Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK ISLANDERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Igor Eronko ‏@IgorEronko 11m
Sportbox.ru reports #NYI G Anders Nilsson signed deal with #AkBars of #KHL
Na MS sa mi páčil, čakal som, že by mohol byť dvojkou za Halákom. Ale každopádne sa môže tešiť na veľkú porciu zápasov, dobrý krok od Kazane.
Arthur Staple ‏@StapeNewsday 13m

#Isles have acquired rights to D Dan Boyle from the Sharks for a conditional 2015 5th-round pick. Becomes a 4th if Boyle signs.
Wow, Snow válí. Boyle by byl naprosto boží posila pro tu mladou obranu Isles. Spojit ho třeba s Reinhartem (kterému doufám, že už v příští sezóně dají šanci) a bylo by to geniální. Isles si klidně můžou dovolit dát mu dvouletou smlouvu a dostatečným platem. Zajímavej tah. Snad podepíše. :yes:
Pete Jensen ‏@NHLJensen 4m

Dan Boyle scored 12G in 2013-14; #Isles didn't have a defenseman w/more than 4. Team's entire unit had 23. Instant upgrade despite age/flaws
Ve světle téhle zajímavosti dává tenhle tah ještě větší smysl.
S boylom je to IMO u isles o nieco vacsi risk ako s halakom. Halak moze u nich vidiet dlhodobu perspektivu, ze o 2-3-4 roky budu mat na to dosiahnut nejaky uspech. Nehovoriac o tom ze situacia na goalie markete toto leto nahrava viac timom ako hracom, takze keby bol dlho preberal lahko by bol mohol prebrat…

Boyle je v o nieco inej situacii. Obrancov jeho kalibru bude na trhu malo a napriek svojmu veku by stale mohol byt zaujimavy aj pre contenderov. Staci si pockat na ponuky. ak bude chciet este pred koncom kariery hrat o SC tak islanders mu v tomto smere nemaju az tak co ponuknut. Ak mu ale bude stacit solidna zmluva (multi year) s peknym platom (SC uz vyhral tak ho teda nemusi nahanat za kazdu cenu) tak by sa s isles mohol dohodnut :hmm: ved uvidime
petrik píše:(SC uz vyhral tak ho teda nemusi nahanat za kazdu cenu)
Tahle skutečnost mě naplňuje optimismem v tom, že by mohl mít zájem na tom podepsat s Islanders smlouvu. Dostane určitě dvouletou smlouvu s platem, který požaduje. Vytížení bude mít taky adekvátní. A myslím, že i pro něj samého to může být výzva být mentorem pro tu mladou obranu Isles. Doufám, že to klapne.

Snowa jsem sice už dávno odsoudil, ale teď si u mě získává plusové body. :sok: Jsem zvědavý, co ukáže na draftu.
Sam Reinhart on #Isles drafting him to team with big bro Griffin: "It'd be so exciting. It's a lot easier to play w/him than against him."
Moje tajné přání. Reinhart by byl skvělá volba pro pozici druhého centra za Tavaresem. :yes: Snad si to myslí i Snow a vytáhne z ruky ještě nějaké trumfy. Od konce sezóny zatím dělá fakt sympatické tahy, tak doufám, že v tom bude pokračovat.

Co se týče Griffina, tak u něj zase doufám, že už ho Isles nebudou vláčet někde po farmách, ale dají mu rovnou šanci v prvním týmu. Takový obranný pár ve složení G. Reinhart - Boyle by mohl fungovat velmi dobře. A trochu věřím i tomu, že aspoň těch 9 zápasů na začátku sezóny dostane i Pulock. Byť to je asi víc přání, než reálná šance, že tomu tak bude.
Tak Boyleho rozhodnutí, jestli má zájem za Isles hrát nebo ne, má padnout do pátku.
Podľa správ zo zámoria nemá záujem a chce podpísať s contenderom. Ale nič nie je official.
Tu spekulaci napsal jeden redaktor na twitteru, ale v tom smyslu, že on si MYSLÍ, že Boyle nebude chtít podepsat s Isles, neboť chce jít ke contenderovi.

A toho se pak chytli i ostatní redaktoři až to doputovalo k nám na hokej.hattrick.cz. :dudo:

Já furt věřím, že to s Isles podškrtne. :jn: A vlastně mě ani moc nenapadá, kterej contender by mu dal dva roky. Možná Ducks kvůli tomu, že nemají v obraně nikoho zkušenějšího? :neviem:
Pasha píše:Podľa správ zo zámoria nemá záujem a chce podpísať s contenderom. Ale nič nie je official.
ja to od začiatku vidím na Detroit alebo návrat do Tampy. :jn:
hokej.hattrick :giggle: To je šou čítať si ich články :lol3:

Ak by bol schopný sa vrátiť do formy spred 2 rokov, tak nie som proti, ale max. na 1-2 roky. Vidím to ja ale skôr na Niskanena :hmm:
Pasha píše:hokej.hattrick :giggle: To je šou čítať si ich články :lol3:

Ak by bol schopný sa vrátiť do formy spred 2 rokov, tak nie som proti, ale max. na 1-2 roky. Vidím to ja ale skôr na Niskanena :hmm:
Já je mám jen "lajknutý" na facebooku a ten článek mi tam vyskočil, jinak tam fakt nechodím. :D :giggle:
Myslím si, že nepodepíše ale klidně bych ho uvítal u Oilers. :-D
fuuu tak skvele podpisi pre NYI. Tavares, Okposo, Kulemin, Grabovski..pri stasti NYI maju na PO
Ryan Strome se asi může začít přeučovat na křídlo.
O'Reilly to by byl sen ale je to spis utopie a Sakic urcite udělá vse, aby Ryan nakonec zůstal, každopádně vždy zahřeje u srdce, když se o takovem hrací mluví zrovna v souvislosti s naši organizaci :yes:
Guddy.44 píše:Ryan Strome se asi může začít přeučovat na křídlo.
Asi to tak bude Guddy :-( upřímně jsem z toho poněkud frustrovaný, ale pokud by mělo to přeučení znamenat fakt, že dostane konečně pořádnou příležitost, ne to, že s nim budou zametat někde ve 4.lajně, tak to beru :yes:
Ramses píše:
Guddy.44 píše:Ryan Strome se asi může začít přeučovat na křídlo.
Asi to tak bude Guddy :-( upřímně jsem z toho poněkud frustrovaný, ale pokud by mělo to přeučení znamenat fakt, že dostane konečně pořádnou příležitost, ne to, že s nim budou zametat někde ve 4.lajně, tak to beru :yes:
žiadne zaúčanie tu nebude potrebné - Strome má históriu hrania na RW...nevidím problém v dočasnom presune Stromea na tento post...odohral tam najlepší zápas sezóny proti Canadiens...a rovnako sa nebojím toho, že by hral v štvrtej lajne - len vinou zranení mal na krídlach Martina a McDonalda (vo štvrtej hrali Sundstrom Halmo a tuším Gallant) a vtedy aj spomínaní dvaja začali produkovať (trošku)...
Kuwo je spat :sok:
Finch182 píše:Kuwo je spat :sok:
Why not.. Vice veci nasvedcuje tomu, ze Isles budou legitimni hrozba v boji o PO pro teamy jako Flyers, Caps, Devils. Uz jen fakt, ze era Nabokovu, Poulinu, Nilssonu skoncila a pak ten utok je velmi vyvazenej. Furt zoufale chybi jeste alespon jeden TOP4 bek, ale nakonec nejakou diru v sestave ma na Vychode 80% teamu. (Tampa, Boston, Columbus mozna nejmene, ale Boston oslabil, Tampa je contender ale na SC run to zatim nevidim a Columbus proste nema skutecne hvezdy). Pokud Isles v teto sezone a v techhle podminkach nedaji PO, Capuano by mel letet.
Vice veci nasvedcuje tomu, ze Isles budou legitimni hrozba v boji o PO pro teamy jako Flyers, Caps, Devils.
pokojne aj vs Jackets - napokon, ani by ma neprekvapilo, keby Devils (mínus Brodeur, plus maybe a shootout win every now and then) mali do toho viac čo povedať ako CBJ...
Furt zoufale chybi jeste alespon jeden TOP4 bek
pravdupovediac, až také zúfalé to podľa mňa nie je, ale áno, zišiel by sa...
Tampa je contender ale na SC run to zatim nevidim
neprekvapil by ma deep run...rovnako ani first round exit...
era Nabokovu, Poulinu, Nilssonu skoncila
o sezónu neskôr ako mala :-/
Pokud Isles v teto sezone a v techhle podminkach nedaji PO, Capuano by mel letet.
o sezónu a pol neskôr ako mal :-/
:arrow: http://islanderspointblank.com/islander ... ean-leahy/

:neviem: mne to betónové silo s otrasným umiestnením kamery bude chýbať. :plac:
jj, byla tam takova originalne-specificka retroatmosfera.. :?

Kód: Vybrat vše

Breaking: #Isles have acquired D Johnny Boychuk from the Bruins for a 2015 2nd, a 2016 2nd and a conditional 2015 3rd round pick.

Kód: Vybrat vše

Official: #Isles acquire D Nick Leddy from CHI for D Ville Pokka, D T.J. Brennan and G Anders Nilsson.
:klobuk:
Tak akože Halák, Kulemin, Leddy, Grabovski, Boychuk...

Ešte pred pár hodinami som aj napriek posilám Isles nebral veľmi vážne, no teraz...majú potenciál na to v Metre zamiešať kartami. :nervozny:
840 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS