Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW YORK ISLANDERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Už 3. výhra v derby? :cool:

Islanders nemaju co robit v NHL, tak by som skor povedal, je tam len Blake a prekvapivo znovuzrodeny Yashin....

Tomas Malec do NYI za Matta Kolaska...Malec by mohol nastupit v jednom z najblizsich zapasov... 8)

BigChief píše:Tomas Malec do NYI za Matta Kolaska...Malec by mohol nastupit v jednom z najblizsich zapasov... 8)
Myslim si ze velmi dobra sprava, pretoze ak by sa Malec tento rok nepresadil asi by na rok putoval do Europy, dufam ze sa dostane do prveho timu ale neviem ci som nahodou nezachytil info ze ho najskor poslali na farmu. :?

Co je to ta kolaska? To je nejaky druh alkoholickeho napoja? Alebo zasa hrac draftovany v 12. kole NBA?

dobrá poznámka :D

Hej, vdaka, niekedy sa svojou tvrdou ironiou trafim. Dnes mi inak lepilo, ked Isles vyhravali uz 3:0, nastastie sa vsetko vratilo do normalnych kolaji a sice az v predlzeni, ale predsa prehrali.

to seš rád, co :lol: ....ale jo, isles už tuhle sezónu moc nedokážou....

No to dufam! Vraj chcu porobit nejake nakupy, ale to skor Blake odide inam....

No určitě toho dokážou víc jak Chicago :D

Tak to je nehorazna pikacovina! Podla mna s tym kadrom maju tak na 19. miesto v ECHL, nanajvis - a keby tam ani nebolo tolko timov, koho to zaujima? Su SLABI!

No určitě jsou silnější jak Hawks. :cool:

Ani omylom, naposledy boli silnejsi nez Hawks v roku 1983 a ver tomu, ze este dlho silnejsi nebudu!

Rekordní trest dostal útočník Chris Simon za brutální zákrok na Ryana Hollwega v derby s Rangers. Vedení NHL zastavilo bitkaři New Yorku Islanders činnost na 25 zápasů, což je nejvíc v historii soutěže. Incident, při kterém útočník seknul soupeře hokejkou do obličeje, začal navíc prošetřovat státní zástupce v Nassau.
Simon se navíc vymlouvá,že si nic nepamatuje,protože byl otřesen..ovšem to mu nikdo nevěří :x :x

Kto by tomu uz len veril, dostal cisty hit a potom sa zacal ohanat hokejkou ako na trapnom golfe.

Rick DiPietro ma skutocne skvelu pracu s hokejkou :thumbsup: Za tie pasy, ktorymi vysuva spoluhracov by sa nemusel hanbit ziaden obranca :cool: Za pracu s hokejkou si tu megazmluvu urcite zasluzi :D

Playoff sance Islanders dostaly velku trhlinu.

Brankar Dipietro je vonku na neurcito kvoli postotrasovemy syndromu. DiPietro sa neciti dobre a dokonca nepresiel neurologickymi testami. Chybat bude pokial sa nebude citit dobre a neprejde spominane testy.

DiPietro utrpel otras modzgu pri zrazke so Stevom Beginom z montrealu 13.Marca.Chybal v nasledujucich ddvoch zapasoch a islanders ich prehrali a dostali 13 golov. Vratil sa 20 marca a odohral 4 zapasy, kedy tim zanamenal dve vyhry a dve prehry po predlzeni.

DiPietro ma statistiku 32-19-9 , 5 SO,2.58 GAA v 62 zapasoch tuto sezonu co ho radi na 8. miesto medzi brankarmi.

chorche píše:Kto by tomu uz len veril, dostal cisty hit a potom sa zacal ohanat hokejkou ako na trapnom golfe.
Cisty hit rukami do hlavy :doh:
Ja by som Hollwegovi prij*bal tiez a nezostal by som pri jednom udere.


Dunham zase raz dokazal svoju (ne)schopnost nahradit DiPietra a uz ani ja neverim v postup ostrovanov. Nech sa to teda podari aspon kanadskym klubom na ukor poslednych dvoch drzitelov SC.

Islanders sa pred Deadline riadne posilnili, uz sa pisalo, ze v PO nebudu len do poctu, ale nakoniec asi nebude ani to PO, momentalne nan stracaju 4 body. Je to smutne, opat sa preukazala neschopnost vedenia urobit trejd, ktory by sa oplatil. Dufam ze Ryan Smyth si vsimol ze pokym tam bude hento vedenie, tak v NYI nic nedosiahne, a vrati sa do Edmontonu :)

nadherny priklad, ako na muzstvo pĂ´sobi absencia kvalitneho brankara -) DI PIETRO OUT = ostrovania (budu) mimo PO..

Ryan musi mat dost.. :x

Elanius: Chod ku ocnemu, nech predpise riadne silne okuliare, Holwegov zakrok bol cisty! A teraz su cisti celi Kriplanders! Dunham nie je DiPietro. NASTASTIE!

Ze vraj DiPietro tuto sezonu skoncil.

Toto moze ohrozit aj jeho celu karieru.

..ta udalost, ktora ho postihla je viac ako neprijemna..pre ostrovanov bude vitazstvom, ak sa z toho DiPietro definitivne vilize..mne osobne by mi jeho praca s hokejkou chybala..je to zaujimavy brankarik :)

no dufam ze ostrovania prehraju a nepostupia, lebo Mirko chyta slubnu formu a na MS by bol posilou 8)

Vypada to ze Ryan Smith si nakoniec playoff zahra. 12 minut do konca zvysuju na 2:0 a na akcii sa podielal aj Satan. s Ryanom ako lidrom timu mozu cosi dokazat. Navyse New Jersey hraju bez zaujmu.
840 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS