Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Aj tak nakoniec je to jedno, každý tím raz bude hore aj dole len to chce čas.
Tak jsem konečně zase vyštrachal přihl. údaje :-D No on to je s tim fanděnim asi individuální a jak tady Logan napsal, nějak se k tomu člověk musi dostat. V tom článku ten fanda říká, že to bylo primárně kvůli Hossovi (btw. pěkné webovky Rono :klobuk: ). A při dnešní vyrovnanosti v NHL těžko mohl vědět, že zrovna nastává novodobá zlatá éra klubu, leda že by mel křišťálovou kouli :jn:

To Ohlund: Jako jasně, někomu se může příčit fakt, že fanoušci naskakují na jakýsi pomyslný wagon, ale to už je každého věc. Ale samozřejmě rozčilovat se můžeš to ti neberu :-D Koneckonců ono se to uvidí až Chicago půjde dolů, kolik fanoušků opravdu mělo a myslim, že to bude to na co jsi poukazoval, tedy to že řady fanoušků prořídnou a polovina půjde pryč (nejsme Detroit, kde to je trochu něco jineho, kdy se klub drží na úrovni už nějakých 20 let).

Jo samozřejmě už tehdy se mohlo tušit, že to třeba Hawks vyjde... někdy... Ale takových klubů, které mají předpoklady je vždycky víc. Já jsem se k nim dostal díky čsp. Pro Hockey (jak jinak) tehdy tam bylo to představení TOP hráčů pro nadcházející Draft 07 no a jako každy mladý klučina jsem pochopitelně koukal na první místo, kde byl Kaner v dresu London Knights. Tak jsem si ho našel na YT a řekl si, že kam půjde on, tam půjdu já :) Kdyby tehdy vybírala první Phila, byl bych nejspíš Flyer :frajer2: No a pak už je to ohraná písnička - Kane&Toews k tomu tehdy výborně hrající Havlát (byť už tehdy skleněný :-( ) a bylo vymalováno.

To že se Hawks teď tak daří je samozřejmě super a ja si to užívám (ikdyz samozřejmě začal jse fandit v době, kdy se to už obracelo, nezažival jsem ty roky předtim, kdy to bylo pro skalní příznivce utrpeni, o to víc si to teď ti kteří vydrželi mohou užívat :klobuk: ) Chci jen říct, že nic netrvá věčně, zas přijdou "doby temna" ale to je ten hokejový koloběh, který my fanoušci neovlivníme... My se jen můžem radovat z toho, když se tomu našemu týmu daří jako to mam zrovna teď já. V budoucnu, až teda pujdem kvalitativně dolů (což myslim půjde ruku v ruce s tim, jak bude postupně odcházet dvojice Keith-Seab, Toews a Kane nechť prominou :-D ) si myslim, že to bude patřit Edmontonu... Tolik talentu pohromadě a až se pořádně rozkouká "The next one" McDavid... To už prostě musi vyjít. Ja to ale budu přát když ne Chicagu, tak Floridě, kde se podle mě staví taky velmi zajímavé mužstvo od kterého v budoucnu čekám velké věci a kde působí náš "architekt" Tallon, který zde přivedl hodně bývalých hráčů Chicaga. Takže na východě mám jasno no a když tam je Jarda k tomu všemu, tak není o čem :good: No myslim že tímto jsou mé myšlenkové pochody vyčerpány :giggle:
Keith out na 4-6 týdnů... tak uvidíme jak se s tím popasujem, tohle bude chtě nechtě znát :yes:
Dneska ráno to na tréninku vpadalo následovně:

Tichonov-Toews-Hossa
Panarin-Anisimov-Kane
Teravainen-Hinostroza-Garbutt
Desjardins-Kruger-Shaw

Svedberg-Seabrook
Hjalmarsson-TvR
Daley-Rundblad

Jinak co se Rozsívala týče tak ten už trénuje společně s týmem. Jinak jsem hodně rád za Vinnyho Hinostrozu. který si odbyl minule proti CBJ velmi slušnou premiéru hodně se mi líbil. Navíc vyrostl v Chicagu a jeho sen bylo vždycky obléct dres s indiánem, takže ten tam nechá duši :good:
Vyrovnané utkání. Craw tam měl několik savu. Vyzdvihnout musím především ten proti Johnsonovi :klobuk: Panarin a Kane pěkně se na ně kouká, oba typově podobní hračičkové... i když Panarin to někdy až moc tahá, z čehož pak jsou někdy zbytečné ztráty, ale tak souvisí to se sebevědomím, kterého po povedeném startu určitě vic než dost a taky mi příjde, že má neustále tendenci hledat Kanea i když to někdy není uplně šťastné řešení :neviem:


Ještě k Toewsovi. Nemá moc formu trochu se hledá, myslím tím směrem dopředu. Ale i tak bojuje nevzdává to a nakonec to byl on kdo dneska rozhodl OT pomalu ještě dřív než začalo. Prostě pravej kapitán... Zabere vždycky když je to nejvíc potřeba. Jsem rád, že mu to tam konečně spadlo. Snad ho první gol dostatečmě nakopne.
:giggle:
Obrázek

:jn:
Kane :klobuk: :poklona:
Odteraz každý tím musí povinne odvolať brankára aby čuráčik mohol natiahnuť sériu :roll: :grc:
Ohlund píše:Odteraz každý tím musí povinne odvolať brankára aby čuráčik mohol natiahnuť sériu :roll: :grc:
Obrázek
Šokujúce priznanie: Kanea a Chicago "nemám" rád..
Snád tú sériu ešte dnes proti Pegu natiahne a potom to ukončíme my v nedeľu :box: , na zvyšok ligy sa nedá spoliehať :hroza:
Ohlund píše:Šokujúce priznanie: Kanea a Chicago "nemám" rád..
Snád tú sériu ešte dnes proti Pegu natiahne a potom to ukončíme my v nedeľu :box: , na zvyšok ligy sa nedá spoliehať :hroza:
No tak to nejako nevyslo... :lol2: :lol2:
Zostalo to na nas no… :neviem:
In Varly we trust :pray:
like a boss :ciga:
Preskočil Predkusyho, to stačí. :bee:

https://streamable.com/2ma0

:slintac:
To je az neskutocne, ako CHI prislo k hracovi ako Panarin..a uplne zadarmo :jn: :scare:
Tim zastavili svuj upadek, neskutecny difference co on udela.. :-( :-( Snad dosahne hranici bonusu a zkomplikuje jim cap situaci, protoze tohle neni fair....
Tak Hawks sú ešte silnejší než vlani. Robia to tam dobre no.
Davvy píše:Tak Hawks sú ešte silnejší než vlani. Robia to tam dobre no.
ho*no. Cim blbejsi sedlak, tim vetsi brambory.
X let suckovali, pak jeste k tomu vyhrali loterii. Kde by byli bez Kanea? V prdeli.
A ted jim cert sere na vetsi hromadu.
AndyF píše:Cim blbejsi sedlak, tim vetsi brambory.
... teraz si ten "sedlák" užíva slnko na Miami.
Ceresnickou na torte by este bolo keby vymenia nejakych prospektov + picky za Drouina … :slap: a zas by mali na dalsich par rokov zabezpeceny lacny ale ppci kvalitny supporting cast k dvojke toews/kane :slap:
Po buducej sezone zase vymenia panarina ktoreho si uz nebudu moct dovolit za nejakeho top prospekta a lacneho roster hraca tak ako to urobili so saadom… pripadne im hossa ukonci karieru a panarina si budu moct aj nechat…
No a vzdy je tu moznost vymenit crawforda a podpisat za lacny peniaz napr. hillera, ktory by IMO dokazal zachytat na podobnej urovni… :neviem:
od zavedenia stropu je to prva skutocna “dynastia” (ano, aj za cenu cap hit odrbov pri keithovej a hossovej zmluve, ale to je skor chyba ostatnych timov ze podobne nevyuzili tie diery v pravidlach kym sa este dalo) - nezostava ine len smeknout nad tym ako sa uz par rokov ich manazmentu dari drzat ten tim v absolutnej spicke :klobuk:

Zvlast ked sa to porovna napr. s Pens, ktory si nadraftovali mozno este kvalitnejsi core, ale vytlkli z toho (zatial) “len” jeden cup (a na druhy to momentalne v dohladnej buducnosti nevyzera) a o nejakej dynastii sa v ich pripade neda absolutne hovorit.
petrik píše: Zvlast ked sa to porovna napr. s Pens, ktory si nadraftovali mozno este kvalitnejsi core, ale vytlkli z toho (zatial) “len” jeden cup (a na druhy to momentalne v dohladnej buducnosti nevyzera) a o nejakej dynastii sa v ich pripade neda absolutne hovorit.
Dohodnime sa, ze liga im z toho (zatial) vytlkla len jeden SC. Pomenúvajme veci pravimi slovami :yes:
petrik píše:No a vzdy je tu moznost vymenit crawforda a podpisat za lacny peniaz napr. hillera, ktory by IMO dokazal zachytat na podobnej urovni… :neviem:
Zrovna o tomhle silně pochybuju.
AndyF píše:
Davvy píše:Tak Hawks sú ešte silnejší než vlani. Robia to tam dobre no.
ho*no. Cim blbejsi sedlak, tim vetsi brambory.
X let suckovali, pak jeste k tomu vyhrali loterii. Kde by byli bez Kanea? V prdeli.
A ted jim cert sere na vetsi hromadu.
dal som lajk ale jedno im uznať treba - hýbať so zmluvami a peniazmi Bowmanovci vedia. Nikto samozrejme nespochybňuje, že im tam kopec hráčov podpisuje len pre úspechy a základ v hráčoch ako Kane, Toews, Keith a podobne, ale aj draftovanie mali na vysokej úrovni. No a trejd Clendeninga za Forslinga je ešte kapitola sama o sebe. Takže pochváliť ich treba.
XruC píše:To je az neskutocne, ako CHI prislo k hracovi ako Panarin..a uplne zadarmo :jn: :scare:
K tomuto musím ešte jednu vec... ANISIMOV! Je neskutočné ako dlho sa ten hráč neprávom podceňoval. Ako ho debil Torts topil u Rangers a ako nemal poriadne voľnú ruku ani u Jackets. Konečne má priestor byť tým, kým býval v drese Ruska. A svedčí mu to náramne.
2417 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS