Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHICAGO BLACKHAWKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

hrate viac ako katastrofalne..to ak by medvede predvadzali to, co jastrabi, asi by som hodil biely uterak..a pritom to v uvode vyzeralo tak nadejne, prisli vsak zranenia klucovych hracov a bolo vymalovane, nasledne vysledky ako na hojdacke, no a momentalne :shock: poslednych 9 zapasov 9 prehier (2 po pp) :doh: bez komentara
ja som zatial o nejakej moznej vymene v Chicagu nezacul nic, ale ak sa uz tam nieco neudeje (ale na akom poste?) tak uz vazne neviem :roll:

Bolo to predelene vyhrou nad St. Louis (4:1), ale inak pises triezvo a k veci. Ja som nad Jastrabmi zlomil palicu uz po Vianociach. Na neoficialke Hawks som sa vyjadril, ze sledovat budem Boston. Jastrabom nepomoze uz hadam ani exorcista. FO!

najskĂ´r nasledovala spominana vyhra u bluesmanov (1:4) no a prave ta nastartovala tu malo vidanu 9 zapasova snura prehier, a zacalo sa to ako by symbolicky prehrou v St.Louis (2:0)
verny fanda veri az do sameho konca, ale ten koniec pre Chicago nastal dost priskoro..

Tak to je nejaka vtakovina. Verny fanda neveri, hlavne pri PASIVITE GM Tallona! Nemozem mu skaredo vynadat, ako jeho predchodcovi Pulfordovi, ale nemam ho za co chvalit.

Tak. Dva zapasy doma: Preds a Flames. Ocakavam, ze Hawks sa bud zobudia,a lebo dostanu dalsi debakel. Ale skor to druhe. Potom vypad na zapad.

Arkhipov zariadil vyhru nad Flames! Zaujimave reci sa vedu o prestupoch. Stuart a Boyes su vraj k dispozicii, druhy za draft, bral by som!!!

Hovori sa o vymene Smolinskeho (do Rangers), ale podla mna to mohol niekto napisat po zatahu a ak by to Tallon realizoval, tak jedine po kokainovom vecierku. Je mimoriadne cenny!

chorche píše:Hovori sa o vymene Smolinskeho (do Rangers), ale podla mna to mohol niekto napisat po zatahu a ak by to Tallon realizoval, tak jedine po kokainovom vecierku. Je mimoriadne cenny!
Da sa povedat, ze mas pravdu, az na to, ze by trebalo 4 kokainove vecierky :D . Smolinsky musi zostat v Chicagu...."""".... Go Chicago :cool:

co to, co to, ze by jastrabom narastli uz tak ci tak posramotene kridelka :?: :) cinil sa Havlat a jasna opora v kleci Khabi
na lade San Jose Vam vsak velke nadeje nedavam a pre zraloky budu jastabie kridelka, lahodnou pochutkou :wink:

Hej, v San Jose sme v poslednej tretine hrali sra*ky, Barker robil chyby vacsie, ako robia ziaci este v predpripravke na ziacku ligu, ma*or! Ale dnes sme pekne zahviezdili, paci sa mi, ze sme sa vratili do zapasu a ukazali nervnemu Calgary, ze na nich hrat vieme, hoci su mozno najlepsim timom divizie....

Hej hej dve presilovky 5 na 3 v poslednych minutach zapasu to sa len tak nevidi. Potom sa strielaju goly.

Uz som sa pred chvilou inde vyjadroval. Hraci Flames nemali byt nervni! A Hawks im dali goly z OJEDINELE VYUZITYCH presiloviek. odla mna aj to daco nasvedcuje o Flames. Maju tendenciu podcenovat supera - chyba! Takto druhy SC v historii urcite nebude.

Zachytil som cerstvu informaciu o tom, ze Smolinski ma zrejme zamierit do vancouveru. Chcem Sala a 4. kolo draftu, mozeme pribalit este 6. kolo draftu, ale to ideme pri Smokem strasne pod cenu! Alebo chcem Ohlunda, bez reptania! Vedenie totiz Smolinskeho agenta ohladom predlzenia zmuvy nekontaktuje a vsetky prsty kuazuju na coskoro 30-rocneho Handzusa....

Tych spekulacii je uz tolko, ze jeden to nestaci vsetko ani zaznamenavat....

chorche píše:Tych spekulacii je uz tolko, ze jeden to nestaci vsetko ani zaznamenavat....
asi tak, ja to uz radsej neriesim a pockam si na podpisom potvrdenu "spekulaciu"..

no 0:3 u kosatiek si nejako opomenul..Lalimov big come back..Calgary, Vancouver, nie spatne timy, naopak viac ako slusne vystupenia..

Ved prave, som sokovany, Lalime musel mat aj stastie, ale vraj vychytal Lindenovi totalnu tutovku.

Chicago ma teraz seriu vyhier a v dobrej nalade bude pokracovat aj v Edmontone. Suboj Havlat vs Hemsky tipujem pre Havlata.

debil píše:Chicago ma teraz seriu vyhier a v dobrej nalade bude pokracovat aj v Edmontone. Suboj Havlat vs Hemsky tipujem pre Havlata.
No tak ho vyhrál Havlát, kterej dal aspon gól, ale radoval se stejně Hemský

Ak ste niekto videl highlighty, tak ste videli aj to, ze pri druhom gole stal hrac Edmontonu v brankovisku! :evil:

Strasne mucny vykon proti Rangers, ziadna snaha, jalova prva tretina, co to je? :?:

Obligatna prehra proti San Jose, mucny vykon, Keithovi nejako upadlo telo a tak nemohol byt pri druhom gole tam, kde byt mal, ten bol ciste haluzny....

Hardcore spekulacia, ktora by sa mi najviac pacila zrealizovana: Vymena Seabrooka za Staala!

chorche píše:Hardcore spekulacia, ktora by sa mi najviac pacila zrealizovana: Vymena Seabrooka za Staala!
za jakého Staala?

Ja som to cital na hockeybuzz.com Pens vraj maju zaujem o Seabrooka. Cize ide o mladeho Jordana Staala a nie Erica z Caroliny.

Jasne, ze Jordana. Brat! Chicago nema tak zlu obranu a aj brankar patri medzi tych lepsich, ale v utoku je to zalostne, 152 nastrielanych golov je najmenej z NHL!
2417 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO