Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Kto pisal ten clanok? O Handzusovi zrejme autorovi usli fakty. Handzus chce byt vo vitaznom muzstve, ale Chicago sa mu paci, ide spravnou cestou. Nie, on z Chicaga neodide. Zohnat tak kvalitneho hraca bola pre Hawks sizyfovska praca a nepustia ho z ruk zadarmo, ked jasne videli jeho neodskriepitelny prinos.

chorche, a co Havlat :?: jeho ako vnimas :?:

Spravna otazka. Absolutne som mu neveril, ale ked bol na lade, tak dominoval. Okrem vypadku ku koncu sezony, ked mal problem dat gol, ale nastupoval so zranenim. Taky hrac je pre Jastrabov momentalne dolezity!

Tak chorche :D , teraz si posvietime na brankarov Balckhawks :idea: Ako to vidis v buducej sezone :?:

Spravna otazka! Vidim to zle. Z tohoto dovodu: Khabi je perfektny. Lenze Lalime je totalna diera. Problem je v tom, ze Khabi ma tendnciu sa zranit a bez neho je muzstvo viditelne slabsie. S nim je to dobre. To, ako vychytal ku koncu sezony Detroit, bolo krasne, tolko striel na brankara v ligovom zapase uz davno neslo....

chorche píše:Spravna otazka! Vidim to zle. Z tohoto dovodu: Khabi je perfektny. Lenze Lalime je totalna diera. Problem je v tom, ze Khabi ma tendnciu sa zranit a bez neho je muzstvo viditelne slabsie. S nim je to dobre. To, ako vychytal ku koncu sezony Detroit, bolo krasne, tolko striel na brankara v ligovom zapase uz davno neslo....
Detroit robi z takmer kazdeho brankara hviezdu lebo moc striela.

Khabi podrzal Hawks takmer v kazdo zapase, prehralo sa hlavne kvoli chybam obrany, zato Lalime 2x totalne vybuchol. 7 golov? Je normalny??? :?:

Khabi je Khabi toho je zbytocne riesit..ak zamaka tim, ako celok, bude to na dobrej ceste, pretoze opora v zadu ista :!:

Hlavne musi obrana zuzitkovat skusenosti, najviac vzadu kazili: Aucoin (co ma sokovalo!), Seabrook (vyvinul po vybornej sezone na seba strasny tlak) a Cullimore (ten sa po ASG zlepsil). Ale korcula nas tlaci v utoku, nedavame goly!

Tak aj Seabrook druha sezona upadok? No toto. To z tych mladych este Meszaros vysiel najlepsie vo svojej druhej sezone aj ked aj jeho za zakladnu cast kritizovali.

Chicago potrebuje lidra po vsetkych strankach a nie havlata. ten moze byt vhodny doplnok ale nie cislo jedna na lade aj v satni.

no jo, je to tak, Havlat to vsetko nepotiahne, ci sa nieco svetoborne poriesi pocas leta = :?:
urcite by sa vsak malo poobzerat po nejakom kvalitnom zaklinacovi zraneni.. :D

Jonathan Toews podpisal 3-rocny novacikovsky kontrakt :) Ten chlapec ma talent, co ty na to chorche :?: :?:

chorche out, odpoveda cepi :) tak toho mladika by bral asi kazdy jeden tim..MS su sice MS, ale potencial ten klucina rozhodne ma, takze :thumbsup:

1. Seabrook: Do ASG hral ako vymeneny, potom to zasa bol ten mlady dobry Seabrook, ale chyby v zapase tu a tam robil, hlevne, ked sa narazilo na tazsich superov. Ale uz sa trochu stabilizoval.
2. Havlat: Je to hviezda a je to vodca, chvilku mal na drese dokonca asistentske A, je to borec, je to davac, uz to nie je ten rozmaznany chlapec, konecne dospel.
3. Toews, to je skvely hrac, uz na univerzite a MSJ sa ukazal velmi dobre a na MS to podciarkol. Vravel som, ze univerzitna sutaz mu uz nema co dat a na AHL je prilis dobry.

Cez prestavku piateho zapasu ottawy a buffala komentatori hovorili ze Handzus si pyta 4 miliony na styri roky co Tallon odmieta a handzus teda ide testovat kolko mu da trh. Handzus si je vedomy ze je momentalne asi stvrty najlepsi center medzi volnymi agentami.

Na 4 roky mu zmluvu neda nikto. Ale 4 miliony si zasluzi. Chicago ho potrebuje!

Chicago potřebuje Mischu a to vela a on by taky mohl zůstat Ruutua a havláta na křídlech a místo centra v první lajně jistý to sou slušný vyhlídky a pokud se jim nezraní opory a on sám bude zdravý je tu šance na PO :cool:

Magnus Johansson - 33 rocnĂ˝ najlepsi ofenzivny obranca svedskej ligy (podla svedov) podpisal 1-rocny dvojcestny kontrakt v hodnote cca 0.7-0.8 mil.

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=292

debil píše:Magnus Johansson - 33 rocnĂ˝ najlepsi ofenzivny obranca svedskej ligy (podla svedov) podpisal 1-rocny dvojcestny kontrakt v hodnote cca 0.7-0.8 mil.

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=292
To by mohla být světlá vlaštovka pro obranu Jestřádů. Obdivuji jeho chuť a vůli prosadit se v NHL při jeho věku. Nezbývá než popřát hodně štěstí.

v tom případě to nebyl vůbec špatný podpis pro Black Hawks

Magnus bude vitanou posilou do zadnych radov jastrabov..urcite budeme musiet s tymto timom od novej sezony seriozne pocinat, samozrejme, ak bude klapat zdravicko.. :roll:

skĂ´r ci neskĂ´r sa jastrabia mladost, dravost, ktora v time je musi prejavit, obzlast ak si CHI bude vyberat ako prve v bliziacom sa drafte..Patrick Kanea to isti..? no mladicky klenot sa ukryva niekde inde = Jonathan Toews..len ten Lapionte mi tam nikaj raz nesedi :hmm:

Lapointe ma vyznam ako vodca a vie davat dolezite goly, na to, aky je krpec, ma energie za dvoch. Kane nie, Kaneho nechcem, ale vyzera to na takych 80% na jeho prichod, to je ako v zlom horore, chlapcovi mala priroda nadelit aspon o 15 cm viac a nerozmyslal by som. Turris je sice onieco vyssi, ale nema silu na urovni hraca NHL, siel by na farmu. Najlepsie sa mi javi Van Ryemsdyk, velky, silny, schopny bojovat vo vypatych situaciach. Cerepanov asi nepride, lebo je Rus. Voracek? Tak co sa jeho tyka, vyjadril by som to slovami TICHO PO PESINE, co ma irituje.... Vymenit prve miesto draftu do Buffala za jedneho z dvojice hviezdnych centrov je lakave, lenze aj tak musime udrzat Zeusa a najst miesto Toewsovi. Trochu som uvazoval, ako by sa dalo Chicagu pomoct a vidim to na vymenu Aucoina, v lepsom pripade do Buffala za Spaceka a v tom menej idealnom do Montrealu za Samsonova, ktory je vsak beztak dobry hrac a my potrebujeme typickeho strelca, potrebujeme hraca do 1. alebo 2. utoku, Sammy by to vyriesit mohol. Len sa mu nedoveruje, je kritizovany za vykony....

jj Lapointe je skuseny borec, akurat ze v Bostone vo svojej druhej sezone odohral velke ... som rad, ze sme sa ho zbavili, ale zda sa, ze v Chicagu ako tak pookrial, aj ked na slavne detroitske casy mĂ´ze zabudnut..

na margo draftoveho vyberu, hm, to je taka loteria, chalan mĂ´ze na supiske figurovat pekne vysoko, ale tomu nezaruci statut jasnej hviedy v time, resp. NHL..typy Crosby, Ovechkin, ci Malkin sa na drafte neobjavuju kazdym rokom..som velmi zvedavy ako to dopadne, my v Bostone mame taky tak slusnu poziciu na drafte :wink:

Sergej, hm, zvlastny to typek, ale ja ho beriem, NHL ma urcite co ponuknut :!:

Pozrime sa na to objektivnejsie, Marty mal jednu dobru sezonu a na zaklade nej ho Boston zlanaril. Inak predvadza svoju typicku hru, v jednej jedinej sezone bol kometou, inak pracuje vo svojom obore spolahlivo.

bacha na to, Martinovi to islo slusne v sezonach 97/98 - 98/99 - 99/00 - 00/01 v drese Wings a v sezone 01/02 v drese Bruins, potom akoby utalo..
2417 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS