Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

petrik píše:ja som zas zvedavy jak to budete hodnotit po 5 alebo po 7 rokoch ak pojde weber uz vykonnostne dole a vy budete mat pred sebou este kopec rokov jeho zmluvy s hrozostrasnym cap hitom a subban bude stale v najlepsich rokoch... :hmm:
Zase z toho nedělejte tragedii.Jsou hráči kteří si solidní výkonnost udrrželi přes čtyřicítku o Jágrovi ani .nemluvě.
Rono píše:Shea je horší než Subban. P.K. je more mobile, modernější, mladší bek s ideálnější smlouvou. Leadership se přeceňuje, když Shea tak dokáže strhnout mužstvo, že letos jej teda tak (ne)strhl v G7 např. letos a někdy dotáhnul Preds
Nepovídej,Preds šli v posledních letech výkonnostně nahoru a Weber měl natom velký podíl.A je diskutabilní,kdo je horší.
A co se týká modernosti Subbana a nemodernosti Webera, to je úplná blbost,co říkáš.Co je natom moderního,když ztrácí Subban svým hraním s pukem(ve smyslu,že si hraje) puky a my z toho dostávali góly.Včem máš pravdu.,že P.K. umí bavit publikum .Já jsem přesvědčen,že brzy na něj zapomeneme. :yes:
montreal píše:A co se týká modernosti Subbana a nemodernosti Webera, to je úplná blbost,co říkáš.
Wow... Tak to pak jo, tak si povíme po pár zápasech až tam najednou nebudete mít vzadu teď nikoho, kdo je schopnej tu vaši tragédii vzít na sebe a pokusí se s tím něco udělat.

Ale jak píšeš, vlastně radši nechceš riskantního, modernějšího beka, kterej se snaží s tou tragédii něco udělat, ale radši někoho, kdo v tom vašem stylu teda bude zodpovědně bránit ve svý zóně a jinak puk odpalme do haleluja, ať neudělám chybu.
In 10 fewer games played, Subban made ~600 more plays with the puck than Weber last season at 5vs5 alone. #leadership
Užijte si. :kajo:
:) .Chceš tvrdit,že Weber neumí bránit!!!To asi ne,že.
Subbana při jeho výletech zajišťoval Markov.Dělal co mohl,ale rychlostně už nestačí a my z toho dostávali často góly.. Myslim,že těch propadů bude teď míň,Weber poctivěji brání.Věřim,že nám to prospěje.
Já nejásám nad tím,že Subban odchází,ale snažim se brát tak věci jak jsou.Nemůžeme propadat do agonie.
Koneckonců rozsoudí nás budoucí sezona. :yes:
To jsem taky nikde nenapsal. Právěže jsem napsal, že bránit ve svý zóně ještě umí, ale jinak vám ani z půlky nenahradí to co P.K. směrem dopředu. That's all.

Jak jsem řekl, užijte si to. Lituju ty, kteří uznali, že je to provar, za toho demen*a na stoličce GM nemůžete. :moj:
Souhlasím, že je Subban asi lepší do budoucnosti, ale hlásit tu takový moudra, že je ve finále Weber jen blbec, co brání v own zone a všechny puky vyhazuje do hajzlu mi přijde jako totální zhovadilost, né-li kacířství :lol2:
Marman píše:Souhlasím, že je Subban asi lepší do budoucnosti, ale hlásit tu takový moudra, že je ve finále Weber jen blbec, co brání v own zone a všechny puky vyhazuje do hajzlu mi přijde jako totální zhovadilost, né-li kacířství :lol2:
Totální zhovadilost je možná tak spíš nepochopit čtený text a nedat si ho do kontextu s předchozími debatami :wink2:.
montreal píše:Myslim,že těch propadů bude teď míň,Weber poctivěji brání.
A nebyla tak čirou náhodou jedením z největších problémů Predators právě defenziva po ztrátě puku na soupeřově modré?

Vždyť by se dal ještě dohledat ten rozhovor právě s Weberem, kde i sám tohle přiznával, že jestli v něčem Preds hoří, tak právě propadání a vracení se, častému přečíslení soupeřem atd.
montreal píše:
petrik píše:ja som zas zvedavy jak to budete hodnotit po 5 alebo po 7 rokoch ak pojde weber uz vykonnostne dole a vy budete mat pred sebou este kopec rokov jeho zmluvy s hrozostrasnym cap hitom a subban bude stale v najlepsich rokoch... :hmm:
Zase z toho nedělejte tragedii.Jsou hráči kteří si solidní výkonnost udrrželi přes čtyřicítku o Jágrovi ani .nemluvě.
je pravda ze su hraci ktori aj tesne pred styridsiatkou podavaju top vykony hodne vysokeho platu. ale na kazdeho takeho ti najdem 20 inych ktori po 35-ke isli dost rapidne dole... vy teraz musite dufat ze prave weber bude tou vynimkou co potvrdi pravidlo, inak budu tie posledne roky jeho zmluvy dost boliet... (teraz neviem - ako by to bolo s cap hitom keby napr. v 37r ukoncil karieru? )
petrik píše:(teraz neviem - ako by to bolo s cap hitom keby napr. v 37r ukoncil karieru? )
No, tohle je výhoda Habs, všechny cap penalties by šli na stranu Nashville :D.

Obrázek
Zase on ma tusim od Homera tu smlouvu nastavenou tak, ze v poslednich letech bere v podstate ho*no, takze podle me bude docela v pohode trejdovatelnej nekam do tymu kterej se bude potrebovat dostat nad platovou podlahu... Pronger a dats se taky dali vymenit.
Obrázek
Rono píše:
montreal píše:A co se týká modernosti Subbana a nemodernosti Webera, to je úplná blbost,co říkáš.
Wow... Tak to pak jo, tak si povíme po pár zápasech až tam najednou nebudete mít vzadu teď nikoho, kdo je schopnej tu vaši tragédii vzít na sebe a pokusí se s tím něco udělat.

Ale jak píšeš, vlastně radši nechceš riskantního, modernějšího beka, kterej se snaží s tou tragédii něco udělat, ale radši někoho, kdo v tom vašem stylu teda bude zodpovědně bránit ve svý zóně a jinak puk odpalme do haleluja, ať neudělám chybu.
In 10 fewer games played, Subban made ~600 more plays with the puck than Weber last season at 5vs5 alone. #leadership
Užijte si. :kajo:
O výsledku tohoto trejdu se tu asi bavit nemusíme, "montrymu" rozumím v tom smyslu, že se na té tragédii snaží najít něco pozitivního. A tím je snad jen větší důraz a tvrdost Webera a v danou chvíli klid do kabiny. Tohle je ale zatraceně málo za to, že jsme ztratili jedno z našich es - to druhé nám snad v bráně zůstane nadlouho a bude zdravý :pray: .
Trochu mi tu zase ale vadí, jak tu píšeš o "naší tragédii" - už jsem to přes sezónu probíral trochu ostřeji s Atlantikem a budu se opakovat, i když poslední sezóna byla totálně zpackaná. Proč jsme sezóny předtím celkem pravidelně postupovali do PO a 2x za tu dobu jsme byli v konferenčním finále...? Ano, je tu faktor Price, ale někdo ty góly dávat musel - a byť se na tom Subban podílel celkem dost, nestálo to jen na něm. Jak jste ho tu sepsuli po té sekeře na Stonea v 1.kole našeho posledního PO? A tam nás dost oslabil, což je ta jeho odvrácená tvář, kterou já u něj nejvíc kritizuju - přemotivovanost a snaha brát vše jen a pouze na sebe. Na první pohled možná chvályhodné, ale spíš kontraproduktivní.
Nicméně, jak už jsem psal v mé první reakce na tu zhovadilost Bergevina, přesto všechno je to hráč, na kterém to u nás mělo být stavěné a jen kvůli tomu dementovi Therrienovi, který takhle zabil i Semina a třeba Sekáče, nám bude tenhle stavební kámen chybět a základy budou pořád hodně vratké... :-( .
Pořád je to silné, ale vyjádřím se taky. Bergevin spadl na totální dno, je ubožák, looser a sráč :ho*no: . Má u mě nulový respekt a důvěru. Vůbec ted nemluvím o hokejové stránce věci ani o kvalitách Shey či Subbyho, ale udělat takový move, lhát do médií před i po trejdu, lhát o svém vztahu k Subbymu a ještě se u toho tvářit jaký neudělal world class move... :grc: . Ani se mi to nechce vše vypisovat. Spadl na dno k ubožákům jako byl Tremblay a Houle, dokonce i retardovaný Gauthier měl víc rozumu, než tenhle narcisní blb. Už loni měl záchvěvy demence, ale pořád jsem v něm měl důvěru a věřil v lepší zítřky, ale tomu je konec.
Jak už psal Míra, je zcela jasné, že tohle vůbec není trejd o hokeji, ale čistě o egu pánů Therriena a Bergevina. O ničem jiném. Nevěřím v trable v kabině a podobné zvěsti, kterých je u nás vždy mraky. Šlo tady čistě o ty dva a jejich vztah k P.K.
Není pochyb o tom, že je P.K. lepší hráč už ted, nemluvě o době, která bude následovat. Na protiargumenty, že když je Subby tak dobrý, tak proč není na soupisce pro WC nebo proč hrál na OG jen sedmého beka, není třeba ani reagovat, to jsou plky. Je mnohem modernější, víc drží puk, rychlejší, s lepší rozehrávkou... Shea má pouze o něco lepší střelu, větší tělo a možná důslednější bránění v prostoru před bránou. Však je taky spousta stats, které to podpořují, netřeba to rozebírat. Vypíchnout musím znova rychlost, Subby není nejrychlejší bek v NHL, ale určitě nejvíce mobilní a nejpřesněji bruslící, zde je Weber průměr a my ho přivedeme na bruslivý východ. Do páru s letargickým Markovem s ním, ukaž nám Míšo svojí genialitu. Contract vem čert, na konci se bude dát vyměnit nebo ukončí kariéru, to mě nemrzí.Ohledně kolegy v páru, Subban skoro od počátku své kariéry dělal své partnery lepšími hráči, nikdy neměl u sebe nikoho ani se blížící jeho dovednostem. Weber zpočátku také, ale postupem času hrával s výbornými beky v Nashvillu, kteří se jeho kvalitám přiblížili a někteří i překonali, což mělo na jeho hru v posledních letech velký vliv. Pro mě další velký faktor.
Přeji Subbymu jen to nejlepší a budu Preds hodně sledovat díky němu. Bude tam naprostý Beast a jeho vliv na hru bude ještě větší, Lavy je dle mého kouč, který má koule.
Co se bude dít u nás nevím, budeme lepší než loni, budeme zase vyhrát, ale ve mě z tohoto zůstane hořkost ještě hodně dlouho, že se ani moc nebudu umět radovat.

A na závěr jeden song pro Míšu a Máru:
Obrázek
Radulov ....


u neho to bolo dost bezne

ale na druhej strane jeho utocny potencial je super a ak ho skrotite, vasa utocna sila bude velka, a zase nie je to chrapun v pravom slova zmysle, skor nevie kontrolovat emocie
:-( Podepsal nám na rok Alexander Radulov s cap hitem 5,75$,což jsem čekal mnohem horší.No nevim,teď nás na HF nebude mít rád nikdo.
Což o to.Hokejista je to skvělý,ale ty jeho věčné nálady a provokace.Nadruhou stranu je to kanonýr od pánaboha.Doufám že se u nás předvede v tom kladném smyslu.Góly moc potřebujeme.
montreal píše::-( Podepsal nám na rok Alexander Radulov s cap hitem 5,75$,což jsem čekal mnohem horší.No nevim,teď nás na HF nebude mít rád nikdo.
Což o to.Hokejista je to skvělý,ale ty jeho věčné nálady a provokace.Nadruhou stranu je to kanonýr od pánaboha.Doufám že se u nás předvede v tom kladném smyslu.Góly moc potřebujeme.
Keby to bola Tampa, ani to nespominam. Ale u vas to moze byt dost podstatne. Radulov nema dobru hru bez puku/v obrane. Ak v KHL utocili proti jeho utoku, mal v obrane nie male problemy. Okrem toho miluje vozit puk do utocnej tretiny a tam kolmou prihravkou vyviest spoluhraca do sance. Jeho silnou strankou su pasy spoza branky plus vynikajuce hokejove myslenie (smerom dopredu). Okrem toho dobre drzi puk pri mantineli, moze hrat tvrdo a ma dobru orientaciu pred brankou.
Jeho najvacsim problemom je jeho naladovost, ma problemy sa ovladat a co je neprijemne, ked je kludny, nevie hrat na 100%, musi byt na vrchole emocii.
:) Podepsal nám na rok golman Al Montoya,náhrada za Scrivense.
Poté jsme podepsali na dva roky Zach Redmonda.To by měl být dobrý bek.Nahrada za Gilberta.Doufám že ještě dojde na výměnu Jemelina za nějakého útočníka a zkusí to s někým mladým v obraně.
Podepsal nam na tři roky nováčkovskou smlouvu Mikhail Sergachev,letošní naše jednička draftu.
:cry: No,Bergevin to letos vzal nějak zkrátka.Bohužel moc jsem si to takhle nepředstavoval.
montreal píše::)
Poté jsme podepsali na dva roky Zach Redmonda.To by měl být dobrý bek.
If you think so
mt-svk píše:Obrázek
tak si to mozu teraz v Habs vysvetlit :-D
:) Zřemě dnes smršť podpisů.Rozhoupal se také Daniel Carr a podepsal nám dvou letou smlouvu.V minulé sezóně na mne do svého zranění udělal dobrý dojem,Takže jsem rád ,že ho budeme mít v týmu.To je slušná perspektiva.
Trejdovat Subbana, protoze kabina a character issues?! Podepsat Radulova..

Obrázek
Atlantik píše:Trejdovat Subbana, protoze kabina a character issues?! Podepsat Radulova..

Obrázek
Bergevin už se do těch keců tak zamotal, že by udělal lépe, kdyby po takových zhovadilostech, které za posledních pár dnů předvedl, raději držel hubu a někam se na delší dobu uklidil do ústraní! Po strašně dlouhých letech fakt přemýšlím, že další sezónu z pohledu Habs vypustím, protože na tohle všechno se nechci dívat... :x . Angažovat takového bezmozka s takovou pověstí, to je snad kriminální čin a Bergevin by za to měl být veřejně lynčován - samozřejmě nemluvě o Subbanovi, to už je totálně za hranou všeho!
Ano Radulov je naládový ano chová se arogantně jako typický rus. Ale je to taky golový utočník, kterého Habs potřebují jako sůl. Já mu budu fandit. Když dostane slušnou proci minut, bude mít kolem sebe TW wingery, který jeho nedostatky v obraně vymažou. Bude mít důvěru od trenéra tak to může být jejich velký trumf a může t obýt hráč, který je zase dostane do PO.
panthersfan píše:ano chová se arogantně jako typický rus. .
Přesně Tarasenko, Panarin, Kucherov ... to fakt? :hroza:
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS