Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK ISLANDERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Let's go Islanders. :wins:

No o žádným jiným nevím a pro mě jsi momentálně největší rival 8)

Shut down! Palte dolu Ostrovania! Co za chyby to porobili GM? Ta zmeska vie hrat hokej? Niektori ani naaahodou! :evil:

já pořád řikám že ostrovani maj dobrej tým, nebejt úplně zbytečnejch úletů ve smlouvách jašina a dipietra, tak řeknu že ten tým je na dobrý cestě za úspěchem....jenom mě štve že vytrejdovali zhitnika....

No jsou trošku šáblí.... dělaj strašný úlety.... vždyt Luongo byl i Jokinen byli taky Ostrovani - další tupej trade

to ještě když byl manažerem milbury.....to byl fakt tupec, ale to je už díkybohu pryč, teď jim to může jít líp, teda jestli nebude snow další praštěnej manažer....

Beztak že bude, oni jsou praštění všeci

maj dobrýho kouče, Nolan už získal Jack James Award když byl v Buffalu, ať je manažer jakkoliv praštěnej, on dokáže hráče dobře připravit a donutit je k vítěztví....

Boli, ale pokupovali kadejaku zberbu.

Ale z vody víno neuděláš, možná nějaké radioaktivní :lol: ( a to jen teoreticky ) a když někdo podepíše smouvu na 15 let s průmerným brankářem je fakt šáblej - kdyby dali třeba Penguins Crosbymu, atk se nedivím,a le toto..... :roll:

Nadpriemerny brankar, na to nezabudaj.

Nadprůměrný? Čím?

Koukám že Chorche pořád závidí. :D

Nezavidim! Nadpriemerny tym, ze v pohode dokaze vychytat zakladnu cast, s prstom v nose.

chorche píše:Nezavidim! Nadpriemerny tym, ze v pohode dokaze vychytat zakladnu cast, s prstom v nose.
To zas máš pravdu. MĹ

prosim vas,modi a admini,tato tema tu nema co robit!

canesman píše:prosim vas,modi a admini,tato tema tu nema co robit!
Preco by nemala? Iba ju premenuvavam na NYI

DiPietro je dobrej gólman, ale problém je, že se do play off zatim pořádně podíval jen jednou, a tam zrovna nezářil nejvíc...zatim má dobrou jenom jednu sezónu....jinak je to typickej namyšlenej amík....

Enkidu píše:DiPietro je dobrej gĂłlman, ale problĂ©m je, Ĺľe se do play off zatim pořádnÄ› podĂ­val jen jednou, a tam zrovna nezářil nejvĂ­c...zatim má dobrou jenom jednu sezĂłnu....jinak je to typickej namyšlenej amĂ­k....
Ale ma neuveritelnu zmluvu pre neho Fantasticku. V podstate nie je uz nicim motivovany a na 15 rokov ma vystarano. Je to podobny typ Ako Theo Len Theo ma zmluvu ma kapanek menej. :D . Obaja su brutalne preplateni.

to je pravda, jako theo....rick teď už vlastně vůbec nemusí dobře chytat, má vystaráno na celou kariéru....

Enkidu píše:to je pravda, jako theo....rick teÄŹ uĹľ vlastnÄ› vĹŻbec nemusĂ­ dobĹ™e chytat, má vystaráno na celou kariĂ©ru....
To máš pravdu, ale on (zatím) chytá řím dál líp. :D

Islanders zase porazili Rangers. :twisted:

tak to se dalo cekat, jezdci sou v krizi... 8)

Enzo píše:Islanders zase porazili Rangers. :twisted:
Keby tak nohodou Islanders preslo do PO a dostalo Rangers to by som sa nasmial. Rangers by vypadlo. Go Islanders go go ked porazas Rangers zacinas mi byt sympaticke. :D

Ostrovania su vo forme a naopak rangers su v krize.6 prehra v rade :o Ale vcera to bol vyborny hokej.Obaja brankari chytali vyborne,DiPietro aj napriek tej nule mi pripadal trocha neisty,ale ta jeho praca zhokejkou je perfektna.Mozno najlepsia v NHL!!!!Velmi som sklamany z vykonov Satana,pripadalo mi to,ako by sa mu nechcelo.... :(
840 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS