku 2022, tedy do svých 33 let, ideál.

Good luck, Habs. :kajo:
:-( Nebudu nic hájit.Ještě teď to rozdejchávám.Zrovna tak ,jak byla idiotsky vysoká smlouva pro Subbana,tak smlouva Webera je ještě delší a v neuměrně výší mnohem horší.To nás na přestupech bude blokovat několik let dozadu.Zvláště pokud s věkem neudrží výkonnost.

Kvalitativně a výkonnostně jeto v současbosti se Subbanem tak 1 : 1.Weber je dobrý ofenzívní bek srovnatelný s P..K,který na modré riskantně nešaškuje.Když se nad tím zamyslím tak mi to šaškování možná bude chybět.

Musim říci,že jsem nepočítal s tím,že Subbana vymění,zvláště když se charitativně angažoval v boji proti rakovině a upsal se na 10 mega pro zdejší nemocnici.Mluvil o tom i Guy Carbonneau.V Montrealu je společenskou celebritou, tak mě vážně jeho výměna překvapila.
Zvláště když byl Bergevin tak benevolentní k Markovovi,který po zranění kolene byl výkonnostně totálně mimo a štědrou smlouvu přesto dostal jako vážená montrealská celebrita..

Něco prosakovalo,že to není se Subbanem zcela ideální v kabině.Občas měl nějaký konflikt i se spoluhráči.Viz tehdy s Tomášem Plekancem na treningu.Ale to jsem myslel,že je zapomenuto a jede se dál-Tak asi NENěco i naznačovalo na konci ročníku,že ho Therrien pod záminkou příležitostí prospektů nestavěl.
Bude se mi stýskat a moc!!!!Ztrácim mimořádně oblíbeného hráče!!!.Děkuji za vše a :taptap:
Bergevin GM of the year, dal 4th linerovi 4 mega per year a teraz toto? :lol3:

za Subbana ste mali top 6 vyskladať, nie toto spraviť
Rozjíždím novou kampaň - #FreeGalch...chudák fakt, už tak tam nemá pomalu s kým hrát a zabíjí ho Therrien, a oni mu vytrejdujou Subbana, který mu nahrál snad na půlku jeho 30 gólů. Třeba využít toho, že je Bergevin v jakémsi deliriu a toho, že má zájem o Fowlera. Takže šup šup, Fowler za Galche, ať už je to :pray:

Tohle snad nemá smysl ani komentovat... :sok: :hroza: ! I když jsem měl v poslední sezóně výhrady k některým věcem, co Subban na ledě dělal, tak tohle je prostě idiocie první kategorie a pro mě absolutně nepochopitelná záležitost, ať to probírám z jaké chci strany! Je jasný, že tu o hokejovou stránku vůbec nešlo a o to je to snad i horší - doufám, že to alespoň jeden z dvojice Bergevin-Therrien co nejdříve odsere :evil: ! Už teď mám zkaženou minimálně další sezónu a za ta dlouhá léta, co Habs fandím, je to už můj minimálně čtvrtý absolutní šok - Roy, Desjardins, LeClair a teď i Subban :shock: ! Jo a vlastně ještě Chelios - ani už to nechci vypisovat... :hroza:.
tomasinho píše:Rozjíždím novou kampaň - #FreeGalch...chudák fakt, už tak tam nemá pomalu s kým hrát a zabíjí ho Therrien, a oni mu vytrejdujou Subbana, který mu nahrál snad na půlku jeho 30 gólů. Třeba využít toho, že je Bergevin v jakémsi deliriu a toho, že má zájem o Fowlera. Takže šup šup, Fowler za Galche, ať už je to
:-( To kdyby se to mělo stát,tak si dám od hokeje pohov.Ale těší mě,že má někdo z konkurence takové toužebné sny.Zřejmě to nebude s našimi hráči tak hrozné :yes:

:hmm: S odstupem času po opadnutí emocí,když pominu tu ekonomickou oblast, což je pro mě dost nestrávitelný sousto,tak to není zase takový provar.Shea Weber je skvělý bek.
Subban je sice divácky atraktivní,ale nezodpovědný.Hraje rád sobecky a na modré dost riskantně.Zavinil docela dost gólů,když mu to od hole uteklo,nebo mu to někdo vypíchl.Tím nechci říct,že je vyloženě zodpovědný za tu loňskou mizerii.
Hraje dost líbivě na riziko a také Kovaljov ho zato veřejně kritizoval.A co mě osobně na něm osobně vadilo,že není rozený vůdce,který by byl schopen strhnout celé mužstvo,když se nedaří..To ostatně bych řekl,že dosud od nás nebyl nikdo.
Ono to vlastně ani nejde.Když jste jednou ro obecenstvo komik ,tak ten respekt vážnosti těžko u lidí získáte.
Když se nad tim zamyslim,tak stejně vše leželo a leží na schopnostech Price .To je náš hlavní lídr a chci uvěřit,že s Weberem to posunou o něco výš.
Shea Weber je vůdce od narození a myslim,že mu v nějakou vhodnou dobu ,,C" Max předá.Ten pro mě není ten nejlepší vůdce,když se v nepovedené sezoně trápí a vyplakává přes tisk.Potřebujeme někoho kdo dokáže strhnout mužstvo osobním příkladem .Věřim tomu,že Weber takový je!!! :yes:

Herně je Shea srovnatelný se Subbanem, ne-li lepší.Zdobí ho dobrá rozehrávka a pečlivá defenziva a body v ofenzívě určitě přidá.Mohl by nám zvednout přesilovku.Ránu má jak z děla a docela přesnou.

Jsem zvědavý jak to vše budeme hodnotit po roce,ale myslim,že kladně.Weber nám dozajista významně pomůže. :yes:
montreal píše: Jsem zvědavý jak to vše budeme hodnotit po roce,ale myslim,že kladně.Weber nám dozajista významně pomůže. :yes:
ja som zas zvedavy jak to budete hodnotit po 5 alebo po 7 rokoch ak pojde weber uz vykonnostne dole a vy budete mat pred sebou este kopec rokov jeho zmluvy s hrozostrasnym cap hitom a subban bude stale v najlepsich rokoch... :hmm:
Shea je horší než Subban. P.K. je more mobile, modernější, mladší bek s ideálnější smlouvou. Leadership se přeceňuje, když Shea tak dokáže strhnout mužstvo, že letos jej teda tak (ne)strhl v G7 např. letos a někdy dotáhnul Preds i tak daleko teda.

Tady si není co namlouvat, klobouk dolů před habsem. Tohle je provar ze strany Montrealu jako prase. Lepší, mladší, modernější bek s lepším kontraktem za staršího, horšího, s kontraktem do 40ti let. :wink2:
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES