Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Kukkonen do Phily aj s 3. kolom draftu za Caldera, ktory bol obratom poslany do Detroitu za Williamsa. Smolinski do Vancouveru za 2. kolo draftu. To boli zle spravy, teraz konecne jedna lepsia: Stewart a 6. kolo draftu do Tampy za Alexeeva. Inak to co za holobriadkov nevzdelanych piskalo zapas proti Coloradu? Porobili megatony chyb!

Dnes v noci sa fantasticky odtrhol Vrbata z retaze, najma jemu vdacime za necakane vitazstvo! Bol to zvlastny zapas. Chicago hralo poriadne az v 3. tretine. :roll:

Pekne! The Wall ma konecne shotout. A dosiahol ho proti shitnemu L. A., ale uz bolo na case, cakal nan velmi dlho.

chorche, Tebe by sa veru nemalo stavat -) shotout :roll:

Nikolaj Chabibulin: ztracen v Chicagu :arrow: http://www.nhlpro.cz/clanek.php?id=8171

Nad tym by som sa nevzrusoval aj ja som uz napisal ze shotout a pritom viem ze je to shutout. Niekedy ked pises v rychlosti si to ani neuvedomis. Dokonca som raz napisal taku sprostost ze namiesto glove save som dal ze globe save :D . Som to hned opravil aby to nikto nevidel.

u chorcheho rad poopravim, ved aj on dokaze niekedy podpichnut :wink: a ako NHLman by mal mat v tychto veciach jasno :)

samozrejme, chybicka se vloudi, ale radsej si to 2x premyslim, pretoze myslis to tak, napises inak a uz to pak dava upne iny zmysel, vyznam slova..
a s tym globe si mal urcite na mysli globalny = celosvetovy zakrok :D

Hej, pisem rychlo ako sialeny a navyse som obcas ako dislektik, takze si zo mna nerobte drobry den, navyse ta klavesnics je skur* mala. Preco by mal byt Khabi strateny? Ved je to jeden z najlepsich brankarov ligy, obrana pred nim zreje, len ten utok... Ono sa to zda vsetko krasne, ale Havly nie je vsetko. Bourque bol dlho zraney, navyse, kym sa znova trafil, pretiekli take kvanta vody....

Hej, ale pekny masaker v Phoenixe, KoÄŤĂ­ v prvom kole sice dostal, ale potom uz kraloval. Skoda skaredeho zakroku na Thomasa, ale co som cital, tak o nom nejak nevedel, myslel, ze je cisty. A pekny narez zo strany Hamiltona. 3+2.

Kočí odehrál dohromady 2 minuty a 31 sekund, přičemž stihnul 3 bitky, 1 napadení a 1 hrubost dohromady za 42 trestných minut. :shock: :lol:

Teď v ponděli o něm byl stránkový článek a je zajímavé jak to mezi bitkaři chodí, se navzájem všichni znají, povětšinou i respektují, berou na sebe ohled, když je některý z nich zraněný, bitky jsou často domluvené už před zápasem a oni samotní se nechystají na zápas proti soupeřově týmu, ale na bitku s konkrétním hráčem. cHrajou vzásadě úplně jinou soutěž než zbytek týmu. :D

NepĹ™ipadal mi ovšem jako bezmozek, ale jako ÄŤlovÄ›k, kterĂ˝ se snaží si vydÄ›lat, a kdyĹľ to nejde hokejem, tak alespoĹ

Pravda, vypatlanych bitkarov najdes, ale Koci medzi nich nepatri. Ma moje uznanie. Vie aspon trochu hrat hokej.

Konecne vitazstvo! Skoda Keithovho samostatneho najazdu. Obetoval by som aj dva goly Hawks, aby ho premenil. :wink:

Sezona v prdeli, chvala Panu Bohu! Muldonova kliadba ucinkuje velmi silne, horsie na tom je, ze hraci Hawks su v kuse zraneni a to ma mrzi neskutocne!

a ze Miso Handzus spekuluje, rad by riesil veci v time s väcsou sancu na SC..

Chicago tu sancu bude mat, Tallon slubil, ze privedie hraca do prvych dvoch utokov a kapanek zlepsi obranu, mozno mu vystane aj na brankara. Zeus moze dostat takych 5 milionov. Ak budu Hawks zdravi a zbavia sa nemehiel typu Vandermeer, ceste do playoff nema kto zabranit....

no ak u jastrabov klapnu nejake zaujimave prestupove rosady pocas leta (typy Briera a pod.) no najmä sa budu klucovym hracom vyhybat zranenia, s Chicagom treba v novej sezone urcite pocitat :!:

Briere, Drury, Smyth. Prvych dvoch beriem hned, ale zaujem bude mat azda aj 20 timov a minimalne jeden z nich zostane v Buffale. Captain Canada je pre mna rozporuplna osobnost, nedokazem sa vyjadrit. Pravda, priprava vysla Hawks nad ocakavania, porazila ich len Florida, ale doteraz mam v pamati, ze Panthers vypalili peknych 47 striel, co je ozaj dost. Cakal som, ze Hawks budu mat aspon aku-taku sezonu, lenze prisli zranenia, bez najlepsich hracov sa zle hra, ale uz teraz mam cervenou fixkou poznacene v hlave tri mena: Klesla, Stuart, Zidlicky. Dojde na vyrovnavanie uctov! Co maju co otlkat hracov Hawks tak, aby nemohli hrat? HA?!

Chicago zĂ­skalo prvnĂ­ volbu v draftu :!:

Prva dobra sprava po 130 rokoch! Vacsina odbornikov sa zhoduje na tom, ze by to mohol byt Cerepanov, moje myslienky sa vsak upinaju k Vorackovi.
:!: Chicago od buducej sezony nepocita so sluzbami Petra Bondru

vedenie sa pomaly vzdava aj myslienky, ze v time bude hrat Michal Handzus

:sad2:

To prve je logicke, to druhe je nezmysel, Chicago plati mamutie zmluvy Khabimu, Havlatovi a Aucoinovi a na Briera ci Druryho bude treba nesmierny kapital, Zeus by mal stat maximalne 4 miliony vzhladom k jeho zraneniu, ale zasluzil by si teoreticky aj viac.

chorche píše:Zeus by mal stat maximalne 4 miliony vzhladom k jeho zraneniu, ale zasluzil by si teoreticky aj viac.
..ak by odohral v sezone viac ako 8 zapasov, paci sa, ale takto sa bude musiet Michal uskromnit..

mimochodom Lalime bude jastrabom aj dalsiu sezonu

Lundqvist chyta ako dabel. Bol by to aj cele vychytal keby sabres nedostali kopu presiloviek.

Inac malo hitov na moj vkus.

debil píše:Lundqvist chyta ako dabel. Bol by to aj cele vychytal keby sabres nedostali kopu presiloviek.

Inac malo hitov na moj vkus.
:lol2: ups

8 zapasov, v ktorych nazbieral 8 bodov, co je bod na zapas a ukazal sa NEPOSTRADATELNY!Lalima si mi nemal spominat, kazis mi chut, je to lamer.

Chicago Blackhawks: Indiáni v ohrožení

:arrow: http://www.nhlpro.cz/clanek/8854-chicag ... v-ohrozeni
2417 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO