Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

montreal píše:Upřimně řečeno ani vy nemůžete vyhrožovat odchodem jako zaměstnanec svému zaměstnavateli.
Nic ve zlym, ale samozrejme ze muzes.. To je naopak princip systemu, pokud nechces byt pokladni v supermarketu..
:backtotopic:
montreal píše: Já to připomínám proto,že v podstatě podobná situace nastala včera.Také včera neudělal Therrien vůbec nic,aby mužstvu pomohl nějakou změnou, nebo výměnou golmana,kterého nechal totálně v tom vykoupat.
Jsem naštvanej,protože ničit timto způsobem sebevědomí brankáři,který nám doposud odváděl spolehlivou práci není fér.Ani neobstojí tvrzení,že je jedno jestli se prohraje jedna nula,nebo deset nula.Price do brány měl včas jít,aby ten příděl zastavil,ale to je zodpovědnost trenéra.Therrien je zato zodpovědný a měl by svou funkci složit.Nejsem přesvědčen,že svoji práci dělá dobře.
Můžete namítnout,že Montoya není Roy,ale pustil jsem si ty góly několikrát a musim konstatovat,že golman na nich vinu rozhodně nenesl.Ten byl čistě oběť.Totálně hořela obrana a zvláště Petry s Markovem byli v tomto ohledu neskuteční.
Jinak ovšem spoléhám na Bergevina a doufám,že bude mít nad celou věcí nadhled a neprovede nějakou unáhlenost.
Nemůžeme si nic namlouvat.Po bodové euforii přichází pád na zem.No nic,nezbývá mi než doufat,že tu následující Piladelphii a další zápasy se ctí sehrajeme..
Trochu si protiřečíš, ale to je jedno - když za góly Montoya nemohl, co by tam tedy Price zastavoval...? Tím ale nechci Therriena omlouvat, bylo to od něj pod pás (pokolikáté už...) a Price měl minimálně na poslední třetinu jít!
Jinak se mi o tom ani nechce mluvit, protože ten strašný herní projev už začal dříve a mám veliké obavy, že pomalu zabředneme do toho průměru (doufám, že ne podprůměru...) NHL. Už dnešní zápas s Flyers dost napoví...
10-0..... Tak to nam nevyslo, ale nevadi , raz prohrat jsme uz museli, dnes win. Stran Montoyu holt mal smulu , po 5-6 golu to uz ani petry neresil))). Pricea by sem do brany nepoustel , proc taky , uz by to neotocili.
:-( Pche.To jsme zase utrpěli vítězství.Opět se nato nedalo koukat.Tentokrát nám hodně pomohl nejistý Neuwirth a výborný výkon Price.Nechápu jak se Markov mohl stát hvězdou zápasu.Sice dal gól,ale celý zápas nestíhal až boleli oči.Jediný pozitivum je vítězství a body.
Tomáš svým typickým najezdem zavěsil gól.Snad už se Plekanec rozjíždí.
Nebyl to z naší strany povedený zápas, ale myslím si, že jakákoliv výhra po tom debaklu je pro nás dobrý výsledek...
Mitchyho lajna je podle mě nejlepší čtvrtý útok v současné NHL, ti hrají neuvěřitelně.
Weber velice solidní defenzivně, není tak loud na ledě jako Subban, ale dělá tolik good plays, nepouští soupeře k ničemu...
Naopak tregéd Desharnais pokračuje ve své show a Therrie ji pořád rád sleduje :cepi:
Eight games in a row now without a sniff for Desharnais.
Tonight: No goals, no assists, no points, no shots, no hits, no blocks, 0% in the faceoff circle. :hroza:

Před včerejším debaklem jsme s Jackets naše GA: 14
Po B2B s Jackets a Flyers naše GA: 28 :tada:
Phillip Danault:"I prefer to loose a game 10-0 than loose 10 games by one goal." :hmm:
Getzo5 píše:Phillip Danault:"I prefer to loose a game 10-0 than loose 10 games by one goal." :hmm:
No... já zastávám názor, že jestli prohrát 3:0 nebo 7:0 je jedno a zapomíná se ma to líp, než prohrát o gol. Ale takhle se historicky ztrapnit je velké sousto...
Nicméně z 13 zápasů 11 vyhrát (11-1-1) je myslím solidní start a z toho hlediska si není nač stěžovat, ale ten debakl si budeme všichni dlouho pamatovat :?

Bohužel herně to je horší.

The Bs were so tired they only managed a 14-5 shot advantage in the first period, en route to a 43-23 margin over 60 minutes.
This was the third time in the last four games that the Canadiens have given up at least 40 shots. :thumbsdown: tohle se nám pořád nedaří, jsme pořád velkým rozdílem přestřílení.

Desharnais opět na nule ve všem, aspon PP time dnes nedostal, tragéd :grc:
Pacioretty pokračuje v trendu nevýrazných výkonů aneb odehrát viditelně 1 zápas ze 4 přece musí stačit. Tohle byla špatná volba kapitána, začíná to být očividnější a očividnější.
Shawzi špatný, physical presence žádná. Zajímalo by mě, jestli dostal po té show v preseason zákaz nebo se mu nechce? :neviem:
Drží nás nad vodou Carey, ale celou sezonu nás neunese.

Pozitiva jsou samozřejmě Carey, Radu, Webs, Byron, Mitchyho perfektní útok a naše produktivita. Umíme najít cestu k vítězství a hlavně ji snad už ani nemusíme hledat proti ruins, ty už regulérně ztrapňujeme :hehe:
The Bruins are 2-8-1 in their last 11 games against the Canadiens and are 3-12-2 in the last 17 games. :fucker2:


teď nás čeká celkem těžký rozpis, tak uvidíme.
:-( Ze včerejšího zápasu mám radost,že jsme vyhráli.Ale jinak nic,moc.Ještě že přišla ta přesilovka a Weber se trefil.To byl tak trochu budíček i když vzápětí si dal Price nešťastný kuriozní vlastenec.
Přesně jak Pardo píšeš.Skvělý Price(toho nemít,tak nevim),jistý Weber a solidní Galchenyukova řada.Ta si jako jediná tvoří díky přehledu Radulova jakýs, takýs tlak.a ještě Danault s Mitchellem hrají solidně.Jinak nikdo.
Souhlasim.Pacioretty stojí za houby a kapitána by měl nosit konstantně hrající Weber.
Ano,souhlas, to nemůže trvat věčně a zase na někoho narazíme a budeme se divit.Včera nám medvědi hodně zatápěli.Pastrňákův přesilovkový gól byl opravdu lahůdka.Po té střele se Price ani nepohnul.
Podle mě Shawovi v kabině domluvili a je vidět,že do osobních soubojů jde opatrněji.Spoluhráč Carr mě včera vůbec nezaujal a centra Desharnaise této řady nějak nemůžu dlouhodobě vystát.Není to ono,zřejmě by to chtělo hrát s někým jiným.Alě trhat úspěšnou Mitchellovu řadu s Flynnem by asi nebylo dobře.
Taky jsem očekával od Shawa mnoho víc,zvláště jak se předváděl v přípravě.
Bezzubý Plekanec je opravdu bez spodních zubů a pouhý stín sebe sama.Co jen s tim Tomášem?
montreal píše::-( Ze včerejšího zápasu mám radost,že jsme vyhráli.Ale jinak nic,moc.Ještě že přišla ta přesilovka a Weber se trefil.To byl tak trochu budíček i když vzápětí si dal Price nešťastný kuriozní vlastenec.
Přesně jak Pardo píšeš.Skvělý Price(toho nemít,tak nevim),jistý Weber a solidní Galchenyukova řada.Ta si jako jediná tvoří díky přehledu Radulova jakýs, takýs tlak.a ještě Danault s Mitchellem hrají solidně.Jinak nikdo.
Souhlasim.Pacioretty stojí za houby a kapitána by měl nosit konstantně hrající Weber.
Ano,souhlas, to nemůže trvat věčně a zase na někoho narazíme a budeme se divit.Včera nám medvědi hodně zatápěli.Pastrňákův přesilovkový gól byl opravdu lahůdka.Po té střele se Price ani nepohnul.
Podle mě Shawovi v kabině domluvili a je vidět,že do osobních soubojů jde opatrněji.Spoluhráč Carr mě včera vůbec nezaujal a centra Desharnaise této řady nějak nemůžu dlouhodobě vystát.Není to ono,zřejmě by to chtělo hrát s někým jiným.Alě trhat úspěšnou Mitchellovu řadu s Flynnem by asi nebylo dobře.
Taky jsem očekával od Shawa mnoho víc,zvláště jak se předváděl v přípravě.
Bezzubý Plekanec je opravdu bez spodních zubů a pouhý stín sebe sama.Co jen s tim Tomášem?
Mitchyho lajnu zatím Therrien správně netrhá, ta hraje famozně, jsem z ní nadšený.
Třetí DD-ho brázda je tragédie, Pleky na centru at už s kýmkoliv aspon solidně brání, když už neprodukuje, ale Desharnais každého svou nemohoucností zakleje a je to špatné. Carra asi nebo doufám vystřídá Ghetto a snad se posune k Plekymu, protože DD je prostě mrtvola. Ten má být dávno uklizený na farmě nebo nejlépe mimo profesionální hokej :hroza:
Radulova vam zavidim a nemam vubec problem to priznat. Tak jsem ho k nam chtel. To je pan hrac :)
Ninety91one píše:Radulova vam zavidim a nemam vubec problem to priznat. Tak jsem ho k nam chtel. To je pan hrac :)
S tím co zatím předvádí by ho měl chtít každý. Totální beast mode zápas co zápas, nepamatuju, že by měl špatné střídání, natož zápas (masakr v Ohiu nepočítaje). Neuvěřitelně silný na puku, v rozích, vybojuje velké množství puku, dělá minimum chyb a navrch samozřejmě ten obrovský ofenzivní talent.
Zatím perfektní podpis a s Chuckym je radost je sledovat.
Parda píše:
Ninety91one píše:Radulova vam zavidim a nemam vubec problem to priznat. Tak jsem ho k nam chtel. To je pan hrac :)
S tím co zatím předvádí by ho měl chtít každý. Totální beast mode zápas co zápas, nepamatuju, že by měl špatné střídání, natož zápas (masakr v Ohiu nepočítaje). Neuvěřitelně silný na puku, v rozích, vybojuje velké množství puku, dělá minimum chyb a navrch samozřejmě ten obrovský ofenzivní talent.
Zatím perfektní podpis a s Chuckym je radost je sledovat.
Souhlasím, hokejově je Radulov zatím obrovskou posilou :thumbsup: ! Umí si pokrýt perfektně puk tělem - teď mě dostal v zápase s Kings, kdy držel puk a zezadu na něj vystartoval jeden z beků LA, jenže Radulov se zapřel a ten bek od něj odletěl jak gumový panák... :-D . S Galchenyukem si navíc perfektně vyhoví. To vše ale nic nemění na mém názoru na jeho osobu...
A dalším velmi příjemným překvapením je alespoň pro mě hra Danaulta - pohyblivý, bojovník, velmi dobrý v osobních soubojích, výborná hra na obou stranách hřiště. Navrch k tomu přidal i pár gólů - za mě zatím velká spokojenost!
:) První gól Radulov proti LA jednoznačně vypracoval a lze říct,že to byl jeho gól.Byron jen slízl smetanu.V každém zápase svými individuálními schopnostmi připravuje svým spoluhráčům šance,jen je častěji proměnit.Musim napsat,že jsem před sezonou ani nečekal,že to bude takový tahoun.Skutečně skvělý borec,to jsme tu od Kovaljovovi éry neměli.A na ledě Radulov nešaškuje,hraje opravdu pro tým.Fanoušci a spoluhráči ho mají rádi,Galchenyuk vedle něj roste každým zápasem.Mě si určitě získal :yes: .
Ono je umění i odpouštět,pokud se tedy dotyčný nedopustil zvlášť ohavného činu.A to si myslim,že se Radulov nikdy nedopustil.Jeho minulost kvalifikuju jako mladickou nerozvážnost.Každej jsme chybující.
Druhý,kdo si mě opravdu získal je Shea Weber.Konečně v obraně máme osobnost.A je to znát.Kam se hrabe Subban.Jedním slovem trojka Price- Weber-Radulov je naše terno :good: .
Zápas s LA jsem neviděl,ale podle ohlasů snad lepší projev.
montreal píše::) První gól Radulov proti LA jednoznačně vypracoval a lze říct,že to byl jeho gól.Byron jen slízl smetanu.V každém zápase svými individuálními schopnostmi připravuje svým spoluhráčům šance,jen je častěji proměnit.Musim napsat,že jsem před sezonou ani nečekal,že to bude takový tahoun.Skutečně skvělý borec,to jsme tu od Kovaljovovi éry neměli.A na ledě Radulov nešaškuje,hraje opravdu pro tým.Fanoušci a spoluhráči ho mají rádi,Galchenyuk vedle něj roste každým zápasem.Mě si určitě získal :yes: .
Ono je umění i odpouštět,pokud se tedy dotyčný nedopustil zvlášť ohavného činu.A to si myslim,že se Radulov nikdy nedopustil.Jeho minulost kvalifikuju jako mladickou nerozvážnost.Každej jsme chybující.
Druhý,kdo si mě opravdu získal je Shea Weber.Konečně v obraně máme osobnost.A je to znát.Kam se hrabe Subban.Jedním slovem trojka Price- Weber-Radulov je naše terno :good: .
Zápas s LA jsem neviděl,ale podle ohlasů snad lepší projev.
Minulost Radulova mě je osobně ukradená. Mě zajímá jak se chová a co předvádí v dresu Habs.
Subbana bych rozhodně nezatracoval...
Zápas s LA byl náš jeden z nejlépe odehraných zápasů letos, ne-li nejlepší. Téměř k ničemu jsme je mimo sérii oslabení nepustili, kde v druhé půli třetí třetiny ještě zatlačili, ale Carey byl jako vždy připraven, takže jsme drama nedovolili. Ghetto doufám nějakou dobu v sestavě zůstane, Carr je taky úplně jinde než Desharnais, ten prostě v sestavě už nemá absolutně co pohledávat, to je hráč, který by měl kariéru dohrát ve Švýcarsku. Bohužel to s ním ještě letos musíme nějak vydržet.


:thumbsup:
Montreal doma :klobuk: Weber to je prostě bombarďák :rono:
Creeper píše:Montreal doma :klobuk: Weber to je prostě bombarďák :rono:
Naše bilance doma je neuvěřitelná, sám Carey neprohrál zápas někdy od lonského října, no mazec... :poklona:
Hodně povedený zápas, moc jsme Wings k ničemu nepustili kromě té 4 min přesilovky (to byl letos náš snad už 4. double minor! :slap: ) a posledním deseti minutám, kdy se konečně rozhodli něco zahrát.
Neuznaný gol při takové výhře neřeším, v těsnějším zápase by mě ale hodně naštval.

Radu zas lítal a bylo ho plné Bell Center. Neuvěřitelný hráč. První lajna si krásně sedí.

Na Webera si pořád zvykám, ve srovnání s loud Subbym to je jako den a noc :giggle: Webs hraje stylem, že ho nejde celý zápas vidět, ale pak přijde na PP prásk a gol. Při tom dělá v našem pásmu tolik maličkostí, které už se berou jako samozřejmost, ale jsou extrémně důležité. Nikdy neztratí puk, vždycky vyhodí když je třeba, čistí to před Carym, hituje, blokuje střely... :poklona:

Dnes těžký trip do Chicaga, moc se nám na ně nedaří, ale kdy jindy je porazit, když ne v této fazoně, jakou máme.
Hrame skvele, weber famozny. Dnes ocekavam v chi vyhru, vsadil sem si , ikdyz budre chytat mmontoya.
Co se tyce sestavy, deshanais a plekanec jsou zreli na vymenu ebo bujout.
guillaume píše:Co se tyce sestavy, deshanais a plekanec jsou zreli na vymenu ebo bujout.
Až tak je Pleky špatnej, jo? :shock:
Wat píše:
guillaume píše:Co se tyce sestavy, deshanais a plekanec jsou zreli na vymenu ebo bujout.
Až tak je Pleky špatnej, jo? :shock:
Buyout je přehnaný, ale výměně bych se nebránil. Bohužel to dopředu není co to bývalo a to už druhý rok po sobě.
až na to, že kto by do toho výmeny šiel s tou zmluvou, čo má. To by ste si museli nechať minimálne polovicu platu
Joe S. píše:až na to, že kto by do toho výmeny šiel s tou zmluvou, čo má. To by ste si museli nechať minimálne polovicu platu
Taky si myslím, že on je momentálně nevyměnitelný. Ale i když dopředu nehraje nyní moc dobře, alespoň to dokáže zatáhnout směrem dozadu a tady je mezi ním a Desharnaisem obrovský rozdíl! Já vím, za ty prachy málo muziky, ale to už je jiné téma... Pleky do tohoto Therrienova systému zapadá, a proto on, podle mě, jen tak kandidátem na výměnu nebude.
habs píše:
Joe S. píše:...
Kdybychom byli při TDL prodávající, což doufám nebudeme, tak by Plekym myslím nějaký contender nepohrdl, už byli při TDL vyměnění hráči s vyšším cap hitem a pověst si nějakou Pleky myslím za ty roky vybudoval. Ale pokud budeme ve hře o PO, tak si jej necháme i kdyby měl Pleky mít v březnu třeba 30 bodů, furt je pro MT jeden z nejdůležitějších útočníků.
Já pevně doufám, že se zvedne, ale sám tomu moc nevěřím, v jeho hře není ani náznak slušné ofenzívy... :cry:
Parda píše: Kdybychom byli při TDL prodávající, což doufám nebudeme, tak by Plekym myslím nějaký contender nepohrdl, už byli při TDL vyměnění hráči s vyšším cap hitem a pověst si nějakou Pleky myslím za ty roky vybudoval. Ale pokud budeme ve hře o PO, tak si jej necháme i kdyby měl Pleky mít v březnu třeba 30 bodů, furt je pro MT jeden z nejdůležitějších útočníků.
Já pevně doufám, že se zvedne, ale sám tomu moc nevěřím, v jeho hře není ani náznak slušné ofenzívy... :cry:
k tomu len stručne, nejedná sa o takého hráča. Situácia, ktorú si načrtol v úvode postu, sa týka takmer výnimočne hráčov, ktorí sú v poslednom roku zmluvy. Plekanec má zmluvu ešte aj na sezónu 17/18 a si myslím, že skoro žiadny GM si nepriviaže kvôli zisku vet playera na PO 6 miliónový kontrakt pre ďalšiu sezónu. Takýto trejd môže nastať pri TDL na jar 2018, nie skôr :jn:
(ale aj Rask sa cini:P
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS