Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

S Rewayem to opravdu zatím nevypadá dobře. Zánět srdečního svalu, to nezní zrovna dobře :? hokej stranou, hlavně at je Martin v pořádku.

Carey chytal poprvé za hodně dlouhou dobu, takže nešlo čekat zázraky. Styl, jakým pustil druhý a třetí gol jsem u něj snad nikdy neviděl, to on obyčejně chytá bez problémů. Ale není se co divit. Hlavně, aby měl stále důvěru trenérů a hrál co nejvíce.

Jemelin se zas dneska ukázal jako pěkná sra*ka. Že se takhle aktivně nezapojuje fyzicky do šarvátek po svých hitech i v NHL! To vždycky sklopí uši a nechá se mlátit nebo odjíždí pryč, srab jeden. Ale na proti ležícímu Michálkovi je king. Palič mu po tom ubohém hitu na Nakládala přišel dobře naložit. Jak já bych si přál jeho odchod z klubu...

Zaujal opět ne zrovna připravený Záruba jak zminoval některé ruské hráče, kteří nemají zatím slouvu s kluby v NHL, atak nemají zezadu na helmě znáček klubu a že jim to z tohoto důvodu zakázala NHL na helmy nalepit. Ale že se Nakládal a Jordán, toho času také bez smluv v NHL, prohánějí po hřišti s helmami ozdobenými nálepkami Calgary resp. Caroliny si už nevšiml :giggle:
Parda píše: Jemelin se zas dneska ukázal jako pěkná sra*ka. Že se takhle aktivně nezapojuje fyzicky do šarvátek po svých hitech i v NHL! To vždycky sklopí uši a nechá se mlátit nebo odjíždí pryč, srab jeden. Ale na proti ležícímu Michálkovi je king. Palič mu po tom ubohém hitu na Nakládala přišel dobře naložit. Jak já bych si přál jeho odchod z klubu...
To mel Michalka za to kopnuti do Varlamova poplacat po zadech?
Redy píše:
Parda píše: Jemelin se zas dneska ukázal jako pěkná sra*ka. Že se takhle aktivně nezapojuje fyzicky do šarvátek po svých hitech i v NHL! To vždycky sklopí uši a nechá se mlátit nebo odjíždí pryč, srab jeden. Ale na proti ležícímu Michálkovi je king. Palič mu po tom ubohém hitu na Nakládala přišel dobře naložit. Jak já bych si přál jeho odchod z klubu...
To mel Michalka za to kopnuti do Varlamova poplacat po zadech?
Kopnutí bylo asi reflex a reakce na ten chlapacký cross zezadu, načež následovalo další chlapácké mlácení chapa na zemi. Nejde mi o Michálka, nejde mi o repre, ale o to, že Jemelin se takhle srabácky chová pořád a já se na "musím" dívat v klubu i na mezinárodní úrovni.
:) Tak pročítal jsem různé weby abych získal nějaké info o našem klubu.Zatím se jeví vše v pořádku a nadějně.Ale popořádku.
Příprava.Zatím 3výhry a 3 prohry,Vzhledem k tomu,že se zkouší různé varianty a různí hráči na výsledcích až tak nezáleží,ale už lze napsat,že zklamali Condon,Hudon,Matteau,De LaRosa,Fucale, za což byli odměnění farmou,
Velké ambice do prvního týmu měl rus Nikita Scherbak.V létě dřel jak nikdy předtím,dal i v přípravě velmi pěkný gól,no zatím se s ním nepočítá.I on nastoupí u ledovců v St.Johns-
Mimojiné pokud jsem dobře informován ,po další sezoně by se farma měla stěhovat z Newfoundland do quebecké provincie Lavalu a měla by se jmenovat Laval Rocket číli ,,rakety".Název byl vybírán fanoušky na počest Maurice Rocket" Richarda ,skvělého kapitána a útočníka Canadiens padesátých let.

:good: Price -zdá se že se postupně dostává do staré formy.Jeho účast na Světovém poháru za nejlepší obranou přesně nevyjadřuje jeho schopnosti,ale Babcoka ani fanoušky Kanady určitě nezklamal.Už fakt,že ho během turnaje neměnili a dávali mu trvalou důvěru je supr a to i pro nás fans HABS.Doufám,že se nezraní a zachytá u nás jak umí.Bez něj jsme poloviční.
:yahoo: Weber-nezářil střelecky,ale svou zodpovědnou hrou spolu s Vlasicem,nejlepší obranný pár.Co víc chtít.Už se na něj těším.
Pacioretty-turnaj se mu moc nepovedl,jako celé americké reprezenraci.Tortorela ho kritizoval a sesadil do čtvrté lainy.Na turnaji se neprosadil.
V Kanadě se řeší fámu o nejhorším kapitánu Canadiens v historii(udajně to měl říct na golfu Therrien).Osobně bych preferoval kapitáne Webera,loni mi Maxovo kapitánství,jak plakal do medii moc nesedlo. Mimojiné,zdá se,že je v současnosti z formy,což mě štve.

Golman Montoya se v přípravě jevil dobře.

Galchenyuk.Trenoval fyzickou přípravu v létě velmi zodpovědně.Zhlédl jsem i videa,kde tahal a házel kolo.Opravdu raubířina,tomu fyzičku rozhodně zvednout muselo.Přál bych si,aby muto šlo i na ledě.

Radulov-začíná postupně nabírat moje sympatie.Byl velmi zodpovědný k fyzické přípravě,Snažil se návštěvou dívčí hokejové školy získat i sympatie montrealských fanoušků a celkově udělal v Kanadě velmi dobrý
dojem.Jeho přihrávka od mantinelu Lehkonenovi v zápase s Bostonem na gól, byla lahůdka.Pokud vydrží v tom co si zadal,tak bude pro nás supr.
:thumbsup: Lehkonen-tenhle mladík se mi zdá,že přesvědčil svých schopnostech a věřím,že se zpět do Evropy nevrátí.Sedlo mu to s Radulovem.Chválí ho za hru dopředu i dozadu.
Plekanec.Zdá se že se pomalu rozjíždí.Zatim to není ono.Na Světovém poháru výrazný nebyl.
Shaw-jeho silový způsob hry potřebujeme jako sůl.,ale co ten nevybíravý faul v přípravě.Byl bych hodně rád,kdyby si podobné výblitky odpustil a zbytečně nás neoslaboval.
Carr.Zdá se,že našel oblibu u Therriena a nastálo se usadil ve třetí řadě.V přípravě byl i produktivní a slyšel jsem na něj samou chválu.Tak fain.
McCarron-se v přípravě snažil, dal dva góly,ale zdá se,že si ho ještě Therrien v úvodu sezony nenechá a pošle ho na farmu.Jeho slabinou je neobratné bruslení a jeho post třetí centra opět obsadí prcek Desharnais.Ovšem do blízkého budoucna by měl být tento flek jeho.
V přípavě nadchnul rychlí a šikovný Byron,bohužel zklatila ho nějaká angína.Takže je na úvod zřejmě mimo.
Pochvalu sklidil Danault a především Torry Mitchell kterému se střelecky dařilo.

:yes: Velkou slávu sklízí Beaulieu kterému se v přípravě daří a mnoho komentátorů by ho rádo vidělo v páru s Sheou Weberem.Dokonce někteří tvrdí,že vedle Webera může rychle vyrůst,až Webera přeskočí.To jsem tedy zvědav a moc bych si to přál.Moc tomu ale nevěřim
Hodně se píše,že by letos definitivně měl prorazit Pateryn.Tak uvidíme.

:clap: A teď milé převapení.Naše jednička letošního draftu rus Sergačov v pžípravě přesvědčuje,že na NHL skutečně v 18 letech má.Dokonce tím zamotal Therrienovi hlavu, protože ,nyní máme obránců najednou moc a někdo skončí pravděpodobně na farmě.Ale kdo?V Ohrožení jsoe Pateryn,Barberio a Redmond.Ovšem ty by museli projít waiverem.
Také Markov je už dostatečně přesvědčuje,že mu chybí potřebná rychlost.Ovšem to nebudou mít podle mě odvahu ho nestavět.Osobně bych mu poděkoval.
Podle mě vyhrají výše kontraktů a Sergačeva pošlou zpátky do juniorky s tím ,aby se učil.Já bych ale preferoval aby ostal,podle mě by to byla obrovská chyba.Rychlost a sílu mládí v obraně pořebujeme.

Tak tedy mnou očekávaná sestava.
Paccioretty - Galchenyuk-Gallagher
Lehkonen-Plekanec-Radulov
Carr-Desharnais- Shaw (Andrighetto)
Danault-Mitchell.-Flynn(Byron)

Beaulieu -Weber
Markov-Petry(zde bych raději viděl místo Markova Sergáčeva)
Barberio-Jemelin(zde bych raději vidél místo Jemelina,Pateryna)
Redmond

Price,Montoya(Condon v přípravě post druhého golmana prohrál a do budoucna se bude mít co ohánět.Lingren se jevil nadějněji)
Pěkné shrnutí :good:
Jen bych doplnil, že Hudon určitě nezklamal. Naopak, měl dobrý camp, ale zkrátka není přes koho se do týmu dostat. Naopak vyloženě zklamal totálně dřevěný Matteau, ten je done. Condo prohrál boj o back up, JDLR stejná story jako u Hudonam ikdyž on měl camp spíše průměrný. Fucale pořád takový nevýrazný. Scherbak konečně předvedl, co od něj čekáme, ale jemu sezona v AHL maximálně prospěje. McCarron udělal přes léto velký posun a mě se moc líbil. Dle mě je NHL ready. Lehkonen neměl až tak dobrý camp dle čísel, ale co jsem viděl, tak ty čísla ze Švédska nelžou a opravdu z něj může vyrůst ofenzivní zbran. Podle mě dobře, že zatím zůstává a zpět do Švédska se zatím nechystá (na farmu nemůže díky platné smlouvě v Evropě). Díky nově příchozím však máme přetlak, což je ale také dobře. Bohužel tam pořád vadí useless Desharnais, nepochopitelně pořád hraný na cetru třetí lajny, kde by měli hrát hráči naší budoucnosti, na kterých bude stát naše bottom 6 což je Danault a McCarron. Ghetto je najednou bohužel postradatelný, stejně jako Flynn. Skvělý camp měl můj oblíbenec Carr. Nemluvě o Byronovi, který sám vyhrál zápas v Ottawě s AHL týmem proti Sens v plném. S útokem velká spokojenost.

V beku je to horší. Nemůžu ani vidět Jemelina a vidina, že zase bude brát místo řádově lepším bekům než je on mě dohání k šílenství. Markov už lepší nebude, ale on to má aspon pořád v rukách a hlavě. Jen doufám, že už jej neprodloužíme. Webs se snad předvede v posledním preseason game zítra, taky se na něj těším. Doufám, že bude spárovaný s Beaulieuem. Petry zpět ve formě, Pateryn sice super camp, ale bude to mít těžké. Redmond je příjemné překvapení, opravdu hrál dobře a ukradl práci Barberiovi, který byl umístěn na waiver. Škoda, přijdeme asi o něj, loni nás nikdy nezklamal, ale takový je život. Možná to samé čeká Ghetta.
Na konec jsem si nechal Sergyho. Všechny ohromuje a asi se opravdu dostane do sestavy :klobuk: Po devíti zápasech jej pořád beztrestně můžeme poslat do juniorky, takže no risk. A ztrátu Barbse taky umíme eliminovat z vlastních řad. Takže z obrany úplně nadšen nejsem, ale ani zklamán.

V bráně je bůh, tam to je bez debat. El Cubano jako back up, takže spokojenost.
Už aby to vypuklo, netradiční opener v Buffalu je už další čtvrtek.
UPDATE: The Canadiens de Montréal announce that Carey Price (flu) won't accompany team on trip to Buffalo for Thursday's season opener.
http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/shea ... -rankings/" onclick="window.open(this.href);return false;
:ninja:
:) Tak v úvodu sezony velká radost.Mužstvo funguje, byť hra je ještě dost kostrbatá a přesilovky nejsou zatím taky nic moc.Výsledkově to ovšem není špatné.
Dnes jsme porazili oslabený Pitsburgh bez Crosbyho,ale porazit posledního vítěze SC je vždy supr.Konečně mužstvo začíná dávat víc branek,tak jak jsem si vždy přál.Dnes byl fámozní aktivní Paccioretty,krom gólů měl ještě několik šancí a byl poprvé v sezoně opravdu vidět.Snad se mu konečně vrací forma.
Kritizovaný a po minulém zpackaném nájezdu v Ottawě legrační Desharnais se dnes dvakrát trefil,jako by chtěl odčinit fanouškovskou nedůvěru.No uvidíme.
Ztráta Price po viroze je smutná,ale Montoya ho zatím přímo senzačně nahradil.Už proti Buffalu chytal skvěle a dnes s údivem udržel nulu..Výborně.
Rozdíl mezi ním a Condonem je ten.že tolik z něj nevypadávají puky před sebe na dorážky.Moc se mi styl tohoto golmana líbí a zatím předčil všechna má očekávání.
O Pricem psali,že během nemoci hodně zhubnul,tak je otázka jestli už na Arizonu bude stoprocentně připravený.Někde psali,že by snad měl chytat,ale nemusí pospíchat.Montoya je :frajer:
Dnešní gól Radulova mě opět přesvědčil,že je to pan hokejista.Aby někdo z Canadiens vyháčkoval celou obranu soupeře to tu dlouho nepamatuji.Už v minulých zápasech hrál dobře,tak jsem rád,že se trefil.Proti Sjominovi je to opravdu rozdíl.To je oravdová ofenzivní posila a zdá se,že se opravdu umravnil.Chová se zatím vzorně.
A v neposlední řadě Shea Weber.Vůbec mě nezajímají statistiky a neustále se Subbanem hanlivá hodnocení.Se Shehou naše obrana konečně získala na nekompromisnosti a důrazu a to i přesto,že jsme v minulém zápase dostali tři góly.Ostatně Weber natom vinu nenesl.
Jo uznávám.Zatim mu to tam z těch jeho pumelic nepadlo.Ale to není podle mě ,až tak důležité.Hlavní je ,že skvěle plní defenzivní činnosti před golmanem a my zbytečně neinkasujeme.Dnes byl na ledě skoro polovinu zápasu.
V minulosti jsme mnohdy vypadali v zápasech proti západním týmum trapně.Nebyli jsme schopni se jejich hře přizpůsobit a obvykle prohráli.Budete vidět,že s příchodem Webera se to změní.Karty jsou rozdány! :yes: .
montreal píše: Dnešní gól Radulova mě opět přesvědčil,že je to pan hokejista.Aby někdo z Canadiens vyháčkoval celou obranu soupeře to tu dlouho nepamatuji.
Moc pěkný gól. Zrovna jsem se díval jestli se konečně trefil :good:
Radulov :poklona: len ho je strasna skoda, ze väčšinu kariery sa spraval ako totalny ču*ak, ale hokej vie hrat ako malo kto, snad sa mu bude dariť dalej, fandim mu.
Výsledky zatím potěší, ale hra je hrozná - mně osobně z toho bolí oči...! Vůbec nechápu, jak jsme mohli poslední zápas proti Penguins vyhrát takovým rozdílem - absolutně to neodpovídá obrazu hry. Pittsburgh byl skoro celý zápas lepší - lepší pohyb, lepší přechod do útoku apod. My měli veliký štěstí, že jsme hrozně brzy dali góla a že Montoya chytá na začátku sezóny výborně :thumbsup: - jinak bychom možná schytali debakl! Tentokrát byla i naše efektivita hodně solidní, což je další aspekt naší výhry. Radulov pěkný gól, ale můj názor na něj to rozhodně nezmění... :nono: .
Co se Webera týče, tak já mám zatím takové trochu rozpačité pocity - sice prozatím v defenzívě nějaké chyby nedělá, ale směrem dopředu (rozehrávka, vyvezení puku...) je to úplně o ničem. Tady je Subban někde jinde a to i s jeho "exhibičními prvky"... :) .
Já doufám, že náš herní projev dostane nějaký řád a systém, protože tady zatím téměř vůbec neexistuje žádná kombinace... :-( .
Co se Webera týče, tak já mám zatím takové trochu rozpačité pocity - sice prozatím v defenzívě nějaké chyby nedělá, ale směrem dopředu (rozehrávka, vyvezení puku...) je to úplně o ničem. Tady je Subban někde jinde a to i s jeho "exhibičními prvky"... .
:hmm: nehovorili to už všetci v lete, že Subban je iný level?

Ale vtedy to nebola pravda, dokonca padol argument, že Weber je lepší než Subban, lebo bol nominovaný na WC :doh:
Joe S. píše: :hmm: nehovorili to už všetci v lete, že Subban je iný level?
Ale vtedy to nebola pravda, dokonca padol argument, že Weber je lepší než Subban, lebo bol nominovaný na WC :doh:
Popravdě nechápu, proč to píšeš k mému příspěvku, když já jsem byl ten, který od počátku tvrdil, že tahle výměna je naší prohrou... :neviem: ? Právě proto jsem to tu znovu připomenul!
Joe S. píše:
Co se Webera týče, tak já mám zatím takové trochu rozpačité pocity - sice prozatím v defenzívě nějaké chyby nedělá, ale směrem dopředu (rozehrávka, vyvezení puku...) je to úplně o ničem. Tady je Subban někde jinde a to i s jeho "exhibičními prvky"... .
:hmm: nehovorili to už všetci v lete, že Subban je iný level?

Ale vtedy to nebola pravda, dokonca padol argument, že Weber je lepší než Subban, lebo bol nominovaný na WC :doh:
Kdo všetci? Mým střízlivým odhadem ze čtení různých for a Habs fan sites ten trejd hodnotili pozitivně tak 2-3 fanoušci Habs z deseti.. A odborná veřejnost se také spíš klaněla na stranu Preds ohledně toho,kdo na trejdu vydělal...
Weber je přesně takový, jaký se čekalo, jak o něm mluvili fans ze západu, kteří ho mají víc nakoukaného a jak o něm mluví statistiky. Puk na hokejce ho asi hodně pálí, protože se ho ihned zbavuje, v prvních dvou zápasech to někdy bylo dost srandovní na PP, kdy mu to beci z respektu dávali, ale on ho šmahem vracel. Je nekompromisní v osobních soubojích, má perfektní střelu prostě vše, co víme. Nejde najít dva superstar beky jako je Subban a Weber, kteří by si byli více rozdílní. Oba jsou perfektní ve své hře, ale tím jak jsou rozdílní, tak v podstatě nejsou srovnávat. Long term je ale určitě vítěz Nashville a já jsem pořád proti trejdu a pořád mě to štve.
Naštěstí se skvěle ukazuje Petry, on má neuvěřitelný hockey sense a snad tak v ofenzivních činnostech a puck possession částečně s Beueliem nahradí Subbyho.
Zápas jsem neviděl celý, ale rozhodně z toho nemám vůbec špatné pocity. Jsem efektivní, dáváme goly a to, že jsme neměli proti šampionovi obrovskou převahu mě nijak netíží. Akce a závary jsme tam měli hezké. Sekvence z konce druhé a začátku třetí třetiny aneb 1 penalta na 30 sekund hry mě hodně pobavila, to jsem dlouho neviděl :giggle:
Radulov je podle mě ze zatím odehraných tří zápasů spolu s Gallagherem jasně náš nejlepší útočník. Nevynechá jediný shift, hladový po puku, skvělý v osobních soubojích, smooth hands, které ukázal při své brance... V létě jsem pozvedl obočí při jeho podpisu, ted jsme nadšený. Jen tak dál.
Pekný článok, rešpekt k Plekymu :klobuk: , tu na fore ale rešpekt voči NHL hráčom nie je, dobrých je tak 20% a ostatní sú len cákanci a vagíny a neviem čo ešte :roll: . Aj Bergevin dostal v lete riadny hejt za tie ťahy, a práve preto som rád že sa novým posilám celkom darí. Radulov bol dnes pri všetkých 3 goloch a radoval sa z každého ako by to bolo už PO :good: hádam mu to (vám) vydrží .
Ohlund píše:... Radulov bol dnes pri všetkých 3 goloch a radoval sa z každého ako by to bolo už PO :good: hádam mu to (vám) vydrží .
Zahrál opravdu výborně. Naši panáci s ním měli spoustu starostí a odráželi se od něj jako kuželky (např. tuším AMac před prvním gólem). Navíc G-ho útok v podstatě jenom bránil Plekyho formaci, neměl adekvátní odpověď.
Ohlund píše:
Pekný článok, rešpekt k Plekymu :klobuk: , tu na fore ale rešpekt voči NHL hráčom nie je, dobrých je tak 20% a ostatní sú len cákanci a vagíny a neviem čo ešte :roll: . Aj Bergevin dostal v lete riadny hejt za tie ťahy, a práve preto som rád že sa novým posilám celkom darí. Radulov bol dnes pri všetkých 3 goloch a radoval sa z každého ako by to bolo už PO :good: hádam mu to (vám) vydrží .
Mluvíš mi z duše, taky nemám rád ty zkomoleniny jmen nebo hanlivé přezdívky a to u kohokoliv - to, že jsem několikrát nazval třeba Lucice bezmozkem, je věc jiná, která pramení (nebo pramenila) z jeho chování na ledě... Vůbec mi tu nejde jen o Plekyho, protože se s ním znám blíže - já jsem z něj měl vždy ten pocit jako po přečtení toho článku, protože na těch našich srazech nebo při našich rozhovorech na mě takhle vždy působil. To, že na ledě občas působil "trochu nervózně", je pravda, ale neznal jsem nikdy pozadí toho sporu - jako např. teď v tom článku popis incidentu na tréninku se Subbanem...
Radulova neuznávám pro jeho všeobecné chování na ledě (v osobním životě ho neznám), hlavně pak z jeho působení v repre, ale hokejově je to bezesporu kvalitní hráč. Nicméně stále z jeho působení v dresu Habs radost nemám...
Ohlund píše:tu na fore ale rešpekt voči NHL hráčom nie je, dobrých je tak 20% a ostatní sú len cákanci a vagíny a neviem čo ešte :roll:
A mi zas přijde, že jsi v poslední době až nesmyslně zapšklý, se vším máš problém, postrádáš nadhled. Moc tomu nerozumím, ale v posledních dnech či týdnech mi to tak přijde, ať už z reakcí v chatu či ve vašem topicu i vlastně teďka.
tomasinho píše:
Ohlund píše:tu na fore ale rešpekt voči NHL hráčom nie je, dobrých je tak 20% a ostatní sú len cákanci a vagíny a neviem čo ešte :roll:
A mi zas přijde, že jsi v poslední době až nesmyslně zapšklý, se vším máš problém, postrádáš nadhled. Moc tomu nerozumím, ale v posledních dnech či týdnech mi to tak přijde, ať už z reakcí v chatu či ve vašem topicu i vlastně teďka.
No to je tiež pravda, nemám zrovna najlepšie obdobie v živote a vyhliadky do budúcna mám asi ako Canucks, nechýbalo vela a zabalil by som to aj tu.. ale to je off topic.
Ohlund píše:No to je tiež pravda, nemám zrovna najlepšie obdobie v živote a vyhliadky do budúcna mám asi ako Canucks, nechýbalo vela a zabalil by som to aj tu.. ale to je off topic.
V pohodě, jen mi to tak právě přišlo, že se možná něco děje. Každopádně přeju lepší zítřky, ať máš budoucnost aspoň jako Florida :)
:) Tak zatím to vypadá nadějně.Mužstvo s novými posilami šlape,doufám,že se to potvrdí v dvojzápase s ostovany a Tampou.Začíná nám totiž náročnější období.teď se teprve potvrdí jestli ten začátek byl náhoda,a nebo jeho setrvalý stav.
Lehkonen je slušný forvard,Radulov opět supr,Weber super,Líbí se mi i důrazný Shaw.Nemůžu si pomoc,ale v létě měl Bergevin při výběru posil šťastnou ruku.
Subban mi už nechybí,byť ho novináři neustále porovnávají se Sheou Weberem v jeho prospěch a sám Subban se snaží sám sebe medializovat přes media.Jedno mu ,ale přiznám a to jeho obdivuhodný charitativní přínos pro místní nemocnici.To tedy klobouk dolu.

Pro ty fandy Habs,kteří litovali,že nedostal Redmond po povedené přípravě šanci uvádim,že si zlomil při treningu nohu a mimo je asi na šest týdnů.Stejně bude mít smůlu.Podle mě se do sestavy jen tak nedostane.

Therrien nebyl v posledních zápasech spokojen s bekem Beaulieu a minimálně na příští zápasy nebude hrát v prvním páru s Weberem,ale v třetím páru s Paterynem.Jemelin zaujme místo vedle Webera.Samozřejmě se mu sníží iceteam.

Také na farmě ledovců došlo k degradaci.Nadějný prospect golman Fucale poslán do nižší soutěže k Bramptonským bestiim.Nevládne s ním spokojenost.V AHL letos 3.56 gólu na zápas.To je kapku moc.A to se naznačovalo,že by začas měl krýt Price.Utopie.
Ostatně farma letos hraje mizerně a už někteří novináři se ptají,jestli kamarád Bergevina trenér farmy Sylvain Lefebvre je mužem na svém místě.

Zato Sven Andrighetto klepe na dveře prvního týmu.V AHL hráč týdne za tři góly a tři asistence.To je naopak smolař.V našlapaném mužstvu se pro něj hledá místo špatně .Přitom jinde by určitě tento rychlík hrál.Mám obavu, jak je naším zvykem,že pipláme velice solidního útočníka pro někoho jiného :thumbsdown: .
:)Dnes s kosatkami z Vancouveru.Therrien změny neudělal takže jako minule s Plekancem v třetí řadě. :

Pacioretty - Desharnais - Shaw

Radulov - Galchenyuk - Gallagher

Lehkonen - Plekanec - Byron

Danault - Mitchell - Flynn

Emelin - Weber

Markov - Petry

Beaulieu - Pateryn

Price

Mimo jiné zaslechl jsem,že Bergevin shání beka k Shea Weberovi.S Jemelinem moc nadšeni nejsou.Očekává se že k výměně bude nabídnut jeden z dvojice Desharnais-Plekanec.
Kvality Therrienova oblíbence Desharnaise chválil odložený forvard Wiese a kapitán Pacioretty.Mám dojem,že se chtějí zbavit Tomáše.No uvidíme.

Sergačjov byl poslan do OHL Windsor Spitfires.Obrana se stabilizovala.takže by jen koukal.Bude hrát pravidelně,proti tomu nelze nic namítat.

Dnes srandovní zpráva.Znovu mění dres náš loňský golman Mike Condon.Bude hrát za Ottawu.
U nás dostal,, Černýho Petra" v Pitsburghu taky.To je tedy vděk. :thumbsdown:
Papírově možná Plekyho řada je až třetí, ale těžko to soudit, když Therrien rozkládá TOI na první tři útoky téměř stejně a velké prostor dává i skvělé čtvrté řadě. Ale to jen na okraj.

U Jemelina se ukazuje, že on je jen parodie na 1st pairing beka. Ted na to není moc vidět, když se vyhrává, ale nastanou zápasy v sezoně, kde to ucítíme pořádně. V PO si to ani nedovedu představit. Bohužel. S Beaulieuem moc Therrien trpělivost neměl, pro mě nepochopitelně. Na druhou stranu ale máme velice solidní třetí pár. Bohužel v prvních dvou párech doplnují skvělého Webera a Petryho tragičtí rusáci Markov a Jemelin. Výměnu bych bral všemi deseti a to i za Plekyho. Sentiment stranou, lonská sezona mnohé naznačila, já věřil, že se jen svezl s týmem, ale letos je na tom ještě hůř a to nehodnotím vůbec podle bodů, ale hlavně podle hry. Problém je jeho vysoký kontrakt, ale nějaké jméno v lize má... No nevím, uvidíme, přeci jen o výměně Plekyho se spekuluje posledních šest let pořád. Desharnaise měníme roky, jeho nikdo kupodivu nechce.

Sergymu bude v OHL lépe, je hodně blízko, ale NHL ready ne, tak proč to uspěchat. Jinak je ale fenomenální a bude to nosný prvek naší obrany v blízké budoucnosti.

Nevím, kdo a proč by měl v dnešní NHL projevovat vděk někomu jako je Condon. Pens si ho stáhli kvůli zranění Murrayho, ale už ho nepotřebují a chytře jej přenechali Sens. Tam jen snad využijí při zranění Hammonda a rodinným trablům Andyho. Že jen Condon látá díry v sestavách jiných klubů je smutné, ale taková je dnešní NHL, stačí se podívat na příběhy Etema, Frka a dalších.

Dnes hrajem s Nucks. Sestrami vedený tým zažil super start, ale v současné době se vezou na vlně porážek.
Vtipné je, že loni jsme hráli zápas číslo 10 taky proti Vancouveru (ale venku, letos je to po dlouhé době co já pamatuju, co nejedeme na přelomu října a listopadu na trip po západě Kanady) a jeli jsme tam s tou naší známou rekordní bilancí 9-0-0 a prohráli tam 5:1. Ted máme record 8-0-1 a zase nám stojí v cestě Nucks.
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS