Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dnes ste to pekne natreli Detroitu, dokonca ste vyhnali Hašeka z bránky už po 6 strelách, a on má chytať DET v PO? tak predsa majú neakú slabinu...
Prvou hviezdou zápasu bol Kane s 3 bodmi (1+2).JA vám len velmi prajem aby ste takýto výkon odviedli aj proti NSH.
"Bol to super zapas. Hrali sme uplne na doraz a sme radi, ze este mame sancu," povedal Patrick Kane

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hlavna myslienka je: "Kedy naposledy sme boli 2 zapasy pred koncom ZČ so sancou na PO?" Pozor, proti Predy uz nemusime mat karty v rukach! Blues ich skratka musia porazit po 60. minutach!!!
chorche píše: Blues ich skratka musia porazit po 60. minutach!!!
Tak to sa nestalo, bluesmani pustili predátorom aj druhý zápas a takmer im zabezpečili PO.
Naštastie nám dala šancu na PO prehra CGY v hracom čase na lade MIN, ale vám to už zrejme nevyjde.
Kdezto Nucks to mali v rukach sami, Hawks sa museli spoliehat na druhych. Na ciernej karte su: Smejdson, demen* a De Vred! A cele muzstvo Blues! Nech ide cela modra do jazerneho pekla!
V AHL sa farma Hawks Rockford stretne s Houstonom. Ladove sv*ne vyzeraju dobre, skoncili s 98 bodmi 2. v konferencii (ci divizii? :D ).... Ked neprsi, aspon kvapka. Najoblubenejsim hracom fanusikov sa stal 40-rocny veteran Wade Flaherty, ktory odchytal tusim cez 30 zapasov. Gratulujem!
Hawks včera podepsali nové smlouvy se třemi hráči, kteří se prvního červencer měli stát RFA. Jsou jimi Dustin Byfuglien, James Wisniewski a Adam Burish.
Patrik Kane
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
mam pre vas pani smutnu spravu :cry2:

podla mojich informacii najvacsi fanusik chicaga akeho som poznal (aj ked len cez internet), jedinecna a mnohymi nepochopena osobnost, unikatny clovek vystupujuci na webe pod nickom chorche zahynul v piatok v noci pri automobilovej nehode :shock: :cry: :cry: :cry: :plac:

http://topolcany.org/goodbye-chorche-vt936.html

odpocivaj v pokoji chorche, budes mi chybat :bye2: :bye2: :bye2:
petrik píše:mam pre vas pani smutnu spravu :cry2:

podla mojich informacii najvacsi fanusik chicaga akeho som poznal (aj ked len cez internet), jedinecna a mnohymi nepochopena osobnost, unikatny clovek vystupujuci na webe pod nickom chorche zahynul v piatok v noci pri automobilovej nehode :shock: :cry: :cry: :cry: :plac:

http://topolcany.org/goodbye-chorche-vt936.html

odpocivaj v pokoji chorche, budes mi chybat :bye2: :bye2: :bye2:
Je to hrůza,pořád tomu nemůžu uvěřit,chorche už není mezi námi!Do prdele,byl to tak trochu blázen,ale měl jsem ho opravdu rád!Chicagu teď budu v rámci možností fandit chorche,za Tebe kamaráde! Nechť je Ti země lehká. :cry:
Baffy píše:Je to hrůza,pořád tomu nemůžu uvěřit,chorche už není mezi námi!Do prdele,byl to tak trochu blázen,ale měl jsem ho opravdu rád!Chicagu teď budu v rámci možností fandit chorche,za Tebe kamaráde! Nechť je Ti země lehká. :cry:
kua baffy, ani mi nehovor..nechapem..ani sa mi nechce moc pisat do inych hokejovych tem..mal som v plane, ze ho na novu sezonu odBANujem..pisal mi, ze ho daco fest serie, ze nech ho neseriem este ja viac :D nemam slov, nemam :ee:

jeho posledny prispevok v "jeho" topicu...
chorche píše:V AHL sa farma Hawks Rockford stretne s Houstonom. Ladove sv*ne vyzeraju dobre, skoncili s 98 bodmi 2. v konferencii (ci divizii? :D ).... Ked neprsi, aspon kvapka. Najoblubenejsim hracom fanusikov sa stal 40-rocny veteran Wade Flaherty, ktory odchytal tusim cez 30 zapasov. Gratulujem!
ked budem citat nieco v suvisloti so Chicagom, nepôjde to bez toho aby som si na chorcheho nespomenul..nasral si ma kamosko..f*ck!
Skvele posily pro Chicago, jen aby to ale nedopadlo stejne jako v pripade Aucoina a Chabibulina, kteri take nesplnili ocekavani, nechci ale malovat certa na zed. Jde jen o ot, aby hraci svoje kvality prenesli z papiru na led :D
MartinFC píše:Skvele posily pro Chicago, jen aby to ale nedopadlo stejne jako v pripade Aucoina a Chabibulina, kteri take nesplnili ocekavani, nechci ale malovat certa na zed. Jde jen o ot, aby hraci svoje kvality prenesli z papiru na led :D
Souhlas Martine, jak Huet tak Campbell jsou posily jak víno a pro mě bude Chicago následující sezónu opravdu černým koněm ligy - když si k tomu přičtu Kanea, Toewse, Havláta, Sharpa či Keitha, tak z tohoto mladého, rychlého a opravdu ambiciózního týmu půjde STRACH !!!!
Urobiť z Toewsa kapitána sa mi zdá byť predčasné. Hneď po prvej sezóne. Neviem či je to až taká osobnosť v klube, akými boli v čase menovania za "C" Crosby alebo Lecavalier .
Myslím, že kapitánom by mal byť hráč trochu viac skúsení. Nehovorím že by mal byť po 30ke ale ale urobiť kapitánom hráča kt neodohral v NHL ani 100 zápasov. :beee:
jj taky se mi to nelíbí. Mi by se třeba nelíbilo, kdy by mi bylo 35 a nějaký 20letý by mi v kabině nadával, že se mám více snažit. Navíc je tady taky hrozba, že to hráči nebude vyhovovat jako to bylo u Vinnyho.
No v tej otázke kapitána ani ja nesúhlasím,určite sú tam o niečo vodcovskejšie typy ako Lang či Havlát.Uvidíme,možno sa uchytí.A k tým prestupom,no prišlo viacero hráčov,samozrejme najvačšie stars Huet a Cambell sú určite veľkým prínosom.Keď sa teda kukneme na súpisku Chicaga vidíme celkom kvalitnú obranu a dravý útok.Uvidíme ako to bude vyzerať v bráne či Nikolaj bude vymenený,ale vedenie isto vkladá nádeje do Hueta.Odišiel Lalime,na ktorého som zvedavý v Buffale,Koci,Bourgue,Williams ktorý možno bude chýbať.Ale tak celkovo budúcu sezónu nevidím vôbec zle,práve naopak Chicago bude úspešne bojovať o Play Off.
Chester píše:No v tej otázke kapitána ani ja nesúhlasím,určite sú tam o niečo vodcovskejšie typy ako Lang či Havlát.Uvidíme,možno sa uchytí.A k tým prestupom,no prišlo viacero hráčov,samozrejme najvačšie stars Huet a Cambell sú určite veľkým prínosom.Keď sa teda kukneme na súpisku Chicaga vidíme celkom kvalitnú obranu a dravý útok.Uvidíme ako to bude vyzerať v bráne či Nikolaj bude vymenený,ale vedenie isto vkladá nádeje do Hueta.Odišiel Lalime,na ktorého som zvedavý v Buffale,Koci,Bourgue,Williams ktorý možno bude chýbať.Ale tak celkovo budúcu sezónu nevidím vôbec zle,práve naopak Chicago bude úspešne bojovať o Play Off.
Nic proti kamarade, ale nevím kde jsi vzal že Lang je vůdcovský typ :frajer2: ?? Co se týče Havlátiska, tak ten je bohužel častěji zraněn než-li aby hrál, takže sumasumárum - já jsem poměrně zvědav jak se s tím kapitánstvím Jonathan popere a absolutně proti tomu nic nemám !!!!
Chicago Blackhawks získalo ďalšiu významnú posilu do svojho klubu, i keď tentokrát nejde o žiadneho hráča. Scotty Bowman, člen Hall of Fame, sa pripojil k tomuto tímu ako tzv. poradca senior pre hokejové operácie.
74 ročný Bowman bude mať na starosti nielen Chicago Blackhawks, ale aj ich farmársky tím v AHL Rockford Ice Hogs. „Vždy je to ťažké rozhodnutie, keď opúšťate organizáciu ako je v Detroite,“ povedal Bowman. „Počas posledných 15 rokoch to bola výborná jazda. Hovoril som so všetkými ľuďmi, vrátane majiteľov a oni chápu situáciu a šancu ísť do Chicaga a byť so Stanom.“ Tentokrát nemá na mysli Stana Mikitu, jedného z najväčších hráčov tohto klubu, ale svojho syna Stana Bowmana, ktorý pôsobí v Chicagu ako jeden z asistentov generálneho manažéra. (hokejportal)

Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

tak co povies chorche, môze byt :thumbsup:
Tím zámorskej hokejovej NHL Chicago Blackhawks podpísal v pondelok zmluvu s útočníkom Akimom Aliuom. Mladučký, stále iba 19-ročný krídelník, pochádza z Nigérie, no vyrastal na Ukrajine a v polovici deväťdesiatych rokov odišiel do kanadského Toronta. S "jastrabmi" sa hráč s hokejovo exotickým pôvodom dohodol na trojročnom kontrakte. Aliua si v roku 2007 vybrali Blackhawks v drafte nováčikov v 2. kole z 56. miesta. Ostatné tri sezóne hrával v kanadskej juniorskej Ontario Hockey League (OHL), v ročníku 2007/08 v dvoch zápasoch obliekol dres tímu AHL Rockford IceHogs.hokej.sme.sk
Nigérijčan v NHL. :cool: Ale čo som čítal tak sa odsťahovali z Nigérie keď bol malý na Ukrajnu a potom do Toronta. Teda čo dokáže Toronto urobiť s Afričanom. :) Som zvedavý či sa do NHL nakoniec presadí. Černochov tam až tak veľa nehrá ale prečo nie. Vlastne aj Kolzig je "Afričan".
No tak vidim,ze tu neni ani jeden hardcore fanusik Hawks,odkedy CHORCHE odisiel..cest jeho pamiatke..Ked sa budete nudit,pozrite si training camp Hawks..natocil som nejake video,moje prve.. :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=uX48EcuZkMI
http://www.youtube.com/watch?v=QeH6efPpaIk
http://www.youtube.com/watch?v=N8OLHehylbA
http://www.youtube.com/watch?v=JiBJhMqMRhI
http://www.youtube.com/watch?v=jaqCHsWcVLU


prepnite si to do high quality....
Blackhawks .....Minnesota Wild...4:2.... :) tipujem vysledok pre tento pripravny zapas.....


zostava na dnesny zapas:



OBRANA
51 CAMPBELL
5 SOPEL
20 CARNEY
25 BARKER
6 HENDRY
4 HJALMARSSON
Brankari:
38 HUET
31 NIEMI

CENTER
19 TOEWS (C)
88 KANE
49 DOWELL
37 BURISH

LEFT WING
16 LADD
10 SHARP
12 BEACH
55 EAGER

RIGHT WING
22 BROUWER
11 SKILLE
78 ALIU
28 C. ADAMS



Kane bude hrat po 2 rokoch Centra,v mladeznickom hokeji hral stale centra,len pred 2 rokmi s neho urobili kridlo,kde sa citi lepsie ako na pozicii centra..
Popradcan píše:Blackhawks .....Minnesota Wild...4:2.... :) tipujem vysledok pre tento pripravny zapas.....
:good: tesne vedla; v kleci ste riesli Hueta (31/28), Sharp autor 2G a tady jeden z autorov golov Andy Ladd
Obrázek
viac photo v nasej photogalerke :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=6 ... 56#p124256
No,hlavne,ze sme vyhrali ,aj ked sme prehravali prve 2 tretiny ,Huet sa len dostava do formy,nehral moj oblubenec Byfuglien ,Havlat,Seabrook a ani Keith..takze v poho... 8)
Dallas Stars..Chicago Hawks 18 500 navstevnikov :clap: Takze zatial na kazdy pripravny zapas bola navstevnost okolo 19 000 ludi :2+2:


Takze dalsie vitazstvo ,3 v rade ..Campbell 4 body ...
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH je totu..Khabibulin na waiver listine.....

Khabi mal chytat v zapase proti Dallasu,ale chytal Niemi a zacalo sa spekulovat,ze Bullin bude trejdovany,alebo dany na waiver co sa aj potvrdilo...Takze ,ked ho nikto zoberie,budeme mat kopec priestoru v salarie cap a mozme nahant centro do druhej lajny....Ja si STRASNE prajem aby si Bulina zobralo LA a poslali nam Patricka O'Sullivana..ohhh ..my...GOD,coby bol toto za super fit do nasho muzstva,sledoval som ho poslednu sezonu..

Ked si Bulina nikto nevezme,tak ho daju na farmu a tym sa jeho plat nebude pocitat do platoveho stropu,takze jeho dni su u nas spocitane...

:good: :clap: :oslava: :biglol:
2417 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS